{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - MOONLIGHT VAN HET VOSKE
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
DENIS ALEXE - JERSEY
DRIESEN GERT - JESCO DC
FRANCKEN LENNERT - GANABIS VD WEZELSE HEIHOEVE
FRANCKEN LENNERT - GORKI VD WEZELSE HEIHOEVE
HOREMANS JOKE - NEPTUNUS VAN BLOMMERSCHOT
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
KLEEREN CINDY - CHACCO MESSI ISRIWICA
MERTENS JAN - NUMBER ONE V/D BEERSEHEIDE
NOEYENS MYRTHE - NAROUTINA VAN HET LINDEBOS
NOEYENS MYRTHE - WIMMEKE
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
SCHELLEKENS DAAN - HORATIO P
SCHROOYEN BERT - ELOTTIE
SCHUURMANS STIJN - ILIANA VAN DE ZUUTHOEVE
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
VAN LOOVEREN JOPPE - ORIGI V/D MEREYT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NOBLESSE DU PALIS
BRASPENNINCX MIRTHE - FABERLINA-RV
BRASPENNINCX MIRTHE - NICK NACK JW
BROSENS ELLEN - GREAT AND GRITTY
DE KONING DORIEN - FULLY LOADED VL
DENIS ALEXE - JUST IN TIME VT
DRIESEN GERT - KAPRICE
GEERTS JEROEN - NASCAR
HAVERMANS VALERIE - LIDY VAN HET CAPELLEVELD
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
KLEEREN CINDY - INFINITY
LANGEWOUTERS JOLIEN - HELLO MISSES VAN HET EIKEHOF
LAURIJSSEN AMBER - VIOLA
MERTENS FRANS - MENDE L
MERTENS JAN - NIC-NAC (BLANCO)
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
SANDERS LODE - HOTJIK
SANDERS SAM - GALOPIN DE LALOENA
SCHELLEKENS DAAN - LELY V'T HEMELDONK
SCHOENMAEKERS ANIELCA - GUCCI
SCHUURMANS SVEN - LOCAL HERO VAN HET BERGSKEN
SMISAERT ISALINE - I-STAR
SMISAERT LYSANNE - LAIS VAN HET BURKELHOF
VAN DE LOCHT BRENT - BERLINE DE LA VIE
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN HAM ELS - NABILLI VAN D'OUDE PASTORY
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
VAN LOOVEREN EVELIEN - NUMERO DOS
VAN LOOVEREN JOERI - NELSON
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN LOOVEREN ROEL - CALIDAZZ Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - MALAGA VD MIDDELSTEDE
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - GLADANY VAN ST ANNEKE Z
AERNOUTS JURGEN - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
AERNOUTS KRIS - LIMONCELLO VAN'T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - MOJITO VAN 'T KLATERVEN
AERTS JORIEN - MARE VAN DE EESTER
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
BASSTANIE MAXINE - EMMA V.D. ROMSTEE
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
FRANCKEN JARNE - GA-VITE
FRANCKEN JARNE - MISS LEY VAN DE VLASPUT
FRANCKEN LENNERT - LABLUE VD WEZELSE HEIHOEVE
FRANCKEN LENNERT - MIERA VAN DE HALHOEVE
GEENS GITTE - KELIENA
GEERTS JEROEN - kalisto (BLANCO)
GEERTS JEROEN - MINIOTTIE DE W&S
HAVERMANS VALERIE - JAMAIS VU VAN HET CAPPELLEVELD
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
KENIS BEN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
KENIS BEN - LOTA VAN DE HOENDERHEIDE
LANGEWOUTERS JOLIEN - ACCERTANTE
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF (BLANCO)
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
MERTENS JAN - GOODTIMES
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
RIGOUTS STEF - ELENJA
ROMBOUTS JOLIEN - REZIA
SANDERS LODE - ESTALIEZA DE LALOENA
SCHOENMAEKERS ANIELCA - HIRCAN
SCHRIJVERS GERT - WHY CENTERFOLD Z
SNELS RAF - BRILLIANT
SNELS RAF - CONRERO Z
SNOEIJS MATHIAS - NELSON VAN BERKENRIJS
VAN DEN PLAS WOUT - VINCENZA VH VREENENHOF Z
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - NOUGATINE
VAN LOOVEREN SOFIE - KWATRA VD MEREYT (BLANCO)
VERMEIREN RAF - FOXY VAN DEN AARD
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
WILLEMS JADE - CHARMING DANCER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JURGEN - EUREKI VD HOGE ROOY
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
FRANCKEN JARNE - DAME Z
FRANCKEN LENNERT - KODETTE
LAURYSSEN SHINY - BATIDA DE MORANGO Z
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
MERTENS JAN - LOVEDEALER W
PEETERS JASPER - JACKASS PK
SMISAERT ISALINE - MODELL
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN DE MIEROP NICK - KYARA
VAN HAM ELS - KASHMIR VAN 'D OUDE PASTORY
VAN LAERHOVEN AN - KATINA VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - MISS SENAAT
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - LABELLE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
DE KONING DORIEN - HASSAN
GEERTS JEROEN - ATOUCHA V.D.
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
HAVERMANS PIETER - GRAZIELLA V.D.GOORMEREN
HAVERMANS PIETER - INTRO VAN HET CAPPELLEVELD
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
MERTENS JAN - ILLUSION
MERTENS JAN - LEONA VAN HET BINNENVELD
SCHUURMANS STIJN - FOKKER 50
SNELS CIS - IMPACT V/D DRIE LINDEN
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
STES HANNE - KAROLINE OF BALLMORE
VAN HAM LIES - DARWIN
VAN LOOVEREN DIMITRY - IBRAHIM
VAN LOOVEREN JOERI - FLAVIO
18/02/2018 - WRSA1205A - INDOOR SINT-LENAARTS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots