{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN FLOOR - ORIGISTAR VDN
BRUNSON ILSE - OBERON VAN 'T LAARHOF
GEYSEN JELLE - OXFORD G
SNELDERS JEFFREY - GWENDOLINE
VAN GORP ANNELIES - OSCAR ELVIS Q
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS STIJN - NELSON VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS WOUTER - HEFRA BLEU
DE JONG SALLY - GODZILLA E
GOOSSENS INDRA - LASCO DL
HEMMERECHTS ELKE - LEX V/D NOORDHEUVEL
MEEUSEN MARC - MILLE FLEURS M.
SNELDERS JEFFREY - GILBERTO
VAN BELLE FEMKE - LILO
VAN DEN BERGH LORE - DALANDA VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - HAPPYNESS VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - HATINA VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
VAN THILLO WIM - HADDOCK
VERHEYEN CHRISTOPH - LANCELOT VAN DORPERHEIDE
WILLEMSEN VINCENT - NATOE VAN 'T HEUVELHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
AERNOUTS WOUTER - MYRA
AERNOUTS WOUTER - NEW BALANCE CASTANOO
AERTSEN LEONIE - HOOGHOEVE'S GRANADA
AERTSEN LEONIE - NOBLESSE
AERTSEN LEONIE - VALDES VH MEZENHOF Z
AERTSEN NATHALIE - KISBLUE VD WEZELSE HEIHOEVE
ANTHONISSEN FLOOR - LUCKY'S CHARM
DEMEDTS BIEKE - UNNICH
FRANCKEN BRITT - THOMAS VAN 'T EELSHOF
FRANKEN SYLVIA - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
MATTHIJSSEN LANDER - URSULLA Z
MATTHYSEN LAURENS - MOUSE
MEYTEN MAGALIE - ELMIRA
MEYTEN MAGALIE - PHELINE
PLEYSIER JOHAN - GARCIAS VAN DE KAPEL G52412
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SNELDERS JEFFREY - DARLING BOY
VAN DEN BERGH PIETER - GODLIKE VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH VANESSA - MILLA VAN DE NOORHEUVEL
VAN GASTEL BEN - EVITA VAN HET MOLENEIND
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
VAN THILLO SIMON - DIENEKE
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
VERHEYEN CHRISTOPH - MADI - LILI
VERMEIREN ELISE - NORALINE - V
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
VORSSELMANS KATRIEN - LION VD WEZELSE HEIHOEVE
WILLEMSEN ANTON - LUCKY LADY VAN 'T VALISSENHOF
WILLEMSEN ANTON - NOBLESS VAN 'T VENNEHOF
WILLEMSEN VINCENT - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
WOUTERS ANNESJIEN - HILTON VAN HET MOERVEN Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - VERRODETTO GV Z
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
ANTHONISSEN FLOOR - AFFINITY
FRANKEN ERWIN - JIRKA VAN DE NOORDHEUVEL
FRANKEN SYLVIA - GAZELLE V/D NOORDHEUVEL
HOFKENS AMKE - GIGOLO VAN 'T POLDERHOF
MATTHYSEN ALEXANDER - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
PLEYSIER JOHAN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
VAN DEN BERGH PIETER - DOLLY VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - EBERLINA VAN DE KAPEL
VAN DIJCK GITTE - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN GORP ANNELIES - JAMIRA NABAB Q
VAN OPDORP SEPPE - GRAVIN VAN HD
WILLEMSEN VINCENT - JACARD VAN 'T VENNEHOF
WOUTERS ANNESJIEN - LADY CHIN V'T MOERVEN Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - KIDO BLUE VAN 'T ACHTERHOF
GEYSEN JELLE - LADYSENAAT VAN HET VIJVERHOF
MATTHYSEN LAURENS - LAUSANNE V/D MIDDELSTEDE
PLEYSIER JOHAN - VALIANTE
VAN OPDORP TINNE - CYRANO Z
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
VERHEYEN CHRISTOPH - KAETON VAN LOO
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
10/12/2017 - WRSA1202B - INDOOR ESSEN OPEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots