{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONEN LUC - MACLOUD
BORGHS EMILY - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
CEUPPENS PIET - ORIGI VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
CONICKX LIEVE - ESPRIT D'AUBRY
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
VAN GORP GERT - OBELIX VG
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
VAN MEENSEL NIEKE - EVITA VON PFERDHEIM
VERREYDT STEPHANIE - IXELLE S.V.
VERREYDT STEPHANIE - OTHELLO S.V.
VERVOORT YVES - OTTO VG
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
BORGHS EMILY - NOVARA VAN DE LOOISE HEIDE
BROSENS NICK - DIAMANTINO SVZ
CAEMS ROBIN - HEBE
CEUPPENS PIET - NOBEL VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
GEVERS LAURA - GOWAN
MARIEN NELE - NATHAN
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
NEUTS CHARLOTTE - KABOOM N Z
SOMERS SHANA - CHERRY VAN DE VIJFHEIDE
VAN BYLEN CELIEN - LACHA
VAN BYLEN CELIEN - MEKAINSI R
VAN GORP GERT - NOCTURNE VAN DE PERTJESHOEVE
VERHEYDEN MATHIAS - CYRANO Z
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE MARTHE - ATINKA
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
BROSENS NICK - MESSIANO V/D WOLKENHEIDE
CAEMS ROBIN - JACARDO VAN DE PADDENHOEK
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
DE CUYPER EMILY - INDI VAN INNCREATIONS
HERMANS BART - NANDERT 'T'
HERMANS BART - NILIP 'T'
LAENEN FILIP - MILTON VAN DE EINDEKENS
LIEKENS GERD - DISCO BOY
LIEKENS GERD - HASTA
NEUTS CHARLOTTE - BABOUCHE F Z
RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
VAN GORP GERT - MAESTRO VG
VAN GORP NICK - MOEBOETOE V/D ROSHOEVE
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
VAN MENXEL SAM - JELENA V/D WOLKENHEIDE
VERELST TANJA - VIOLANTEE VH LINDENHOF Z
WUYTS DAVY - ITHACA 222 Z
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DIERCKX PAUL - GALESXY V/D VOSSEHAAG
LAENEN FILIP - KALYPSO
LAEREMANS JAN - CASPER VH NEERHOF Z
LAEREMANS JAN - KATINKA VH NEERHOF Z
STEENACKERS LIES - HERMINA
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
VAN LAER KRISTOF - LED ZEPPELIN DE L' ART
VAN MEENSEL NIEKE - CONLAN V. ELSE COXEN
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
LAENEN FILIP - INKA
STEENACKERS LIES - BLACK LADY
VAN LAER LIESBETH - GIANA
VERVOORT YVES - KADER
VERVOORT YVES - L' AVENIR VAN DE LOOISE HEIDE
21/01/2018 - WRSA1203C - INDOOR GEEL LARUM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots