{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CALUWE MARIO - CHIQUITA
CLAESSENS AN - CELSIUS
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
DE KEYZER MARIEKE - BACARDI-BREEZER Z
DE KEYZER MARIEKE - KORLENDY - S
DE SAEGER NICK - MAESTRO VAN 'T BARELHOF
DENEUS ANOUCK - A LEE WP Z
DENEUS ANOUCK - DORETTE VAN DE PIKKERIE Z
DENEUS ANOUCK - NYUNGWE VAN DE PIKKERIE
DOM SANNE - IANDO II VAN 'T VOSSENHOL
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
HOFMANS ANNELIES - KALISTRA VAN 'T LAURENSHOF
HUYBRECHTS JULIE - NAVAROHENS
LAURENS KOENRAAD - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
LAUWERS DAVID - LAUSANNE VAN REYMEURTERS
LAUWERYS TIM - DESPORADO-GO
LAUWERYS TIM - VAN BOMMEL DH Z
LUYKS MELISSA - EVINA
LUYKS MELISSA - FLINTHE VAN HET HAGEHOF
SWANNET SOFIE - DONAR-T
VAN ASSCHE XANTIA - BJORK VAN DE CLAEVERVALLEI
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
VEREYCKEN ROBBE - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
VEREYCKEN ROBBE - HOPE VAN HET HEIDEHOF
VERSCHUEREN FREDERIK - WUNO Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BEUCKELAERS ELLEN - VADUZ DH Z
BRAECKMANS LEEN - CINDERELLA VH HOF V EVERSEM Z
BRAECKMANS LEEN - DAVINIA DH Z
BRAECKMANS LEEN - HALIMA VAN HET BONTE HOF Z
BROOTHAERTS WENDY - KADEE VD WITHOEVE
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
CALUWE MARIO - HIDALGO
CALUWE MARIO - ILYZA
CALUWE MIGUEL - FLEUR
CALUWE MIGUEL - VALENTINA DH Z
CLAES TIM - KAATJE VD WITHOEVE
DE BECK ROZELIEN - PIPA VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - SHE VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - VALERIANE DE L'HÉRIBUS
DE SAEGER NICK - MALIBU DV
DE SMEDT JENS - MANOLITO VAN HET WAVERWOUD
DE WEERDT JEROEN - MIRNA VAN DE MUILSHOEK
DENEUS ANOUCK - DIADORA VAN DE PIKKERIE Z
HENS HANS - CAMILLA Z
HUYBRECHTS JULIE - GWENDOLINHENS
LAMBERTS ROMY - CARMEN
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
LAMBERTS SILKE - ADRIANO
MARDULIER CLINT - GARISSA MC-ONE
MORTELMANS TOM - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
PEETERS LIESELOTTE - ECLIPSE DE L' ESPRIT
PEETERS LIESELOTTE - WIRTHE
STOK KAAT - JADINKA VAN HET LELIEHOF
STOK KAAT - LUCKY LUKE VAN HET LELIEHOF
STOK KAAT - MAYA VAN HET LELIEHOF
VAN ASSCHE XANTIA - KASPERANTO VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DER HEYDEN CAROLINE - EDINKA VAN HET LELIEHOF
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
VAN HECK ALINE - LOLA VAN 'T RUYTERSHOF
VERSCHUEREN FREDERIK - FIRST WONDER V/D HOOGHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAES TIM - HINDRA VAN 'T HOOGSTEHOF
CLAES TIM - KITANA
DE BECK ROZELIEN - MONTE CRISTO VD WITHOEVE Z
DE WEERDT JEROEN - JADE VAN 'T MEUTERSHOF
MORTELMANS TOM - JANNEBEE
MORTELMANS TOM - LIBERTINA
MORTELMANS TOM - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
TUYTELEERS HANS - LENI
VAN DE KEYBUS EVI - HAPPINESS VAN DE DOORNHAAG
VAN DEN BERGH KAAT - LILLY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SMEDT JENS - DULF VAN DE WIJNVELDEN
DENEUS ANOUCK - JELISSA
LAMBERTS ROMY - GIOYA VAN HET GEINSTEINDE
MORTELMANS TOM - BILLIE JEAN Z
14/01/2018 - WRSA1203H - INDOOR KONINGSHOOIKT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots