{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
HULSELMANS JOYCE - NITHARD VAN DE ZUSTERHOEVE
JANSENS INGE - LARISSA
JANSSENS SOFIE - ORADO
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
LENAERTS VINCE - ESTONIA
MERTENS JAN JR. - OLLY VAN HET EELSHOF
MERTENS JAN JR. - OMARA VAN HET EELSHOF
MERTENS TOM - GUCCI 201110406
MERTENS TOM - OLIVIA VAN HET EELSHOF
PARIDAANS JANNE - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
VAN DE POL NICOLAS - NELSON VAN DE WATERING
VAN DOOREN HELGA - RANIA
VERSTRAELEN PETER - GIOIA VAN DE NETHE
WILLEMSE RAF - NACHO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS SHARON - INDIGO
D'HOOGHE JOHAN - CHIVA
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
DE KINDEREN MIEK - FIGO V.D. PANNENHOEF
GEUDENS LIEN - VENZ VAN OOSTEN
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
JANSENS INGE - GENEROUS
JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
MAES KELLY - FALOYA
MALISART KOBE - JAGUAR
MALISART MICHELLE - KALINKA
MERTENS TOM - MYLADY VAN HET EELSHOF
MERTENS TOM - NERISKE VAN DE CRUYENVELDEN
SCHOOFS MORGANE - VLINDER Z
SPITS JOHAN - JELOIMY VAN DE PONYHOEVE
VAN GESTEL EVELYNE - NOVASTAR
VANDEPERRE DORIEN - NELVINO
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
WILLEMS LORE - ELEXI W
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS LODE - ILYA VAN DE ZELM
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
DE HOUWER BENTHE - LEANDRO
DIERCKX YASMIEN - JARANA VAN HET EELSHOF
GORIS DAVY - CONTADOR Z
HENDRICKX MARIE - KING CREOLE VAN HET HARTEVELD
HERTOGS GITTE - FAZENDA
JACOBS JULIE - MAURAN S
JOSTEN GEERT - KAZAK VD BURCHT
JOSTEN GEERT - NALU V/D BOSCHHOEVE
KOOREMANS RAF - CARAMELLO Z ( ET)
KOOREMANS RAF - JACK
KOOREMANS RAF - SEPKE G Z
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
LAUWERS DORIEN - ZUNIKUM
LAUWERYSEN BENTHE - MISS HANDSOME
LAUWERYSEN VICTOR - ECLIPS VAN DE KAPEL
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
MERTENS JAN JR. - CELICA VAN HET EELSHOF
MERTENS JAN JR. - NIKITHA VAN HET EELSHOF
MERTENS PHILIPPE - MAGIC-BREAKER VAN DE BEGIJNHOEF
MERTENS THOMAS - CANCARI VZ
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
NUYENS LUC - NAVARRO V/D JACHT
PARIDAANS JANNE - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
PARIDAANS JANNE - LARONA VAN HET EELSHOF
PARIDAANS LOTTE - FLEUR VAN DE VOSSEHAAG
PRINCEN JARNO - BROWN BEAUTY V/D BEEMDHOEVE
PRINCEN JARNO - EQUITOP
SMETS JOLIEN - INDA
SPITS JORICH - FANSTASTIC V.I.P.
SPITS JORICH - LUCKY TOUCH DE GOEDEREEDE
SPITS JORICH - QUICK QUICK SLOW S Z
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
VERHAPPEN ROB - RAVAGO
VERHEYEN WIM - IZO
VERHEYEN WIM - MONK
VERHEYEN WIM - MYSTRI
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
VERSTEYNEN LUC - LUCRATIEF
VERSTEYNEN LUC - LUNIQUE
VERSTRAELEN JAN - QUINTANA UTOPIA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
BOLS JEF - WHISPER V'T ETSENHOF
GOETSCHALCKX BART - VASCO VD ESBERG Z
GORIS DAVY - INTURANA
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
GORIS HANNE - SELINDA
JACOBS JULIE - LATINA DE TOXANDRIA
JANSSENS SOFIE - LUNA B
LAMBRECHTS PAUL - KADINSKI VAN ' T VALISSENHOF
LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
LOODTS RIK - VENZ VAN OOSTEN
MALISART MICHELLE - HALLA
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
PARIDAANS JANNE - ELTON VAN HET EELSHOF
PARIDAANS JANNE - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
SPITS JORICH - GAMBLE S
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
VAN DEN HEUVEL DENNIS - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
VERHEYEN WIM - KARA
VERSTRAELEN JAN - UNIEQUE VD LAESDIJKS Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLS JEF - HALLAZ Z
GOETSCHALCKX BART - KYRIELLE VD ESBERG
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
JANSSENS SOFIE - ANYBODY
MERTENS PHILIPPE - EVITA VG
NUYENS LUC - GARRY VAN DE PERTJESHOEVE
VAN DEN HEUVEL DENNIS - GIGANT
26/11/2017 - WRSA1201J - INDOOR MERKSPLAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots