{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ATTEMA WIKKE - JAMAICA
BEVERS MARLIES - NASARIETE VAN DE KROON
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
DONCKERS KARIN - NERIUM
JACOBS KIRSTEN - FARAO
LEENAERTS LOES - ONDIATA
MERTENS PAULIEN - JANNES
RANNE KRISTINA - BRITT VAN WIKO
VAN DEN BRANDE AMAURY - TREASURE HOPE
VERMEIREN ELKE - OAKLY-A
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AUGUSTYNS LIESELOTTE - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BEVERS EVELIEN - DAKARIO Z
BROSENS STEF - NISTRIA SB
DESMEDT PIET - MOCKO Z
DONCKERS KARIN - BADINE DE LA BRASSERIE
FERGUSON GLENN - MASSIVE DECISION
GOETSCHALCKX BEN - NOBLESSE
KERSTENS LISSA - JAZZ
KIVELA ANNA - HEBAN
LEENAERTS LOES - INZEO
LEENAERTS STEF - CHELSY Z
MERTENS PAULIEN - HELANA LADY
MICHIELSEN EVELINE - FIRST OLDENBURG VD SCHOORSEHEIDE
PEEMEN OKKE - GEISHA HDH
PEEMEN OKKE - INSOMNIA Z
RODGER MHAIRI - BILKO
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
VAN DEN BRANDE AMAURY - QUEEN WICE
VAN DER TUIJN VALERIE - DON-DIABLO
VANDEWEYER WIM - FARHADIBA VAN HET GROESHOF
VANDEWEYER WIM - JABLINE VAN HET GROESHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BAX MARIJKE - QUASI DAVIDOFF
BEVERS MARLIES - HAVARO CK Z
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
BROSENS STEF - NOBEL Z
DONCKERS KARIN - AUDACE DE LA BRASSERIE
DONCKERS KARIN - LUDIQUE DU COEUR DES COLLINES
GEERTS ANNELIES - CIDENA
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
JANSSEN MARCEL - GERMIEN VAN DE WITHOEVE
KERSTENS LISSA - VADINE
LEENAERTS LOES - KING VAN 'T VOORHOF
LEENAERTS STEF - ASKARIS Z
LEENAERTS STEF - NEVADA
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
STERKENS CHRISTOPHE - CAPRICE M
VAN DER LINDEN CIS - JASMINE VAN DE DAMBEEKHOEVE
VAN HERCK ALEXANDER - JURA
VANDAMME ALEXANDRA - CATCH ME DES HUIT
VANDAMME ALEXANDRA - VANCOUVER D'ARTOIS
VERMEIREN ELKE - AVENGER DRUM VH JUXSCHOT Z
VERMEIREN ELKE - BALOU
VINCKX MARCEL - FAVORIT
WANDERS CÉCILE - ILKARA VAN HET HANEWEEHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
PILLOT ANNE - CYLOU Z
PILLOT ANNE - ILLUSION
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VINCKX DIRK - FLOOR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
BRUYNEN DENISE - INDIGO VAN HET GROESHOF
BRUYNEN DENISE - KANUNNIK VAN HET GROESHOF
LEENAERTS LOES - IRIS
LEENAERTS STEF - CHARMING BOY
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
VINCKX DIRK - IDRIS
VINCKX DIRK - JAVIER VD DONKHOEVE
14/01/2018 - WRSA1203E - INDOOR MINDERHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots