{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
BARRA VICTOR - HEROS T POLDER Z
CAPOEN CAMIEL - ISHERWOOD
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
DENDAUW RUNE - NEDJAZ VAN DE MEYHOEVE
DESENDER NIELS - DAMARA TE WALEM
DESIMPEL PIETER - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
JACOBS HANS - O GRANDE SEGREDO DU HAJ
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
LINCLAU DAVID - DUBLIN
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
VAN MAELE JULIE - GRACIANO SR
VERCOUTTER LOTTE - CATANGA
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
DESENDER NIELS - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
GAILLIAERT ALYSSA - BEAU DE VIE Z
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HEINDRYCKX BRAM - ILLUSION VAN 'T SPOOR
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
LARIDON NICO - DIEDDE Z
MAERTENS KEVIN - D-DAY
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VANCOUILLIE MATTHIAS - LA QUINTA VAN DE BEKPUT
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHECKE MICHELLE - BORIS VAN DE PULLEWOUWE
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - ISIS VAN DE KAPEL MILANEN
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
DE KUYSSCHE BABETTE - FIRST ONE V/D WATERSTRAAT
DE MUELENAERE WARD - KYDOS VAN SONNEVANCK
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DEMAREZ LENNART - KING VAN HET GRAVEHOF
DENDAUW WILLEM - COULEUR
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - QUINTUS
DEVIJVER EMILY - KALIDO
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
DUPON ROBIN - KALANDO TER KOUTER
GHEERAERT HENRI - VANILLE
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
LANNOO RUBEN - MASETTO
LANNOO SISKA - JAVELINE
LARIDON NICO - LITTLE DOBEL V/D WATERHOEVE
LARIDON NICO - MALAKEH VD MALTA HOEVE
LINCLAU DAVID - DESIRE
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - TIARA
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VERACX SANDER - GANDOR D
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
DECLERCK BART - KYMOON
DEFOUR FIEN - CADANS VAN HET GROENE VELD
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DUPON ROBIN - BREEZER VAN DE ROTERIJHOEVE
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
STORME GEERT - JUNIFEN VD BURKELSLAG
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DECADT SILKE - ALLOUBETTE VAN DE HERMITAGE
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
LANNOO RUBEN - BELLE D' OR
LANNOO RUBEN - ERLE HOF TER ZEEDYCKE
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
STORME GEERT - HEATHER 'T HOF TER KALVEKETE
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
DESENDER NIELS - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
GAILLIAERT ALYSSA - BEAU DE VIE Z
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HEINDRYCKX BRAM - ILLUSION VAN 'T SPOOR
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
LARIDON NICO - DIEDDE Z
MAERTENS KEVIN - D-DAY
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VANCOUILLIE MATTHIAS - LA QUINTA VAN DE BEKPUT
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHECKE MICHELLE - BORIS VAN DE PULLEWOUWE
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
05/11/2017 - WRSW1202VM - INDOOR DEERLIJK VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots