{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BARRA VICTOR - SARINKA TER POLDER D'04
BOONE JONAS - GEENA
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
COOLS DAVID - AXEL VAN HET VELDKRUIS
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
EECKHOUT STEPHANIE - NOIA DE SOLART
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
LARIDON NICO - DIEDDE Z
LINCLAU DAVID - DUBLIN
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
PYNOO GRIET - LAMIRO VAN BEKENHOF
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VANDENDRIESSCHE LIEN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHECKE MICHELLE - BORIS VAN DE PULLEWOUWE
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VLAEMINCK ELIAS - CYRANA VD HAZEWIND Z
VLAEMINCK ELIAS - FORTUNE COOKIE
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - GUAYA VAN DE LEGEWEG
BOONE JONAS - BRITT VAN 'T LANDAUKE
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
DE KUYSSCHE BABETTE - FIRST ONE V/D WATERSTRAAT
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
DE MUELENAERE WARD - KYDOS VAN SONNEVANCK
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DEFOUR FIEN - CADANS VAN HET GROENE VELD
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DEMAREZ LENNART - KING VAN HET GRAVEHOF
DEMEIRE JORIJN - DOUSKA VAN HET COSTERSVELD
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - QUINTUS
DEVIJVER EMILY - KALIDO
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
DUPON ROBIN - KALANDO TER KOUTER
GHEERAERT HENRI - VANILLE
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
KINDT TOM - ILONA VAN DE ROZEBOOM
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
LAGA CÉLINE - ANDORRA
LANNOO RUBEN - MASETTO
LANNOO SISKA - JAVELINE
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
LARIDON NICO - LITTLE DOBEL V/D WATERHOEVE
LARIDON NICO - MALAKEH VD MALTA HOEVE
LINCLAU DAVID - DESIRE
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - TIARA
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
RIEMAECKER BRAM - IMAGINE M&M
RIEMAECKER BRAM - JANAICA M&M
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
STRUBBE EMMA - BALIERINA
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VANDEWAETERE JOERI - CLINTDIA TER LINDEN Z
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
VANHEVEL TIM - CASCO DE L'ESPRIT Z
VANSTEELAND WOUT - GUILLAUME VAN DE RONEVALLEI
VERACX SANDER - GANDOR D
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS STEFANIE - LUNA TER KOUTER
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COOLS LEANDER - GALOPIN VAN DACO
COOLS LEANDER - HONNEUR VAN DACO
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
DE MUELENAERE WARD - TAQUIN DE TRIGALE
DECLERCK BART - KYMOON
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
DESIMPEL PIETER - HYANTHA V D MISPELAERE
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
HOFLACK STIVE - FABULEU VD WATERTOREN
HOFLACK STIVE - KATINA VAN DE DISTELHOEVE
LAGA LOUISE - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
NEVEJAN JOKE - IMPECABLE VAN DE OUDE SCHEURE
PYNOO GRIET - GLAMIRA
SNAUWAERT JOYCE - DUBLIN VAN DE VIJF EIKEN
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
STORME GEERT - JUNIFEN VD BURKELSLAG
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANDENBERGHE TIJS - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
VANDEWAETERE JOERI - UNO VAN 'T LOZERHOF
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS STEFANIE - HEIDIRA VH VLIEGENHOF Z
DE RYCKER ISABEL - CHICONA VAN 'T RAVENNEST
DE RYCKER ISABEL - GENTLEMEN VAN LOHEKY
DECADT SILKE - ALLOUBETTE VAN DE HERMITAGE
DUPON ROBIN - BREEZER VAN DE ROTERIJHOEVE
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
LANNOO RUBEN - BELLE D' OR
LANNOO RUBEN - ERLE HOF TER ZEEDYCKE
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
SOENENS JONAS - GRAND VENEUR VAN DE MEERDIJK
STORME GEERT - HEATHER 'T HOF TER KALVEKETE
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
VANDEWAETERE JOERI - FINES
05/11/2017 - WRSW1202NM - INDOOR DEERLIJK NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots