{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLONTROCK JUSTINE - LATINA Z
CLYNCKE ELOÏSE - CHIWA VAN DE KLEITE Z
COQUET LIES - BASIC INSTINCT Z
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
CORTIER EMMA - ABIGAIL DE ROULARD
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
DE CLERCQ DIRK - CALVARO V'T EEKHOUTE Z
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
DE RYCK BRIGITTE - JUSTUS VAN ' T BERGENHOF
DEFOUR FIEN - NASTROVIA
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEROOS AUDREY - VENTO
DESCAMPS DEBBIE - MORGANE
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
HEINDRYCKX BRAM - VENDETTA DU PARC
JANSSENS KATE - THIJSKE
LETEN THOMAS - CANNAVARO
MEERSSCHAERT JOHAN - BROOKLYN
MELSENS KATO - E-NERO
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
ROOMS JASPER - ORLINA VAN DE HAVERBILKEN
RYS CHIARA - ORIGI DE BEAUTY
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
VAN DEN ABEELE SAM - OBLESSE FG
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
VANDENBERGHE TIJS - OMEGA VAN HET GROENE DAK
VANDOOREN IMKE - ULIBRA Z
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VERVAEKE CELIEN - KARENTINO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
BORRY CARMEN - KIRA
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
CALLEWAERT WARD - KIARA VH
CAPOEN CAMIEL - PUNTO
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE WITTE ELISE - CASCO DE L'ESPRIT Z
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JUSTINE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
DESENDER NIELS - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
DESIMPEL PIETER - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DESIMPEL PIETER - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - QUINTUS
GYSSELS WOUTER - KANTOR
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT DRIES - FIERRO
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
HEINDRYCKX BRAM - ILLUSION VAN 'T SPOOR
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
LINCLAU DAVID - DUBLIN
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
LIPPENS ELIEN - PETUNIE
MAERTENS KEVIN - D-DAY
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
STUBBE MELANIE - MASSIMO VD SCHELDEMEERSEN
TERMOTE BRECHT - MISS VAN DE RONEVALLEI
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VAN MAELE JULIE - GRACIANO SR
VANCOUILLIE MATTHIAS - HARRIS
VANCOUILLIE MATTHIAS - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANDENDRIESSCHE LIEN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VERACX SANDER - GANDOR D
VEREECKE TITUS - LA VIE VAN DE GROTE HAART
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
DE SCHEPPER JOLIEN - DOLLEKE
DECLERCK BART - KYMOON
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DUPON ROBIN - BREEZER VAN DE ROTERIJHOEVE
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
HOFLACK STIVE - FABULEU VD WATERTOREN
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LINCLAU DAVID - DESIRE
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
STORME GEERT - JUNIFEN VD BURKELSLAG
TERMOTE BRECHT - VIPER VAN DE KAPEL
VANDENBERGHE TIJS - GAZIRA
VANGHELUWE JONAS - COCO-CHANEL
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
VERVAEKE CELIEN - DAIKIN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
DE SCHEPPER JOLIEN - JINA DW
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
LANNOO RUBEN - BELLE D' OR
LANNOO RUBEN - ERLE HOF TER ZEEDYCKE
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
28/01/2018 - WRSW1206VM - INDOOR GEWEST TIELT VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots