{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUDT LUC - LARCO VAN DIEPENDAELE
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
BARRA VICTOR - HEROS T POLDER Z
BARRA VICTOR - LARINKA TER POLDER
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
CALLENS CHANA - GODIE
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT WARD - KIARA VH
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
COOLS DAVID - AXEL VAN HET VELDKRUIS
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
DEMEYER JOLIEN - KWATTRO TER POELBERG
DENDAUW WILLEM - NEDJAZ VAN DE MEYHOEVE
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
DESIMPEL PIETER - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DESIMPEL PIETER - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
EECKHOUT STEPHANIE - ITAKA VD HEFFINCK
EECKHOUT STEPHANIE - NOIA DE SOLART
GAILLIAERT ALYSSA - BEAU DE VIE Z
GYSSELS JANA - KANTOR
HAEGHEBAERT DRIES - EROS VAN 'T VERLORENKOST
HEINDRYCKX BRAM - ILLUSION VAN 'T SPOOR
HEINDRYCKX BRAM - VENDETTA DU PARC
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
LABEEUW EMIEL - SPIRIT
LANNOYE JOLIEN - NELLE
LINCLAU DAVID - DUBLIN
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
STUBBE MELANIE - MASSIMO VD SCHELDEMEERSEN
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VAN MAELE JULIE - GRACIANO SR
VANDE VYVERE JEREMIEN - DIVA STORMWIND
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANHECKE MICHELLE - BORIS VAN DE PULLEWOUWE
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUDT VINCENT - HADJA VAN DIEPENDAELE
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
DE KUYSSCHE BABETTE - FIRST ONE V/D WATERSTRAAT
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DENDAUW WILLEM - COULEUR
DERYCKE KIMBERLY - GLINDER
DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - QUINTUS
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT HENRI - VANILLE
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
LAGA CÉLINE - ANDORRA
LANNOO RUBEN - MASETTO
LANNOO SISKA - JAVELINE
LANNOYE JOLIEN - ZIETA
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
LINCLAU DAVID - LAMIRO VAN BEKENHOF
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - TIARA
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
RIEMAECKER BRAM - IMAGINE M&M
RIEMAECKER BRAM - JANAICA M&M
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
STRUBBE EMMA - BALIERINA
STUBBE MELANIE - JAZOEE
STUBBE MELANIE - PICO
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VANDAMME YOURI - CASE SR Z
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDEWAETERE JOERI - CLINTDIA TER LINDEN Z
VANGHELUWE JONAS - ILOUNA
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHEVEL TIM - MELITE VAN'T BERGENHOF
VERACX SANDER - GANDOR D
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
WALCARIUS LISA - FINTO
WILLEM ELS - FIGARO VAN DE RONEVALLEI
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
DE MUELENAERE WARD - TAQUIN DE TRIGALE
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
DECLERCK BART - KYMOON
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
DESIMPEL PIETER - HYANTHA V D MISPELAERE
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
LINCLAU DAVID - DESIRE
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANDEWAETERE JOERI - UNO VAN 'T LOZERHOF
VANGHELUWE JONAS - COCO-CHANEL
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
DUPON ROBIN - BREEZER VAN DE ROTERIJHOEVE
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
LANNOO RUBEN - BELLE D' OR
LANNOO RUBEN - ERLE HOF TER ZEEDYCKE
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
VANDEWAETERE JOERI - FINES
18/02/2018 - WRSW1208NM - INDOOR ANZEGEM NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots