{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN MAITE - AMAAI
CLAEYS EMMELY - CONQUISTA
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
DERIEUW CHRISTOPHE - QUEEN V'T STREYEHOF Z
JANSSENS KATE - THIJSKE
ROETS ELLA - FEMKE
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
VANCOUILLIE EVY - LA QUINTA VAN DE BEKPUT
VANDEPITTE JOZEFIEN - IYARO VAN VIVENMOLEN
VELLE SABRINA - GIPSY
VER EECKE MEREL - WILKE
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
BORRY CARMEN - KIRA
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
DECOO CYNTHIA - IBRAHIM
LEFEVERE BRYAN - GIORGIO ARMANI
TALPE JONAS - CACHAREL
VAN COILE TINY - DIXIE
VAN LERBERGHE MARTINE - WELCOME D'ES
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
VERCOUTTER LOTTE - CATANGA
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
VERSTRAETE INE - HENNESSY JUNIOR "N"
VERVAEKE LIES - FLEUR VAN DE MEULEWAELE
VERWULGEN FILIP - FINNESSE
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AMEYE BERT - CASTLELAWN LASS
BLOMME TANITA - ILANAH
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
DEBRUYNE CLAIRE - FLEUR VAN DE MEULEWAELE
DEBRUYNE CLAIRE - FLEUR VAN DE MEULEWAELE
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
DECLERCQ SIEN - SCOOBY
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
DEVIJVER EMILY - KALIDO
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
VANDEN BULCKE MAITE - GOYA
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
VERSTRYNGE JOLIEN - GOZO TER KLOMP
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
DUINSLAEGER LIES - SPIRIT F
HANTSON DIEDERIK - URSULA
MAAS STEFANIE - QUINTUS
MARTIN LIES - VARICHTA
MOYAERT SHANA - GLAMOURENTA VAN HET KROONHOF
VAN DEN BERGE DEBORAH - J'ADORE VAN DE WARANDE
VAN PARYS SABRINA - JETSKE VAN BOUCHOUT
VANDECASTEELE LIEN - TRINITRO SITTE (E.T.)
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BYTTEBIER LIESELOTTE - DAIMLER
CORDIER MANON - HANNAH VAN HET BREUGELHOF
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
DE BAVEYE REBECCA - CHABLIS
DE BAVEYE REBECCA - FIGARO VAN HET KLUISBOS
DUINSLAEGER LIES - FOREVER FIRST F
HAERENS BRUNO - BACCARAT
LABEEUW AUDREY - CARLA
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
GEENS KRISTEL - GLORENCIO E
SPAEPEN TIA - DESCALANTE
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIEGHE ELS - ZAFIRA
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
VANCOMPERNOLLE PERLE - FLETCHER VAN HET STERREBOS
WITTEVRONGEL SARA - SANTANA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DESAEVER KYARA - ACROBAT ROYAL
VAN COPPENOLLE LIESL - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DESOETE DIEDERIK - STENAGERS RINGO STAR
MAEYAERT PIETER - WINNETOU E
WITTEVRONGEL SARA - RIONA
19/11/2017 - WRDW1201 - DRESSUUR WEST-VLAANDEREN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots