{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
VELICHKOV MATEO - PRESTIGE VAN VELDZICHT
VITALE GIULIA - SPEEDY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAERHOUT MAURA - HOPLA
CNUDDE ESRA - 'T RIETGELDS RICARDO
DAY RANI - SERGE
DECLOEDT LAURIEN - CARLIEN
DEGRANDE FRAN - ZINO
DENORME EMMA - FLUPKE
DEVOS LAURICE - BELLO
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
GARDEYN GIARA - WINNIE
GEVAERT LOTTE - LADY
GHESQUIERE LOUELLE - JEROMMEKE
POUILLIE LAÏS - CINDERELLA
POUILLIE LAÏS - CINDERELLA
SOENENS JAN - FIENTJE
VACKIER ALICIA - KASANOVA VAN 'T HEIKE
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
VAN HOLLEBEKE JULIE - FLOREANDER
VAN MAELE HADE - CINDERELLA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
VANHAVERBEKE NICOLAS - CLOVER
VANSIELEGHEM MAITÉ - MOUSTIQUE
VERDUYN KAYLIE - BRITT
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
LUYPAERT YAËL - BEAUTY
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
MATTHYS ELIAS - SEMIER
VANHAVERBEKE NICOLAS - HERMIEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLIET HANNE - DISNEY
HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE SIEBE - ALONIA
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
CLAERHOUT ZITA - JUNIOR
DAY AMBER - SOFIETJE
DE MEULEMEESTER JANA - ROOSJE
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
DECLOEDT LAURIEN - MONPETIT ORCHIDS MISH MENSIS
DENDOOVEN ELINE - WINSTON
DEVOLDER SITA - TEN ANKERS OLIANCAPO
NOPPE JEROEN - BLUE GIRL
VAN GHELUWE MARGOT - PATSY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
VANTIEGHEM NYNKE - LEENTJE
VERBURGH MARIE-KATO - TORNADO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMON SHIRLEY - URANIUM VAN HET GOORHOF
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
SCHOONBAERT LORE - NOBLESSE
VANDENDRIESSCHE LOUISE - GUYANE DE FOSLOIR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VOS LUCCA - HARLEKIJN
SOENENS JAN - MOLENAAR'S LITTLE KING
STUBBE MAJELLA - VERSACE
VERHOLLE CÉLINE - ZORRO
VERHOLLE CÉLINE - ZORRO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
MAES GILLIS - KWARTO
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
PECTOOR FELICE - ELLA VAN HET WEZEHOF
PERSOONS TIMON - BIXIE
SERROEN SAAR - RINGO
T'JONCK CEDRIC - CÉRISE
T'JONCK CEDRIC - KRISTALINE
VACKIER LAURENS - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
VANBELLE EMMA - TYMO
VANDENDRIESSCHE LOUISE - PARKLANDS ANNIE
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
VANWALLEGHEM JARNO - ZAPPA
VERMOORTELE LOORKE - BITHOWRA VAN DE ZONNEHOEVE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BACKERS ZITA - WITJE
BEGEYN SJOUK - LOWIE
CNUDDE CHLOE - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
COOLMAN ROSALIE - FUNNY
CUYVERS MORGANE - TORNADO
DAENEKINT BEAU - JOLY'S WOBKE
DAY ANKE - ANNIE
DE LOMBAERDE CHANEL - JULIE
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
DENEULIN ELIAS - CINDY
DENEULIN LUCA - CINDY
DENORME EMMA - VICTOR
DUPONT AUKE - JAZZ VAN DE KLIMOP
HAMERS BRITT - MIZIA
LAPEIRE ELISE - WHISPER
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS MORGANE - HAKIRA VAN DE SPIJKER
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
DECLOEDT CHARLOTTE - VALENTINE
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
DESMET JADE - JEROEN
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
LABEEUW FEMKE - MADAGASCAR
MAES AMELIE - MEIKE
PINTELON VIC - KASHMIR VAN ORCHID'S 090095909
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
SCHOONBAERT JULIE - ZAZA
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VANFLETEREN ANOUK - CONNIE
VERHOLLE CÉLINE - ZENA I
VERHOLLE CÉLINE - ZENA I
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DHONDT KELLY - CHECKTA
VANDERHAEGE FLORE - BONNIE
VANDERMOERE FLORIS - BRAM
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMME ANN-SOPHIE - HERA VAN DE MOLENHOEK
VACKIER FRANCIES - MAGENO
26/11/2017 - WPDW1202 - DRESSUUR TORHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots