{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100036073 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ROESELARE
100030641 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:45
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1240586 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - DEERLIJK
1
10:45
5283163 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIELT
2
11:15
1244226 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROESELARE
3
11:30
100036182 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WINGENE
4
11:45
1241701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100041373 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MOERKERKE
2
10:45
1246549 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
3
11:00
100036379 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - IZEGEM
4
11:15
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
5
11:30
100036115 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ANZEGEM
1
Ring 1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
100036475 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BREDENE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
7659057 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PASSENDALE
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
2040535 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
2
10:45
1247155 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
3
11:00
1245438 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
4
11:15
7657037 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LO RENINGE
5
11:30
1245236 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
6
11:45
1243923 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - PITTEM
7
12:00
7656936 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
8
12:15
1243519 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
9
12:30
7657542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
10
12:45
100041232 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - STALHILLE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:45
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
1239778 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
11:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
100024443 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - ARDOOIE
A4
Ring A4: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
4498978 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - WESTKAPELLE
2
11:45
1240081 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - BREDENE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE CLERCQ DIRK - CALVARO V'T EEKHOUTE Z
2
13:38
GOOS LIEN - ITAKA VD HEFFINCK
3
13:46
VANDOOREN IMKE - ULIBRA Z
4
13:54
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
5
14:02
DESENDER NIELS - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
6
14:10
BEUN CYNTHIA - FRITZ
7
14:18
DELBECQUE DELPHINE - SANDER VAN 'T WILGENHOF
8
14:26
VANBIERVLIET JASMINE - FEINER QUEEN Z
9
14:34
DEPREZ MANON - HENNECY VAN HET SPEIENHOF
10
14:42
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
11
14:50
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
13
15:06
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
14
15:14
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
15
15:22
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
16
15:30
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
17
15:38
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
18
15:46
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
19
15:54
VAERENBERGH KRISTIEN - DONNAMOUR HEKSENHOEVE STAL DHC
20
16:02
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
21
16:10
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
22
16:18
DECLERCK BJORN - JOGGY
23
16:26
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
DELBECQUE DELPHINE - SANDER VAN 'T WILGENHOF
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
WILLEMEN SIGIS - CLOUDY
2
13:38
DENDAUW RUNE - COULEUR
3
13:46
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
4
13:54
COLMAN DIRK - HERRERA VAN DE ZILVERBERG
5
14:02
DE MUYNCK HANNELORE - RUBY
6
14:10
DEPREZ CHRIS - TEQUILLA
7
14:18
DECEUNINCK SHARON - FAGRANT
8
14:26
BUYSSENS ELINE - DEMAIN
9
14:34
VERMAETE LOTTE - EMILIO VD WITHOEVE Z
10
14:42
LIPPENS ELIEN - MEQLAAM XX
11
14:50
DENDAUW RUNE - NEDJAZ VAN DE MEYHOEVE
13
15:06
DEPREZ CHRIS - USA VAN DE CASTELHOEVE
14
15:14
DEWULF DYLLAN - BETTY
15
15:22
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
16
15:30
BLONTROCK JUSTINE - LATINA Z
17
15:38
VAN HAECKE DEMPSEY - LOUISE
21
16:10
PAUWELS KIARA - W-GENTLEMAN V D LINDEG Z
22
16:18
DEFOUR JUSTINE - CADANS VAN HET GROENE VELD
23
16:26
MELSENS KATO - E-NERO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
5
14:02
BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
6
14:10
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
7
14:18
VERVAEKE LIES - FLEUR VAN DE MEULEWAELE
8
14:26
STEYAERT SOFIE - INDIRA VAN DE OOSTHOEVE
9
14:34
CALLENS CHANA - GODIE
10
14:42
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
11
14:50
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
13
15:06
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
14
15:14
VERWULGEN FILIP - FINNESSE
15
15:22
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
16
15:30
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
20
16:02
TALPE JONAS - CACHAREL
21
16:10
DRIEGHE AURORA - ULYSSES Z
22
16:18
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
23
16:26
DEREYNE FAUVE - CLARY Z
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
5
14:02
VANHAECKE SARA - MILO VAN DE SPIJKER
6
14:10
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
7
14:18
DECOO CYNTHIA - IBRAHIM
8
14:26
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
9
14:34
MONTEYNE MARIEKE - DOUBLE FUN
10
14:42
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
11
14:50
BILLIAU MELISSA - CARTIER
13
15:06
BERTEN VEERLE - NOUVELLE V/D WARANDEHOEVE
14
15:14
SEGAERT ELENA - VIRTUAL TER VLUCHT
15
15:22
STUBBE MELANIE - PICO
16
15:30
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
17
15:38
DE CLERCK FLEUR - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
18
15:46
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
19
15:54
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
DECAIGNY MARTIJN - ATOMIC DREAM Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DEBRUYNE CLAIRE - FLEUR VAN DE MEULEWAELE
2
09:38
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
6
10:10
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
7
10:18
DUBRUL LIESBETH - DON FIDERICO
8
10:26
VANDESTEENE CAMILLE - MINDY
10
10:42
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
13
11:06
DEVISSCHER SASKIA - LAMBORGHINI Z
14
11:14
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
15
11:22
SNAUWAERT JOYCE - DUBLIN VAN DE VIJF EIKEN
16
11:30
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
17
11:38
PORTEMAN LORENZO - ZEPHAN
18
11:46
DECLERCQ SIEN - SCOOBY
19
11:54
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
20
12:02
CLARISSE ANNA ELISABETH - MIROS VAN DE KOLAARD
21
12:10
SNAUWAERT JOYCE - DAMOELES
22
12:18
VANDERHEYDE KATHY - BOOMER
23
12:26
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
COPPEJANS DANAE - DOLCE VITA STYLE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
8
10:26
BOSSUYT KATRIEN - DANA-B
9
10:34
VAN DE VIVERE KYANA - GOLDEN SIER V/H WEIDSE HOF
10
10:42
VANDER MEULEN EMMA - GLARISMA 1104492
11
10:50
DESMET JULIE - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
13
11:06
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
14
11:14
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
15
11:22
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
16
11:30
DE MARE HELENE - ORTHILIA
17
11:38
DELERUE ELINE - INCANA
18
11:46
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
19
11:54
BOONE SARA - JORDY
20
12:02
VANTIEGHEM BARBARA - LARKIN
21
12:10
DEPREZ LORE - EVITA VAN LOO
23
12:26
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
24
12:34
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
NEVEJAN JOKE - SUSA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
10:10
VANLERBERGHE ROMY - BENTLEY HS
7
10:18
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
8
10:26
HOORNE TINA - FELICIA
9
10:34
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
10
10:42
DEGREVE MARCIA - HADJA VAN DIEPENDAELE
11
10:50
BROUCKMEERSCH LORE - FAMOUS DE NIRO
13
11:06
STUBBE MELANIE - JAZOEE
15
11:22
STRUBBE EMMA - BALIERINA
16
11:30
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
17
11:38
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
18
11:46
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
19
11:54
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
20
12:02
MAERTENS KEVIN - D-DAY
21
12:10
VERVAEKE CELIEN - KARENTINO
22
12:18
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
23
12:26
VANDAELE BARBARA - DARWIN VAN DE BESSENHOEF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANDECASTEELE LIEN - TRINITRO SITTE (E.T.)
2
09:38
COUSSEMENT MARC - HEROS T POLDER Z
3
09:46
BOONE GEERT - GEENA
4
09:54
DECLERCK DIRK - CLARY Z
5
10:02
VERHALLE FIEN - JARDEAU
6
10:10
DAMME LAURA - BYBLOS VAN DE MUNKEBOSSEN
7
10:18
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
9
10:34
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
10
10:42
MARTIN LIES - VARICHTA
11
10:50
COUPILLIE JOYCE - MADONNA VAN DE PEREBOOM
13
11:06
VAN WAEYENBERGHE BRITT - DOMINO VAN 'T OUD HOF
14
11:14
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
15
11:22
VAN HOECKE ISABELLE - ROYAL WOODY Z
16
11:30
DELOOF MARLIES - BUENOS-AIRES
17
11:38
GYSSELS JANA - KANTOR
18
11:46
VERRAES VINCENT - CAMPINA VAN'T WOUTLAND Z
19
11:54
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
20
12:02
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
21
12:10
DESOETE TINE - FIDEEL VAN DEN HUNSBERG
22
12:18
DE BLANGER BERT - NELSON VAN DE SPARRENHOEF
22
12:18
VERHALLE FIEN - KASTOR
23
12:26
LEGEIN MATISSE - RITTMEISTER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE RORE JULIE - CARANDA
2
09:38
BOONE SOFIE - CELINE
3
09:46
THYS LYNN - CHELSEA
4
09:54
VAN LEEUWE SARAH - MIRABELLE VAN TER BURCHT
5
10:02
SOENENS JONAS - GRAND VENEUR VAN DE MEERDIJK
6
10:10
HUYGHE MIEKE - HENNA VAN TERSTYLLEN
7
10:18
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
9
10:34
VANDAELE BARBARA - CAMBRIDGE V/H TRICHELHOF
10
10:42
HANTSON DIEDERIK - URSULA
11
10:50
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
13
11:06
LABEEUW HELEEN - SPIRIT
14
11:14
PYNOO GRIET - JAVA VAN HET BROEKDAL
15
11:22
DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
16
11:30
VANDEN BUSSCHE JURRIAN - HYANTHA V D MISPELAERE
17
11:38
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
18
11:46
VERSTRYNGE JOLIEN - GOZO TER KLOMP
19
11:54
MISSINNE AN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
20
12:02
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
21
12:10
MAES GRACE - EVITA
22
12:18
WATELLE HUGO - FLEEDWOOD MAC
23
12:26
DEMEIRE JORIJN - DOUSKA VAN HET COSTERSVELD
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
DE MARE GENEVIEVE - TINGELING
6
10:10
VAN HAUWAERT MAYA - ALVARO
7
10:18
CLOET DRIES - EVITA VAN'T PAERDKIN
8
10:26
SABBE JOZEFIEN - KALOU V/H WESTHOF
9
10:34
VANDENBERGHE JARNI - KENTUCKY
10
10:42
HAERENS BRUNO - BACCARAT
11
10:50
CORDIER MANON - HANNAH VAN HET BREUGELHOF
13
11:06
WITTESAEL KIM - MAGIC
14
11:14
COYSMAN GRIET - FRAUKE VAN SONNEVANCK
15
11:22
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
16
11:30
BYTTEBIER LIESELOTTE - CHABLIS
17
11:38
LABEEUW AUDREY - CARLA
19
11:54
VAN WAEYENBERGHE MARIO - DOMINO VAN 'T OUD HOF
20
12:02
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
21
12:10
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
22
12:18
ESPRIT JEAN-PAUL - IRMO S
23
12:26
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
DE MARE GENEVIEVE - DIJON
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
5
10:02
DECLERCQ SILVIE - QWUICKO TER KOUTER
9
10:34
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
10
10:42
NEYT KATHLEEN - CUMANO VD KLOOSTERBOS
11
10:50
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
14
11:14
CLYNCKE ELOÏSE - MARCORADO VM
18
11:46
LABEEUW ELISABETH - FIERRO V.D.KIEKEMORTEL
19
11:54
SPAEPEN TIA - DESCALANTE
20
12:02
VERCRUIJSSE INEKE - BEAU
21
12:10
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
22
12:18
VAN DOORNE NICK - LANAIKA V.D. KIEKEMOORTEL
23
12:26
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:40
NYSSEN WIM - MILTON VAN DE SPARRENHOEF
3
09:50
WILLEM JOLIEN - DUCHESSE
4
10:00
VANCOMPERNOLLE PERLE - FLETCHER VAN HET STERREBOS
5
10:10
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
6
10:20
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
7
10:30
DRIEGHE ELS - WIGANDI
8
10:40
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
9
10:50
GOERLANT FIEN - INDIANA VAN DE HONDSBOSSEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:10
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
VAN COPPENOLLE LIESL - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
2
11:20
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
4
11:40
VAN DEN BERGE DEBORAH - CARAMBO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:50
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:10
VOETS SAARTJE - WHISPER
4
12:20
DESAEVER KYARA - ACROBAT ROYAL
5
12:30
DE MARE DIRK - DIJON
6
12:40
DESOETE DIEDERIK - STENAGERS RINGO STAR
7
12:50
WITTEVRONGEL SARA - RIONA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
13:00
14:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANDERHEYDE KATHY - BOOMER
2
13:02
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
3
13:04
DENDAUW RUNE - NEDJAZ VAN DE MEYHOEVE
4
13:06
DECLERCK BJORN - JOGGY
5
13:08
MATTHYS BART - NORMAN V.D. VELDHOEVE
6
13:10
MELSENS KATO - E-NERO
7
13:12
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
8
13:14
DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
9
13:16
TALPE JONAS - CACHAREL
10
13:18
DECLERCQ SILVIE - QWUICKO TER KOUTER
11
13:20
HAEGHEBAERT DRIES - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
14
13:26
LIPPENS ELIEN - MEQLAAM XX
15
13:28
VERACX SANDER - HERMES VAN 'T BERGENHOF
16
09:30
DECEUNINCK SHARON - FAGRANT
24
09:46
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
25
13:48
VANDESTEENE CAMILLE - MINDY
26
13:50
VANGHELUWE JONAS - OASE
27
13:52
MATTHYS BART - NAUGHTY BOY DE BEAUTY
28
13:54
DE MARE HELENE - ORTHILIA
29
13:56
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
30
13:58
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
31
14:00
LAGAE ANN-SOPHIE - KURTIS VAN DE CALLOO MEERSCHEN
DE MUELENAERE WARD - OTIS VAN DE PLAETSE MOLEN
DECLERCK BART - BELIFFER (BLANCO)
DECLERCQ SILVIE - JEUNESSE
GHEERAERT VITAL - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
RYS CHIARA - ORIGI DE BEAUTY
VANDERFAEILLIE MARC - LORD KINGSTON
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
2
09:02
VERRAES VINCENT - ANAPOURNA VAN D'HAENEGHEM
3
09:04
BARRA VICTOR - HEROS T POLDER Z
4
09:06
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
5
09:08
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
6
09:10
CLYNCKE ELOÏSE - MARCORADO VM
7
09:12
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
8
09:14
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
9
09:16
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
10
09:18
BLONTROCK JUSTINE - LATINA Z
11
09:20
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
12
09:22
BARRA VICTOR - AMIGO TER POLDER
13
09:24
BUSCHMANN EVA - EVITA VAN LOO
14
09:26
MORLION PEPIJN - MAC JACK COURTIER
15
09:28
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
17
09:32
DESMET JEFFREY - LUNA VAN DE BARLEBUIS
20
09:38
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
21
09:40
COQUET LIES - BASIC INSTINCT Z
22
09:42
VEREECKE TITUS - BASIC INSTINCT Z
23
09:44
NOPPE ANN-SOPHIE - KYDOS VAN SONNEVANCK
24
09:46
STUBBE MELANIE - PICO
25
09:48
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
26
09:50
VERMAETE LOTTE - EMILIO VD WITHOEVE Z
27
09:52
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
28
09:54
VAN MAELE JULIE - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
29
09:56
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
30
09:58
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
31
10:00
DESENDER NIELS - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
32
10:02
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
33
10:04
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
34
10:06
DELERUE ELINE - INCANA
35
10:08
BEUN CYNTHIA - FRITZ
36
10:10
MONTEYNE MARIEKE - DOUBLE FUN
37
10:12
COOLS DAVID - AXEL VAN HET VELDKRUIS
38
10:14
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
39
10:16
VANBIERVLIET JASMINE - FEINER QUEEN Z
40
10:18
DENDAUW RUNE - COULEUR
41
10:20
LESCOUHIER MARTHE - ADAGIO
42
10:22
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
43
10:24
SCHOONBAERT SIEL - JUSTUS VAN ' T BERGENHOF
44
10:26
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
45
10:28
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
46
10:30
DUPON ROBIN - NASTROVIA
47
10:32
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
48
10:34
VANDERSCHAEGHE ROELAND - NOVA VAN DE ROOBAERT
49
10:36
VAERENBERGH KRISTIEN - DONNAMOUR HEKSENHOEVE STAL DHC
50
10:38
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
51
10:40
BARRA VICTOR - LARINKA TER POLDER
52
10:42
CALLENS STEFANIE - NINA TER KOUTER
53
10:44
CALLEWAERT WARD - KIARA VH
54
10:46
VANCOUILLIE EVY - IBRAHIM
55
10:48
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
56
10:50
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
57
10:52
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
58
10:54
DEMYTTENAERE GUDRUN - WIREINA
59
10:56
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
61
11:00
MAERTENS KEVIN - D-DAY
62
11:02
BERTEN VEERLE - TOLTAIRE Z
63
11:04
LINCLAU DAVID - DUBLIN
64
11:06
DE CLERCK FLEUR - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
65
11:08
DE WISPELAERE PETER - ISABELLE
66
11:10
BUYSSENS ELINE - DEMAIN
67
11:12
VANHAECKE SARA - MILO VAN DE SPIJKER
68
11:14
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
69
11:16
AMEYE BERT - CASTLELAWN LASS
70
11:18
DEMEULEMEESTER JORIS - HADISE VAN DE MOSKIFARM
71
11:20
COLMAN DIRK - HERRERA VAN DE ZILVERBERG
72
11:22
DUPONT MANUEL - D’JULIUS CESAR VD CALLO MEEERCHEN
73
11:24
DEPREZ CHRIS - TEQUILLA
74
11:26
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
75
11:28
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
76
11:30
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
77
11:32
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
78
11:34
VERVAEKE CELIEN - KARENTINO
84
11:46
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
CALLEWAERT WARD - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
LABEEUW EMIEL - SPIRIT
MAHIEU LAURENT - OMBRE VAN 'T ZORGVLIET
MESTDAGH HÉLÈNE - AYLA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOONE JONAS - BRITT VAN 'T LANDAUKE
3
09:04
VANDERSCHAEGHE ROELAND - FELICIA
4
09:06
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
5
09:08
QUINTIJN CHRISTOPHE - TITIA
6
09:10
VANTIEGHEM BARBARA - LARKIN
7
09:12
DE WITTE ELISE - CASCO DE L'ESPRIT Z
8
09:14
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
9
09:16
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
10
09:18
CALLENS CHANA - GODIE
11
09:20
DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
12
09:22
VANDAMME YOURI - CASE SR Z
13
09:24
LABEEUW EMIEL - CHINTINO VAN DE BASQUITA Z
14
09:26
DEGRAEVE JOREN - ISPRIT-PAPILLON
15
09:28
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
16
09:30
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
17
09:32
VANHEVEL TIM - MELITE VAN'T BERGENHOF
18
09:34
GOOS LIEN - ITAKA VD HEFFINCK
18
09:34
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
19
09:36
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
19
09:36
VANDOOREN IMKE - ULIBRA Z
20
09:38
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
21
09:40
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
22
09:42
KINDT TOM - ILONA VAN DE ROZEBOOM
23
09:44
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
25
09:48
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
26
09:50
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
27
09:52
VERRAES VINCENT - SANDOR S
28
09:54
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
29
09:56
VERACX SANDER - GANDOR D
31
10:00
VANHAECKE LISA - HALLA VAN DE PEREBOOM
32
10:02
DEPREZ MANON - HENNECY VAN HET SPEIENHOF
33
10:04
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
34
10:06
DEFOUR JUSTINE - CADANS VAN HET GROENE VELD
35
10:08
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
36
10:10
GYSSELS JANA - KANTOR
37
10:12
STRUBBE EMMA - BALIERINA
38
10:14
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
39
10:16
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
40
10:18
DESOETE TINE - FIDEEL VAN DEN HUNSBERG
41
10:20
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
42
10:22
STAEL BIRTE - RADO D'AUBRY
43
10:24
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
44
10:26
STAEL JANNE - GAZELLE D'AUBRY
45
10:28
STEYAERT SOFIE - INDIRA VAN DE OOSTHOEVE
46
10:30
MARTENS ANN-SOPHIE - COQUETTE
47
10:32
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
48
10:34
DE MARE HELENE - TINGELING
49
10:36
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
50
10:38
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
51
10:40
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
52
10:42
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
53
10:44
COQUET LIES - LA VIE VAN DE GROTE HAART
54
10:46
BONTE JOERI - ISIS VAN DE KAPEL MILANEN
55
10:48
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
56
10:50
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
57
10:52
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
58
10:54
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
59
10:56
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
61
11:00
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
62
11:02
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
63
11:04
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
64
11:06
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
65
11:08
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
66
11:10
BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
67
11:12
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
68
11:14
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
69
11:16
NOPPE ANN-SOPHIE - TIARA
70
11:18
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
73
11:24
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
74
11:26
BOONE JONAS - GEENA
75
11:28
VANDENBERGHE TIJS - JADIS DE BEAUVOIS
76
11:30
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
77
11:32
QUINTIJN CHRISTOPHE - LA UTOPIA VDB
78
11:34
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
79
11:36
AERNOUDT VINCENT - HADJA VAN DIEPENDAELE
80
11:38
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
81
11:40
VANTIEGHEM CHARLES - INDRA VAN TER CAUWENBURG
82
11:42
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
83
11:44
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
85
11:48
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
86
11:50
VANCOUILLIE MATTHIAS - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
87
11:52
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
88
11:54
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
89
11:56
DE MUELENAERE WARD - NEVADA Z
90
11:58
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
91
12:00
DERYCKE TOM - INFINITI VAN 'T RAVENNEST
92
12:02
STUBBE MELANIE - JAZOEE
DECAIGNY MARTIJN - ATOMIC DREAM Z
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DESCHEEMAEKER RUBEN - PUNTO
JONCKHEERE JOYCE - CO MEN CO
MAHIEU LAURENT - LE REVE VAN 'T ZORGVLIET
NEVEJAN JOKE - SUSA
VAN RENTERGHEM JADE - Dolleke (BLANCO)
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
12:30
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
DERYCKE TOM - GRACE
2
12:32
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
3
12:34
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
4
12:36
DUPON ROBIN - KALANDO TER KOUTER
5
12:38
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
6
12:40
SOENEN JONAS - KING VAN HET GRAVEHOF
8
12:44
LINCLAU DAVID - LAMIRO VAN BEKENHOF
15
12:58
VANDENBERGHE TIJS - KWATTRO TER POELBERG
16
13:00
VANDEWAETERE JOERI - CLINTDIA TER LINDEN Z
17
13:02
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
18
13:04
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
19
13:06
LAGA CÉLINE - ANDORRA
20
13:08
CALLENS STEFANIE - LUNA TER KOUTER
21
13:10
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
22
13:12
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
23
13:14
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
24
13:16
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
25
13:18
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
26
13:20
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
27
13:22
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
28
13:24
VANHEVEL TIJS - JUNO VAN ' T BERGENHOF
29
13:26
VANCOUILLIE MATTHIAS - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
31
13:30
VERVAEKE CELIEN - DAIKIN
32
13:32
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
33
13:34
WILLEM JONAS - JUSTICE
34
13:36
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
35
13:38
LANNOO SISKA - JAVELINE
36
13:40
LANNOO RUBEN - MASETTO
37
13:42
DERYCKE TOM - VOICE
38
13:44
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
39
13:46
EECKHOUT STEPHANIE - HYANTHA V D MISPELAERE
40
13:48
COOLS LEANDER - GALOPIN VAN DACO
41
13:50
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
71
11:20
LAGA LOUISE - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
DECLERCK BART - KYMOON
JONCKHEERE JOYCE - EVITA (BLANCO)
JONCKHEERE JOYCE - GIGLO VAN HET LAAGEIND Z
MAHIEU LAURENT - LE REVE VAN 'T ZORGVLIET
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:15
17:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
CALLENS STEFANIE - HEIDIRA VH VLIEGENHOF Z
1
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
1
SOENENS JONAS - GRAND VENEUR VAN DE MEERDIJK
2
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
3
LINCLAU DAVID - DESIRE
4
VANDENBERGHE TIJS - GAZIRA
5
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
6
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
7
SNAUWAERT JOYCE - DUBLIN VAN DE VIJF EIKEN
8
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
9
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
10
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
11
VANDEWAETERE JOERI - UNO VAN 'T LOZERHOF
12
VANGHELUWE JONAS - COCO-CHANEL
13
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
14
COOLS LEANDER - HONNEUR VAN DACO
15
DE MUELENAERE WARD - TAQUIN DE TRIGALE
16
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
17
DUPON ROBIN - BREEZER VAN DE ROTERIJHOEVE
18
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
19
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
20
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
21
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
22
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
23
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
MAHIEU LAURENT - KAMARO VAN 'T SIAMSHOF
12/08/2018 - ZRTW1804 - PASSENDALE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots