{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100036399 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SINT JORIS WINGE
2
10:45
100035905 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - LANDEN
3
11:00
100041374 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BIERBEEK
4
11:15
100042063 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - OPWIJK
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1190773 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROTSELAAR
2
10:45
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
3
11:00
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
4
11:15
1182487 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GOOIK
5
11:30
1181982 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
6
11:45
1182689 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAACHT
7
12:00
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
8
12:15
1189258 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1187945 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERBEEK
2
10:45
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
4
11:15
1183501 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - AFFLIGEM
5
11:30
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
6
11:45
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
7
12:00
100040927 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LUBBEEK
8
12:15
100024085 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
3
11:00
100010534 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HAASRODE BLANDEN
4
11:15
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
5
11:30
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
6
11:45
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
5
11:30
100035791 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - VISSENAKEN-GLABBEEK
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
2
10:45
7639051 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
3
11:00
1195322 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZOUTLEEUW
4
11:15
1191884 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT JORIS WINGE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:45
100035863 - VIERTALLEN DRESSUUR - OPWIJK
7
12:00
1190167 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - RILLAAR
8
12:15
1178851 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
11
13:00
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
BOMBEEK PAUL - JARCO
5
14:02
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
7
14:18
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
10
14:42
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
11
14:50
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
13
15:06
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
14
15:14
TOBBACK ILSE - LANTANA DEL FUEGO
15
15:22
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
16
15:30
DEWIL AISHLINN - CASIN TER HALLE Z
17
15:38
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
18
15:46
STERCKX PAULIEN - BARLEEN VAN HET VIJVERBOS
19
15:54
HUYBRECHTS LAURA - WIKARETTE
20
16:02
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
21
16:10
VANDENBERGHE LOTTE - LETOSCHA
22
16:18
VAN DEN BOSCH SOFIE - DINA VAN HET HAGEHOF
23
16:26
VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
8
14:26
VAN MOL RAF - SHIVA Z
9
14:34
DELFOSSE NONA - ANOUSHKA Z
10
14:42
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
11
14:50
DE WIT ANNICK - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
13
15:06
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
14
15:14
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
15
15:22
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
16
15:30
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
17
15:38
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
18
15:46
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
19
15:54
COBBAERT SARA - VIF VG Z
20
16:02
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
21
16:10
VOS ZOË - SKIPPY
22
16:18
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
23
16:26
ES HANNE - RATINA
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
9
14:34
MOERS LESLIE - FIREINA V/H TATERKUILENHOF
10
14:42
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
11
14:50
VAN DER PERRE JASMIEN - DOPALINE DE LA FERME BLANCHE
13
15:06
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
14
15:14
POLLÉ INEZ - BLACK KNIGHT VAN DE HEERNIS
15
15:22
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
16
15:30
GEERAERTS DAGMAR - STATUTAIR Z
17
15:38
DE CONINCK CHLOË - ARGOS
19
15:54
PAQUAY TESSA - UNART VAN DE RAALBEEK
20
16:02
KAMERS CHARLOTTE - DONATELLA
21
16:10
VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
22
16:18
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
23
16:26
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
4
13:54
VANZURPELE HANNE - ROBIN
5
14:02
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
6
14:10
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
7
14:18
BLEVI LOTTE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
8
14:26
DEFAYS MORGANE - ARMAGEDDON
9
14:34
TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
10
14:42
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
11
14:50
LETELLIER WENDY - CHARISMA
13
15:06
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
14
15:14
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
15
15:22
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
16
15:30
DE BOEVER SIEN - ULLA VAN DE PRIMAIJS
17
15:38
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
18
15:46
VANHOUTTE CAROLINE - BAROS VAN TERHAEGENDOORN
19
15:54
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
20
16:02
SAENEN VIRNA - SHADOW
21
16:10
BANKEN AMBER - DIETAJIRMA
22
16:18
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
23
16:26
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
D'HONT NIKI - CHABLIS N Z
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
4
13:54
JANS JANA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
5
14:02
WESTERLINCK SACHA - EJAZZREAU VAN HET BLOEMENHOF
6
14:10
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
7
14:18
VAN HOOF JOKE - DOT COM
8
14:26
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
9
14:34
MEERT LIESBET - LISSANDRO VAN VRECKOM
10
14:42
DEPRE FEMKE - CUPIDO
11
14:50
VAN ASSCHE TIBO - SING
13
15:06
DE BOITSELIER VICTOR - LINDE VAN PAMEL
14
15:14
FILLE LOBKE - CYCLOON
15
15:22
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
16
15:30
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
17
15:38
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
18
15:46
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
19
15:54
MELLAERTS EVELYNE - FORLAN
20
16:02
ROMANUS BIRGIT - DINAMITE
21
16:10
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
22
16:18
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
23
16:26
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
7
14:18
VAN MULDERS LISSA - BONO VAN DE HEEMSTEDE
8
14:26
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
9
14:34
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
10
14:42
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
11
14:50
MATHUES LOUISE - WINNETOE
13
15:06
GEERENS LOTTE - DOCUS
14
15:14
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
15
15:22
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
16
15:30
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
17
15:38
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
18
15:46
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
19
15:54
CARELS ELINE - MENZO VAN DEN BRUEL
20
16:02
RUELENS MELISSA - CHICKY
21
16:10
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
22
16:18
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
23
16:26
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:54
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
6
14:10
STEURS LINDSEY - ENJOY
7
14:18
BUGGENHOUDT CAMILLE - WHISE LADY S
8
14:26
DE COSTER TINE - SERENIA
9
14:34
DESMET ASTRID - DANA VAN HET GONNEHOF
10
14:42
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
11
14:50
FREMAU KATTY - BO
13
15:06
LAMBRECHTS KATRIEN - FLANEL V/H VIJVERBOS
14
15:14
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
15
15:22
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
16
15:30
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
17
15:38
VRANCKEN SARAH - HERO
18
15:46
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
19
15:54
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
20
16:02
VERHEYDEN STEVE - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
21
16:10
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
22
16:18
MOMBAERTS JENTE - MADAM'S MIRO
23
16:26
DIDDENS TINA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
7
14:18
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
8
14:26
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
9
14:34
DE KOCK VEERKE - SHOW TIME SVB Z Z594302
10
14:42
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
11
14:50
VERMEIR CARO - ASPERGE
13
15:06
HEREMANS HUGUES - VOLCANO
14
15:14
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
15
15:22
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
16
15:30
JENNE LORE - HOUSTON
17
15:38
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
18
15:46
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
19
15:54
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
20
16:02
MEYHI DAVINA - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
21
16:10
LOPES ELINE - CARPE DIEM
22
16:18
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
23
16:26
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
8
09:56
VAN DE VELDE TIM - PINO BVH Z
9
10:04
THIRION WIM - TRESOR VAN DE GETEKANT
10
10:12
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
11
10:20
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
13
10:36
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
14
10:44
MERTENS JUUL - HELIOS M
15
10:52
QUINTEN MARIEKE - SAM
16
11:00
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
17
11:08
TIRRY BERT - GRAAF VAN HET GOORHOF
18
11:16
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
19
11:24
WILLEMSE AN - KAMINA
20
11:32
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
21
11:40
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
22
11:48
NEVEN EVELIEN - JUMLA
23
11:56
GEERENS SILKE - AMADEUS
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
VAN LOO STEFFI - MOON S
5
09:32
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
6
09:40
MEYNAERTS LIES - SAWADEE D’APACHE
7
09:48
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
8
09:56
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
9
10:04
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
10
10:12
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
11
10:20
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
13
10:36
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
14
10:44
MESKENS RIECE - VALENTINA
15
10:52
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
16
11:00
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
17
11:08
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
18
11:16
TOBBACK DAISY - LANTANA DEL FUEGO
19
11:24
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
20
11:32
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
21
11:40
MESKENS RIECE - CHIVAGO
22
11:48
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
23
11:56
BECKERS ELLEN - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
CLARYSSE VALERIE - GIN TONIC C
6
09:40
WILLEMS KENNY - CENNINA Z
7
09:48
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
8
09:56
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
9
10:04
HOMBROUX HUGO - CALLURA Z
10
10:12
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
11
10:20
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
13
10:36
WILLEMS KENNY - ERINJA
14
10:44
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
15
10:52
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
16
11:00
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
17
11:08
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
18
11:16
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
19
11:24
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
20
11:32
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
21
11:40
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
22
11:48
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
23
11:56
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
FEIERSTENE STEPHANA - CHARMING LOXLEY VH BLOEMENHOF
8
09:56
PEETERS LINDE - ZIEZO
9
10:04
TOBBACK DAISY - DANCING BOY V/D BREMBOSHOEVE
11
10:20
NEVEN EVELIEN - DANCER M
12
10:28
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
13
10:36
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
14
10:44
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
15
10:52
VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
16
11:00
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
17
11:08
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
18
11:16
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
19
11:24
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
20
11:32
CLERINX JOLIEN - JUNGFRAU V/D KALSBERG
21
11:40
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
22
11:48
GOOSSENS ELOÏSE - FLOSTER HORTA
23
11:56
CRIJNS PETRA - DARIYANO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
8
09:56
BELLEMANS FREYA - EROS SON VAN DE SOLLENBERG
9
10:04
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
10
10:12
NEIRYNCK MARLEEN - HUBUFA SJ
11
10:20
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
13
10:36
SANNEN JESSICA - CORINA TEN BOSCH Z
14
10:44
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
15
10:52
TECK ALFONS - DOBRO
16
11:00
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
17
11:08
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
18
11:16
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
19
11:24
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
20
11:32
HAJNAL KARLIEN - IXINA
21
11:40
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
22
11:48
SANNEN JESSICA - KADIDJA VAN TEN BOSCH
23
11:56
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
24
12:04
LAUWEREYS KOENRAAD - HALITA O
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
8
09:56
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
9
10:04
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
10
10:12
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
11
10:20
DE CREMER GERT - IVI
13
10:36
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
14
10:44
VOS MARION - TOINE
15
10:52
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
16
11:00
VAN ROSSEM SOFIE - WADI RUM
17
11:08
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
18
11:16
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
19
11:24
VAN ROSSEM KATRIJN - WADI RUM
20
11:32
BOTH KRISTIEN - JAGUAR UIT DE MELLE
21
11:40
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
22
11:48
THIRY ELS - FALUNA
23
11:56
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
2
09:10
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
3
09:20
HOETERICKX INGRID - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
4
09:30
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
5
09:40
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
6
09:50
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
7
10:00
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
8
10:10
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
9
10:20
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
10
10:30
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
11
10:40
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
12
10:50
SAEYS WOUTER - WALDO
13
11:00
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
14
11:10
WELLENS VINCE - KAS VAN DE KLOOSTERBERG
15
11:20
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
16
11:30
KNAPEN CARINE - DARIO
17
11:40
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
18
11:50
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
19
12:00
ROBBERECHTS WIM - HALLOWEEN
20
12:10
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
21
12:20
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
TECK ALFONS - GOLDY VAN EGLEGEM
2
09:10
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
3
09:20
WILLEMS CARMEN - CLASCO-D
4
09:30
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
5
09:40
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
6
09:50
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
7
10:00
VAN RIJMENANT RUDY - HERA VAN HET WAUWERHOF
8
10:10
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
2
10:40
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
3
10:50
COPPIN BRUNO - CILANDRO
4
11:00
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
12:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
2
DE NEEF FEMKE - NEWSTAR D'INTRO Z
3
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
4
DAENEN SIEN - CAUGHT YOU LOOKIN
5
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
6
MEURRENS LAURA - AURELIA
7
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
8
ARTOOS INEKE - WHY-MY
9
VANVUCHELEN LISE - L 'DORADA - V
10
VANVUCHELEN EMMA - UPSO DARDA V
11
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
12
VAN UYTVANCK DIMITRI - FIGARO VAN 'T SWERTLAND
13
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
14
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
15
CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
16
BOGHAERT GUST - DUBS VD AMBROSIUSHOEVE
17
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
18
VAN NERUM TINE - CHICO Z
19
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
20
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
21
JENNE LORE - HOUSTON
22
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
23
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
24
TUERLINCKX LIEVE - INNES VAN HET RILLAARHOF
25
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
26
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
27
DENEUS ALICE - JELISSA
28
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
29
COOMANS DELPHINE - SAMANTA
30
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
31
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
32
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
33
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
34
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
35
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
36
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
37
ELSHOECHT JIMMY - FELINKE VAN DE RISPEN
38
LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
39
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
40
THIRY BEN - NATIONAL N Z
41
TUERLINCKX LIEVE - CALMEROTTI DE LEEST
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:30
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
2
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
3
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
4
THIRY BEN - CADIS Z
6
VAN HAMME LESLIE - JUNE VHMSL
7
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
8
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
9
SCHEPERS INGE - KANSELIER VD ZWARTBLESHOEVE
10
MERTENS JUUL - HELIOS M
11
COOMANS STEPHANIE - LADY CHIN - V
12
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
13
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
14
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
15
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
16
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
17
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
18
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
19
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
20
HENOT JONAS - DANA VAN DE HEIDE
21
THIRY BEN - CARETANO GIRL Z
22
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
23
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:30
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:32
LEMMENS GUNTER - MELODY VH PAARDEVELD
3
10:34
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
4
10:36
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
5
10:38
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
6
10:40
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
7
10:42
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
9
10:46
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
14
10:56
PAQUAY TESSA - UNART VAN DE RAALBEEK
28
11:24
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
29
11:26
CLAESSENS AXELLE - LEYLA VAN HET MEIERHOF
35
11:38
SCHEPERS INGE - OYA LELE VD ZWARTBLESHOEVE
39
11:46
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
44
11:56
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
45
11:58
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
48
12:04
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
49
12:06
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
50
12:08
VANDENNEUCKER INEZ - DARLING VAN TORENHOF
51
12:10
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
52
12:12
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - K - JURA
53
12:14
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
54
12:16
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
55
10:48
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
56
10:50
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
56
12:20
VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
61
11:00
VAN OPSTAL SHAUNI - ICOON DU CHATEAU D'EAU
65
11:08
DE MAESENEER PIETER - LILLI GRANDE
65
12:38
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
66
11:10
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
67
11:12
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
67
12:42
VERGEYLEN DEMI - ORPHY VAN DE KRUISHOEVE
68
12:44
CROMPHOUT KATLEEN - LINKE VAN DE RISPEN
69
12:46
CORTHAUTS FLO - VREZANDO
70
12:48
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
71
12:50
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
72
12:52
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
73
12:54
VAN DAMME JEROEN - NEBEL D'HOLBEEK
74
12:56
VAN MOL RAF - SHIVA Z
75
11:28
DESAER DORIEN - NYSTIQUE
75
12:58
VERMEIR CARO - ASPERGE
76
11:30
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
77
11:32
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
78
11:34
BRASSEUR MATHIAS - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
79
11:36
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
79
13:06
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
80
13:08
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
81
13:10
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
82
13:12
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
85
13:18
GEERENS LOTTE - DOCUS
89
13:26
MEURRENS KRIS - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
90
13:28
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
91
12:00
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
92
12:02
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
102
12:22
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
103
12:24
MINNOYE TINA - DHANY
104
12:26
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - UTAH
105
12:28
BOSMANS GERT - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
106
12:30
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
107
12:32
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
108
12:34
COBBAERT SARA - VIF VG Z
109
12:36
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
111
12:40
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
121
13:00
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
122
13:02
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
123
13:04
VANVUCHELEN LISE - ORIGI - V
128
13:14
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
129
13:16
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
131
13:20
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
132
13:22
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
133
13:24
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
LEVIEUX ARNAUD - INDRA DES PRES
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:36
TUERLINCKX LIEVE - CHAGALL V/D BERGVIJVERHOEVE
8
08:44
WILLEMS KENNY - ERINJA
14
08:56
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
15
08:58
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
16
09:00
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
17
09:02
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
27
09:22
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
29
09:26
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
31
09:30
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
32
09:32
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
33
09:34
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
34
09:36
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
37
09:42
CORTHAUTS ONA - GERRY
38
09:44
FILLE LOBKE - CYCLOON
39
09:46
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
40
09:48
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
41
09:50
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
42
09:52
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
43
09:54
VAN DER PERRE JASMIEN - NAF NAF ROYAL Z
44
09:56
VAN HAMME LESLIE - LIGIE'S SILVERSTAR V.V.
45
09:58
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
46
10:00
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
47
10:02
VAN HOOF JOKE - DOT COM
48
10:04
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
49
10:06
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
50
10:08
VERGEYLEN DEMI - CALIENTA Z
51
10:10
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
52
10:12
COECKELBERGHS MYRTHE - NIBALI V/D GRAVENHOEVE
53
10:14
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
54
10:16
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
55
10:18
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
56
10:20
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
57
10:22
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
58
10:24
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
59
10:26
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
61
10:30
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
63
10:34
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
64
10:36
BOTH KRISTIEN - JAGUAR UIT DE MELLE
65
10:38
PEETERS JULIE - GILL UIT DE MELLE
67
10:42
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
68
10:44
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
69
10:46
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
70
10:48
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
71
10:50
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
72
10:52
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
73
10:54
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
74
10:56
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
75
10:58
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
76
11:00
HENDRICKX JOS - ELLA P Z
77
11:02
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
78
11:04
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
79
11:06
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
80
11:08
TUERLINCKX LIEVE - EPO V/D BERGVIJVERHOEVE
81
11:10
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
82
11:12
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
83
11:14
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
84
11:16
BOSMANS GERT - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
85
11:18
DERBOVEN STEPHANIE - GODIVA ST.HUBERTUSHOEVE
86
11:20
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
87
11:22
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
88
11:24
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
89
11:26
TORSIN SANDER - NETTE VAN KATTEBEEK
90
11:28
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
91
11:30
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
92
11:32
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
93
11:34
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
94
11:36
TORSIN HANNES - CARPE DIEM
95
11:38
DANAU JONAS - THOR VAN DE CENTAUR
96
11:40
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
97
11:42
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
VAN DINGENEN LEEN - CABBANA Z
4
Ring 4: STIJL Klasse B
10:30
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:32
LEMMENS GUNTER - MELODY VH PAARDEVELD
3
10:34
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
4
10:36
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
5
10:38
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
6
10:40
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
7
10:42
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
9
10:46
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
14
10:56
PAQUAY TESSA - UNART VAN DE RAALBEEK
28
11:24
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
29
11:26
CLAESSENS AXELLE - LEYLA VAN HET MEIERHOF
35
11:38
SCHEPERS INGE - OYA LELE VD ZWARTBLESHOEVE
39
11:46
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
44
11:56
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
45
11:58
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
48
12:04
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
49
12:06
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
50
12:08
VANDENNEUCKER INEZ - DARLING VAN TORENHOF
51
12:10
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
52
12:12
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - K - JURA
53
12:14
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
54
12:16
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
55
10:48
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
56
10:50
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
56
12:20
VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
61
11:00
VAN OPSTAL SHAUNI - ICOON DU CHATEAU D'EAU
65
11:08
DE MAESENEER PIETER - LILLI GRANDE
65
12:38
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
66
11:10
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
67
11:12
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
67
12:42
VERGEYLEN DEMI - ORPHY VAN DE KRUISHOEVE
68
12:44
CROMPHOUT KATLEEN - LINKE VAN DE RISPEN
69
12:46
CORTHAUTS FLO - VREZANDO
70
12:48
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
71
12:50
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
72
12:52
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
73
12:54
VAN DAMME JEROEN - NEBEL D'HOLBEEK
74
12:56
VAN MOL RAF - SHIVA Z
75
11:28
DESAER DORIEN - NYSTIQUE
75
12:58
VERMEIR CARO - ASPERGE
76
11:30
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
77
11:32
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
78
11:34
BRASSEUR MATHIAS - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
79
11:36
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
79
13:06
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
80
13:08
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
81
13:10
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
82
13:12
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
85
13:18
GEERENS LOTTE - DOCUS
89
13:26
MEURRENS KRIS - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
90
13:28
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
91
12:00
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
92
12:02
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
102
12:22
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
103
12:24
MINNOYE TINA - DHANY
104
12:26
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - UTAH
105
12:28
BOSMANS GERT - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
106
12:30
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
107
12:32
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
108
12:34
COBBAERT SARA - VIF VG Z
109
12:36
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
111
12:40
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
121
13:00
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
122
13:02
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
123
13:04
VANVUCHELEN LISE - ORIGI - V
128
13:14
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
129
13:16
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
131
13:20
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
132
13:22
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
133
13:24
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
LEVIEUX ARNAUD - INDRA DES PRES
18
Ring 18: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
9
14:34
TECK ALFONS - GOLDY VAN EGLEGEM
11
14:50
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
15
15:22
FREMAU KATTY - BO
16
15:30
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
19
15:54
VOS MARION - TOINE
20
16:02
KNAPEN CARINE - DARIO
21
16:10
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
23
16:26
TECK ALFONS - DOBRO
VERHAEGEN LUC - J-LO D'HORTECO
16/09/2018 - ZRTB1811 - PROVINCIAAL HAACHT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots