{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SELS MILAN - LOULEE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
MORIS LEONIE - BELLA
MORIS LEONIE - BLIKSEM
SELS OLIVER - GLINSTER
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
MAERTENS YELENA - BANJO R
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
MARIËN MARGOT - FALCO (BERGS-SEP09-44)
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN DE VOORDE JOLIEN - VITALE D'AR MENEZ
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
VAN KERCKHOVEN EMMA - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
VERBIST LOTTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LEYSEN ISABEAU - HIROSHI
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
CAUCHOIS LIZZIE - SUMMER BOY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LEYSEN ISABEAU - HELENE
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
17:38
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHOEVEN JOREN - BRUMMERSHOEVE'S PEARL
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
VAN DE VOORDE JULIE - GALLINA
VAN DEN BRUEL JEF - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
VAN WOENSEL CATO - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
DE COCK LIO - GOLDFINGER
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
MORIS LEONIE - JUANTO
VAN DE VOORDE JOLIEN - NETTE
VAN DEN BRUEL JULES - LELIE VAN DE DELTHOEVE
VAN DIJCK JONAS - LOTJE TB
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
VRANKEN HENDRIK - BODYGUARD
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
FOCKAERT LIZE - PINK LADY
MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
PEETERS FEMKE - AKKELIEN H
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
VERELST WANNES - GOMPIE
VERELST WANNES - HERCOS
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SELS MILAN - LOULEE
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
MORIS LEONIE - BELLA
MORIS LEONIE - BLIKSEM
SELS OLIVER - GLINSTER
4
Ring 4: STIJL Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
MAERTENS YELENA - BANJO R
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
MARIËN MARGOT - FALCO (BERGS-SEP09-44)
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN DE VOORDE JOLIEN - VITALE D'AR MENEZ
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
VAN KERCKHOVEN EMMA - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
VERBIST LOTTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
DE COCK LIO - GOLDFINGER
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
MORIS LEONIE - JUANTO
VAN DE VOORDE JOLIEN - NETTE
VAN DEN BRUEL JULES - LELIE VAN DE DELTHOEVE
VAN DIJCK JONAS - LOTJE TB
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
VRANKEN HENDRIK - BODYGUARD
8
Ring 8: STIJL Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LEYSEN ISABEAU - HELENE
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
7
Ring 7: STIJL Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
6
Ring 6: STIJL Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
FOCKAERT LIZE - PINK LADY
MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
13
Ring 13: STIJL Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
VAN DE VOORDE JULIE - GALLINA
VAN DEN BRUEL JEF - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
VAN WOENSEL CATO - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
12
Ring 12: STIJL Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
PEETERS FEMKE - AKKELIEN H
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
VERELST WANNES - GOMPIE
VERELST WANNES - HERCOS
VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
11
Ring 11: STIJL Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
FOCKAERT LIZE - MANFRED
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
MORIS EMILIE - JANA
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
VERSTAPPEN JO - MABEL
18/02/2018 - WPSA1705L - INDOOR 5 LIER ZANDHOVEN (OPEN)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots