{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEMANS ILANA - ODESSA
COENEN JANNE - TILIAHOF GIPSY GIRL
DE PAUW LOTTE - PEDJE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PAUW LOTTE - MICKY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - BANJO R
MATTHEES LISE-MARIE - LISA
WILLEKENS JADE - DUCATI
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PAUW PIETER-JAN - ATINKA VAN DE MOLENCOUTER
LENAERTS EMILIE - ZARA
LENAERTS JULIE - PLAISIR D'AMOUR
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SMET ELLA - MELLE MORA
VAN DE PEER RENEE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VANSTALLE LUKA - QWINTEN VAN DE BOCHTEN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE ZANDE FEBE - LUCKY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
LEEMANS ESMEE - KLUISHOEKS FAIRYTALE
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
RENDERS AXL - DELPHINE
VAN DE ZANDE IMKE - LUIGI
VERLINDEN SARAH - AZARO
VERLINDEN SARAH - ELAN
VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEMANS ESMEE - TWIGGY-25
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
MALISART MARTE - MOONLIGHT
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - BABETH
DE WILDE JULIETTE - FLIPPER
LENAERTS JULIE - JULIE
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SPITS CATHERINE - WOLF
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
DE WILDE JULIETTE - MISS FANCY
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK SARA - JOLY'S FRANCA
DE BOECK SARA - JOLY'S GENTLEMAN
DE KEYZER EMILIE - JANNUS VAN HET HEIKEN
FOL LISE - PICASSO "P"
HENS LOTTE - PEPSI
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
SPITS CATHERINE - KANTJE'S FEIKO 20101423
SPITS LAURANNE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SPITS CATHERINE - GALINKA
SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
14
Ring 14: STIJL Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK SARA - JOLY'S FRANCA
DE BOECK SARA - JOLY'S GENTLEMAN
DE KEYZER EMILIE - JANNUS VAN HET HEIKEN
FOL LISE - PICASSO "P"
HENS LOTTE - PEPSI
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
SPITS CATHERINE - KANTJE'S FEIKO 20101423
SPITS LAURANNE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
17/12/2017 - WPSA1703H - INDOOR KONTICH NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots