{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SPITS CATHERINE - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
SPITS LAURANNE - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEMANS ILANA - KIDJE
DE PAUW LOTTE - MICKY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
HERMANS LIESBETH - LOLLIPOP
MAERTENS YELENA - BANJO R
MATTHEES LISE-MARIE - LISA
VAN DEN HEULE JANA - LITTLE MISS HAPPY
WILLEKENS JADE - DUCATI
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
CEUPPENS SILKE - RISQUE TOUT VAN DE EEKHOEK
DE PAUW PIETER-JAN - ATINKA VAN DE MOLENCOUTER
VAN DEN ZEGEL SIEN - MARTIJN
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
HERMANS LIESBETH - FAEY
LENAERTS EMILIE - ZARA
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
SPITS LAURANNE - HEMMINGWAY VAN DUYVERSPUTTEN
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHUTTER NIELS - DANESFIELD BUSTER
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHUTTER NIELS - RED INDIAN
VANSTALLE LUKA - QWINTEN VAN DE BOCHTEN
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLOY AMÉLIE - PAINT HOF TER ZEEDYCKE
BONNE NETTE - FLORY
NEUTTIENS PAULINE - MIRALLAS
VAN DEN BROECK DINA - ROWA VAN FRESIAHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE HAES JULIE - QUIDO VD BISSCHOP
DE WILDE JULIETTE - MISS FANCY
VAN GOOLEN JILL - MOONLIGHT
VINGERHOETS MEREL - KATINKA VAN HET HOEKJE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE ZANDE FEBE - LUCKY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GAHETE NANOU - ROMANA
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
SPITS LAURANNE - PETIT WOOPHY VAN DE ZOETEWEI
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
RENDERS AXL - DELPHINE
VAN DE ZANDE IMKE - LUIGI
VERLINDEN SARAH - AZARO
VERLINDEN SARAH - ELAN
VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUWENS MARIEKE - KWINTIE
BAUWENS MARIEKE - KYARA
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
DE NIES SAAR - PONPON
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
MALISART MARTE - MOONLIGHT
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - BABETH
LENAERTS JULIE - JULIE
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SPITS CATHERINE - WOLF
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - NEVLIN
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
DE WILDE JULIETTE - S - CALYSSE V/D BOLKERHOEVE
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
VAN DEN BERGH KATO - MAYA
VAN DER GOTEN CAMILLE - DREAMER
VAN DER GOTEN CAMILLE - JOLY'S GIGI
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
VERBEECK JINTE - VENUS H
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK SARA - JOLY'S FRANCA
DE BOECK SARA - JOLY'S GENTLEMAN
DE KEYZER EMILIE - JANNUS VAN HET HEIKEN
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
FOL LISE - PICASSO "P"
HENS LOTTE - PEPSI
PAULUS CARO - MISTER
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
RENDERS LEXI - NOESKA
RENDERS LEXI - VINO H
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
SPITS LAURANNE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
RENDERS LEXI - DON'T THINK TWICE
SPITS CATHERINE - GALINKA
SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE ZANDE FEBE - LUCKY
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GAHETE NANOU - ROMANA
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
SPITS LAURANNE - PETIT WOOPHY VAN DE ZOETEWEI
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
RENDERS AXL - DELPHINE
VAN DE ZANDE IMKE - LUIGI
VERLINDEN SARAH - AZARO
VERLINDEN SARAH - ELAN
VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
10
Ring 10: STIJL Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUWENS MARIEKE - KWINTIE
BAUWENS MARIEKE - KYARA
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
DE NIES SAAR - PONPON
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
MALISART MARTE - MOONLIGHT
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
9
Ring 9: STIJL Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - BABETH
LENAERTS JULIE - JULIE
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
8
Ring 8: STIJL Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SPITS CATHERINE - WOLF
16
Ring 16: STIJL Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WILDE JULIETTE - NEVLIN
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
DE WILDE JULIETTE - S - CALYSSE V/D BOLKERHOEVE
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
VAN DEN BERGH KATO - MAYA
VAN DER GOTEN CAMILLE - DREAMER
VAN DER GOTEN CAMILLE - JOLY'S GIGI
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
VERBEECK JINTE - VENUS H
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK SARA - JOLY'S FRANCA
DE BOECK SARA - JOLY'S GENTLEMAN
DE KEYZER EMILIE - JANNUS VAN HET HEIKEN
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
FOL LISE - PICASSO "P"
HENS LOTTE - PEPSI
PAULUS CARO - MISTER
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
RENDERS LEXI - NOESKA
RENDERS LEXI - VINO H
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
SPITS LAURANNE - MYSTIQUE VAN HET KLAVERTJE
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
RENDERS LEXI - DON'T THINK TWICE
SPITS CATHERINE - GALINKA
SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
04/02/2018 - WPSA1706H - INDOOR KONTICH
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots