{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VERMEIR LOUISE - LILLY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
PEETERS NENA - MEXX
VAN HUFFEL LOUISE - DARCO
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN ROSSEM NIELS - STILLE HOEKJES COCO
WINNEN LIESEL - FROE FROE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
LENAERTS FLEUR - BRENDA
MESOTTEN LISA - MEXX
VAN ROSSEM LARS - MAYA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - BIEKE
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS SEPPE - BIEKE
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
DIEU MARTHE-LOUIZE - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
EBINGER THIBAUD - CLIFF
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
STOELZAET JELLE - FANNY
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VERLINDEN MATTHIAS - DOLIANCA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
PERSOONS FLOOR - FELICITY
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VANDERMEULEN PHEBE - LITTLE KING
VANDERMEULEN PHEBE - TIMON TAR
VERDICKT LORE - LISIENA
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LENAERTS ROOS - MISTER X
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - JUNA VAN 'T DAELDERHOF
BELLEMANS SENNE - VIOLA
DAELEMANS ROOSJE - ROCKY DU ST. GEORGES
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
MESOTTEN HANNE - NASSER
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
VAN BOXSTAEL TOON - PETIT PRINCE
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
VERLINDEN CAMILLE - DONNA
WIJNANT JADE - TUBOR
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DERIDDER CHELSY - CHICA
PEETERS ROBBE - ANGEL
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
VAN DE GAER NICA - SILVERLEA GOLDEN JUBILEE
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
DERIDDER AMY - CILANO
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
LOGIE ILIA - AMBER
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAMELBEKE KATO - JAZZ VAN 'T DAELDERHOF
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
DE RIJCK JENTE - CHANEL
GEERAERTS DAGMAR - UNICA
HEMELINCKX FLOR - NORMAN
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
ROOSELEER JOKE - ORCHID'S CELYNE 20092301
VAN LAETHEM JANA - FRITS
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS HANNE - FRED
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
COENEN AMELIE - KANTJE'S DORINDA
CORNELIS ERIN - BAS
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
JANSSENS JEFFREY - SPARKLING SIMPLY SAM
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
MENNEKENS MARIE - XEQUOIA BALDWIN
PEETERS WIES - MEVERIK
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERMEREN ELIEN - BLACKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
MESOTTEN HANNE - LILLY
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
COENEN AMELIE - FOXY
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
FAUT JOELINE - GASIONE
JANS WINTER - ANGEL
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
VANDERMEULEN PHEBE - MAYFLY SILVER STOAT
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAMELBEKE KATO - O'LUIGI VAN DE SOLLENBERG
DE PLECKER VIC - HAPPY END
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
EVENS RUNE - SHADOW
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MEUWIS JADE - PRECIOSA V'T OUD MOLENHUIS
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN BOXSTAEL ROBBE - ROMEO VAN DE GROENWEG
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOITSELIER VICTOR - PIPPA D.J.
DELGOUFFE NELL - MIEKE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
MEUWIS JADE - JANA DE BERLOTT
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - JOLY'S DANA
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
TILBURGH LORE - UILHOF MASSIMO
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
LENAERTS FLEUR - BRENDA
MESOTTEN LISA - MEXX
VAN ROSSEM LARS - MAYA
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
PERSOONS FLOOR - FELICITY
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VANDERMEULEN PHEBE - LITTLE KING
VANDERMEULEN PHEBE - TIMON TAR
VERDICKT LORE - LISIENA
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
MESOTTEN HANNE - LILLY
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
VAN BOXSTAEL TOON - PETIT PRINCE
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
VERLINDEN CAMILLE - DONNA
WIJNANT JADE - TUBOR
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
COENEN AMELIE - FOXY
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
FAUT JOELINE - GASIONE
JANS WINTER - ANGEL
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
VANDERMEULEN PHEBE - MAYFLY SILVER STOAT
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS HANNE - FRED
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
COENEN AMELIE - KANTJE'S DORINDA
CORNELIS ERIN - BAS
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
JANSSENS JEFFREY - SPARKLING SIMPLY SAM
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
MENNEKENS MARIE - XEQUOIA BALDWIN
PEETERS WIES - MEVERIK
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERMEREN ELIEN - BLACKY
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAMELBEKE KATO - O'LUIGI VAN DE SOLLENBERG
DE PLECKER VIC - HAPPY END
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
EVENS RUNE - SHADOW
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MEUWIS JADE - PRECIOSA V'T OUD MOLENHUIS
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN BOXSTAEL ROBBE - ROMEO VAN DE GROENWEG
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOITSELIER VICTOR - PIPPA D.J.
DELGOUFFE NELL - MIEKE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
MEUWIS JADE - JANA DE BERLOTT
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - JOLY'S DANA
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
TILBURGH LORE - UILHOF MASSIMO
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
05/11/2017 - WPSB1801 - INDOOR ASSE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots