{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SARENS PIETER-JAN - ROXY
SCHEERS BRENT - PICKLES
VERMEIR LOUISE - LILLY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SARENS PIETER-JAN - KOKO
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
FRÈRE MAURO - AMIGO
PEETERS NENA - MEXX
VAN HUFFEL LOUISE - DARCO
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
WINNEN LIESEL - FROE FROE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
JANS FIEN - PLAY BOY
LENAERTS FLEUR - BRENDA
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
MESOTTEN LISA - MEXX
VAN ROSSEM NIELS - STILLE HOEKJES COCO
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
SCHEERS JASPER - GOREN PIROU
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BROECK ZITA - BLINKIE
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
DIEU MARTHE-LOUIZE - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
EBINGER THIBAUD - CLIFF
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
JACOBS XENIA - BREEZER
STOELZAET JELLE - FANNY
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
VERHOOGEN THOR - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
VERLINDEN MATTHIAS - DOLIANCA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VANDERMEULEN PHEBE - LITTLE KING
VANDERMEULEN PHEBE - TIMON TAR
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DELELLIO KAYLA - BEAU
HERTOGS MATHIAS - JEANNET
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - JUNA VAN 'T DAELDERHOF
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
MESOTTEN HANNE - NASSER
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
FAUT JOELINE - GASIONE
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - UTWO
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
MOENS LUCA - WINSTON
MOENS YOUNA - BEAUTY
RUYS SIEL - PRINCES
SIAU ZOÉ - ISABELLE
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
VERLINDEN CAMILLE - DONNA
VRANKEN SARAH - CHABLIS
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DERIDDER CHELSY - CHICA
FOLLON SEPPE - PORTO
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
VAN BOXSTAEL LINDE - SULTAN VAN DE GROENWEG
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
CYPERS MICHELLE - FLEURAMO'S LARISSA
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
DERIDDER AMY - CILANO
LOOS TESS - PETER-PAUL
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLARD JELLE - FRICKY
ALLARD JELLE - ORCHID'S SANNY
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
DE KINDER JULIA - MARDRUGG
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
COENEN AMELIE - KANTJE'S DORINDA
CORNELIS ERIN - BAS
CORTEN BRITT - ISCHA
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
D'HEER RANI - NALICE
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
DIERICKX ELISE - DINO
JANSSENS JEFFREY - SPARKLING SIMPLY SAM
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
MEUWIS JADE - PRECIOSA V'T OUD MOLENHUIS
PEETERS WIES - MEVERIK
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERHOOGEN NETTE - HECTOR VAN HET DAELDERHOF
VERHOOGEN NETTE - NOOR VAN 'T SANTHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
CAHUZAK ELLA - RAKKER
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
DIEU MARTHE-LOUIZE - TROUSHKA
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
LAMBERTS JULIE - MIRA
MESOTTEN HANNE - LILLY
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
COENEN AMELIE - FOXY
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
JANS WINTER - ANGEL
LAMBERTS JULIE - NUTELLA
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
VAN TRICHT JADE - SALLY
VANDERMEULEN PHEBE - MAYFLY SILVER STOAT
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
CAHUZAK LANA - GIO
COSTERMANS ARNE - JORDY
DE PLECKER VIC - HAPPY END
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
EVENS RUNE - SHADOW
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN BOXSTAEL ROBBE - ROMEO VAN DE GROENWEG
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S AMERII
DELGOUFFE NELL - MIEKE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
MEUWIS JADE - JANA DE BERLOTT
TILBURGH LORE - UILHOF MASSIMO
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SARENS PIETER-JAN - KOKO
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
JANS FIEN - PLAY BOY
LENAERTS FLEUR - BRENDA
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
MESOTTEN LISA - MEXX
VAN ROSSEM NIELS - STILLE HOEKJES COCO
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
FAUT JOELINE - SEA OF MEMORIES
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
STALPAERT FEMKE - STEFANIE
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VANDERMEULEN PHEBE - LITTLE KING
VANDERMEULEN PHEBE - TIMON TAR
VERMEIR JULES - IDOOL HOF TER ZEEDYCKE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
CAHUZAK ELLA - RAKKER
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
DIEU MARTHE-LOUIZE - TROUSHKA
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
LAMBERTS JULIE - MIRA
MESOTTEN HANNE - LILLY
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
DIEU MARTHE-LOUIZE - TASHKE
FAUT JOELINE - GASIONE
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - UTWO
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
MOENS LUCA - WINSTON
MOENS YOUNA - BEAUTY
RUYS SIEL - PRINCES
SIAU ZOÉ - ISABELLE
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
VERLINDEN CAMILLE - DONNA
VRANKEN SARAH - CHABLIS
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
COENEN AMELIE - FOXY
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
JANS WINTER - ANGEL
LAMBERTS JULIE - NUTELLA
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
VAN TRICHT JADE - SALLY
VANDERMEULEN PHEBE - MAYFLY SILVER STOAT
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
COENEN AMELIE - KANTJE'S DORINDA
CORNELIS ERIN - BAS
CORTEN BRITT - ISCHA
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
D'HEER RANI - NALICE
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
DIERICKX ELISE - DINO
JANSSENS JEFFREY - SPARKLING SIMPLY SAM
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
MEUWIS JADE - PRECIOSA V'T OUD MOLENHUIS
PEETERS WIES - MEVERIK
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN OEYEN FEMKE - IRIS
VAN TRICHT JADE - PICO D' OR
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERHOOGEN NETTE - HECTOR VAN HET DAELDERHOF
VERHOOGEN NETTE - NOOR VAN 'T SANTHOF
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
CAHUZAK LANA - GIO
COSTERMANS ARNE - JORDY
DE PLECKER VIC - HAPPY END
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
EVENS RUNE - SHADOW
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN BOXSTAEL ROBBE - ROMEO VAN DE GROENWEG
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S AMERII
DELGOUFFE NELL - MIEKE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
MEUWIS JADE - JANA DE BERLOTT
TILBURGH LORE - UILHOF MASSIMO
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
12/11/2017 - WPSB1802 - INDOOR TIENEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots