{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUI QUI
NEESKENS BO - FLOR
SEGERS STIJN - LOTTE
TRUYEN LARS - VLEKJE
VAN HEESWIJK MEGAN - BIG BOY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
TRUYEN ELINE - LOBKE VAN DE KUYLTJENS
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
WELLENS YANA - QUINTO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A6 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BUIKS RENSKE - JULIAN
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
ANTHONISSEN PIETER-JAN - WINALDA HIEM'S CARON
LAURIJSSEN CLAIRE - LITTLE CHOOPY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BUIKS RUNE - SONIC
GEUDENS JARNE - UTOPIA
JANSENS MATTS - TEN ANKERS ARMANDER
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTSEN AMELIE - BOEFJE
VAN DE VEN LOBKE - TWAN
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
VISSERS SARAH - INKIEPINKIE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANSEN DELANA - SPOTJE
JANSSENS ALINA - VALENTIJN
VAN DIJCK JONAS - LOTJE TB
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYENS WARRE - FENNA
BRASPENNING STIG - REDBULL
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HERCK JEROEN - HEIDE'S BERG TREASURE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
VAN DE VEN LOBKE - CINDY
VAN DEN HEUVEL TATE - YSSELVLIEDTS SEGALA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - SASKIA
VAN MIERT MARIE - HELLWICH
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A4 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSSENS LAURA - MELLOMABE
ROGÉ RANI - DIAMAND
VAN DER AA AXL - CALIMERO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
GUEIBE AURÉLINE - FABIAN
JACOBS MEREL - CESAR
LENAERTS LENNEKE - IRANA
VAN MIERT MARIE - FAIRY'S SHADOW
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
D'HOOGHE ANNE - STORMY
ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
FRANSEN RENÉE - DAVINA
JACOBS FRAUKE - FEMKE
LEPPENS JANNE - BIANCA
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
VAN HERCK JEROEN - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
VAN HERCK STIJN - KANTJE'S HELVINA
VANBAELEN TESSA - MOKKA
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN HERCK JEROEN - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
JACOBS FRAUKE - DANKE
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VINGERHOETS JENNE - PABLO
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse M (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
BROSENS LORANNE - QUINN VAN GOUDVEERDEGEM
FRANSEN RENÉE - FUNNY
LAURIJSSEN LOUISE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
PETIT LAURA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
PETIT LAURA - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
WOLF YARA - MAGIC MACHO 20091014
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN HERCK JEROEN - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
JACOBS FRAUKE - DANKE
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VINGERHOETS JENNE - PABLO
9
Ring 9: STIJL Klasse M (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
BROSENS LORANNE - QUINN VAN GOUDVEERDEGEM
FRANSEN RENÉE - FUNNY
LAURIJSSEN LOUISE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
PETIT LAURA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
PETIT LAURA - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
WOLF YARA - MAGIC MACHO 20091014
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
14/01/2018 - WPDA1705Jvm - INDOOR BEERSE VM (OPEN)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots