{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS GIEL - TRISTAN
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN BYLEN GILLIAM - VICTOR
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERTS BENTHE - ZARA
SICCARD MILLIE - QUATRO DANCE
SMETS TILLE - JANNEKE ME
TOELEN FRAN - ROXANNE
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
WOUTERS HANNE - ANKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DAMEN JONAS - ODILLE II
SICCARD MILLIE - LIBERTY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS LAURA - SHERREE
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
WOUTERS JORAN - BAMBI
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRICKX MARLIES - MANDA
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
VANDERREYDT FEBE - TOBY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
JANNES KYRA - DARCY
LIEVENS EMMA - AZUR VAN'T ARK VAN NOACH
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DAMEN NENA - FANNY VAN DE WEZELAAR
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A3 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LUYTEN HAILEY - INDYLA VAN'T NEOHOF
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
HEYLEN ANOUK - MIKEL
VANHOOF KATO - DANCING QUEEN
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LIEVENS EMMA - SAHANI VAN'T ARK VAN NACH
PEETERS EMMELY - JAY JAY
VAN DE PERRE SOFIE - MABOU V/H DEKKER
VICENTE LUNA - CAFÉ NOIR
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
JANNES KYRA - KANTJE'S AMOURETTE
VAN TICHELT LORE - SPLENDID
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
VAN ROMPAEY YOUNA - BOEFER
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
NOTELÉ ROOS - FARINA
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BES MACHTELD - VITO
BREUGELMANS FEBE - GALISTA
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
VAN BYLEN FLORIAN - ULBACH
VANHOOF WANNES - WAIKA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE PERRE SOFIE - FRITS
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
KANG JAYEON (MICHAELA) - KING DIAMONT
TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
VAN CAMPFORT JOY - OSTARA
VAN DE PERRE SOFIE - RESCUE
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST KAYLA - CINDER
VERSTAPPEN JELLE - MIRCA VAN DE TOLHUISHOEVE
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
VICENTE LUCIO - BERKTZICHT JEKILJA
WYNANTS LANDER - MORA VAN HET KOETSHUIS
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
14/01/2018 - WPSA1704CIvm - INDOOR 2 GEWEST MOL VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots