{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHROOYEN SANDER - WINNEKE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
SNELS LORE - JEFFREY
STEVENS NINA - CHICO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - LAIKA
BUIKS RENSKE - JULIAN
DESMEDT DORIEN - BEUKENOORD'S AMBER
HAESAERT RALPH - TONKA
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
VAN LOOVEREN LARA - LOUIS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A6 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE BEN - SJORS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KOYEN CIS - SUZI Q
SNELS LORE - DANCING DONNA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - MICKEY
BRUGHMANS SILKE - JUMP-SON DE LA LOENA
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
OOMS IBE - VIKTOR
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
VERRESEN FLEUR - CÉZANNE
VROOM YANO - CÉZANNE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
STEVENS NINA - RAKKIE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
OOMS JARNE - VIKTOR
STEVENS NINA - CHOOPY
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING STIG - REDBULL
GILOPS ELLEN - ULONKA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - TOMMY
ROMBOUTS ELIEN - JOLY'S LEANDRA
VAN GESTEL SJAUKJE - DE HALGOREN VIVACÉ
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A8 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - MAX
ROMBOUTS RENSKE - OPALINE TER KRUISE
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
COECKELBERGS EVY - CASTOR
COECKELBERGS LAURA - CASTOR
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
NOEYENS MEREL - JOLY'S LOVERBOY
ROMBOUTS RENSKE - JOLY'S LEXUS
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BOGAERTS RICK - URANO
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
COECKELBERGS LAURA - CONTESSA
ROMBOUTS RENSKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
VAN HOECK INE - GALOT
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN OPSTAL BO - PRALINE
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
VERMEIREN STIEN - ORCHID'S TINKERBEL
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - JOLY'S FOREVER
AVONDS ZENJA - FLEMMINGH VAN 'T LANGEVELD
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
KOYEN LIEN - VOSJE
MOENS LUNA - Q - ROOS VAN HET KOEKOEKSHOF
OPREEL JANA - FUDGE
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
SIPS LORE - BUTCH
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
VERMEIREN STIEN - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
VOETEN EMMA - ROCKY
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
VAN HOECK JOPPE - CEASAR
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - INFERNO
AVONDS ZENJA - MISS BABBLE ON
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
ROMBOUTS LOTTE - JOLY'S QIRA
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
ROMBOUTS RENSKE - TINKERBELL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
VAN HOECK HANNE - LIANA VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK HANNE - QUILANA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
SNELS LORE - JEFFREY
STEVENS NINA - CHICO
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KOYEN CIS - SUZI Q
SNELS LORE - DANCING DONNA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
OOMS JARNE - VIKTOR
STEVENS NINA - CHOOPY
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
VAN HOECK JOPPE - CEASAR
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - MAX
ROMBOUTS RENSKE - OPALINE TER KRUISE
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
DE VYLDER LYNN - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - JOLY'S FOREVER
AVONDS ZENJA - FLEMMINGH VAN 'T LANGEVELD
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
KOYEN LIEN - VOSJE
MOENS LUNA - Q - ROOS VAN HET KOEKOEKSHOF
OPREEL JANA - FUDGE
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
SIPS LORE - BUTCH
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
VERMEIREN STIEN - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
VOETEN EMMA - ROCKY
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - INFERNO
AVONDS ZENJA - MISS BABBLE ON
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
ROMBOUTS LOTTE - JOLY'S QIRA
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
ROMBOUTS RENSKE - TINKERBELL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
VAN HOECK HANNE - LIANA VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK HANNE - QUILANA
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
12/11/2017 - WPSA1701Avm - INDOOR OVERBROEK VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots