{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS JULES - FLOORTJE
DE WIT LIEN - DUSTY
MASURE MIRTE - KMURTHE
SCHROOYEN SANDER - WINNEKE
VAN STEEN RIK - MISTY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
SNELS LORE - JEFFREY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - LAIKA
BUIKS RENSKE - JULIAN
DE HESSELLE ROMY - LADY
GEYSEN ANOUK - JUULKE
HAESAERT RALPH - TONKA
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
VAN DEN WEYGAERT MILAN - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
VAN LOOVEREN LARA - LOUIS
VAN WESENBEECK LODE - SIMMEKE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A6 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DEN WEYGAERT MILAN - FARMROAD ESMERALDA
VAN LOOVEREN JINTHE - QUESTION
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
GODRIE BEN - SJORS
KOYEN CIS - SUZI Q
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
MEYVIS SAAR - ALADIN VZ
SANDERS LUNE - CASANDRA
SNELS LORE - DANCING DONNA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
VAN LOOVEREN JASPER - EBONY VAN DE KERKWEIDE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - MICKEY
BRUGHMANS SILKE - JUMP-SON DE LA LOENA
BUIKS RUNE - SONIC
BUSCHMAN NINA - AMOS
FRANKEN THIBO - PEBBLES
OOMS IBE - VIKTOR
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
VAN WESENBEECK PAULIEN - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
VROOM YANO - CÉZANNE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
MEYVIS SAAR - SAVI
STEVENS NINA - RAKKIE
VAN STEEN STAF - RAMBO
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN KIRSTEN - PEBBLES
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
OOMS JARNE - VIKTOR
STEVENS NINA - CHOOPY
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
VAN HOECK JOPPE - CEASAR
VAN HOOIJDONK JULIE - FULNAHO'S LOEKIE
VAN HOOIJDONK LANDER - NANITOU
VAN STEEN STAF - DIANA
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GILOPS ELLEN - ULONKA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - TOMMY
VAN GESTEL SJAUKJE - DE HALGOREN VIVACÉ
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A8 (C)
09:00
22:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ROMBOUTS ELIEN - JOLY'S LEANDRA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GEYSEN BJARNE - JUMPER
KLEEREN YONI - MAX
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
VAN LOOVEREN JASPER - SUZAN
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A4 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
COECKELBERGS LAURA - CASTOR
SNIJDERS LARS - LUMINAHOF'S HAILY
VRINTS ELENA - JANKA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
NOEYENS MEREL - JOLY'S LOVERBOY
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
STEVENS RUNE - ODIS VAN DE GROENHEUVEL
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYS YANA - BONO
BUYS YASPER - THOR
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
OPREEL JERA - SHIRA
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
ROMBOUTS RENSKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
VAN DE MIEROP JOS - QUICKSTAR
VAN HOECK INE - GALOT
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN OPSTAL BO - PRALINE
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
VERMEIREN STIEN - ORCHID'S TINKERBEL
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
11:00
21:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BOGAERTS RICK - URANO
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
KOYEN LIEN - VOSJE
MARTENS LOUKA - OLIVER S
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
OPREEL JANA - FUDGE
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
SNELS CHARLOTTE - SNAPPIE
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
VERMEIREN STIEN - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
VOETEN EMMA - ROCKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
FRANKEN KIRSTEN - BIA
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
GEYSEN BJARNE - BOOMER
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
MERTENS LISSE - SACHA
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
KENIS STIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
VAN LAERHOVEN OLIVIER - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
CAS LORE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
DE VYLDER LYNN - GALA VAN DE KLIMOP
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
KLEEREN YARA - GOODWAY
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
ROMBOUTS RENSKE - TINKERBELL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
VAN HOECK HANNE - LIANA VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK HANNE - QUILANA
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
VAN LAERHOVEN OLIVIER - VAINQUEUR
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
19:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VYLDER LYNN - LUCA
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
SNELS LORE - JEFFREY
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
GODRIE BEN - SJORS
KOYEN CIS - SUZI Q
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
MEYVIS SAAR - ALADIN VZ
SANDERS LUNE - CASANDRA
SNELS LORE - DANCING DONNA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
VAN LOOVEREN JASPER - EBONY VAN DE KERKWEIDE
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN KIRSTEN - PEBBLES
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
OOMS JARNE - VIKTOR
STEVENS NINA - CHOOPY
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
VAN HOECK JOPPE - CEASAR
VAN HOOIJDONK JULIE - FULNAHO'S LOEKIE
VAN HOOIJDONK LANDER - NANITOU
VAN STEEN STAF - DIANA
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
FRANKEN KIRSTEN - BIA
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
GEYSEN BJARNE - BOOMER
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
MERTENS LISSE - SACHA
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GEYSEN BJARNE - JUMPER
KLEEREN YONI - MAX
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
VAN LOOVEREN JASPER - SUZAN
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
KENIS STIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
VAN LAERHOVEN OLIVIER - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
11:00
21:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BOGAERTS RICK - URANO
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
KOYEN LIEN - VOSJE
MARTENS LOUKA - OLIVER S
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
OPREEL JANA - FUDGE
SCHROOYEN RUBEN - CARNABOY VAN DE MARSWEG
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
SNELS CHARLOTTE - SNAPPIE
VAN DE MIEROP JOS - QUICKSTAR
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
VERMEIREN STIEN - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
VOETEN EMMA - ROCKY
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
CAS LORE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
DE VYLDER LYNN - GALA VAN DE KLIMOP
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
KLEEREN YARA - GOODWAY
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
ROMBOUTS RENSKE - TINKERBELL
SCHELLEKENS MAUD - ELVIRA
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
VAN HOECK HANNE - LIANA VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK HANNE - QUILANA
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
VAN LAERHOVEN OLIVIER - VAINQUEUR
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
09:00
19:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VYLDER LYNN - LUCA
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
21/01/2018 - WPSA1705Avm - INDOOR GEWEST ESSEN 2 VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots