{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
VAN STEEN RIK - MISTY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE HESSELLE ROMY - LADY
HAESAERT RALPH - TONKA
VAN LOOVEREN JINTHE - QUESTION
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A6 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BUIKS RENSKE - JULIAN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE BEN - SJORS
KOYEN CIS - SUZI Q
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN LOOVEREN JASPER - EBONY VAN DE KERKWEIDE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUGHMANS SILKE - JUMP-SON DE LA LOENA
BUIKS RUNE - SONIC
MERTENS FIEKE - BEAUTY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN STEEN STAF - RAMBO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
VAN STEEN STAF - DIANA
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING STIG - REDBULL
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
GILOPS ELLEN - ULONKA
KLEEREN YONI - TOMMY
ROMBOUTS ELIEN - JOLY'S LEANDRA
VAN GESTEL SJAUKJE - DE HALGOREN VIVACÉ
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - MAX
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
VAN LOOVEREN JASPER - SUZAN
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A4 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUGHMANS YANNICK - FALCO
DENIES FEMKE - AMIGO
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
OPREEL JERA - SHIRA
ROMBOUTS RENSKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
VAN DE MIEROP JOS - QUICKSTAR
VAN OPSTAL BO - PRALINE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
KOYEN LIEN - VOSJE
MARTENS LOUKA - OLIVER S
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
OPREEL JANA - FUDGE
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
FRANKEN KIRSTEN - BIA
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
MERTENS LISSE - SACHA
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
KLEEREN YARA - GOODWAY
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE BEN - SJORS
KOYEN CIS - SUZI Q
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
VAN LOOVEREN JASPER - EBONY VAN DE KERKWEIDE
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
VAN STEEN STAF - DIANA
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
FRANKEN KIRSTEN - BIA
GODRIE BEN - CARINA
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
MERTENS LISSE - SACHA
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - MAX
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
VAN LOOVEREN JASPER - SUZAN
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - REDBULL
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
ROMBOUTS ELIEN - S'KALIBUR AGORA 06184526N
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
15
Ring 15: STIJL Klasse B (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
KOYEN LIEN - VOSJE
MARTENS LOUKA - OLIVER S
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
OPREEL JANA - FUDGE
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
14
Ring 14: STIJL Klasse L (D)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
FRANKEN EVELYNE - QUANTRO VAN DE NOORDHEUVEL
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
KLEEREN YARA - GOODWAY
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
13/01/2018 - WPSA1705ABEvm - INDOOR GEWEST HOOGSTRATEN VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots