{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
BOCKSTAELE YALE - ALLURE D'ANULINE
BOTH KRISTIEN - TAVIRA
DENTENEER JULIE - FALCON VAN DE ZELM
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
HAENEN DAVY - CALISTO II VD WINDHEUVEL Z
HAENEN DAVY - ONA VAN HET ROELHOEF
HAENEN DAVY - OPTIMIST VAN HET BEETJEN
LELIEVRE SARA - HAILEY MBF
LIEFOOGHE KELLY - DIANNE VAN DE CUMUL
MINNOYE TINA - DHANY
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
POTOMS EMMY - NADORADO
SCHOL PEGGY - NOBLESSE RUFINA
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
SELS INE - JAKIRO
TORSIN HANNES - ODE VAN BETS
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
VAN LAER LAURA - DONDER
VAN MOL RAF - SHIVA Z
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
VANHUMBEECK KAISIA - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
VANHUMBEECK KAISIA - ZANDOR 'S SON Z
VOS ZOË - SKIPPY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
BRASSEUR MATHIAS - FORLAN
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
COOMANS DELPHINE - MISS MOUSSE - V
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
DERDELINCKX MARGOT - HYPNOSE
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
GEERENS LOTTE - DOCUS
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - UTAH
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
LAUWENS EVA - JUNO VAN DE STEE
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MINNOYE MARIE - MANGOLINE
MINNOYE TINA - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PEETERS JULIE - GEERT
POTOMS LENKA - LUNATIQUE
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
ROBBERECHTS LAURA - EPICHINE VAN HET OUDE HOF
ROELANTS JORIS - AMAZON EDC Z
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
SELS INE - JARCO VAN DE GEENEINDE
SMOUT JELLE - NIBALI VAN DE RAVERSHOEK
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
VAN AKEN GUY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
BOSMANS GERT - DAMAIKA VAN DE HEIRPOEL
BOSMANS GERT - IRONA VAN DE ROZENDAAL
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
BOTH KRISTIEN - JAGUAR UIT DE MELLE
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
CAROLUS PHILIP - KANA VAN COLEN Z
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
CLAESSENS AXELLE - LUNA VAN HET MEIERHOF
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
COPPIN MURIEL - HOPALINO Z
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DE MAESENEER PIETER - KELLE FLEUR VD CAATSHOEVE
DE NEEF FEMKE - CENTA VRIJTHOUT Z
DE NEEF FEMKE - KATALONIA V/H BLADEREN KWARTIER
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
HAENEN DAVY - NABACO DE SAULIEU Z
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LAUWENS EVA - IRINDE VAN 'T GOOVAHOF
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
PEETERS JULIE - GILL UIT DE MELLE
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
ROBEYNS STIJN - CHABLY Z
ROBEYNS STIJN - MUZE
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
STIERS SOPHIE - CHENOUCK L
THIRY BEN - BACHELOR VON DOORNENHOF
THIRY BEN - NATIONAL N Z
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANHUMBEECK KAISIA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
VANHUMBEECK KAISIA - FABILEEN VAN 'T VIJVERBOS
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
VANROY EPHSIENY - WHITNY VD LAARSE HIEDE
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
VANVUCHELEN LISE - JITTE-V
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
19/11/2017 - WRSB1803VM - INDOOR MOORSEL-TERVUREN VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots