{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
COOMANS STEPHANIE - ORIGI - V
DESOMER ANJA - CLEVER BOY
HAENEN DAVY - CALISTO II VD WINDHEUVEL Z
HAENEN DAVY - ONA VAN HET ROELHOEF
HAENEN DAVY - OPTIMIST VAN HET BEETJEN
HAIJEN HANNELORE - LAILA (BLANCO)
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
SCHOL PEGGY - NOBLESSE RUFINA
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
THIRY BEN - MAGIC PIKA
TIRIONS KAIRA - PLUWEELTJE
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN LAER LAURA - DONDER
VAN MOL RAF - SHIVA Z
VANHUMBEECK KAISIA - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
VANHUMBEECK KAISIA - ZANDOR 'S SON Z
VRANCKEN SARAH - HERO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
COBBAERT SARA - VIF VG Z
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
CORTHAUTS ONA - GERRY
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
HEIM MARIE - ESPRIT
HELSEN GEERT - KIARA DE LA POMME
HELSEN GEERT - MARIUS II
LAUWENS EVA - JUNO VAN DE STEE
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PEETERS JULIE - GEERT
PEETERS JULIE - KREATOS UIT DE MELLE
POTOMS EMMY - NADORADO
ROELANTS JORIS - KORIANDER "C" VAN DE PULLEWOUWE
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
SMOUT JELLE - NIBALI VAN DE RAVERSHOEK
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERHEYDEN JESSICA - HASSAN VAN EGENHOVEN
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
ARTOOS INEKE - KILIMANJARO - V
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
BLEVI LOTTE - BEETTLE JUICE
BOSMANS MELE - ATTENTION
BOTH KRISTIEN - CASPARINO 3
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
COOMANS STEPHANIE - DESERT EAGLE K.C.
CORTHAUTS FLO - OBERON DE GRASSET
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DE BAERDEMAEKER INGE - BAMBOLA DU SOLEIL
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE PROFT ANOUK - DAVENPORT BLEU
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
DE SOUTER JONATHAN - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
HAENEN DAVY - NABACO DE SAULIEU Z
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
JENNE LORE - CALIENTA Z
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
LAUWENS EVA - IRINDE VAN 'T GOOVAHOF
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
LOPES ELINE - NIETEL VAN KATTEBEEK
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
SERNEELS ALINE - MAGISTER DE BRANDEGEM
THIRY BEN - BACHELOR VON DOORNENHOF
THIRY BEN - MARISKA VAN TENHAEGENDOORN
THIRY BEN - NATIONAL N Z
THIRY MARIJKE - ELTON VH ROELHOF
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LUNA SUN VAN DEN DRIES
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
VAN LAER NICK - MADEMOISELLE VAN DE PIWI
VAN LAER NICK - MORZINE DE LA POMME
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANHUMBEECK KAISIA - FABILEEN VAN 'T VIJVERBOS
VANROY EPHSIENY - WHITNY VD LAARSE HIEDE
VANVUCHELEN EMMA - JITTE-V
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
VANVUCHELEN LISE - L 'DORADA - V
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
VERMEIR CARO - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
WILLEMS LAURIEN - GOTYE 'T' VAN DE PULLEWOUWE
2
Ring 2: STIJL Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
COBBAERT SARA - VIF VG Z
COOMANS STEPHANIE - NYMPH LV Z
CORTHAUTS ONA - GERRY
DE BAERDEMAEKER SILKE - IDEM MAJOR VAN 'T SOLHEIDE
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
DE JONGE BRITT - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
HEIM MARIE - ESPRIT
HELSEN GEERT - KIARA DE LA POMME
HELSEN GEERT - MARIUS II
LAUWENS EVA - JUNO VAN DE STEE
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
PEETERS JULIE - GEERT
PEETERS JULIE - KREATOS UIT DE MELLE
POTOMS EMMY - NADORADO
ROELANTS JORIS - KORIANDER "C" VAN DE PULLEWOUWE
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
SMOUT JELLE - NIBALI VAN DE RAVERSHOEK
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERHEYDEN JESSICA - HASSAN VAN EGENHOVEN
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
11/02/2018 - WRSB1811VM - INDOOR LANDEN VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots