{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (S)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
4B
Ring 4B: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (AS)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - SPIRIT BONFIRE
BOUTS JEF - PEANUT
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JONES
KOYEN CIS - SUZI Q
MATTON MIRTHE - FANOEK
SAEY LORE - SUMMER
SELS MILAN - LOULEE
VAN GORP STIG - DUSTY
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (AB)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
PIETER-JAN SARENS - STELLA (NIET-LID) - PIETER-JAN SARENS - STELLA (BLANCO)
MARGOT MARI?N - FALCO (NIET-LID) - MARGOT MARI?N - FALCO (BLANCO)
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
DANEELS THOMAS - KYRA-B
DANEELS THOMAS - MANDY
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
DE CONINCK MATS - ODESSA DES FORGES
JACOBS XENIA - BREEZER
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
PEETERS STIEN - KASPER
THIJS ELIOT - VUURDOORN
TIMMERS ASTRID - SARA
VAN DER BORGT SAM - RUBY
VELICHKOV MATEO - SHEBA
WOUTERS JORAN - BAMBI
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
GEURT JULIE - LEWB (NIET-LID) - PIPO (BLANCO)
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BUSCHMAN ARNE - MAAIKE
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
FRANCO KJENTA - GOYA
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
KEISSE NOOR - SHADOW
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
LUYCKX LEON - CORIANDER
MESOTTEN HANNE - LILLY
SELS OLIVER - RENI
SELS OLIVER - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
VAN ELSEN KATO - SPIRIT
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MADONNA
BOUTS JEF - CREEPY
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
DE COCK LIO - GOLDFINGER
DE COCK LIO - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DE RIDDER ELINE - RUBY
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
MERTENS LISSE - SACHA
MORIS LEONIE - JUANTO
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
STERCKX RUBE - SJALON
VAN DIJCK JONAS - ASTERIX
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
VERLINDEN SARAH - AZARO
11
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DEN BROECK LANDER - VLP (NIET-LID) - SPIRIT (BLANCO)
GEURT JULIE - LEWB (NIET-LID) - COBRONC (BLANCO)
ANDRIES HANNES - SNOW II
BLOMMAERT INE - ANAIS
BOUTS JONAH - SPIRIT
CAALS SIMON - RUBBLE
CAPPOEN SELINE - OILILY
DHONDT LENNERT - MEADOW
HEYLEN LIESL - TWIX
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
LOENDERS LORE - ALANA
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
PETILLION REMI - PAPILLON TER SALEGHEM
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
SMET XANDER - QUANTO
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
STUBBE MAJELLA - VERSACE
SUTHERLAND JULIE - JANOS
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VANHOOF WANNES - WAIKA
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
VINGERHOETS JENNE - PABLO
VRANKEN SARAH - CHABLIS
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
COUCKE ERNEST - VLP (NIET-LID) - PIETER (BLANCO)
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
FRANSEN RENÉE - FUNNY
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
PETILLION REMI - CASPER F
PETILLION REMI - IRCO
QUIRIJNEN FLORE - MORENO VAN HET HAVERVELD
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
VACKIER FRANCIES - MAGENO
VACKIER LAURENS - CLARK
VAN DEN BROECK MILAN - JOLIEN
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
VERELST WANNES - HERCOS
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
MYRTHE VAN DEN PUTTE - CURIOSO (NIET-LID) - MYRTHE VAN DEN PUTTE - CURIOSO (BLANCO)
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
DE KEMPENEER ARNE - JOLY'S DUSTY
DE VRIENDT AMBER - LOTUS
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
DE WISPELAERE ROBBE - JOLLY'S DALLAS
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
S'RIFI YASSIN - KENZA
SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
VAN GORP NISSE - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VERBIST LINDE - DE HALGOREN ALLEGRO
4A
Ring 4A: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
COUCKE BERTRAND - VLP (NIET-LID) - JADE VAN DE GROENHEUVEL (BLANCO)
CAS LORE - UP WIND'S BYOUTIE
SUTHERLAND JEF - ESPOIR
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
VAN MULDERS LISSA - NONSTOP
VERELST WANNES - GOMPIE
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BROECKX YANA - ZORANO
CAHUZAK ELLA - SALLY
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
GEERTS FLOOR - FOCUS
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
MATTON LISE - KANTJE'S EDO
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
VACKIER FRANCIES - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
CAALS SIMON - REBEL
FOCKAERT LIZE - RUMBA VH STRATENEINDE
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - UTWO
LEPPENS JANNE - BIANCA
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
SIAU ZOÉ - ISABELLE
SIFFERT EMILIE - PRODISE'S DAAN
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
VELICHKOV MATEO - RHANWID GALLIA
VELICHKOV MATEO - TOCHI VAN HET MUGGEBOS
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOUTS JONAH - IMBRA
CAHUZAK LANA - GIO
D'HOOGHE ANNE - STORMY
FRANCO QUINTEN - FIRE
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
KOYEN LIEN - VOSJE
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
MAES GILLIS - KWARTO
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
SMET SEBASTIAAN - SULAATIK'S ANYTIME
TACK LOUISE - TEN ANKERS BOHONEY
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
WILLEM LÉONIE - FLORIS
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
COMMERS KAAT - CHICO
CORTEN BRITT - ISCHA
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
MARTENS LOUKA - OLIVER S
MORIS EMILIE - OREGON VAN DE BARTVELDEN
MORIS EMILIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
OPREEL JANA - FUDGE
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
SCHOONBAERT JULIE - MYLADY LECO
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
VAN ELSEN JENTE - LUNA
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
VANBAELEN TESSA - MOKKA
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
DECKERS JITSKE - VERONA VH JUXSCHOT
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
HENS LOTTE - PEPSI
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
LOENDERS LORE - LUNA
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SUTHERLAND JEF - MR MIDNIGHT MAGIC
VACKIER LAURENS - ORCHID'S LANCYI
VAN DEN WEYGAERT JONIE - CLOGHEEN PUZZLE
VAN MASSENHOVE ARNE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUWENS EMMA - VLP (NIET-LID) - BART (BLANCO)
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
BOGAERTS RICK - URANO
CUYVERS MORGANE - TORNADO
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DILLEN LANDER - LIEKE VAN DE GROENHEUVEL
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
MAES AMELIE - MEIKE
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
SMET JOSEPHINE - SINA
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
VAN MULDERS LISSA - RENSKE VAN HET KOETSHUIS
VANHOOF KATO - KIM
VERSTAPPEN JELLE - MIRCA VAN DE TOLHUISHOEVE
WITMAN SVERRE - TORNADO
24/03/2018 - WPVA20174 - EVENTING PONY'S LILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots