Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
10Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - J'ADORE (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - MOJITO TER BUNDER (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - FOR DOLORES (BLANCO)
  ANDRIES ROBBE - NOORA
  BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
  BERVOETS JORDY - TANGA
  BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
  CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
  DE BOCK JOHAN - HELENA
  DE BOCK JOHAN - JUPILER
  DE RIJCK SHELSY - JABLOUX-A
  DILLEN ROBBE - LEANDRA
  JACOBS BREGTJE - GALLIANTHO
  JUWET THIBAULT - MAURICE
  KERSTENS LISSA - JAZZ
  LANGENDRIES KYARA - VIYA COBRONC'S Z
  MINNEBO BRUNO - HINDI DES RAMIES
  PUYPE KATYA - RANDO
  STEIJLEN SAMANTHA - BAVO
  VAN DOOREN HELGA - RANIA
  VAN GILS JAN-WILLEM - ISVAN JAMES VDL
  VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
  VANDEWALLE LIESE - PUMPKIN
  VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
11Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  CAMP SIMONE - KNHS (NIET-LID) - EVIDENT (BLANCO)
  NEDERPEL KIRSTEN - KNHS (NIET-LID) - ECLIPSE (BLANCO)
  NEDERPEL KIRSTEN - KNHS (NIET-LID) - CALVADOS (BLANCO)
  ATTEMA WIKKE - JAMAICA
  BAETEN VICKY - SOPHIE
  BREBELS JORIS - NO LIMIT B
  CEULEERS WALTER - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
  D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
  DE MIDDELEER PIETER - LUCKY LUC
  DENTENEER JULIE - FALCON VAN DE ZELM
  JANSSENS SOFIE - ORADO
  LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
  LOPES ELINE - RENSKE VAN DE OPPEN
  MEYNEN YARA - VIVALDI
  NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
  PLAGHKI LEONORE - HERO
  SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
  SOBRY ANS - NIGHTINGALE Z
  SONCK CHRIS - LOZANO VAN 'T WIJWATER
  STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
  VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
  VAN LINDT KATRIJN - WYDAULA
  VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
  VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
12Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  DEENEN ANOUK - KNHS (NIET-LID) - CHARM OF ROMANCE (BLANCO)
  PEETERS SAM - KNHS (NIET-LID) - WITHOF'S HARLEY (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - TAVIRA
  CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
  DE KEYSER KAROLIEN - WEISSENAS WAIKIKI
  DE VRIENDT AMBER - TRIOMPHE THE LADY Z
  GIEGHASE RENSKE - ENERGIA V/H VRANKENHOF
  GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
  LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
  MAKUCH HANNA - COBRA Z
  MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
  PLESSERS NICO - NO LIMIT VAN DE KRIEKENBERG
  POELMANS LORE - NELSON VAN HET STRATENEINDE
  PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
  RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
  RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
  REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
  ROMBOUTS WOUT - FLUWEGO
  SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
  THIJS YLONA - RUNAWAY VAN 'T BOSKESHOF
  TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
  TUYTELAARS EDITH - NALAN VAN 'T GREESA
  VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
  VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
13Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  GEUNIS ANOUK - KNHS (NIET-LID) - FLORETTE (BLANCO)
  VAN DER ZANDEN JADE - KNHS (NIET-LID) - HOOCHIE RZ (BLANCO)
  VAN LAREN LIELLE - KNHS (NIET-LID) - ENNUE (BLANCO)
  CEULEERS BIRGIT - DODENA
  CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
  DE PEUTER NELE - GOLIATH
  DE WITTE NELE - EL PASO
  DIERCKX YASMIEN - NOMA VAN DEN HEUVEL
  GYSSELS JANA - KANTOR
  MARIEN JANA - NELSON-W
  MARTENS ELS - JAPPELOUP VD WITHOEVE
  MOORTHAMERS FILIP - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
  RANNE KRISTINA - BRITT VAN WIKO
  REYNERS DANNY - MY DREAM
  SOETEMANS STANIE - DIXIE
  STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
  SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
  THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
  VAN SAS YANA - VALDEZ
  VERMEER ASTRID - HOPE DEL VERDI Z
  VERSCHUEREN HELENA - COKARDE
  WEYNS CHADIA - FARANDI
  WILLEMS BRITT - G-STAR
14Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0013:00
 
Nr.TijdCombinatie
  DRIESSEN PLEUN - KNHS (NIET-LID) - DAYLIGHT (BLANCO)
  ESHUIS TIM - KNHS (NIET-LID) - IDLE ERIC (BLANCO)
  HECK WENDY - KNHS (NIET-LID) - DELOTE M (BLANCO)
  VERBURG JESSIE - KNHS (NIET-LID) - EYE CATCHER (BLANCO)
  DEVOS MAXIME - KNHS (NIET-LID) - FRESH ORANGE ZALINE (BLANCO)
  BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
  BEYENS LYANA - LORD LEU
  BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
  COBBAERT SARA - VIF VG Z
  DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
  DE RIDDER ELIEN - CAPITOLA VD ST HUBERTUSHOEVE
  DE SWAEF RAF - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
  DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
  DONCKERS KARIN - BADINE DE LA BRASSERIE
  DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
  DONCKERS KARIN - LI SII
  GABRIELS ISABELLE - BALABOUSKO
  HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
  IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
  LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
  MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
  OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
  OP DEN KAMP ANOEK - HAVANNA FARENA
  PETERS NICOLE - SILVANA
  SCHEFFER JANE - HARISKA VAN DE STROOISELHOEVE
  SCHELLEKENS DAAN - HORATIO P
  VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
  WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
  WEYNS CHADIA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
15Ring 15: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:44
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - MY FIRST LADY TER BUNDER (BLANCO)
  VOSSEN ILSE - KNHS (NIET-LID) - JACOBO (BLANCO)
  JOCHEMS - VAN BRAGT BABETTE - KNHS (NIET-LID) - ERIDAIN (BLANCO)
  SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - HASTA LA VISTA (BLANCO)
  CLAESSENS INEKE - JOBAN
  DE RIDDER HANS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
  DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
  DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
  GORIS DAVY - CONTADOR Z
  JANSSENS ANNABEL - LICHI Z
  JANSSENS SOFIE - LUNA B
  MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
  MEESSENS ANOUK - ATLANTIC M Z
  MERTENS JEROEN - PITOE
  MERTENS JEROEN - ZIZIPPEKE VAN'T STEENSHOF Z
  MOORTHAMERS JOLIEN - LACHOUFFE V-D SPELONCK
  NUYTS LUCIEN - KIRA VD TIENDESCHUUR
  PEETERS JULIE - GEERT
  THIJS LAURINE - HERA V'T AMARYLLISHOF
  VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
  VAN NIJNATTEN MARGO - HATZIE OH
  VAN NIJNATTEN MARGO - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
  VERCALSTEREN SIENTJE - KALIBER VAN DE WERF
  VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
  VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
  WALBERS GREET - KIRA - W
  WILLEMS KENNY - ERINJA
 
   
14/04/2018 - WRVL20174 - EVENTING OVERPELT


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.