Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
8Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
  CEULEMANS SINJA - JERICHO VAN DE HONDSBOSSEN
  DE BOLLE JULIE - QUEEN H
  DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
  DE VOS FIEN - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
  DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
  EMBRECHTS TATJANA - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
  FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
  FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
  GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
  KAHN SIEN - ODEROSA VAN HET EKSTERHOF
  LIPPENS LARA - ELITE VAN HET LILAANHOF
  LISON DIRK - HIGH-POTENTIAL
  PIOT KARL - MISTER BOMBASTIC V/D HENXBROEK
  SCHOENMAEKERS ANIELCA - HIRCAN
  SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
  VAN DE VONDEL AN - ALINKA
  VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
  VAN HOOF KIM - TARISSA VAN 'T GROESKE
  WIJNDAELE KOEN - LIMIT TER VELDEKEN
9Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
  BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
  GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
  GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
  GEEROMS YARNO - KIM G Z
  GOOSSENS VERONIQUE - HIDALGO
  HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
  JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
  MATTON DIRK - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
  PEETERS FLOR - ISADORA
  SCHRIJVERS GERT - WHY CENTERFOLD Z
  SONCK BART - KATAPULT
  VAN CAENEGEM BART - GITANA
  VAN DEN BROECK DAPHNE - LITTLE PRINCESS V.D. VLASBLOEMHOEVE
  VAN GASTEL MARIJKE - JUST MAGIC VAN HET VOSKE
  VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
  VANDENZAVEL SARAH - QUALITY TOUCH
  VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
  VERCAUTEREN FEMKE - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
  VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
10Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN VLERKEN NIELS - KNHS (NIET-LID) - FORMIDABLE (BLANCO)
  MARC SCHOENEN - LIMERIX (NIET-LID) - MARC SCHOENEN - LIMERIX (BLANCO)
  AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
  ANTHONI AIKY - SPECIAL PAINT VAN BUTERHEIDEVELD
  BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
  BOONEN LUC - MACLOUD
  CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
  CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
  DE CARTIER HELENE - MR ROCK & ROLL
  DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
  HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
  JANSSENS BRITT - CABALLERO
  LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
  MERTENS FRANS - MENDE L
  ROMBOUTS ANKE - INFERNO
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - RASTO
  VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
  VAN UYTVANCK JOKE - BIJOU DE CAMUS
  VERCAUTER (VAN ZELE) CHARLOTTE - KIONA VZ
  VERHEYEN WIM - IZO
11Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - DOLCE VITA (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
  BROSENS ELLEN - GREAT AND GRITTY
  BUYENS TOM - CAMIRO V/D ACHTERHOEVE
  DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
  DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
  DEWIT LORE - FORTUNA
  HAUTEKIET JUNO - FYNTON
  JANSSENS SOFIE - LUNA B
  LANGEWOUTERS JOLIEN - ACCERTANTE
  LANGEWOUTERS JOLIEN - HELLO MISSES VAN HET EIKEHOF
  MC ARTHUR ESTHER - FLOOR V.H. BLOEMENHOF
  MEERSSCHAERT JOHAN - BROOKLYN
  TORMANS BIRTE - JAMBALAJA VERDI
  TUYTELEERS BERT - IANDO II VAN 'T VOSSENHOL
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - ICARUS
  VAN UYTVANCK BJORN - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
  VAN WICHELEN STEFAAN - TORONTO DE RASE Z
  VANDE PUTTE BORIS - MILO V. 'T HOF VAN HUBOS
  VLEMINX SAM - FORZA
12Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  SEUREN NICOLE - KNHS (NIET-LID) - AMADEUS GRIFTENSTEIN'S (BLANCO)
  BROSENS KAAT - CARTINA Z
  COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
  DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
  EMBRECHTS ANS - MAXWELL VAN DE VREEBEEMDEN
  HEEREN TAMARA - EXCALIBUR
  PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
  RIGOUTS STEF - ELENJA
  RIJCKAERT JOKE - ECLIPS
  SEGERS ELIEN - FARFELU SH01
  SEGERS ELIEN - M - LADIVA
  STAQUET DIRK - DONNA KARAN V/H OUDLAND
  STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
  TIMMERMANS STEFANIE - MARLEY VAN DE CALCHIE
  VAN GIEL HERMAN - FABIAN VAN DE KLEINE BEMDEN
  VAN GIEL HERMAN - GIGANT
  VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
  VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
  VERSMISSEN SILKE - LARRI-MOSS
  WILLEMS LORE - ELEXI W
13Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  DE HAAS NINA - KNHS (NIET-LID) - IVONNE (BLANCO)
  MICHELLE SCHAGER - GITANE GIGI (NIET-LID) - MICHELLE SCHAGER - GITANE GIGI (BLANCO)
  DE VOS EMMY - KENTAUR VAN HET REYNAERTSHOF
  DE ZUTTER DIETER - NITHARD - VW
  DRIESEN GERT - KAPRICE
  GEENS GITTE - KELIENA
  GROUWELS SVEN - LEXY
  HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
  JANSENS INGE - GENEROUS
  LAMBRECHT TIJL - ENICKA VAN HET TORENHOF
  LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
  OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
  PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
  SCHAUKENS EVI - ULANDO
  SCHEFFER JANE - HARISKA VAN DE STROOISELHOEVE
  SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
  VAN DE VEN APOLONIA - TUCKER
  VAN DEN PUTTE MYRTHE - DON QUICHOTTE
  VAN DOOREN HELGA - RANIA
  VERSCHUERE KRISTOF - KALYS VAN HET BUEKENHOF
  VOS KELLY - KALYS VAN HET BUEKENHOF
14Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
  BERNAERT EVA - BELLE VAN DE VRIJENAKKER
  DEBUSSCHERE HUGO - GOOGLE
  GEENS ELLEN - HALLELUJA VAN DE BROUWERSHOEVE
  JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
  LIEKENS ANOUCK - ELEGANCE VH KRISTOFFELHOF
  MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
  MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
  MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
  MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
  PARIDAANS LOTTE - KARTANO VAN HET EELSHOF
  SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
  SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
  SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
  TOMIC ESPÉRANZA - FERNJAGER
  VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
  VAN DEN BRANDE LEO - AAPIE
  VERSTEYNEN LUC - LUCRATIEF
  VOS ANKE - HILTON
4Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BOXTEL PASCALLE - KNHS (NIET-LID) - HOLLYMOUNT DUNDEE (BLANCO)
  VAN SOMMEREN JANINE - KNHS (NIET-LID) - CAMACHO (BLANCO)
  VAN SOMMEREN JANINE - KNHS (NIET-LID) - BEECHMOUNT MICKENZY (BLANCO)
  BOONEN LUC - JUCATAN VAN DE ZELM
  CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
  DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
  DE MOREE TIM - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
  DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
  DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
  DE WANDEL KRIS - MARION VAN DE PERELAAR
  DEKENS ETIENNE - CHICCO
  FILLE LOBKE - CYCLOON
  HERTOGS GITTE - FAZENDA
  JANSSENS JOHAN - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
  KAHN SIEN - NIMBLE VAN HET EKSTERHOF
  KENES ANNE - ECU
  KENES ANNE - MC LAREN "E"
  LIEKENS GERD - DISCO BOY
  MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
  PEETERS ALINE - CAPPUCCINO
  PERSIJN GRIET - KA VAN DE ZILVERENHOEK
  VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
  VOS KELLY - ZAMINE D.D.H.
5Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  MAX TRENNING - DAINGEANN PADDY PRIDE (NIET-LID) - MAX TRENNING - DAINGEANN PADDY PRIDE (BLANCO)
  EVERAERT ROB - VLP (NIET-LID) - NIMBLE VAN HET EKSTERHOF (BLANCO)
  LITJENS YVONNE - KNHS (NIET-LID) - ZIRALANDRA (BLANCO)
  SEUREN DIANNE - KNHS (NIET-LID) - WEQUITANA (BLANCO)
  HOOGEVEEN LAURA - KNHS (NIET-LID) - HOLY MOLY (BLANCO)
  BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
  DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
  DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
  DHAENENS LISA - BORUSHKA
  KUMPS JELLE - GALINA Z
  LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
  LOOS STIJN - C-BREAKER Z
  MALISART KOBE - JAGUAR
  MERTENS JEROEN - HERMES M
  MERTENS JEROEN - KWIBUS
  MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
  NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
  PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
  PERSIJN LEEN - DOMINO PS
  SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
  VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
  VAN UYTVANCK BJORN - ALIEN-C
  VANDAMME ALEXANDRA - CATCH ME DES HUIT
  WANDERS CÉCILE - ILKARA VAN HET HANEWEEHOF
6Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  HARRY VAN LOON - BILL BAILEY (NIET-LID) - HARRY VAN LOON - BILL BAILEY (BLANCO)
  DE BEUCKELAER LINDA - KNHS (NIET-LID) - BANSKY (BLANCO)
  GIJZEMIJTER SHARON - KNHS (NIET-LID) - SHASHA'S SALSA (BLANCO)
  HASSELBACH HARTE - KNHS (NIET-LID) - EXPERIENCE CS (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - CASPARINO 3
  BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
  BOTH KRISTIEN - MAHALIA
  CLIMAN JORDY - CAROS VAN DE KAPEL
  DE CARTIER HELENE - HARMONIE
  DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
  GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
  GRAESER KERSTIN - CASPARINO 3
  GRAESER KERSTIN - FLAVIUS
  JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
  LIPPENS LARA - GALANT VAN HET LILAANHOF
  MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
  PEETERS DANIELLE - JOYFUL
  VAN BERLAMONT ROALD - LILY
  VAN DINGENEN LEEN - CABBANA Z
  VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
  VAN LOO DENIS - JULES VAN SCHUURHOVEN
  VEREYCKEN ROBBE - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
  VERHOEVEN NATHALIE - TAPAJOS
7Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  BROUWERS FREDERIQUE - KNHS (NIET-LID) - KEENAGHAN (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - HIDALGO (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - MISTER BIG TER BUNDER (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - GENTLE GENIUS (BLANCO)
  COPS NATHALIE - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
  DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
  DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
  GEERTS ANNELIES - CIDENA
  LAUWEREYS KOENRAAD - HALITA O
  MARTENS MANDY - NABUKODONOSOR T
  MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
  MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
  MERTENS JUUL - HELIOS M
  NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
  POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
  SMET RONNY - MESSIE VH EIKELHOF
  TUYTELAARS SIMONNE - CEDERIC
  TUYTELAARS SIMONNE - KANJER
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - NEPIN XX
  VAN DER FRAENEN PETER - CODY
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
  VANDER MEEREN JONI - LARESSE VAN 'T VOSSENHOL
  VEREYCKEN WOUTER - HOPE VAN HET HEIDEHOF
2Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VERHAEGEN KARI-ANN - VLP (NIET-LID) - AVENTIJN S (BLANCO)
  DESSAMBRE SARAH - LEWB (NIET-LID) - MINNIE DE LA SALLE (BLANCO)
  GILLARD PIERRE - LEWB (NIET-LID) - BLANMOUSSI (BLANCO)
  DE GRAAF CYNTHIA - KNHS (NIET-LID) - ESCUDO VELVET (BLANCO)
  BROUWERS FREDEIQUE - KNHS (NIET-LID) - MULLENTINE HIGH SOCIETY (BLANCO)
  COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
  CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
  COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
  DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
  DONCKERS KARIN - HAMILTON
  DONCKERS KARIN - LEIPHEIMER VAN 'T VERAHOF
  GEEROMS YARNO - UNIFORMA Z
  GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
  GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
  MATCHAVARIANI ALEXI - MIO DEN TIP
  NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
  PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
  RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
  VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
3Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse M09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  BROUWERS FREDERIQUE - KNHS (NIET-LID) - MULLENTINE HIGH SOCIETY (BLANCO)
  VAN DE VOORDE HENNY - KNHS (NIET-LID) - DIOR LAGETTA SPIRIT (BLANCO)
  VAN BOXTEL PASCALLE - KNHS (NIET-LID) - BALLYENGLAND JUDGE (BLANCO)
  SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - E.T.S. ZIGUE DEUX (BLANCO)
  VANSPRINGEL JORIS - VLP (NIET-LID) - ARROW (BLANCO)
  BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
  KAHN SIEN - DOMINANT
  KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
  LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
  LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
  OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
  POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
  RENDA GIULIANO - BRISCOLA DU B&A
  SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
  SMEYERS THOMAS - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
  VANDAMME ALEXANDRA - VOLTAIR DE L'ERMITAGE
  VANDENZAVEL SARAH - JANEL VD GALGENBERG
  VERHEYEN WIM - KARA
1Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  EVERAERT ROB - VLP (NIET-LID) - INITIATIEF VAN DE KIEVIETSDRIESSEN (BLANCO)
  ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
  ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
  CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
  CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
  DE BOLLE JULIE - CALIPSO V-H VITSEROEL
  DONCKERS KARIN - NOLIMIT VDB Z
  HERMANS BART - GORKI VAN DE PERTJESHOEVE
  OOMS TIM - EQUINA VAN DE BUITENHEIDE
  OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
  POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
  POELMANS LORE - HERMES VAN HET STRATENEINDE
  SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
  SMET RONNY - GINA V'T PLUTONIA HOF
  SMEYERS THOMAS - INDEZZ
  SONCK BART - CATOO
  STERKENS PETER - ENZO G
  THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
  VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
 
   
15/04/2018 - WRVL20175 - EVENTING OVERPELT


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.