Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
15Ring 15: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BEEK JAN - VLP (NIET-LID) - OAKLEY TER BUNDER (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - VLP (NIET-LID) - RABOUKE (BLANCO)
  BEKAERT FLORENCE - ISKANDER RS
  CEULEERS BIRGIT - DODENA
  CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
  CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
  DE MIDDELEER PIETER - LUCKY LUC
  DE PEUTER NELE - GOLIATH
  DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
  DECKERS ISABEAU - ELIAS VAN DE PRIMA IJS
  GIEGHASE RENSKE - ENERGIA V/H VRANKENHOF
  JANSSENS SOFIE - ORADO
  KERSTENS LISSA - JAZZ
  LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
  LOOS ERWIN - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
  MALLEZIE ELLEN - ZEPHIR
  MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
  PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
  SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
  TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
  VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
16Ring 16: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  GOFFART PASCAL - VLP (NIET-LID) - NEO Z (BLANCO)
  GEERAERTS NATHALIE - VLP (NIET-LID) - CHELSEA (BLANCO)
  DE HAAS NINA - KNHS (NIET-LID) - IVONNE (BLANCO)
  HELGA VAN DOREN - RANIA? (NIET-LID) - HELGA VAN DOREN - RANIA? (BLANCO)
  BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
  BERVOETS JORDY - TANGA
  CEULEERS WALTER - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
  D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
  FONTEYN LEEN - URLENSIA
  MOORTHAMERS FILIP - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
  POELMANS LORE - NELSON VAN HET STRATENEINDE
  RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
  RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
  REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
  SOBRY ANS - NIGHTINGALE Z
  SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
  SONCK INES - NASSER
  TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
  VAN DOOREN HELGA - RANIA
  VAN OBBERGEN LUTGARDE - DANISH GOLD Z
  VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
  VAN VAERENBERGH LORIEN - WUBBE
  VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
17Ring 17: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  D'HONDT SAARTJE - VLP (NIET-LID) - FAIRWELL Z (BLANCO)
  PRAET SARAH - VLP (NIET-LID) - CLATRICIA VH NOORDENEIND (BLANCO)
  DE SMEDT LAURA - VLP (NIET-LID) - MAESTRO DE BAUSSY (BLANCO)
  DE ROOIJ INGE - KNHS (NIET-LID) - INORA (BLANCO)
  BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
  CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
  DE BOCK JOHAN - HELENA
  DE BOCK JOHAN - JUPILER
  DE WITTE NELE - EL PASO
  DESMET JUSTINE - DEJA VU BIOLLEY
  MARIEN JANA - NELSON-W
  OELBRANDT WOUTER - KALUNA
  PLESSERS NICO - NO LIMIT VAN DE KRIEKENBERG
  RANNE KRISTINA - BRITT VAN WIKO
  SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
  STEIJLEN SAMANTHA - BAVO
  STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
  THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
  VAN PUYVELDE JUSTINE - DEEJAY VAN DE HALVE DREEF
  VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
  VAN UYTVANCK JOKE - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
  WILLEMS BRITT - G-STAR
18Ring 18: VEELZIJDIGHEID Klasse A09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - IRON (BLANCO)
  SCHILS ULRIKE - VLP (NIET-LID) - JOIE DE VIVRE (BLANCO)
  MAGNUS TINE - VLP (NIET-LID) - VIGO KEY SR Z (BLANCO)
  BREBELS JORIS - NO LIMIT B
  DE KEYSER KAROLIEN - WEISSENAS WAIKIKI
  DEKETELAERE EVY - MORE COMESTAI VAN GOUDVEERDEGEM
  DENTENEER JULIE - FALCON VAN DE ZELM
  DUYCK MERCEDES - ZENO
  FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
  JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
  JANSSENS JOHAN - ION VAN DE LA ROSTEEHOEVE
  JANSSENS JOHAN - PICASSO
  JUWET THIBAULT - MAURICE
  LANGENDRIES KYARA - VIYA COBRONC'S Z
  MEYNEN YARA - VIVALDI
  PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
  PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
  REYNERS DANNY - MY DREAM
  SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
  VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
  VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
  WANDERS CÉCILE - LATOSH
7Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  PEETERS LAURIE - KNHS (NIET-LID) - GASTREA (BLANCO)
  ATTEMA WIKKE - JAMAICA
  BLONTROCK JUSTINE - CAPERETO Z
  COUTINHO EMY - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
  DONCKERS KARIN - NERIUM
  FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
  FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
  GROUWELS SVEN - LEXY
  IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
  MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
  MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
  MERTENS JEROEN - PITOE
  MERTENS JEROEN - ZIZIPPEKE VAN'T STEENSHOF Z
  MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
  MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
  PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
  ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
  VAN MULDERS BART - JESSICA
  VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
  VANDENZAVEL SARAH - QUALITY TOUCH
  VERCALSTEREN SIENTJE - KALIBER VAN DE WERF
  WIJNDAELE KOEN - LIMIT TER VELDEKEN
8Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  WOLFF TANJA - VLP (NIET-LID) - EVERT (BLANCO)
  SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - HASTA LA VISTA (BLANCO)
  VAN HEEL SANNE - KNHS (NIET-LID) - WANOU (BLANCO)
  SANNE VAN HEEL - ENNYWAY SR (NIET-LID) - SANNE VAN HEEL - ENNYWAY SR (BLANCO)
  APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
  BEYENS LYANA - LORD LEU
  BOONEN LUC - MACLOUD
  COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
  DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
  DE VOS EMMY - KENTAUR VAN HET REYNAERTSHOF
  GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
  GEEROMS YARNO - KIM G Z
  HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
  LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
  LIEKENS ANOUCK - ELEGANCE VH KRISTOFFELHOF
  STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
  VAN CAENEGEM BART - GITANA
  VAN DE VEN APOLONIA - TUCKER
  VAN DE VONDEL AN - ALINKA
  VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
  VAN UYTVANCK JOKE - BIJOU DE CAMUS
  VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
  VOS ANKE - HILTON
9Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN BEEK JAN - VLP (NIET-LID) - MY FIRST LADY TER BUNDER (BLANCO)
  VAN HEEL THOMAS-WILLEM - KNHS (NIET-LID) - ELLE-FOMIA (BLANCO)
  VAN RIEL CLAIRE - KNHS (NIET-LID) - M.J. VAN RIEL'S CONDEX (BLANCO)
  ARNAUTS MICHIEL - NARENCO
  COBBAERT SARA - VIF VG Z
  DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
  DE MEULDER DIRK - JORIS VAN DE KLOTHOEF
  DEBUSSCHERE HUGO - GOOGLE
  GEENS GITTE - KELIENA
  GOOSSENS VERONIQUE - HIDALGO
  LANGEWOUTERS JOLIEN - ACCERTANTE
  LANGEWOUTERS JOLIEN - HELLO MISSES VAN HET EIKEHOF
  OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
  SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
  SONCK BART - KATAPULT
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - DIORADA OF DIAMONDS Z
  VANSCHOENWINKEL BRITTA - FIREBALL
  VANSCHOENWINKEL BRITTA - KMS SWATCHABLE
  VERMEER ASTRID - HOPE DEL VERDI Z
  VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
  VLEMINX SAM - FORZA
  WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
10Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  VINCK KATRIEN - VLP (NIET-LID) - DARIO VAN DE NOTELAERE (BLANCO)
  POPPE CATRIEN - VLP (NIET-LID) - EROS (BLANCO)
  VAN TATENHOVE MAXIME - KNHS (NIET-LID) - HESTIA DANCER (BLANCO)
  CLAESSENS INEKE - JOBAN
  DE SWAEF RAF - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
  DESMYTER ELS - VALENTINO N
  DILLEN ROBBE - LEANDRA
  DRIESEN GERT - KAPRICE
  HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
  JANSENS INGE - GENEROUS
  JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  MEERSSCHAERT JOHAN - BROOKLYN
  MOORTHAMERS JOLIEN - LACHOUFFE V-D SPELONCK
  NUYTS LUCIEN - KIRA VD TIENDESCHUUR
  PIOT KARL - MISTER BOMBASTIC V/D HENXBROEK
  POPPE ELINE - CHARISMAN Z
  SMETS BENNY - KARTOUCHE
  VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
  VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
  VERSCHUERE KRISTOF - KALYS VAN HET BUEKENHOF
  VERSMISSEN SILKE - LARRI-MOSS
  VOS KELLY - KALYS VAN HET BUEKENHOF
  WILLEMS LORE - ELEXI W
11Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DESSAMBRE SARAH - LEWB (NIET-LID) - ROMEO (BLANCO)
  VAN VLERKEN NIELS - KNHS (NIET-LID) - FORMIDABLE (BLANCO)
  BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
  DE ZUTTER DIETER - NITHARD - VW
  JANSSENS BRITT - CABALLERO
  JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
  JOSSE KAREN - AQUI-ARUNA
  JOSSE KAREN - CUARTZ D'HATHOR Z
  JOSSE KAREN - HIPPY
  MAKUCH HANNA - COBRA Z
  OELBRANDT DIRK - VALCO
  OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
  PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
  RIJCKAERT JOKE - ECLIPS
  SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
  SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
  VAN DEN BRANDE LEO - AAPIE
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - RASTO
  VAN NIJNATTEN MARGO - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
  VERCAUTEREN ERIC - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
  VERHEYEN WIM - IZO
  WILLEMS KENNY - ERINJA
12Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - LOLLYPOP (BLANCO)
  LITJENS ABE - KNHS (NIET-LID) - BELLA DU MANOIR (BLANCO)
  VICKY HUSKENS - I'TS WINNY VAN DE HOENDRIKSHOEVE (NIET-LID) - VICKY HUSKENS - I'TS WINNY VAN DE HOEN
  BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
  CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
  CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
  DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
  DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
  HEEREN TAMARA - EXCALIBUR
  JANSSENS SOFIE - LUNA B
  RAES LYNN - ROHAN
  ROMBOUTS ANKE - INFERNO
  SCHAUKENS EVI - ULANDO
  SCHEFFER JANE - HARISKA VAN DE STROOISELHOEVE
  SEGERS ELIEN - FARFELU SH01
  SEGERS ELIEN - M - LADIVA
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - ICARUS
  VAN DEN BOORN LINDSAY - KIARA
  VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
  VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
  VAN UYTVANCK BJORN - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
13Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  GILLARD PIERRE - LEWB (NIET-LID) - ICEBLUE (BLANCO)
  JOCHEMS-VAN BRAGT BABETTE - KNHS (NIET-LID) - ERIDAIN (BLANCO)
  SEUREN NICOLE - KNHS (NIET-LID) - AMADEUS GRIFTENSTEIN'S (BLANCO)
  BROSENS KAAT - CARTINA Z
  DE MIDDELEER JO - VIDOC
  DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
  DEWIT LORE - FORTUNA
  GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
  HOUBEN GERD - CARMEN S
  JANSSENS ANNABEL - LICHI Z
  MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
  MC ARTHUR ESTHER - FLOOR V.H. BLOEMENHOF
  MERTENS FRANS - MENDE L
  SONCK CHRIS - JENNA V
  VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
  VAN GASTEL MARIJKE - JUST MAGIC VAN HET VOSKE
  VAN GIEL HERMAN - FABIAN VAN DE KLEINE BEMDEN
  VAN GIEL HERMAN - GIGANT
  VAN HOOF KIM - TARISSA VAN 'T GROESKE
  VANDE PUTTE BORIS - MILO V. 'T HOF VAN HUBOS
  VERSTEYNEN LUC - LUCRATIEF
14Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  GATEZ MARC - LEWB (NIET-LID) - CALIENTE (BLANCO)
  DORGE JESSICA - KNHS (NIET-LID) - GRACE MORKA P (BLANCO)
  HUBER LEONIE - KNHS (NIET-LID) - CHRYSTELLA (BLANCO)
  ANTHONI AIKY - SPECIAL PAINT VAN BUTERHEIDEVELD
  BROSENS ELLEN - GREAT AND GRITTY
  BUYENS TOM - CAMIRO V/D ACHTERHOEVE
  DE VOS FIEN - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
  DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
  DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
  EMBRECHTS TATJANA - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
  GEENS ELLEN - HALLELUJA VAN DE BROUWERSHOEVE
  GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
  JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
  PARIDAANS LOTTE - KARTANO VAN HET EELSHOF
  SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
  TOMIC ESPÉRANZA - FERNJAGER
  TORMANS BIRTE - JAMBALAJA VERDI
  VANDENHOUT LIEZE - WHY NOT
  VANDER MEEREN BIANCA - ALLADIN VAN HET DAALHOF
  VERMEERSCH FAMKE - VIKING LE BRIARD
  WALBERS GREET - KIRA - W
3Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN TATENHOVE MAXIME - KNHS (NIET-LID) - BONNY (BLANCO)
  CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
  DE MOREE TIM - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
  DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
  DECLERCK BJORN - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
  DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
  DHAENENS LISA - BORUSHKA
  HELLEBUYCK KRIS - LAMBIK VAN HET WATERBLOK
  MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
  MERTENS JEROEN - KWIBUS
  OELBRANDT WOUTER - EVITA
  TUYTELAARS SIMONNE - CEDERIC
  TUYTELAARS SIMONNE - KANJER
  VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
  VAN UYTVANCK BJORN - ALIEN-C
  VANDER MEEREN JONI - LARESSE VAN 'T VOSSENHOL
  VANWIJNSBERGHE EVA - EL BONILLO
  VEREYCKEN ROBBE - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
  VERHOEVEN NATHALIE - TAPAJOS
  VOS KELLY - ZAMINE D.D.H.
4Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN DER HULST JOSHUA - VLP (NIET-LID) - IDALGO OFF BALMORE (BLANCO)
  VAN DER HULST JOSHUA - VLP (NIET-LID) - NO LIMIT VAN 'T HULSTHOF (BLANCO)
  CLIMAN JORDY - CAROS VAN DE KAPEL
  DE ROECK NATHALIE - IGOR VAN HET EDEHOF
  FILLE LOBKE - CYCLOON
  HERTOGS GITTE - FAZENDA
  HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
  JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
  KLAVER MARA - EVER SO CLEVER
  KUMPS JELLE - GALINA Z
  MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
  MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
  MERTENS JUUL - HELIOS M
  NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
  NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
  PERSIJN GRIET - KA VAN DE ZILVERENHOEK
  POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
  REVYN NELE - NELSON VAN DESTA
  REVYN WARD - NOBELNOEN VAN DESTA
  SMETS BENNY - FISCUS
5Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - FLORETTE (BLANCO)
  VAN BEEK JAN - KNHS (NIET-LID) - GENTLE GENIUS (BLANCO)
  JAN VAN BEEK - GENTLE GENIUS (NIET-LID) - JAN VAN BEEK - GENTLE GENIUS (BLANCO)
  HEIM INEZ - EQUITOP (NIET-LID) - HEIM INEZ - EQUITOP (BLANCO)
  DEKENS ETIENNE - CHICCO
  DONCKERS KARIN - AUDACE DE LA BRASSERIE
  DONCKERS KARIN - LUDIQUE DU COEUR DES COLLINES
  HAUTEKIET JUNO - FYNTON
  HEIM INES - EQUITOP TEN HUNSEL
  LOOS STIJN - C-BREAKER Z
  MARTENS MANDY - NABUKODONOSOR T
  MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
  MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
  PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
  PEETERS ALINE - CAPPUCCINO
  PERSIJN LEEN - DOMINO PS
  POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
  STERKENS PETER - ENZO G
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
  VAN DINGENEN LEEN - CABBANA Z
  VAN NIJNATTEN MARGO - HATZIE OH
  VERWIMP JARNO - EXTEBARIA VAN 'T VERAHOF
  VERWIMP JARNO - F. TERMIE W
6Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse L09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
  GATEZ MARC - LEWB (NIET-LID) - CANTAWEE (BLANCO)
  DE VRIES LINDA - KNHS (NIET-LID) - VERGINIUS VAN KAIROS (BLANCO)
  VAN HEEL THOMAS-WILLEM - KNHS (NIET-LID) - UDAMEIR (BLANCO)
  HARRY VAN LOON - BILL BAILEY (NIET-LID) - HARRY VAN LOON - BILL BAILEY (BLANCO)
  AUGUSTYNS ARNOUT - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
  BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
  DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
  DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
  DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
  GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
  GEERTS ANNELIES - CIDENA
  LIEKENS GERD - DISCO BOY
  LILLIENAU JOCELIN - CÉLESTE AV IDARÖD
  OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
  PEETERS DANIELLE - JOYFUL
  RESPEN WILLEM - D KIARADO VAN HET PANNEHOF Z
  SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
  TUYTELAARS EDITH - UKKEPUK
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - NEPIN XX
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - F.D.104 A TER LINDEN
  VEREYCKEN WOUTER - HOPE VAN HET HEIDEHOF
2Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M09:0012:36
 
Nr.TijdCombinatie
  GILLARD PIERRE - LEWB (NIET-LID) - BLANMOUSSI (BLANCO)
  DESSAMBRE SARAH - LEWB (NIET-LID) - MINNIE (BLANCO)
  VANSPRINGEL JORIS - VLP (NIET-LID) - SILVER ARROW (BLANCO)
  SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - E.T.S. ZIGUE DEUX (BLANCO)
  SEUREN DIANNE - KNHS (NIET-LID) - WEQUITANA (BLANCO)
  AUGUSTYNS ARNOUT - JAPPELOUP
  BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
  COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
  CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
  COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
  DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
  GEEROMS YARNO - UNIFORMA Z
  GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
  GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
  KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
  LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
  MATCHAVARIANI ALEXI - MIO DEN TIP
  NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
  PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
  RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
  SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
  SMEYERS THOMAS - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
  VAN GILS JAN-WILLEM - GOLDEN EYE
  VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
  VERHEYEN WIM - KARA
  VERWIMP JARNO - TABRIES
1Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z09:0022:44
 
Nr.TijdCombinatie
  BOONEN LUC - ADDO
  CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
  CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
  GROUWELS SVEN - FENNER
  OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
  SMEYERS THOMAS - INDEZZ
  SONCK BART - CATOO
  THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
 
   
22/04/2018 - WRVL20176 - EVENTING LUMMEN


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.