{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MAST CHARLOTTE - IBOLA
2
09:08
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
3
09:16
VERHEYDEN ANNELIES - ZADOK
4
09:24
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
5
09:32
DUINSLAEGER LIES - FOREVER FIRST F
6
09:40
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
7
09:48
MALFLIET IRIS - DONNA
8
09:56
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
9
10:04
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
10
10:12
BOUSSE MYRIAM - SORICO
11
10:20
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
12
10:28
VANUYTSEL ELLEN - RACHIDA VD KEMPENHOEVE
13
10:36
VAN GAAL DEBBIE - CAMEA
14
10:44
DE BAVEYE REBECCA - FIGARO VAN HET KLUISBOS
15
10:52
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
16
11:00
ROUFFART ROXANE - FLORENCIO IV
17
11:08
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
18
11:16
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
19
11:24
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
20
11:32
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
21
11:40
RIJNDERS SOFIE - WEBSITE VAN DE MOLENKOUTER
22
11:48
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
23
11:56
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
2
09:08
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
3
09:16
BAUWENS EVA - KAZIMIR VAN DE DENEN
4
09:24
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
5
09:32
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
6
09:40
HENDRIX LORE - HAVANA-H
7
09:48
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
8
09:56
DE BOECK DIRK - GIZMO
9
10:04
VERELST EVELYN - FAKIRA VAN DE KEMPENHOEVE
10
10:12
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
11
10:20
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
12
10:28
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
13
10:36
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
14
10:44
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
15
10:52
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
16
11:00
OOSTVOGELS VEERLE - JUST A GIGOLO
17
11:08
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
18
11:16
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÜRST DINARO
19
11:24
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
20
11:32
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
21
11:40
PERGENS DAISY - DYNAMITE-W
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
SOORS KATRIEN - JADA S
2
12:40
VANDEN BERGH SARAH - FIESTA VD KEMPENHOEVE
3
12:50
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
4
13:00
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
5
13:10
BEX WESLEY - DA VINCI
6
13:20
VAN HULZEN CAROLINE - BALTASAR PCM
7
13:30
VAN DESSEL LIESBET - ELATIO VDS
8
13:40
VANDEPERRE KATRIEN - CREATE MY WORLD P
9
13:50
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
10
14:00
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
11
14:10
DRIEGHE ELS - ZAFIRA
12
14:20
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
14
14:50
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
15
15:00
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
16
15:10
DE WINNE FLORE - MR GREY
17
15:20
DE BACKER XANTHE - SHOW GIRL
18
15:30
COX BETTY - LODEWIJK VAN DE KAMPERT
19
15:40
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
20
15:50
DE CALUWÉ LANA - SUPREME
21
16:00
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
22
16:10
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
23
16:20
BUSSCHAERT BRITTA - LET'S ROCK
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
2
12:40
COPPIN BRUNO - CILANDRO
3
12:50
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
4
13:00
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
5
13:10
ROMBOUTS STIJN - HOTTONIA VAN BLOMMERSCHOT
6
13:20
DIRKX VIVIANE - APHRODITE
7
13:30
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
8
13:40
DE WINNE FLORE - BASALI
9
13:50
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
10
14:00
MOONS DIRK - BATIQAR
11
14:10
VAN COPPENOLLE LIESL - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
12
14:20
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - JOHN VAN 'T GESTELHOF
2
15:00
SCHUURMANS HELEEN - JILJANE VAN DE KAMPERT
3
15:10
COPPIN BRUNO - IENA W
4
15:20
DE ROECK CHARLOTTE - REINE D'OR
5
15:30
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
6
15:40
VERMEIRE KIRSTEN - SHOWTIME
7
15:50
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
8
16:00
OOSTVOGELS VEERLE - ERPEDO VD PERFORMING STABLES
9
16:10
VAN MULDERS EMILY - SAN SIRO
10
16:20
DESOETE DIEDERIK - STENAGERS RINGO STAR
11
16:30
VAN LOOVEREN ANNELIES - GRAVIN VAN 'T GESTELHOF
12
16:40
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - DONNERHIT
21/04/2018 - WNATINDODRPA2018 - NATIONALE INDOOR DRESSUUR PAARDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots