{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
2
10:48
MEYVIS LIEN - FLORA
3
10:56
BUTS STAN - LUNA V/H BUYTELSHOF
4
11:04
BETTENS RENSKE - JOY
5
11:12
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
6
11:20
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
7
11:28
PAUWELS LOBKE - DONDER
8
11:36
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
9
11:44
WITTEVRONGEL TOOR - WOLF
10
11:52
MASURE MIRTE - KMURTHE
11
12:00
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
12
12:08
DE LOOSE MIRTE - FURY
13
12:16
TRUYEN LARS - VLEKJE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VLIEGEN CATHO - SPEEDY
2
09:08
VERCAUTEREN ILANA - DOBBEL
3
09:16
MAERTENS YELENA - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
4
09:24
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
5
09:32
BOSSCHAERTS FEBE - SPIRIT BONFIRE
6
09:40
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
7
09:48
DE WITTE FLOOR - BEAU
8
09:56
ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
9
10:04
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
10
10:12
VANDENBUSSCHE JULIE - GABBER
11
10:20
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE GROEVE KAAT - CHISPA
2
13:08
STUBBE MAJELLA - VERSACE
3
13:16
NEVELSTEEN SAAR - DOROTHY
4
13:24
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
5
13:32
JANSSEN FLOOR - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
6
13:40
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
7
13:48
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
8
13:56
DE VOS LUCCA - HARLEKIJN
9
14:04
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
10
14:12
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DAEL WOLKE - NERON
2
09:08
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
3
09:16
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
4
09:24
NEVELSTEEN MICHIEL - ROLEX
5
09:32
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
6
09:40
CORTEN BRITT - ISCHA
7
09:48
PANIS LOTTE - SCAMPOLO
8
09:56
ALLAERT JANA - POLSBURY PAVAROTTI
9
10:04
PEETERS AMBER - SOEMEERS BART
10
10:12
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
11
10:20
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
12
10:28
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
13
10:36
VINGERHOETS MEREL - PRONKENBERGS D.WALDFEE
14
10:44
HOFKENS AMBER - KARAMBA
15
10:52
PAUWELS GITTE - NATHALIE
16
11:00
PEETERS LOTTE - TEN DOORN'S GAUCHO
17
11:08
IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
18
11:16
DHONDT KELLY - CHECKTA
19
11:24
LEETERS ANNELIES - ITKEDY
20
11:32
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
21
11:40
VAN MIERT LORE - ITCH S
22
11:48
WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:42
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
2
14:50
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
3
14:58
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
4
15:06
PANIS LOTTE - PADDINGTON'S O'MALLEY
5
15:14
HERWEYERS EMILIE - JOLI
6
15:22
HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
7
15:30
DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
8
15:38
CAHUZAK ELLA - RAKKER
9
15:46
VAN HERCK LAURA - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:04
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
2
12:12
DECKX TIMO - FRANCESCA VAN DE EINDHOEVE
3
12:20
CEYSSENS JULIE - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
4
12:28
HEYLEN LIESL - TWIX
5
12:36
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
6
12:44
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
7
12:52
ROSIERS LIEN - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:05
LOENDERS WOUT - IZOR VAN KAATHOVEN
2
14:13
COOREMANS MARLI - BRENJENHOFS JAPPELOUPE
3
14:21
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
4
14:29
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
5
14:37
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
6
14:45
DEVOLDERE JUSTINE - ZANDBERG'S FEBE
7
14:53
VANGELOVEN JULIE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
8
15:01
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
9
15:09
DERVAUX LUNA - ZOELOE
10
15:17
COOREMANS MARLI - HOPPENHOF'S SJORS
22/04/2018 - WNATINDODRPO2018 - NATIONALE INDOOR DRESSUUR PONY
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots