{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
LENAERTS JULIE - RONJA TER ROZENDALE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
DE NIES SAAR - PONPON
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN BOXSTAEL LINDE - SULTAN VAN DE GROENWEG
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
BUYSE SARA - BIEBOSSCHEN GIORGIO ARMANI
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
POPPE LORE - RAMIRO
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
CLAEYS EVY - WEST COAST COOLEO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse 4J (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DYCK SOFIE - SISKA VAN HET TILBURGHOF Z
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse 4J (B)
09:00
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse 4J (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN BOXSTAEL LINDE - SULTAN VAN DE GROENWEG
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse 6J (S)
09:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DYCK SOFIE - MONAMIE VAN HET SWAENEHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse 6J (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse 5J (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ABEELS FEBE - REBEL DJ
ABEELS FEBE - TEN ANKERS PATROHAY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse 6J (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse 5J (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DINDANE RANIA - RUBBLE
DINDANE RANIA - HAVANA VAN DUYVERSPUTTEN
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse 6J (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
DE NIES SAAR - PONPON
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse 5J (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
MEERSMAN ANKE - ICE AGE
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
DESOMVIELE LISE - RIO
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
DINDANE RANIA - CONDOR
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse 6J (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
CLAEYS EVY - WEST COAST COOLEO
01/05/2018 - WJPONYOOST22018 - WEDSTRIJD JONGE PONY'S EKSAARDE-DOORSLAAR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots