{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
09:00
10:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOSMAN KARA - ELLY S
2
09:09
BEC DELPHINE - INNOCENTO C&G
3
09:18
VAN LAER NICK - NYMEIA VAN KINSCHOT
4
09:27
VAN DEN BOSCH NIKKI - NOBLESSE VD VOGELZANG
5
09:36
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
6
09:45
LEYS BETTE - IMPACT
7
09:54
ROMBAUT ASTRID - IMAGINE JV
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ROMBAUT ASTRID - IMAGINE JV
2
13:09
LEYS BETTE - IMPACT
3
13:18
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
4
13:27
BOSMAN KARA - ELLY S
5
13:36
VAN DEN BOSCH NIKKI - NOBLESSE VD VOGELZANG
6
13:45
VAN LAER NICK - NYMEIA VAN KINSCHOT
7
13:54
BEC DELPHINE - INNOCENTO C&G
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
09:54
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:09
LAMSENS WOUTER - WINHORSES' FRANZIS
3
09:18
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
4
09:27
KREUTZIGER CHRISTOPH - OCHO
5
09:36
SMET LAURA - JAFFA KF
6
09:45
GARRE BARBARA - JIDARETTE W
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
13:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:09
GARRE BARBARA - JIDARETTE W
3
13:18
SMET LAURA - JAFFA KF
4
13:27
KREUTZIGER CHRISTOPH - OCHO
5
13:36
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
6
13:45
LAMSENS WOUTER - WINHORSES' FRANZIS
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
10:12
10:39
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
2
10:21
VAN MULDERS EMILY - ORFEO VAN HET HOF VAN MULDERS
3
10:30
DE WINNE FLORE - SAN LORA
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
14:12
14:39
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
2
14:21
VAN MULDERS EMILY - ORFEO VAN HET HOF VAN MULDERS
3
14:30
DE WINNE FLORE - SAN LORA
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
10:57
12:09
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:06
VERSCHUEREN CHRIS - ISCHA TER KWINCKE
3
11:15
DE BEULE RONNY - INCREDIBLE JACKLIN
4
11:24
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
6
11:42
KREUTZIGER CHRISTOPH - NEWTON SPORTHORSES C&T
8
12:00
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
LAMSENS WOUTER - BRETTON'S BOY
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:57
16:09
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:06
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
4
15:24
KREUTZIGER CHRISTOPH - NEWTON SPORTHORSES C&T
6
15:42
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
7
15:51
DE BEULE RONNY - INCREDIBLE JACKLIN
8
16:00
VERSCHUEREN CHRIS - ISCHA TER KWINCKE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:12
11:42
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:21
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
3
10:30
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
4
10:39
VANDEN BERGH SARAH - HAPPY TIME SRV
5
10:48
SCHRAM EVELYN - MYRENCKO VAN TER ROYEN
6
10:57
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
7
11:06
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
8
11:15
KEMELS GEERT - SIR SCHUFRO
9
11:24
DE VREE ANNEKE - TONGERENHOF PARAGON
10
11:33
DEN HOND SARAH - MISTER FREGGEL VAN H & K
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:12
15:42
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:21
DEN HOND SARAH - MISTER FREGGEL VAN H & K
3
14:30
DE VREE ANNEKE - TONGERENHOF PARAGON
4
14:39
KEMELS GEERT - SIR SCHUFRO
5
14:48
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
6
14:57
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
7
15:06
SCHRAM EVELYN - MYRENCKO VAN TER ROYEN
8
15:15
VANDEN BERGH SARAH - HAPPY TIME SRV
9
15:24
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
10
15:33
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
2C
Ring 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
12:00
12:36
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
BOSMAN KARA - MACGYVER DE TAMISE
2
12:09
DE WINNE FLORE - MR GREY
3
12:18
VAN DEN BOSCH NIKKI - HANOESKA
4
12:27
VAN LAER NICK - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
2C
Ring 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
16:00
16:36
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:09
VAN LAER NICK - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
3
16:18
VAN DEN BOSCH NIKKI - HANOESKA
4
16:27
DE WINNE FLORE - MR GREY
5
16:36
BOSMAN KARA - MACGYVER DE TAMISE
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
11:40
14:23
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
2
11:41
POLFLIET JONAS - ORIANA
3
11:43
SCHUURMANS BENN - OBERON VAN DEN HAM
4
11:45
BERKVENS SHELSEY - OTESSE V/D BOSCHHOEVE
7
11:51
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ORIGI "DW"
8
11:52
KOOREMANS RAF - NACOLEUR VAN'T KONINGSHOF Z
9
11:54
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
10
11:56
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
11
11:58
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
12
12:00
MAES YOREN - O'VIVE M
13
12:02
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
14
12:03
DE MUYNCK MATTHIAS - OTIS BLUE AC/WB
15
12:05
COLE TINA - ORKA VAN T.T.S.
16
12:07
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
17
12:09
POLFLIET JONAS - CRUSTY VD HEFFINCK
18
12:11
DE WINNE MICHAEL - OKIDOKI DEUX
19
12:13
VAN PUYVELDE TESS - OURSON DE LA LANDE
20
12:14
VERMEULEN LENNART - O D'AMOUR VAN LOHEKY
21
12:16
DE GUCHTENAERE LANDER - IMAGINE D'EDOUARD JOLY
22
12:18
HULPIA ETHEL - CIWANIS Z
23
12:20
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
24
12:22
KOOREMANS RAF - CULLINAN Z
25
12:24
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
26
12:25
DE PAUW LISE - CHICA VAN DE VROMBOUTSHOEVE Z
27
12:27
SCHUURMANS BENN - ODIEU VAN DEN HAM
28
12:29
POLFLIET JONAS - OURANOS
29
12:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
29
12:33
ANTHEUNIS DARIO - OXO VAN DE MISPELAERE
30
12:35
DE ROOZE BIONDA - OREON/VLAM
31
12:36
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
32
12:38
VAN HAVERMAET PHILIPPE - OISKY POISKY VAN TER ROYEN
33
12:40
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
34
12:42
CALUWE MARIO - OLANA VAN DEN UILENBOS
35
12:44
POLFLIET JONAS - BILLY JEAN
36
12:46
DE NUTTE MATHIEU - ORINOCO VD ZWINGELSTAL
37
12:47
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
38
12:49
DE VLEESCHHAUWER GREGORY - ORIGI VAN DE DOORNAKKERS
39
12:51
DE WAELE TOM - ONERO VAN TEXELHOF
40
12:53
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
41
12:55
DE WAELE LISELOTTE - OXYGEN VAN DE WILDERNIS
42
12:57
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
43
12:58
MERTENS TOM - OLIVIA VAN HET EELSHOF
44
13:00
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
45
13:02
GOETHALS FENNA - ONYX VAN DE BUCXTALE
46
13:04
JACOBS HANS - O GRANDE SEGREDO DU HAJ
47
13:06
LAHEYNE JONAS - CHAT BOY Z
48
13:08
DE WINNE MICHAEL - OLIEVER VAN 'T WINNENHOF
49
13:09
DE VLEESCHAUWER PIETER - OAKLEY CH
50
13:11
VAN UYTVANCK JOKE - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
51
13:13
POLFLIET JONAS - JORDAN VD HEFFINCK
52
13:15
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ORANGE JUICE CASTANOO
53
13:17
SCHUURMANS BENN - OKINA VAN DE BIEN
54
13:19
MERTENS INGE - OGINA VD BISSCHOP
55
13:20
HULPIA ETHEL - OTTO VAN DE ACHTERHOEK
56
13:22
GEEROMS GERT - TWIX VAN DEN BERGENBROEK Z
57
13:24
COENEN STIJN - OTARINI VAN DE VLASPUT
58
13:26
VAN LAERE TOM - CASEY Z
58
13:28
QUINTELIER EVELINE - SWAROVSKI
59
13:30
SCHUURMANS STIJN - ILIANA VAN DE ZUUTHOEVE
60
13:31
SMAL FREDERIC - ODEX SV
61
13:33
VERMEIRE JOLIEN - ONA VAN 'T RECHTHOF
62
13:35
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
63
13:37
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
64
13:39
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
65
13:41
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
66
13:42
CALUWE MARIO - ORIGI VAN 'T WINNENHOF
67
13:44
MAES MAARTEN - O'NEIL DE YESELO
68
13:46
VAN DEN ABEELE SAM - OBLESSE FG
69
13:48
TROUBLEYN JONAS - COLDPLAY VAN HET RUPELHOF Z
70
13:50
VAN ASSCHE ARNIKA - OLIVER VAN DE KOEKOEK
71
13:52
VAN BOSSCHE ASTRID - OWEN VAN HET HOOGEINDE
72
13:53
VAN OOST WARD - ODIN VAN ORTI
73
13:55
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
74
13:57
DE WAELE MIEKE - ODOI VAN DEN DOORNDONK
75
13:59
VAN GUYSE OLIVIER - OASIS VD SPELONCKHOEVE
76
14:01
GOETHALS FENNA - O'MALLEY VAN DE BUCXTALE
77
14:03
MERTENS TOM - OROBI VAN HET EELSHOF
78
14:04
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
79
14:06
DE WINNE MICHAEL - OSCAR VAN 'T WINNENHOF
80
14:08
DE VLEESCHAUWER PIETER - ODILON
81
14:10
SCHUURMANS BENN - OXO VAN DE BIEN
82
14:12
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
83
14:14
MAES WIETSE - OVITA S
84
14:15
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
85
14:17
TEMMERMAN BART - ORMANI DE LISERON
86
14:19
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
87
14:21
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
88
14:23
STALS DYLAN - ONA VAN ' T BEETJEN
89
14:25
BRAL STANY - ONA VAN DE KORNELISHOEVE
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
VAN OLMEN DORIEN - ONYX
Roxanne Sonck (NIET-LID) - Opaline deux (BLANCO)
DE SMET STEFAAN - ORIGI VAN DE MALTAHOEVE
Van Dijk Sofie (NIET-LID) - XXX (BLANCO)
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
14:30
17:13
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
STALS DYLAN - ONA VAN ' T BEETJEN
2
14:31
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
3
14:33
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ORIGI "DW"
4
14:35
VERMEULEN LENNART - O D'AMOUR VAN LOHEKY
5
14:37
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
6
14:39
TEMMERMAN BART - ORMANI DE LISERON
7
14:41
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
8
14:42
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
9
14:44
MAES WIETSE - OVITA S
10
14:46
POLFLIET JONAS - BILLY JEAN
11
14:48
SCHUURMANS BENN - OXO VAN DE BIEN
12
14:50
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
13
14:52
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
14
14:53
HULPIA ETHEL - CIWANIS Z
15
14:55
CALUWE MARIO - OLANA VAN DEN UILENBOS
17
14:59
BERKVENS SHELSEY - OTESSE V/D BOSCHHOEVE
18
15:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
19
15:03
DE WINNE MICHAEL - OKIDOKI DEUX
20
15:04
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
21
15:06
DE VLEESCHAUWER PIETER - OAKLEY CH
22
15:08
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
23
15:10
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
24
15:12
GOETHALS FENNA - ONYX VAN DE BUCXTALE
25
15:14
POLFLIET JONAS - JORDAN VD HEFFINCK
26
15:15
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
27
15:17
DE WAELE MIEKE - ODOI VAN DEN DOORNDONK
28
15:19
COENEN STIJN - OTARINI VAN DE VLASPUT
29
15:21
MERTENS TOM - OLIVIA VAN HET EELSHOF
30
15:25
COLE TINA - ORKA VAN T.T.S.
31
15:26
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
32
15:28
SCHUURMANS BENN - OKINA VAN DE BIEN
33
15:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ORANGE JUICE CASTANOO
34
15:32
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
35
15:34
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
36
15:36
KOOREMANS RAF - NACOLEUR VAN'T KONINGSHOF Z
37
15:37
ANTHEUNIS DARIO - OXO VAN DE MISPELAERE
38
15:39
DE MUYNCK MATTHIAS - OTIS BLUE AC/WB
39
15:41
DE GUCHTENAERE LANDER - IMAGINE D'EDOUARD JOLY
40
15:43
POLFLIET JONAS - CRUSTY VD HEFFINCK
41
15:45
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
42
15:47
DE PAUW LISE - CHICA VAN DE VROMBOUTSHOEVE Z
43
15:48
VAN GUYSE OLIVIER - OASIS VD SPELONCKHOEVE
44
15:50
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
45
15:52
MAES MAARTEN - O'NEIL DE YESELO
46
15:54
HULPIA ETHEL - OTTO VAN DE ACHTERHOEK
47
15:56
DE ROOZE BIONDA - OREON/VLAM
48
15:58
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
49
15:59
CALUWE MARIO - ORIGI VAN 'T WINNENHOF
50
16:01
DE VLEESCHHAUWER GREGORY - ORIGI VAN DE DOORNAKKERS
51
16:03
VAN LAERE TOM - CASEY Z
52
16:05
KOOREMANS RAF - CULLINAN Z
53
16:07
DE VLEESCHAUWER PIETER - ODILON
54
16:09
DE WINNE MICHAEL - OLIEVER VAN 'T WINNENHOF
55
16:10
GOETHALS FENNA - O'MALLEY VAN DE BUCXTALE
56
16:12
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
57
16:14
SCHUURMANS BENN - ODIEU VAN DEN HAM
58
16:16
POLFLIET JONAS - ORIANA
58
16:18
DE NUTTE MATHIEU - ORINOCO VD ZWINGELSTAL
59
16:20
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
60
16:21
DE WAELE TOM - ONERO VAN TEXELHOF
61
16:23
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
62
16:25
MERTENS TOM - OROBI VAN HET EELSHOF
63
16:27
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
64
16:29
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
65
16:31
GEEROMS GERT - TWIX VAN DEN BERGENBROEK Z
66
16:32
POLFLIET JONAS - OURANOS
67
16:34
VAN HAVERMAET PHILIPPE - OISKY POISKY VAN TER ROYEN
68
16:36
DE WAELE LISELOTTE - OXYGEN VAN DE WILDERNIS
69
16:38
JACOBS HANS - O GRANDE SEGREDO DU HAJ
70
16:40
LAHEYNE JONAS - CHAT BOY Z
71
16:42
MERTENS INGE - OGINA VD BISSCHOP
72
16:43
QUINTELIER EVELINE - SWAROVSKI
73
16:45
SCHUURMANS STIJN - ILIANA VAN DE ZUUTHOEVE
74
16:47
SMAL FREDERIC - ODEX SV
75
16:49
TROUBLEYN JONAS - COLDPLAY VAN HET RUPELHOF Z
76
16:51
VAN ASSCHE ARNIKA - OLIVER VAN DE KOEKOEK
77
16:53
VAN BOSSCHE ASTRID - OWEN VAN HET HOOGEINDE
78
16:54
VAN DEN ABEELE SAM - OBLESSE FG
79
16:56
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
80
16:58
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
81
17:00
SCHUURMANS BENN - OBERON VAN DEN HAM
82
17:02
VAN OOST WARD - ODIN VAN ORTI
83
17:04
VAN UYTVANCK JOKE - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
84
17:05
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
85
17:07
VERMEIRE JOLIEN - ONA VAN 'T RECHTHOF
86
17:09
MAES YOREN - O'VIVE M
87
17:11
VAN PUYVELDE TESS - OURSON DE LA LANDE
88
17:13
DE WINNE MICHAEL - OSCAR VAN 'T WINNENHOF
89
17:15
BRAL STANY - ONA VAN DE KORNELISHOEVE
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
08:30
11:22
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
CERPENTIER KOEN - NIXON VAN D'ABELENDREEF
2
08:31
DE WINNE MICHAEL - NADAL VAN 'T WINNENHOF
3
08:33
VAN HECKE TOM - NEO VAN HET BEKELHOF
4
08:35
LAEMONT KURT - NADAL VAN HET WEIDSE HOF
5
08:37
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
6
08:39
VAN LAERE TOM - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
8
08:42
BACKX CHARLOTTE - NANOU VAN HET DENNEHOF
9
08:44
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
10
08:46
TEMMERMAN BART - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
11
08:48
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
12
08:50
VELDEMAN DAGMAR - NUEVA EPOCA DE REGOR
13
08:52
VAN GUYSE OLIVIER - NAPOLI TER WIJNEN
14
08:53
ANDRIES ROBBE - NOORA
15
08:55
BOONE JONAS - NANTO
16
08:57
CARNOY GILBERT - NIGELLA VAN 'T STENENPOORT
17
08:59
CUVELIER FLORENCE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
18
09:01
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
19
09:03
DE CROO RENAAT - NINA VAN DE KOEKAMER
20
09:04
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
21
09:06
DE VLEESCHAUWER NELE - NIKITA VAN DE BARLEBUIS
22
09:08
DEMEYER JOLIEN - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
23
09:10
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
24
09:12
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
25
09:14
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
26
09:15
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
27
09:17
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
28
09:19
CERPENTIER KOEN - NADA VAN SPIEVELD
29
09:21
KOOREMANS RAF - ILONA
29
09:23
COENEN STIJN - NATCHINA VAN DE VLASPUT
30
09:25
HOOYBERGHS STEPHANIE - NEVADA
31
09:26
MAES JENS - NIKITA VAN 'T HAGENHOF
32
09:28
GOETHALS FENNA - NOUVEAU DE MUZE
33
09:30
BOELENS PETER - CHARISMA VAN DE VROMBAUTSHOEVE Z
34
09:32
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
35
09:34
DE VLEESCHAUWER PIETER - EYECATCHER VH MARESSAHOF Z
37
09:37
DE NUTTE MATHIEU - VALINE Z
38
09:39
VAN HECKE TOM - NIKE VAN HET BEKELHOF
39
09:41
BUYENS BART - NATOUCHA'S TWINKELING
40
09:43
PUYPE WERNER - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
41
09:45
SALAETS DANNY - IGOR BELDER'S HOEVE
42
09:47
HULPIA ETHEL - EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z
43
09:48
VAN LOCO THOMAS - NOBLE BOY
44
09:50
VAN LAERE TOM - NIXON VAN 'T PAUWENHOF
45
09:52
HAVERMANS JORN - NITRO D'AVENA HOMBRE
46
09:54
LAEMONT KURT - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
47
09:56
CALUWE MARIO - NATURELLE VAN HET NETEHOF
48
09:58
COX KATRIEN - NANDOE VAN DE ACHTERHOEK
49
09:59
DE RYCKER ISABEL - SOCRATES 'T RAVENNEST Z
50
10:01
VERMEULEN LENNART - NIBALI VAN DEN BOSRAND
51
10:03
KOOREMANS RAF - I'M SPECIAL
52
10:05
JOCHEMS LENNERD - NIEKE - S
53
10:07
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
54
10:09
MOENS JELLE - NEVER GIVE UP VAN DE BRAEMBEIER
55
10:10
VAN DAMME WIM - NAVARO VAN'T VERAHOF
56
10:12
VAN DE POL NICOLAS - NELSON VAN DE WATERING
58
10:16
MAES MAARTEN - NO - BELLE VAN TWEE - EIKEN
58
10:18
BOELENS PETER - NADINKO VAN HET LELIEHOF
59
10:20
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
60
10:21
VERMEULEN SIGRID - NANDOR VAN DE MISPELAERE
61
10:23
PANNEELS BERT - GEM CARNUTE Z
62
10:25
GEEROMS GERT - NOBEL VAN DE WINDMOLEN
63
10:27
DEKKERS NICK - CASSARYMAN D Z
64
10:29
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
65
10:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NINA-BISQUET-B-VD ZWARTBLESHOEVE
66
10:32
WUYTACK MARILYN - NEFERTETE P&B
67
10:34
VERCAUTEREN FEMKE - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
68
10:36
RAEYMAEKERS TOON - NAPOLI DU SABOT DE SABLE
69
10:38
SCHEIRS PAUL - NICK D'IDOLE S.P.
70
10:40
KOOREMANS RAF - TIAMO CV Z
71
10:42
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
72
10:43
DE VLEESCHAUWER PIETER - NELSON VAN HET GROENE DAK
73
10:45
GEEROMS GERT - TITANIUM Z
74
10:47
BUYENS BART - NUCLENS VAN ORTI
75
10:49
POLFLIET JONAS - NAILAH VD HEFFINCK
76
10:51
VAN UYTVANCK BJORN - NASHVILLE VAN DE TRAMROUTE
77
10:53
WENSELAERS JOHAN - NIKE VAN HET BEETJEN
78
10:54
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
79
10:56
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
80
10:58
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
81
11:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NEWCASTLE
82
11:02
DE POORTER EVELIEN - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
83
11:04
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
84
11:05
COX KATRIEN - NIC NAC VAN DE GROTE HAART
85
11:07
JOCHEMS LENNERD - NIKOS DE LA DRIE
86
11:09
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
87
11:11
DEKKERS NICK - NICKI MINAJ D
88
11:13
BOELENS PETER - NESQUICK VAN DE BACKERSHOEVE
89
11:15
MOENS JELLE - NOXX
90
11:16
RAEYMAEKERS TOON - NAT KING COLE "R"
91
11:18
KOOREMANS RAF - IN TIME
92
11:20
POLFLIET JONAS - HAVANA DU CLOS ST GERY
93
11:22
CERPENTIER KOEN - NOLITA VAN D'ABELENDREEF
AERTSEN LEONIE - NOBLESSE
VAN LOOVEREN JOERI - NELSON
VAN OLMEN DORIEN - NUNO
MOLS FRAN - NOORTJE VAN HET HOUTERHOF
MOLS RAF - NEW WHITE M
MOLS RAF - NO LIMIT M
VAN STEEN KRIS - COR LEONIS Z
ZERROUK SCIFO - NESTOR FROM PASSION
VAN STEEN KRIS - NIKA VAN DE RODDAM
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
11:00
14:39
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
2
11:02
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
3
11:04
GEEROMS GERT - TITANIUM Z
4
11:07
DE VLEESCHAUWER PIETER - NELSON VAN HET GROENE DAK
5
11:09
COX KATRIEN - NIC NAC VAN DE GROTE HAART
6
11:11
SCHEIRS PAUL - NICK D'IDOLE S.P.
7
11:14
DE POORTER EVELIEN - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
9
11:18
DE NUTTE MATHIEU - VALINE Z
10
11:21
HULPIA ETHEL - EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z
11
11:23
DE WINNE MICHAEL - NADAL VAN 'T WINNENHOF
12
11:25
GEEROMS GERT - NOBEL VAN DE WINDMOLEN
13
11:28
CERPENTIER KOEN - NOLITA VAN D'ABELENDREEF
14
11:30
BOELENS PETER - NESQUICK VAN DE BACKERSHOEVE
15
11:32
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
16
11:35
MOENS JELLE - NOXX
17
11:37
RAEYMAEKERS TOON - NAT KING COLE "R"
18
11:39
HAVERMANS JORN - NITRO D'AVENA HOMBRE
19
11:42
DEKKERS NICK - NICKI MINAJ D
20
11:44
CALUWE MARIO - NATURELLE VAN HET NETEHOF
21
11:46
DE RYCKER ISABEL - SOCRATES 'T RAVENNEST Z
22
11:49
VERMEULEN LENNART - NIBALI VAN DEN BOSRAND
23
11:51
BUYENS BART - NATOUCHA'S TWINKELING
24
11:53
COENEN STIJN - NATCHINA VAN DE VLASPUT
25
11:56
LAEMONT KURT - NADAL VAN HET WEIDSE HOF
26
11:58
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
27
12:00
WUYTACK MARILYN - NEFERTETE P&B
28
12:03
VAN HECKE TOM - NEO VAN HET BEKELHOF
29
12:07
GOETHALS FENNA - NOUVEAU DE MUZE
29
12:05
JOCHEMS LENNERD - NIEKE - S
30
12:10
DE VLEESCHAUWER PIETER - EYECATCHER VH MARESSAHOF Z
31
12:12
COX KATRIEN - NANDOE VAN DE ACHTERHOEK
32
12:14
TEMMERMAN BART - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
33
12:17
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
34
12:19
MAES MAARTEN - NO - BELLE VAN TWEE - EIKEN
35
12:21
CERPENTIER KOEN - NADA VAN SPIEVELD
36
12:24
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
37
12:26
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
38
12:28
BACKX CHARLOTTE - NANOU VAN HET DENNEHOF
39
12:31
BOELENS PETER - CHARISMA VAN DE VROMBAUTSHOEVE Z
41
12:35
RAEYMAEKERS TOON - NAPOLI DU SABOT DE SABLE
42
12:38
VAN LAERE TOM - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
43
12:40
BOONE JONAS - NANTO
44
12:42
VAN GUYSE OLIVIER - NAPOLI TER WIJNEN
45
12:45
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
46
12:47
MOENS JELLE - NEVER GIVE UP VAN DE BRAEMBEIER
47
12:49
DEKKERS NICK - CASSARYMAN D Z
48
12:52
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
49
12:54
CARNOY GILBERT - NIGELLA VAN 'T STENENPOORT
50
12:56
BUYENS BART - NUCLENS VAN ORTI
51
12:59
KOOREMANS RAF - ILONA
52
13:01
CERPENTIER KOEN - NIXON VAN D'ABELENDREEF
53
13:03
VAN UYTVANCK BJORN - NASHVILLE VAN DE TRAMROUTE
54
13:06
WENSELAERS JOHAN - NIKE VAN HET BEETJEN
55
13:08
JOCHEMS LENNERD - NIKOS DE LA DRIE
56
13:10
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
57
13:13
VELDEMAN DAGMAR - NUEVA EPOCA DE REGOR
58
13:17
CUVELIER FLORENCE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
58
13:15
ANDRIES ROBBE - NOORA
60
13:22
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
61
13:24
DEPREZ MAXIM - NEVADA VAN HET SPEIENHOF
62
13:27
LAEMONT KURT - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
63
13:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NINA-BISQUET-B-VD ZWARTBLESHOEVE
64
13:31
BOELENS PETER - NADINKO VAN HET LELIEHOF
65
13:34
KOOREMANS RAF - TIAMO CV Z
66
13:36
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
67
13:38
POLFLIET JONAS - HAVANA DU CLOS ST GERY
68
13:41
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
69
13:43
DE CROO RENAAT - NINA VAN DE KOEKAMER
70
13:45
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
71
13:48
DE VLEESCHAUWER NELE - NIKITA VAN DE BARLEBUIS
72
13:50
DEMEYER JOLIEN - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
73
13:52
HOOYBERGHS STEPHANIE - NEVADA
74
13:55
MAES JENS - NIKITA VAN 'T HAGENHOF
75
13:57
PUYPE WERNER - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
76
13:59
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
77
14:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NEWCASTLE
78
14:04
POLFLIET JONAS - NAILAH VD HEFFINCK
79
14:06
VAN HECKE TOM - NIKE VAN HET BEKELHOF
80
14:09
SALAETS DANNY - IGOR BELDER'S HOEVE
81
14:11
VAN LOCO THOMAS - NOBLE BOY
82
14:13
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
83
14:16
KOOREMANS RAF - I'M SPECIAL
84
14:18
VAN DAMME WIM - NAVARO VAN'T VERAHOF
85
14:20
VAN DE POL NICOLAS - NELSON VAN DE WATERING
86
14:23
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
87
14:25
PANNEELS BERT - GEM CARNUTE Z
88
14:27
VERMEULEN SIGRID - NANDOR VAN DE MISPELAERE
89
14:30
VAN LAERE TOM - NIXON VAN 'T PAUWENHOF
90
14:32
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
91
14:34
VERCAUTEREN FEMKE - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
92
14:37
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
93
14:39
KOOREMANS RAF - IN TIME
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
08:30
10:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
RAEYMAEKERS TOON - MADDOX VD VOSSEHAAG
2
08:31
WUYTACK MARILYN - HARTENDAME
3
08:33
DE VLEESCHAUWER PIETER - MON DIEU DE TIJI
4
08:35
DE RYCKER ISABEL - MIKADO VAN DE BACKERSHOEVE
5
08:37
BERKVENS SHELSEY - HUPPYDAM WP Z
6
08:39
BOELENS PETER - HINESSA A
7
08:41
VERMEULEN LENNART - MAESTRO VAN DE NACHTEGALE
8
08:42
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
9
08:44
KOOREMANS RAF - CARAMELLO Z ( ET)
10
08:46
HULPIA ETHEL - ELASTIQUE VAN DE ACHTERHOEK
11
08:48
DEKKERS NICK - HAWLIET
12
08:50
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
13
08:52
HAVERMANS JORN - MAGNUM D'AVENA HOMBRE
14
08:53
JOCHEMS LENNERD - MAAIKE - S
15
08:55
DEPREZ MAXIM - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
16
08:57
BREUGELMANS SVEN - MY LADY BL
17
08:59
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
18
09:01
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
20
09:04
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
21
09:06
DE SMET PAUL - MOZAR VAN DE HEIBOS
22
09:08
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
23
09:10
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
24
09:12
RAEYMAEKERS TOON - MISTER CORNET LINDENHOF
25
09:14
TEMMERMAN BART - ZORINA Z
26
09:15
DE WINDT CHLOÉ - MOONLIGHT VAN DE STATIONSHOEVE
27
09:17
DEWANDEL NELE - CORALINA VD VELDHOEVE Z
28
09:19
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
29
09:21
GEEROMS GERT - MONA VAN DE KLOOSTERBOS
29
09:23
HOOFT DIMITRI - MISTER ACE DE LA PLACE
30
09:25
VAN HOVE JAN - GREETJE DE VINCK
31
09:26
WENSELAERS JOHAN - CHIVAS VAN HET RUPELHOF Z
32
09:28
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
33
09:30
WUYTACK MARILYN - NORWIN Z
34
09:32
LANNOO RUBEN - MASETTO
36
09:36
DEKKERS NICK - MYLONA D Z
37
09:37
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
38
09:39
MICHIELS KAREL - SACHAROV VD MEILEGEM Z
39
09:41
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
41
09:45
RAEYMAEKERS TOON - MUSKETTE LINDENHOF
42
09:47
DE SMET STEFAAN - MABIBI VD MALTAHOEVE
43
09:48
VAN DE WATER ELINE - MAYBACH TURBO V/D BRAEMBEIER
44
09:50
VAN DER SCHRAELEN MARCO - HEDJAZ DK Z
45
09:52
VAN GUCHT IVO - MEREA VAN DE ELSHOEVE
46
09:54
VAN VYNCKT KRISTOF - MAYLA DA VIDA
47
09:56
VAN PUYVELDE TESS - MAURIAAN DE LA LANDE
48
09:58
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - BABET VH Z
49
09:59
TEMMERMAN BART - MORGANE VAN DE RUISENBROECK
50
10:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - MILANA
51
10:03
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
52
10:05
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
53
10:07
VAN HAVERMAET PHILIPPE - MALAIKA VAN TER ROYEN
54
10:09
VAN DE POEL VINCENT - MEMPHIS
55
10:10
CERPENTIER KOEN - MIKADO VAN D'ABELENDREEF
56
10:12
DE SWERT DOMIEN - MONASTRELL FLANDRIA
57
10:14
VAN DAMME JEROEN - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
58
10:16
MERTENS PHILIPPE - MAGIC-BREAKER VAN DE BEGIJNHOEF
58
10:18
MAES YOREN - M' ORANGE M
59
10:20
HEYLEN RIK - MIRKO D'ARO
60
10:21
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
61
10:23
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
62
10:25
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
63
10:27
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
64
10:29
POLFLIET PHAEDRA - MILANO VAN DEN BOSDAM
65
10:31
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
66
10:32
DE LOOSE TIM - MOONLIGHT
67
10:34
VELDEMAN DAGMAR - MALONGO DE REGOR
68
10:36
VAN HOYDONCK ELLA - MINTE VD BISSCHOP
69
10:38
VERHELST KRISTOF - MIAMI VAN DE MOORTELSHOEVE
70
10:40
VERHEYEN AN - HEVITA
71
10:42
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
72
10:43
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
73
10:45
TEMMERMAN BART - MACARENA V. 'T RECHT EIND
VAN STEEN KRIS - MISTERY VAN DE SMISHOEVE
MOLS RAF - MEDARD M.
DE GEEST ALEXANDRA - MILANA K & H
De Roeck Maxim (NIET-LID) - Memento van de Leeuwkant (BLANCO)
Van Dijck Sofie (NIET-LID) - XXX (BLANCO)
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
14:55
17:10
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:55
RAEYMAEKERS TOON - MADDOX VD VOSSEHAAG
2
14:56
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
3
14:58
DEPREZ MAXIM - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
4
15:00
DEKKERS NICK - HAWLIET
6
15:04
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
7
15:06
KOOREMANS RAF - CARAMELLO Z ( ET)
8
15:07
VAN DE POEL VINCENT - MEMPHIS
9
15:09
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
10
15:11
DE RYCKER ISABEL - MIKADO VAN DE BACKERSHOEVE
11
15:13
VERMEULEN LENNART - MAESTRO VAN DE NACHTEGALE
12
15:15
WENSELAERS JOHAN - CHIVAS VAN HET RUPELHOF Z
13
15:17
HOOFT DIMITRI - MISTER ACE DE LA PLACE
14
15:18
DE WINDT CHLOÉ - MOONLIGHT VAN DE STATIONSHOEVE
15
15:20
VELDEMAN DAGMAR - MALONGO DE REGOR
16
15:22
HEYLEN RIK - MIRKO D'ARO
17
15:24
VAN HAVERMAET PHILIPPE - MALAIKA VAN TER ROYEN
18
15:26
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
19
15:28
DE SMET PAUL - MOZAR VAN DE HEIBOS
20
15:29
DEWANDEL NELE - CORALINA VD VELDHOEVE Z
21
15:31
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
22
15:33
LANNOO RUBEN - MASETTO
23
15:35
MICHIELS KAREL - SACHAROV VD MEILEGEM Z
24
15:37
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
25
15:39
MAES YOREN - M' ORANGE M
26
15:40
VAN PUYVELDE TESS - MAURIAAN DE LA LANDE
27
15:42
MERTENS PHILIPPE - MAGIC-BREAKER VAN DE BEGIJNHOEF
28
15:44
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
29
15:46
VAN VYNCKT KRISTOF - MAYLA DA VIDA
29
15:48
BOELENS PETER - HINESSA A
30
15:50
WUYTACK MARILYN - HARTENDAME
31
15:51
JOCHEMS LENNERD - MAAIKE - S
32
15:53
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
33
15:55
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
34
15:57
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
35
15:59
TEMMERMAN BART - MORGANE VAN DE RUISENBROECK
36
16:01
CERPENTIER KOEN - MIKADO VAN D'ABELENDREEF
37
16:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - MILANA
38
16:04
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
39
16:06
RAEYMAEKERS TOON - MISTER CORNET LINDENHOF
40
16:08
VAN HOVE JAN - GREETJE DE VINCK
41
16:10
VAN HOYDONCK ELLA - MINTE VD BISSCHOP
42
16:12
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
43
16:13
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
44
16:15
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
45
16:17
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
46
16:19
DE SWERT DOMIEN - MONASTRELL FLANDRIA
47
16:21
VAN DE WATER ELINE - MAYBACH TURBO V/D BRAEMBEIER
48
16:23
VAN DER SCHRAELEN MARCO - HEDJAZ DK Z
49
16:24
VAN GUCHT IVO - MEREA VAN DE ELSHOEVE
50
16:26
VAN DAMME JEROEN - CRAZY GIRL VH LINDENHOF Z
51
16:28
VERHELST KRISTOF - MIAMI VAN DE MOORTELSHOEVE
52
16:30
VERHEYEN AN - HEVITA
55
16:35
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - BABET VH Z
56
16:37
DE SMET STEFAAN - MABIBI VD MALTAHOEVE
57
16:39
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
58
16:43
DE LOOSE TIM - MOONLIGHT
58
16:41
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
59
16:45
TEMMERMAN BART - ZORINA Z
60
16:46
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
61
16:48
DEKKERS NICK - MYLONA D Z
62
16:50
HAVERMANS JORN - MAGNUM D'AVENA HOMBRE
63
16:52
HULPIA ETHEL - ELASTIQUE VAN DE ACHTERHOEK
64
16:54
BERKVENS SHELSEY - HUPPYDAM WP Z
65
16:56
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
66
16:57
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
67
16:59
WUYTACK MARILYN - NORWIN Z
68
17:01
GEEROMS GERT - MONA VAN DE KLOOSTERBOS
69
17:03
DE VLEESCHAUWER PIETER - MON DIEU DE TIJI
71
17:07
RAEYMAEKERS TOON - MUSKETTE LINDENHOF
72
17:08
TEMMERMAN BART - MACARENA V. 'T RECHT EIND
73
17:10
POLFLIET PHAEDRA - MILANO VAN DEN BOSDAM
BREUGELMANS SVEN - MY LADY BL
01/05/2018 - WJP2018O1 - WEDSTRIJD JONGE PAARDEN KIELDRECHT-VRASENE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots