{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
I
Ring I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
2
09:15
100023626 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAARSCHOOT
3
09:30
100035222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BEERSE
4
09:45
100041586 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KERKSKEN
5
10:00
100039964 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BORNEM
6
10:15
5570022 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MERELBEKE
7
10:30
100041489 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
8
10:45
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
9
11:00
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
10
11:15
1271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
11
11:30
100029745 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAMBEEK
12
11:45
100018134 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
13
12:00
1270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
14
12:15
100029446 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEEST
15
12:30
1953033 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOMMEL
J
Ring J: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100039903 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - AFFLIGEM
2
09:15
100030623 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ROESELARE
3
09:30
1271609 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZELE
4
09:45
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
5
10:00
6492229 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LICHTAART
6
10:15
7366441 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEEUWEN
7
10:30
100017585 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WERVIK
8
10:45
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
9
11:00
13585252 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOTTEGEM
10
11:15
12462274 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BASSEVELDE
11
11:30
2462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
12
11:45
15099361 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OVERPELT
13
12:00
8759302 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
14
12:15
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
15
12:30
100036443 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
16
12:45
100035014 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BEVEL
K
Ring K: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:00
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
4477659 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIJTINGEN
2
09:15
9301690 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOCHRISTI
3
09:30
100041743 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
4
09:45
14661548 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINAAI
5
10:00
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
6
10:15
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
7
10:30
1272619 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - IZEGEM
8
10:45
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
9
11:00
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
10
11:15
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
11
11:30
100017705 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOKEREN HEIENDE
12
11:45
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
13
12:00
100034996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OPOETEREN
14
12:15
13396104 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOUTLEEUW
15
12:30
100025336 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TORHOUT
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
9347362 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERELBEKE
2
09:15
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
3
09:30
100039992 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KALLO
4
09:45
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
5
10:00
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
6
10:15
100035001 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERCHTEM
7
10:30
11168942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ERPE MERE
8
10:45
100039984 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEIST OP DEN BERG
9
11:00
100040043 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VLIJTINGEN
10
11:15
100024243 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARDOOIE
11
11:30
11909071 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
12
11:45
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
13
12:00
100039999 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LILLE
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
2
09:15
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
3
09:30
1272013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARDOOIE
4
09:45
100039955 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BAZEL
5
10:00
100040038 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TIENEN
6
10:15
10190151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GIERLE
7
10:30
11893917 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BASSEVELDE
8
10:45
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
9
11:00
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
10
11:15
100040023 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OPWIJK
11
11:30
100039975 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GENK
12
11:45
100040014 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MOERZEKE
13
12:00
100040040 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VEERLE
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
100021328 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
2
09:15
100035259 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
3
09:30
100040680 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOKEREN HEIENDE
4
09:45
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
5
10:00
100040093 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
6
10:15
100040628 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
7
10:30
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
8
10:45
1253118 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
9
11:00
100035074 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEEUWEN
10
11:15
100035709 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
11
11:30
100040097 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BAARLE HERTOG
12
11:45
100016364 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
13
12:00
100014862 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1257663 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PULDERBOS
2
09:15
1254330 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOENHOUT
3
09:30
12152884 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VEERLE
4
09:45
100029735 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAMONT
5
10:00
13414894 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT
6
10:15
1250589 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL TEN AARD
7
10:30
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
8
10:45
100035013 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
9
11:00
100018310 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
10
11:15
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
11
11:30
100030922 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
12
11:45
100041601 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
13
12:00
100041072 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:45
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
100022949 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - PEER
2
11:00
100036389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MEERHOUT
3
11:15
100034960 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BOCHOLT
4
11:30
100035089 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
5
11:45
100041088 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
6
12:00
100041084 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:00
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
2
09:15
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
3
09:30
100030332 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
4
09:45
8379786 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
5
10:00
6488690 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PEER
6
10:15
13952842 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEEL LARUM
7
10:30
100017495 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
8
10:45
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
9
11:00
2530888 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
D
Ring D: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
13983659 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BASSEVELDE
2
09:15
2530989 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
3
09:30
5510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
4
09:45
1255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
5
10:00
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
6
10:15
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
7
10:30
100040331 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LEOPOLDSBURG
8
10:45
5997428 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINAAI
9
11:00
13602733 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VOLLEZELE
10
11:15
13514928 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
4896173 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
2
09:15
100009410 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
3
09:30
10046873 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
4
09:45
14639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
5
10:00
100034961 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
6
10:15
1271912 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
7
10:30
1973140 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
8
10:45
1258774 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
9
11:00
100035992 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BRAKEL
10
11:15
100017464 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
11
11:30
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
12
11:45
15179183 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
13
12:00
1255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:00
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
1255340 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MERKSPLAS
2
09:15
1249579 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BROECHEM
3
09:30
100040490 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
4
09:45
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
5
10:00
14739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE WAELE THIBAULT - JEFF
2
09:08
EERDEKENS JULIE - PORTOS
4
09:24
VAN ROMPAEY BRENNE - HUGO
5
09:32
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
6
09:40
URKENS WOUT - APOLLO
7
09:48
BOSCH KATRIJN - POEKIE
8
09:56
BETTENS RENSKE - JOY
9
10:04
WITTEVRONGEL TOOR - WOLF
10
10:12
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
11
10:20
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
12
10:28
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
13
10:36
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
14
10:44
PAUWELS LOBKE - DONDER
15
10:52
VITALE GIULIA - SPEEDY
16
11:00
AERNOUTS SAAR - PRINS
17
11:08
MASURE MIRTE - KMURTHE
18
11:16
SANDERS LUNE - MORITZ
19
11:24
BUTS STAN - LUNA V/H BUYTELSHOF
20
11:32
VAN HEESWIJK MEGAN - BIG BOY
21
11:40
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
22
11:48
DE WIT LIEN - DUSTY
23
11:56
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
HEYVAERT STERRE - BENTO
3
09:16
DE COSTER JANA - QUINCY
4
09:24
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
5
09:32
DE CONINCK FIEN - CAMAI
6
09:40
VAN TULDER MALINE - HELMIE
7
09:48
GEVAERT TIMON - EBONY VAN DE KERKWEIDE
8
09:56
BLEYEN RHUNE - KANJER
9
10:04
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
10
10:12
VAN PAMEL NIELS - LIVA VH PAARDEVELD
11
10:20
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
12
10:28
DE BUSSCHOP SOFIE - DARCO
13
10:36
SANDERS LUNE - CASANDRA
14
10:44
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
15
10:52
GODRIE CHARLOTTE - NIKA
16
11:00
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
17
11:08
DE PAUW LOTTE - MICKY
18
11:16
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
19
11:24
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
20
11:32
BUIKS RENSKE - JULIAN
21
11:40
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
22
11:48
COOL EMMA - FALADA
23
11:56
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE WITTE FLOOR - LIEZEL
5
09:32
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
6
09:40
LOOS JADE - WELCHY
7
09:48
JANSSEN JARNE - LARS
8
09:56
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
9
10:04
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
10
10:12
LENAERTS FLEUR - BRENDA
11
10:20
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
12
10:28
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
13
10:36
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
14
10:44
DE CLERCQ ELISE - MADELIEF'S SANNE
15
10:52
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
16
11:00
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
17
11:08
SAEY LORE - SUMMER
18
11:16
VAN DER BORGT SAM - RUBY
19
11:24
WUYTS ELLE - GLINSTER
20
11:32
VANDENBUSSCHE JULIE - GABBER
21
11:40
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
22
11:48
VERCAUTEREN ILANA - DOBBEL
23
11:56
HERWEYERS ALEXINE - MONA
24
12:04
LOMANS FLEUR - PUCK
25
12:12
DE WITTE FLOOR - BEAU
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GEENS GEIKE - FLUPKE
2
09:08
LAENEN GITTE - VERA
3
09:16
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
4
09:24
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
5
09:32
VAN HOOIJDONK LANDER - NANITOU
7
09:48
STEVENS NINA - CHOOPY
8
09:56
GODRIE BEN - PAREL
9
10:04
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
10
10:12
VACKIER ALICIA - KASANOVA VAN 'T HEIKE
11
10:20
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
13
10:36
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
14
10:44
LEFEVER KAAT - JOBJE
15
10:52
VERDICKT LORE - LISIENA
16
11:00
DEBLON MARGAUX - MAX
17
11:08
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
18
11:16
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
19
11:24
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
20
11:32
GEVAERT LOTTE - LADY
21
11:40
DE WISPELAERE NATHAN - GOODLUCK TER PUTTE
22
11:48
VAN MIEGHEM RENÉE - IGOR DE LA LOENA
23
11:56
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
24
12:04
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE VOS KATO - SUMBA VAN 'T NEERHOF
3
09:16
SWENNEN TINE - PIPI
4
09:24
VAN MIERT LIEN - IGOR
5
09:32
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
6
09:40
EBINGER THIBAUD - CLIFF
7
09:48
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
8
09:56
DEVOS LAURICE - BELLO
9
10:04
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
10
10:12
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
11
10:20
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
13
10:36
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ROXY
14
10:44
NAUWELAERTS NORE - BOBO
15
10:52
MONDELAERS NIENKE - WITSE
16
11:00
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
17
11:08
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
18
11:16
JANSSENS ELISE - DIEGO
19
11:24
SICCARD MILLIE - LIBERTY
20
11:32
VAN HOLLEBEKE JULIE - BORGHOF'S GENTLE GERWIN
21
11:40
RUBAN AUKE - SUMMER
22
11:48
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
23
11:56
EVENS TIEBE - SPIRIT
24
12:04
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
SICCARD MILLIE - LIBERTY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOONEN LITA - PRINCESSE
2
09:08
FRANCO KJENTA - GOYA
3
09:16
SILLIS ROSIE - SIETSKE
4
09:24
VAN CROMBRUGGEN MARIE - BEAUTY
5
09:32
VAN DIJCK KATO - MAXIMA
6
09:40
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
7
09:48
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
8
09:56
GARDEYN GIARA - WINNIE
9
10:04
GOEDONS KIMBERLY - JULIEGANTICA
10
10:12
MERTENS MART - JACKY
11
10:20
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
13
10:36
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
14
10:44
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
15
10:52
VAN TULDER MALINE - COCO CHANEL
16
11:00
TOELEN FRAN - ROXANNE
17
11:08
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
18
11:16
GEURTS JULIE - PIPO
19
11:24
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
20
11:32
GOEDONS KIMBERLY - AEGLE
21
11:40
PEELMANS KAYLA - QUALITYFINGER
22
11:48
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
23
11:56
THIJS ELIOT - VUURDOORN
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LAMBERTS XANDER - LIESJE
2
09:08
MOORS BRITT - PRET
3
09:16
DENORME EMMA - FLUPKE
4
09:24
VOLCKAERTS FLEUR - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
5
09:32
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
6
09:40
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
8
09:56
VRANKEN HENDRIK - MORE FOR MORE
9
10:04
VANDEKERCKHOVE LÖIC - PINO
10
10:12
STERKENS BRIEK - DIVA
11
10:20
BOSSCHAERTS FEBE - JINO
12
10:28
DE WITTE FLOOR - FLICKA
13
10:36
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
14
10:44
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
15
10:52
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
16
11:00
VAN RANST LONIT - SIR FALCO
17
11:08
MEYVIS JULES - IGOR
18
11:16
DE NEEF SEM - SANDY
19
11:24
BETTENS RENSKE - LIESJE
20
11:32
VANSIELEGHEM MAITÉ - MOUSTIQUE
21
11:40
RENDERS AXL - DELPHINE
22
11:48
CLAES LUNA - SEPPE
23
11:56
DE NEEF SEM - CADET
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE RIDDER ELINE - RUBY
2
09:08
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
3
09:16
JANSSENS ALINA - VALENTIJN
4
09:24
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
5
09:32
GEVAERT LOTTE - PEPPER
6
09:40
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
7
09:48
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
8
09:56
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
9
10:04
VERLINDEN SARAH - ELAN
10
10:12
VAN DE VOORDE JOLIEN - NETTE
11
10:20
DURT ANGELINA - FLEUR
13
10:36
MARIËN CARO - SWIFTY
14
10:44
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
15
10:52
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
16
11:00
SELS OLIVER - RENI
17
11:08
DE VOS KATO - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
18
11:16
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
19
11:24
LAURIJSSEN CLAIRE - FRISCO
20
11:32
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
21
11:40
LUYPAERT YAËL - BEAUTY
22
11:48
BOUTS JEF - CREEPY
23
11:56
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
24
12:04
PAUWELS LOBKE - NOORTJE
VAN MIEGHEM RENÉE - NIKITA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SARENS PIETER-JAN - STELLA
5
09:32
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
6
09:40
VERLINDEN SARAH - AZARO
7
09:48
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
8
09:56
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
9
10:04
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
10
10:12
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
11
10:20
VAN HERCK LAURA - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
12
10:28
BILLIET HANNE - DISNEY
13
10:36
WUYTS ELLE - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
14
10:44
HERWEYERS EMILIE - JOLI
15
10:52
HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
16
11:00
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
17
11:08
KEISSE NOOR - SHADOW
18
11:16
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
19
11:24
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
20
11:32
CAHUZAK ELLA - RAKKER
21
11:40
VISSERS SARAH - INKIEPINKIE
22
11:48
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
23
11:56
VAN DEN EYNDE ANNA - DEWI
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JANSEN FEMKE - BENTO
2
13:08
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
3
13:16
PENNEMAN LORE - JEWEL
5
13:32
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
6
13:40
HAELS ANOUK - LORENZ
7
13:48
SIAU ZOÉ - ISABELLE
8
13:56
VOLCKAERTS FLEUR - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
9
14:04
VAN GHELUWE MARGOT - PATSY
10
14:12
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
11
14:20
JACOBS XENIA - AMICA
12
14:28
VAN VUGT ZITA - YOUNA
13
14:36
LESTIENNE NINTE - ZEB
14
14:44
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
15
14:52
DE BACQUER MATTHIAS - KADO
16
15:00
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
17
15:08
BELLEMANS SENNE - VIOLA
18
15:16
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
19
15:24
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
20
15:32
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
21
15:40
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
22
15:48
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
23
15:56
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
24
16:04
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
2
13:08
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
3
13:16
SCHROYEN EMMA - FERRO
4
13:24
KEMPEN CHARLOTTE - LIEKE
5
13:32
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
6
13:40
DE SWAEF LUNA - SISKA
7
13:48
MULKERS MATS - MISTRAL IV
8
13:56
DE HAES JULIE - BESSEL
9
14:04
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
10
14:12
CLAES AMBER - FIZZ
11
14:20
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
13
14:36
DEVOS LAURICE - NUTELLA
14
14:44
DE BRABANDER JANNE - BEAU
15
14:52
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
16
15:00
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
17
15:08
GODRIE JULIE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
18
15:16
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
19
15:24
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
20
15:32
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
21
15:40
SONNEVILLE WOUT - SCHIMMELTJE
22
15:48
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
23
15:56
PENNEMAN STEF - NIKITA
24
16:04
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DUMON SHIRLEY - URANIUM VAN HET GOORHOF
2
13:08
VERGOTE GILL - FLITS
3
13:16
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
4
13:24
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
5
13:32
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
6
13:40
LEO SOPHIA - RASPOETIN
7
13:48
MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
8
13:56
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
9
14:04
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
10
14:12
JANSSEN JENNICK - FRAUKE
11
14:20
GEERITS FLORE - HETTY
13
14:36
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
14
14:44
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
15
14:52
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
16
15:00
JANNES KYRA - DARCY
17
15:08
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
18
15:16
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
19
15:24
BOUTS JONAH - SPIRIT
20
15:32
DE MEULEMEESTER JULIE - ROOSJE
21
15:40
KLEEREN YARA - INDY
22
15:48
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
23
15:56
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - DI-DI VON BÄUMKEN
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE VOS LUCCA - HARLEKIJN
2
13:08
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
3
13:16
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
4
13:24
DE GROEVE KAAT - CHISPA
5
13:32
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
6
13:40
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
7
13:48
STUBBE MAJELLA - VERSACE
8
13:56
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
9
14:04
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
10
14:12
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
11
14:20
ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
12
14:28
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
13
14:36
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
14
14:44
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
15
14:52
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
15:08
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:16
CEYSSENS JULIE - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
3
15:24
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
4
15:32
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
5
15:40
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
6
15:48
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
7
15:56
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
DECKX TIMO - FRANCESCA VAN DE EINDHOEVE
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MOORS MARTHE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
2
13:08
THIJS AXELLE - BLITZ
3
13:16
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
4
13:24
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
5
13:32
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
6
13:40
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
7
13:48
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
8
13:56
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
9
14:04
CYPERS MICHELLE - JOLY'S GIGI
10
14:12
VAN CAUTER JARRE - MADONA
11
14:20
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
13
14:36
SCHEPENS JULIE - JOLY'S GRACE KELLY
14
14:44
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
15
14:52
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
16
15:00
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
17
15:08
VERMOORTELE LOORKE - BITHOWRA VAN DE ZONNEHOEVE
18
15:16
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
19
15:24
PETIT KARA - SIEPKE'S BENTHE
20
15:32
OPREEL JANA - FUDGE
21
15:40
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
22
15:48
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
23
15:56
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
24
16:04
DE HAES JULIE - QUIDO VD BISSCHOP
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
3
13:16
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
4
13:24
WIJNEN VICKY - RANI VAN BLOMMERSCHOT
5
13:32
FLORÉ LAURE - JUPILER
7
13:48
BAERT ELISE - HARA
8
13:56
VERBIST LANDER - JUNIOR ETERNITY VAN BETS
9
14:04
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
10
14:12
D'HOOGHE ANNE - STORMY
11
14:20
SEUTIN EMILY - IDOLA
12
14:28
LAURIJSSEN JANA - ELVIRA
13
14:36
BOUTS JONAH - IMBRA
14
14:44
VACKIER FRANCIES - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
15
14:52
PANIS MARIE - DJANGO
16
15:00
DESOMVIELE LISE - RIO
17
15:08
BEULLENS ESTHER - LAMERINO
18
15:16
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
19
15:24
SAEY MAITE - WIDDY
20
15:32
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
21
15:40
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
22
15:48
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
23
15:56
DE KIMPE AMBER - LEONARDO VAN PRINSENHOF'S
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERMEIREN STIEN - ORCHID'S TINKERBEL
2
13:08
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
3
13:16
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
4
13:24
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
5
13:32
VANDEBEEK LIEN - LUNA
6
13:40
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
7
13:48
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
8
13:56
LOMMELEN FREEK - APRIL
9
14:04
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
10
14:12
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
11
14:20
VAN DE PEER RENEE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
12
14:28
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
13
14:36
DE NEVE ELYNE - LOWIE
14
14:44
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
15
14:52
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
16
15:00
VACKIER LAURENS - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
17
15:08
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
18
15:16
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
19
15:24
RAES SILKE - JAPPELOUP
20
15:32
BLONSKI JAREK - OEPSIE
21
15:40
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
22
15:48
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
23
15:56
VACKIER LAURENS - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
4
13:24
VAN VUGT MILAN - BRAND'S LOTUS
5
13:32
MOORS BRITT - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
6
13:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
7
13:48
DESOETE MACHTELD - LILLY
8
13:56
KERKHOFS GIEL - FANCY
9
14:04
VANHECKE GUILLAUME - CASTELLO
10
14:12
BRASPENNING MEREL - WINSOME 'S DAYENNE
11
14:20
DECKX KENZA - KANTJE'S BUNZER
12
14:28
MOORS BRITT - COBIE
13
14:36
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
14
14:44
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
15
14:52
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
16
15:00
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
17
15:08
DE BROECK ZITA - CAPRICE
18
15:16
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
19
15:24
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
20
15:32
GEYSMANS FEBE - RONALDO
21
15:40
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
22
15:48
CLAEYS EVY - WEST COAST COOLEO
23
15:56
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
2
13:08
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
3
13:16
VAN GOOLEN JILL - DANESFIELD BUSTER
4
13:24
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
5
13:32
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
6
13:40
LEVECQ CEDRINE - BEAUTY B
7
13:48
FOLLON SEPPE - PORTO
8
13:56
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
9
14:04
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
10
14:12
ROGIERS MEREL - BOWIE
11
14:20
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
13
14:36
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
14
14:44
AERTGEERTS YANA - HANNE VAN DE LEEUWERKHOEVE
15
14:52
VAN REGENMORTEL BRITT - RINA
16
15:00
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
17
15:08
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
18
15:16
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
19
15:24
CNUDDE CHLOE - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
20
15:32
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
21
15:40
VAN PAMEL BREND - FINNLADY VH PAARDEVELD
22
15:48
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
23
15:56
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FOCKAERT LIZE - RUMBA VH STRATENEINDE
2
13:08
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
3
13:16
VAN MIERT MARIE - FAIRY'S SHADOW
4
13:24
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
5
13:32
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
6
13:40
DE BACQUER JULIE - FIOCCO
8
13:56
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
9
14:04
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
10
14:12
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
11
14:20
VAN SAMANG SIEN - GREMASHOF JAMILAH
12
14:28
VANGENEUGDEN HANNE - TAKYTA
13
14:36
VACKIER LAURENS - CLARK
14
14:44
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
15
14:52
GEENTJENS BJARNE - LOUIE
16
15:00
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
17
15:08
HENS LOTTE - PEPSI
18
15:16
COMMERS KAAT - CHICO
19
15:24
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
20
15:32
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
21
15:40
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
22
15:48
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
23
15:56
VAN GUCHT ARWEN - WARINO
24
16:04
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
2
13:08
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
3
13:16
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
5
13:32
WAUTERS JANNE - RAMBO
6
13:40
BOOMS SIEN - DOLIONES
7
13:48
AERTS WILLEM - INFERNO
8
13:56
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
9
14:04
DIERICKX ELISE - DINO
10
14:12
JANNES KYRA - KANTJE'S AMOURETTE
11
14:20
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
12
14:28
MARIËN MARGOT - LET'S GO VAN HET ROZENDAELHOF
13
14:36
HERWEYERS EMILIE - GOLDMARIE
14
14:44
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
15
14:52
CLAEYS EVY - EEFJE VAN HET PUTTENHOF
16
15:00
VAN DE VOORDE JULIE - GALLINA
17
15:08
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
18
15:16
LABEEUW FEMKE - MADAGASCAR
19
15:24
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
20
15:32
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
21
15:40
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
22
15:48
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
23
15:56
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
24
16:04
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
2
13:08
ALLARD LOTTE - FRICKY
3
13:16
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
4
13:24
CAHUZAK LANA - GIO
5
13:32
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
6
13:40
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
7
13:48
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
8
13:56
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
9
14:04
ZEGERS CHARLOTTE - FARINELLI
10
14:12
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
11
14:20
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
13
14:36
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
14
14:44
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
15
14:52
VERHOLLE CÉLINE - ZENA I
16
15:00
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
17
15:08
BROECKX YANA - ZORANO
18
15:16
VERELST WANNES - HERCOS
19
15:24
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
20
15:32
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
21
15:40
HENDRICKX JÉROMINE - KYARA SURPRISE
22
15:48
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
23
15:56
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
24
16:04
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LIERDE EMILIE - WINNETOU
2
13:08
DERVAUX LUNA - URANIA OUDENBERGS
3
13:16
PEETERS AMBER - SOEMEERS BART
4
13:24
HOFKENS AMBER - KARAMBA
5
13:32
LEYEN SARA - NANDO
6
13:40
PEETERS LOTTE - TEN DOORN'S GAUCHO
7
13:48
VAN MIERT LORE - ITCH S
8
13:56
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
9
14:04
VINGERHOETS MEREL - PRONKENBERGS D.WALDFEE
10
14:12
ALLARD LOTTE - SEVEN
11
14:20
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
13
14:36
LOENDERS LORE - IZOR VAN KAATHOVEN
14
14:44
IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
15
14:52
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
16
15:00
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
17
15:08
VAN DE WEGHE GILLES - LENTHE VAN DE SCHEGELHOEVE
18
15:16
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
19
15:24
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
20
15:32
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
21
15:40
PAUWELS GITTE - NATHALIE
22
15:48
MOENS LUNA - Q - ROOS VAN HET KOEKOEKSHOF
23
15:56
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANGENEUGDEN HANNE - CHICA
3
13:16
GIELEN SASA - BIG SPENDER
5
13:32
HOFKENS ROBINE - JARWIN
6
13:40
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
7
13:48
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
8
13:56
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
9
14:04
WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
10
14:12
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
11
14:20
VANGELOVEN JULIE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
12
14:28
DERVAUX LUNA - ZOELOE
13
14:36
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
14
14:44
JANSSEN FLOOR - KEANO
15
14:52
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
16
15:00
BLOMME ANN-SOPHIE - HERA VAN DE MOLENHOEK
17
15:08
DEVOLDERE JUSTINE - ZANDBERG'S FEBE
18
15:16
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
19
15:24
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
20
15:32
HOFKENS NIEKE - FUN FUN
21
15:40
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
22
15:48
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
23
15:56
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
B-terrein
B-terrei: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
13:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
2
13:15
100039351 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - KONTICH
3
13:30
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
4
13:45
100040938 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - TORHOUT
C-Terrein
C-Terrein: SPRINGEN Klasse B (S)
13:36
14:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:36
VERMEIR LOUISE - LILLY
2
13:37
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
13:39
AERNOUTS SAAR - PRINS
4
13:41
VAN RAEMDONCK FLORIAN - LOOLA
5
13:43
DE WAELE THIBAULT - JEFF
6
13:45
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
7
13:47
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
8
13:48
BOUTS JEF - PEANUT
9
13:50
DE WIT LIEN - DUSTY
10
13:52
MASURE MIRTE - KMURTHE
11
13:54
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
12
13:56
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
13
13:58
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
14
13:59
BOSCH KATRIJN - POEKIE
C-terrein
C-Terrein: SPRINGEN Klasse B (A)
12:34
13:27
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:35
VERMEIRE JILL - NELLEKE
3
12:37
MORIS LEONIE - BLIKSEM
4
12:39
LENAERTS FLEUR - BRENDA
5
12:41
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
6
12:43
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
7
12:45
TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
8
12:46
BLEYEN RHUNE - KANJER
9
12:48
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
10
12:50
ANTHONISSEN PIETER-JAN - WINALDA HIEM'S CARON
11
12:52
LOMANS FLEUR - PUCK
12
12:54
LOOS JADE - WELCHY
14
12:57
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
16
13:01
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
17
13:03
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
18
13:05
VLEKKEN PAULINE - DARCO
19
13:07
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
20
13:08
VAN LOOVEREN JINTHE - QUESTION
21
13:10
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
22
13:12
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
23
13:14
SANDERS LUNE - CASANDRA
24
13:16
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
25
13:18
KEISSE SAAR - PEPITA
26
13:19
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
27
13:21
TIMMERS ASTRID - SARA
28
13:23
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
29
13:25
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
30
13:27
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
GESQUIÈRE REMI - SORADY VAN 'T VERAHOF
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse B (B)
09:41
11:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
2
09:43
CAHUZAK ELLA - RAKKER
3
09:45
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
4
09:47
FRANCO KJENTA - GOYA
5
09:49
DEBLON MORGANE - MAX
7
09:54
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
8
09:56
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
9
09:58
DEBLON MARGAUX - MAX
10
10:00
DE VOS KATO - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
11
10:02
VERSPREET ILONA - TORNADO
12
10:04
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
13
10:07
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
14
10:09
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
15
10:11
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
16
10:13
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
17
10:15
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
18
10:17
LAMBERTS XANDER - MIRA
19
10:20
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
20
10:22
GARDEYN GIARA - WINNIE
21
10:24
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
22
10:26
STEVENS NINA - RAKKIE
23
10:28
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
24
10:30
DE GLAS LENTL - SPLINTER
25
10:33
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
26
10:35
LEEMANS ESMEE - KLUISHOEKS FAIRYTALE
27
10:37
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
28
10:39
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
29
10:41
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
30
10:43
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
31
10:46
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
32
10:48
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
33
10:50
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
34
10:52
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
35
10:54
RUBAN AUKE - SUMMER
36
10:56
CNUDDE ESRA - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
37
10:59
VAN STEEN STAF - DIANA
38
11:01
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
39
11:03
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
40
11:05
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
41
11:07
GEYSEN WITSE - TORNADO
42
11:09
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
43
11:12
GEERITS FLORE - KAATJE
44
11:14
MAERTENS YELENA - BANJO R
45
11:16
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse L (B)
11:40
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
3
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
4
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
5
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
6
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
7
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
8
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
9
STEVENS NINA - CHOOPY
10
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
11
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
12
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
13
GEYSEN BJARNE - BOOMER
14
SELS OLIVER - RENI
15
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
16
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
17
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
18
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
19
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
20
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
21
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
22
MEYVIS JULES - IGOR
23
HOSTE CHLOÉ - KITA
24
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
26
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
27
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
28
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
30
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
31
STEGEN CARLOTTA - SARINA
32
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
33
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
34
NOTELÉ ROOS - FARINA
35
CAALS JANNE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse B (C)
15:20
17:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
2
15:22
VANDENDRIESSCHE LOUISE - GUYANE DE FOSLOIR
3
15:24
LESTIENNE NINTE - ZEB
4
15:26
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
5
15:28
FRANCO KJENTA - SCOOBY
6
15:30
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
7
15:33
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
8
15:35
CAEMS KIANA - DIVINA
9
15:37
FRANKEN EVELYNE - TWINKEL
10
15:39
DEPREZ JOLIE - PIDO
11
15:41
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
12
15:43
BES MACHTELD - VITO
13
15:46
DEVOS LAURICE - NUTELLA
14
15:48
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
15
15:50
BLEYEN RHUNE - FILINI
16
15:52
DE WAELE THIBAULT - BOY
17
15:54
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
18
15:56
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
19
15:59
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
20
16:01
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
21
16:03
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
22
16:05
LEO SOPHIA - RASPOETIN
23
16:07
LEYSEN ISABEAU - WONDER
24
16:09
CLAES AMBER - FIZZ
25
16:12
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
26
16:14
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
27
16:16
SIAU ZOÉ - ISABELLE
28
16:18
RENDERS TESSA - MACHO
29
16:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
31
16:25
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
32
16:27
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
33
16:29
LOOS JADE - PIMMEKE
34
16:31
DE WITTE SIEN - KAPOENTJE
35
16:33
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
36
16:35
CAALS JANNE - RUBBLE
37
16:38
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
38
16:40
LOENDERS WOUT - HETTY
39
16:42
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
40
16:44
JANSSEN JENNICK - FRAUKE
41
16:46
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
42
16:48
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
43
16:51
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
44
16:53
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
45
16:55
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
46
16:57
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
47
16:59
POPPE LORE - PINK
48
17:01
MALFLIET FRAN - WINNIE
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
2
08:32
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
3
08:34
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
4
08:36
VERGOTE GILL - FLITS
5
08:38
VINGERHOETS JENNE - PABLO
6
08:40
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
7
08:43
DHONDT LENNERT - MEADOW
8
08:45
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
9
08:47
DE SWAEF LUNA - SISKA
10
08:49
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
11
08:51
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
12
08:53
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
13
08:56
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
15
09:00
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
16
09:02
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
17
09:04
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
18
09:06
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
19
09:09
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
20
09:11
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
21
09:13
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
22
09:15
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
23
09:17
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
24
09:19
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
25
09:22
JANS WINTER - ANGEL
26
09:24
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
27
09:26
DEBAENST JOYCE - WESTWOOD VAN BERG OP ZOOM
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse M (C)
14:50
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
2
PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
4
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
5
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
6
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
7
SPITS CATHERINE - WOLF
8
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
9
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
10
BERNAERTS DAAN - BENTO
11
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
12
OPSOMER JULIE - MISS POSSIBLE
13
BRASPENNING MEREL - REDBULL
14
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
15
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
16
THIJS YLONA - BILITIS DU GEER
17
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
18
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
19
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
20
NOPPE EDOUARD - GHANA
C-Terrein
C-Terrein: SPRINGEN Klasse B (D)
08:30
12:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
2
08:32
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
3
08:34
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
5
08:38
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
6
08:40
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
7
08:42
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
8
08:44
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
9
08:46
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
10
08:48
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
11
08:50
VAN DE PERRE SOFIE - MABOU V/H DEKKER
12
08:52
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
14
08:57
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
15
08:59
PENNEMAN FEMKE - EPONA
16
09:01
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
17
09:03
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
18
09:05
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
20
09:09
GARMYN ILISE - FLEXOR
21
09:11
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
22
09:13
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
23
09:15
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
24
09:17
CLAES AMBER - ZORRA
25
09:20
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
26
09:22
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
27
09:24
BOUTS JONAH - IMBRA
28
09:26
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
29
09:28
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
31
09:32
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
32
09:34
ROGÉ RANI - DIAMAND
33
09:36
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
34
09:38
AGNEESSENS NOOR - ELMO LECO
35
09:40
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
36
09:42
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
37
09:45
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
38
09:47
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
39
09:49
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
40
09:51
VAN DE PERRE SOFIE - RESCUE
41
09:53
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
42
09:55
FOLLON SEPPE - PORTO
43
09:57
BAERT ELISE - JOKE VAN DE VONDELHOEVE
44
09:59
MEYVIS JULES - ORCHID'S YAKIRA
45
10:01
WYSEUR CELESTE - LUMINAHOFS DARIO
46
10:03
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
47
10:05
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
48
10:07
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
49
10:10
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
50
10:12
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
51
10:14
COMMERS KAAT - CHICO
52
10:16
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
53
10:18
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
54
10:20
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
55
10:22
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
56
10:24
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
57
10:26
DESOETE MACHTELD - LILLY
58
10:28
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
59
10:30
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
60
10:32
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
61
10:35
FRANCO QUINTEN - FIRE
62
10:37
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
63
10:39
VAN HOECK JOPPE - GREECE
64
10:41
DESOMVIELE LISE - RIO
65
10:43
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
66
10:45
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
67
10:47
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
68
10:49
WELVAERT CATHÉLINE - ROXANNE
69
10:51
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
70
10:53
TIJSKENS LAURE - ULYSSE DU MARON
71
10:55
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
72
10:57
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
73
11:00
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
74
11:02
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
75
11:04
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
76
11:06
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
77
11:08
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
78
11:10
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
79
11:12
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
80
11:14
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
81
11:16
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
82
11:18
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
83
11:20
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
84
11:22
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
85
11:25
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
86
11:27
VERBIST KAYLA - CINDER
87
11:29
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
88
11:31
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
89
11:33
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
90
11:35
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
91
11:37
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
92
11:39
PEETERS FEMKE - STARLIGHT TEXASS V/D GOORHOEVE
93
11:41
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
94
11:43
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
95
11:45
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
96
11:47
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
97
11:50
STERKENS CEL - LUCCA
98
11:52
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
99
11:54
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
100
11:56
KLEEREN YONI - ROCKY
101
11:58
DECLERCK JOHANNA - TIRANTELLA
102
12:00
HENDRICKX JÉROMINE - CHANCE-UNIQUE
103
12:02
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
104
12:04
DE KONING MARIE - KAPROEN VAN DE RECHRI
105
12:06
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
106
12:08
DEPREZ JOLIE - KIBAN
107
12:10
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
108
12:12
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
109
12:15
BELLEMANS HANNE - FRED
110
12:17
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
111
12:19
BLOMMAERT INE - NALICE
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:34
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
4
08:36
VAN HOECK HANNE - QUILANA
5
08:38
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
6
08:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
7
08:43
EECKELAERS LIEN - ELMY V. D. EEKHOEK
8
08:45
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
9
08:47
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
10
08:49
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
11
08:51
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
12
08:53
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
13
08:56
COX KARLIJN - KAMIRO K
14
08:58
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
15
09:00
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
16
09:02
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
17
09:04
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
18
09:06
VRANKEN OLIVIA - LANCELOT VAN HET KLAVERTJE
19
09:09
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
20
09:11
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
21
09:13
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
22
09:15
MORIS TOM - GENE
23
09:17
VAN TRICHT JADE - SILVA
24
09:19
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
25
09:22
MEYVIS LOUISE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
26
09:24
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
27
09:26
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
28
09:28
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
29
09:30
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
30
09:32
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
31
09:35
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
32
09:37
MATON EMMA - ZAI
33
09:39
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
34
09:41
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
35
09:43
OPSOMER JULIE - CAPPUCCINO V/D CLAEVERVALLEI
36
09:45
DIERICKX ELISE - DINO
37
09:48
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
38
09:50
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
39
09:52
PEETERS FEMKE - AKKELIEN H
40
09:54
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
41
09:56
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
42
09:58
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
43
10:01
CALLEWAERT ALEXY - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
44
10:03
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
45
10:05
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
46
10:07
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
47
10:09
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
48
10:11
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
49
10:14
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
50
10:16
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
51
10:18
DE KONING MARIE - BIJOU
52
10:20
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
53
10:22
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
54
10:24
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
55
10:27
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PRINCESSE OPTIMA
56
10:29
BRASPENNING BERRE - OKKI
57
10:31
ANDRIES NIELS - XENA
58
10:33
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
59
10:35
MEYVIS LOUISE - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
60
10:37
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
61
10:40
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
62
10:42
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
63
10:44
VACKIER LAURENS - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
64
10:46
VAN DE WEGHE GILLES - LOEZA
65
10:48
CALLEWAERT ALEXY - PATIE DES PRES
66
10:50
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
67
10:53
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
68
10:55
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
69
10:57
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
70
10:59
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
71
11:01
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
72
11:03
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
73
11:06
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
74
11:08
MAES AMELIE - MEIKE
75
11:10
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
76
11:12
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
77
11:14
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
78
11:16
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
79
11:19
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
80
11:21
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
81
11:23
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
82
11:25
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
83
11:27
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
84
11:29
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse M (D)
16:13
16:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
2
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
3
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
4
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
5
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
6
VERSTAPPEN JO - MABEL
7
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
8
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
9
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
10
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
11
MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
12
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
13
PEETERS FEMKE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
14
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
15
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
16
LOENDERS LORE - LUNA
17
PINTELON VIC - KASHMIR VAN ORCHID'S 090095909
18
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
19
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
20
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
21
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
22
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
23
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
24
VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
25
FOCKAERT LIZE - MANFRED
26
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
27
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
28
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
29
DELGOUFFE NELL - MIEKE
30
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
31
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
32
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
C-Terrein
Ring C-Terrein: STIJL Klasse B (S)
13:36
14:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:36
VERMEIR LOUISE - LILLY
2
13:37
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
13:39
AERNOUTS SAAR - PRINS
4
13:41
VAN RAEMDONCK FLORIAN - LOOLA
5
13:43
DE WAELE THIBAULT - JEFF
6
13:45
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
7
13:47
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
8
13:48
BOUTS JEF - PEANUT
9
13:50
DE WIT LIEN - DUSTY
10
13:52
MASURE MIRTE - KMURTHE
11
13:54
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
12
13:56
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
13
13:58
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
14
13:59
BOSCH KATRIJN - POEKIE
C-terrein
Ring C-terrein: STIJL Klasse B (A)
12:34
13:27
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:35
VERMEIRE JILL - NELLEKE
3
12:37
MORIS LEONIE - BLIKSEM
4
12:39
LENAERTS FLEUR - BRENDA
5
12:41
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
6
12:43
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
7
12:45
TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
8
12:46
BLEYEN RHUNE - KANJER
9
12:48
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
10
12:50
ANTHONISSEN PIETER-JAN - WINALDA HIEM'S CARON
11
12:52
LOMANS FLEUR - PUCK
12
12:54
LOOS JADE - WELCHY
14
12:57
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
16
13:01
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
17
13:03
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
18
13:05
VLEKKEN PAULINE - DARCO
19
13:07
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
20
13:08
VAN LOOVEREN JINTHE - QUESTION
21
13:10
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
22
13:12
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
23
13:14
SANDERS LUNE - CASANDRA
24
13:16
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
25
13:18
KEISSE SAAR - PEPITA
26
13:19
VAN MALDEREN DINA - GIPSY
27
13:21
TIMMERS ASTRID - SARA
28
13:23
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
29
13:25
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
30
13:27
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
GESQUIÈRE REMI - SORADY VAN 'T VERAHOF
B-Terrein
Ring B-Terrein: STIJL Klasse B (B)
09:41
11:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
2
09:43
CAHUZAK ELLA - RAKKER
3
09:45
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
4
09:47
FRANCO KJENTA - GOYA
5
09:49
DEBLON MORGANE - MAX
7
09:54
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
8
09:56
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
9
09:58
DEBLON MARGAUX - MAX
10
10:00
DE VOS KATO - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
11
10:02
VERSPREET ILONA - TORNADO
12
10:04
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
13
10:07
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
14
10:09
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
15
10:11
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
16
10:13
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
17
10:15
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
18
10:17
LAMBERTS XANDER - MIRA
19
10:20
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
20
10:22
GARDEYN GIARA - WINNIE
21
10:24
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
22
10:26
STEVENS NINA - RAKKIE
23
10:28
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
24
10:30
DE GLAS LENTL - SPLINTER
25
10:33
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
26
10:35
LEEMANS ESMEE - KLUISHOEKS FAIRYTALE
27
10:37
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
28
10:39
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
29
10:41
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
30
10:43
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
31
10:46
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
32
10:48
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
33
10:50
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
34
10:52
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
35
10:54
RUBAN AUKE - SUMMER
36
10:56
CNUDDE ESRA - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
37
10:59
VAN STEEN STAF - DIANA
38
11:01
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
39
11:03
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
40
11:05
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
41
11:07
GEYSEN WITSE - TORNADO
42
11:09
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
43
11:12
GEERITS FLORE - KAATJE
44
11:14
MAERTENS YELENA - BANJO R
45
11:16
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
A-Terrein
Ring A-Terrein: STIJL Klasse L (B)
11:40
12:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
3
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
4
VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
5
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
6
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
7
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
8
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
9
STEVENS NINA - CHOOPY
10
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
11
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
12
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
13
GEYSEN BJARNE - BOOMER
14
SELS OLIVER - RENI
15
VAN DIJCK JONAS - SISSI OPTIMA
16
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
17
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
18
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
19
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
20
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
21
VERLINDEN SARAH - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
22
MEYVIS JULES - IGOR
23
HOSTE CHLOÉ - KITA
24
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
26
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
27
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
28
MAERTENS YELENA - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
STEVENS RUNE - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
30
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
31
STEGEN CARLOTTA - SARINA
32
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
33
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
34
NOTELÉ ROOS - FARINA
35
CAALS JANNE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
B-Terrein
Ring B-Terrein: STIJL Klasse B (C)
15:20
17:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
2
15:22
VANDENDRIESSCHE LOUISE - GUYANE DE FOSLOIR
3
15:24
LESTIENNE NINTE - ZEB
4
15:26
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
5
15:28
FRANCO KJENTA - SCOOBY
6
15:30
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
7
15:33
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
8
15:35
CAEMS KIANA - DIVINA
9
15:37
FRANKEN EVELYNE - TWINKEL
10
15:39
DEPREZ JOLIE - PIDO
11
15:41
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
12
15:43
BES MACHTELD - VITO
13
15:46
DEVOS LAURICE - NUTELLA
14
15:48
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
15
15:50
BLEYEN RHUNE - FILINI
16
15:52
DE WAELE THIBAULT - BOY
17
15:54
LENAERTS JULIE - QUINTANO TER ROZENDALE
18
15:56
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
19
15:59
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
20
16:01
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
21
16:03
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
22
16:05
LEO SOPHIA - RASPOETIN
23
16:07
LEYSEN ISABEAU - WONDER
24
16:09
CLAES AMBER - FIZZ
25
16:12
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
26
16:14
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
27
16:16
SIAU ZOÉ - ISABELLE
28
16:18
RENDERS TESSA - MACHO
29
16:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
31
16:25
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
32
16:27
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
33
16:29
LOOS JADE - PIMMEKE
34
16:31
DE WITTE SIEN - KAPOENTJE
35
16:33
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
36
16:35
CAALS JANNE - RUBBLE
37
16:38
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
38
16:40
LOENDERS WOUT - HETTY
39
16:42
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
40
16:44
JANSSEN JENNICK - FRAUKE
41
16:46
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
42
16:48
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
43
16:51
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
44
16:53
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
45
16:55
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
46
16:57
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
47
16:59
POPPE LORE - PINK
48
17:01
MALFLIET FRAN - WINNIE
B-Terrein
Ring B-Terrein: STIJL Klasse L (C)
08:30
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VRANKEN OLIVIA - NANDER DE LA CANA
2
08:32
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
3
08:34
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
4
08:36
VERGOTE GILL - FLITS
5
08:38
VINGERHOETS JENNE - PABLO
6
08:40
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
7
08:43
DHONDT LENNERT - MEADOW
8
08:45
VAN HOLLEBEKE JULIE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
9
08:47
DE SWAEF LUNA - SISKA
10
08:49
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
11
08:51
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
12
08:53
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
13
08:56
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
15
09:00
MAES AMELIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
16
09:02
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
17
09:04
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
18
09:06
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
19
09:09
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
20
09:11
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
21
09:13
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
22
09:15
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
23
09:17
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
24
09:19
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
25
09:22
JANS WINTER - ANGEL
26
09:24
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
27
09:26
DEBAENST JOYCE - WESTWOOD VAN BERG OP ZOOM
A-Terrein
Ring A-Terrein: STIJL Klasse M (C)
14:50
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
2
PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3
VRANKEN OLIVIA - MAESTRO VAN DE LAAK
4
DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
5
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
6
VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
7
SPITS CATHERINE - WOLF
8
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
9
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
10
BERNAERTS DAAN - BENTO
11
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
12
OPSOMER JULIE - MISS POSSIBLE
13
BRASPENNING MEREL - REDBULL
14
VAN DIJCK JONAS - CASSIUS D.J.
15
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
16
THIJS YLONA - BILITIS DU GEER
17
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
18
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
19
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
20
NOPPE EDOUARD - GHANA
C-Terrein
Ring C-Terrein: STIJL Klasse B (D)
08:30
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
2
08:32
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
3
08:34
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
5
08:38
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
6
08:40
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
7
08:42
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
8
08:44
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
9
08:46
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
10
08:48
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
11
08:50
VAN DE PERRE SOFIE - MABOU V/H DEKKER
12
08:52
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
14
08:57
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
15
08:59
PENNEMAN FEMKE - EPONA
16
09:01
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
17
09:03
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
18
09:05
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
20
09:09
GARMYN ILISE - FLEXOR
21
09:11
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
22
09:13
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
23
09:15
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
24
09:17
CLAES AMBER - ZORRA
25
09:20
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
26
09:22
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
27
09:24
BOUTS JONAH - IMBRA
28
09:26
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
29
09:28
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
31
09:32
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
32
09:34
ROGÉ RANI - DIAMAND
33
09:36
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
34
09:38
AGNEESSENS NOOR - ELMO LECO
35
09:40
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
36
09:42
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
37
09:45
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
38
09:47
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
39
09:49
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
40
09:51
VAN DE PERRE SOFIE - RESCUE
41
09:53
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
42
09:55
FOLLON SEPPE - PORTO
43
09:57
BAERT ELISE - JOKE VAN DE VONDELHOEVE
44
09:59
MEYVIS JULES - ORCHID'S YAKIRA
45
10:01
WYSEUR CELESTE - LUMINAHOFS DARIO
46
10:03
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
47
10:05
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
48
10:07
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
49
10:10
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
50
10:12
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
51
10:14
COMMERS KAAT - CHICO
52
10:16
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
53
10:18
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
54
10:20
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
55
10:22
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
56
10:24
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
57
10:26
DESOETE MACHTELD - LILLY
58
10:28
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
59
10:30
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
60
10:32
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
61
10:35
FRANCO QUINTEN - FIRE
62
10:37
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
63
10:39
VAN HOECK JOPPE - GREECE
64
10:41
DESOMVIELE LISE - RIO
65
10:43
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
66
10:45
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
67
10:47
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
68
10:49
WELVAERT CATHÉLINE - ROXANNE
69
10:51
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
70
10:53
TIJSKENS LAURE - ULYSSE DU MARON
71
10:55
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
72
10:57
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
73
11:00
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
74
11:02
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
75
11:04
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
76
11:06
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
77
11:08
DEGROOTE EMMA - NEWTON VAN HET STRATENEINDE
78
11:10
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
79
11:12
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
80
11:14
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
81
11:16
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
82
11:18
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
83
11:20
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
84
11:22
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
85
11:25
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
86
11:27
VERBIST KAYLA - CINDER
87
11:29
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
88
11:31
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
89
11:33
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
90
11:35
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
91
11:37
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
92
11:39
PEETERS FEMKE - STARLIGHT TEXASS V/D GOORHOEVE
93
11:41
VAN KERCKHOVEN EMMA - SAMBA VAN DE GROENHEUVEL
94
11:43
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
95
11:45
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
96
11:47
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
97
11:50
STERKENS CEL - LUCCA
98
11:52
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
99
11:54
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
100
11:56
KLEEREN YONI - ROCKY
101
11:58
DECLERCK JOHANNA - TIRANTELLA
102
12:00
HENDRICKX JÉROMINE - CHANCE-UNIQUE
103
12:02
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
104
12:04
DE KONING MARIE - KAPROEN VAN DE RECHRI
105
12:06
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
106
12:08
DEPREZ JOLIE - KIBAN
107
12:10
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
108
12:12
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
109
12:15
BELLEMANS HANNE - FRED
110
12:17
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
111
12:19
BLOMMAERT INE - NALICE
A-Terrein
Ring A-Terrein: STIJL Klasse L (D)
08:30
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:34
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
4
08:36
VAN HOECK HANNE - QUILANA
5
08:38
VAN DEYNZE ARNO - MISTY VAN GOUDVEERDEGEM
6
08:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
7
08:43
EECKELAERS LIEN - ELMY V. D. EEKHOEK
8
08:45
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
9
08:47
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
10
08:49
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
11
08:51
JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
12
08:53
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
13
08:56
COX KARLIJN - KAMIRO K
14
08:58
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
15
09:00
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
16
09:02
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
17
09:04
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
18
09:06
VRANKEN OLIVIA - LANCELOT VAN HET KLAVERTJE
19
09:09
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
20
09:11
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
21
09:13
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
22
09:15
MORIS TOM - GENE
23
09:17
VAN TRICHT JADE - SILVA
24
09:19
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
25
09:22
MEYVIS LOUISE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
26
09:24
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
27
09:26
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
28
09:28
DE WILDE JULIETTE - MEERKES MONDAY
29
09:30
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
30
09:32
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
31
09:35
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
32
09:37
MATON EMMA - ZAI
33
09:39
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
34
09:41
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
35
09:43
OPSOMER JULIE - CAPPUCCINO V/D CLAEVERVALLEI
36
09:45
DIERICKX ELISE - DINO
37
09:48
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
38
09:50
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
39
09:52
PEETERS FEMKE - AKKELIEN H
40
09:54
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
41
09:56
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
42
09:58
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
43
10:01
CALLEWAERT ALEXY - QUINT VAN DE GROENHEUVEL
44
10:03
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
45
10:05
VRANKEN OLIVIA - BRUMMERHOEVE'S MINERVA
46
10:07
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
47
10:09
VAN DEYNZE ARNO - KANTJE'S AMERICANO
48
10:11
VAN DIJCK MARIE - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
49
10:14
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
50
10:16
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
51
10:18
DE KONING MARIE - BIJOU
52
10:20
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
53
10:22
DE WILDE JULIETTE - PRINCESS NOA
54
10:24
VAN LAERHOVEN LAURENS - OSKAR VAN DE LEEUWERKHOEVE
55
10:27
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PRINCESSE OPTIMA
56
10:29
BRASPENNING BERRE - OKKI
57
10:31
ANDRIES NIELS - XENA
58
10:33
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
59
10:35
MEYVIS LOUISE - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
60
10:37
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
61
10:40
SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
62
10:42
GYSSELS JARNE - RINGO VAN DE SYSLOBERG
63
10:44
VACKIER LAURENS - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
64
10:46
VAN DE WEGHE GILLES - LOEZA
65
10:48
CALLEWAERT ALEXY - PATIE DES PRES
66
10:50
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
67
10:53
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
68
10:55
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
69
10:57
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
70
10:59
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
71
11:01
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
72
11:03
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
73
11:06
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
74
11:08
MAES AMELIE - MEIKE
75
11:10
PERDIEUS LOUISE - HAZELBERG'S MALAN
76
11:12
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
77
11:14
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
78
11:16
NOPPE EDOUARD - EL SHÉTANIA
79
11:19
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
80
11:21
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
81
11:23
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
82
11:25
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
83
11:27
LETEN SILKE - C'EST JOLIE
84
11:29
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
A-Terrein
Ring A-Terrein: STIJL Klasse M (D)
16:13
17:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
2
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
3
VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
4
FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
5
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
6
VERSTAPPEN JO - MABEL
7
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
8
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
9
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
10
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
11
MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
12
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
13
PEETERS FEMKE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
14
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
15
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
16
LOENDERS LORE - LUNA
17
PINTELON VIC - KASHMIR VAN ORCHID'S 090095909
18
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
19
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
20
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
21
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
22
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
23
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
24
VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
25
FOCKAERT LIZE - MANFRED
26
VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
27
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
28
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
29
DELGOUFFE NELL - MIEKE
30
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
31
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
32
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
30/09/2018 - ZPTNAT2018 - NATIONAAL PONYTORNOOI MERKSPLAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots