{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
14:20
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LOOSE MIRTE - FURY
DE ROO ELLA - TIBO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
14:36
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
CORNELIS CELINE - BEAU
DE MEYST MATHIS - BRUINTJE
DE VOS TUUR - SMARTIE
GHOZLAN LILLY - LIEZEL
MAROTEN BREND - WINALDA HIEM'S LIGHTNING
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
THIERENS ELISE - ROOSJE
TIMMERS ASTRID - SARA
TIMMERS MARGAUX - SARA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
15:48
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WITTE FLOOR - BEAU
DE WITTE FLOOR - LIEZEL
SAEY LORE - SUMMER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
12:20
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
BERGHGRACHT AMÉLIE - MALTASHOF GOLDY BOY
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
DE NEEF SEM - CADET
DE NEEF SEM - SANDY
DE WITTE FLOOR - FLICKA
DELMOTTE SANDER - TUNJA'S JESSICA
FRANCO KJENTA - GOYA
LABELLE LINDE - TYPSY
VAN BRITSOM MANON - PAPILLION
VAN HECKE JELLE - TELENE
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
16:12
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST KATO - PIA D'OR
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
ANDRIES HANNES - SNOW II
DE BACQUER JULIE - KADO
DE BACQUER MATTHIAS - KADO
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
DE SMET YOLINE - KAPOENTJE
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
FRANCO KJENTA - SCOOBY
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
LANGIE TIEBE - CHISPA
MARÉCHAL MARGO - EMIRAT TOUSSAINT
PENNEMAN LORE - JEWEL
PENNEMAN STEF - NIKITA
SCHOLLAERT KIARA - FELICIA MALTASHOF
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:24
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
POPPE LORE - PINK
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:44
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS LAURE - ALL STAR
DE GROEVE KAAT - CHISPA
MALFLIET FRAN - NINA
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
15:16
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOCK IDA - QUEERNESS OF HAZELFIELD
DE NEVE ELYNE - LOWIE
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DELMOTTE SARAH - DASHER
DESOMVIELE LISE - RIO
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
FLORÉ LAURE - JUPILER
FRANCO QUINTEN - FIRE
MARÉCHAL LOTTE - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
ROGIERS MEREL - PIEKE'S GOLDEN MISS TUFFY
SMET JOSEPHINE - SINA
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
11:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
BOON GUUST - VIP VAN DE SMIS
DE WILDE KAAT - SILVER
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
MARÉCHAL MARGO - QUELLE BELLE VD VOGELZANG
POPPE LORE - RAMIRO
SAEY MAITE - WIDDY
SMET SEBASTIAAN - SULAATIK'S ANYTIME
VAN GUYSE CATO - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - TORNADO
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
DE BACQUER JULIE - FIOCCO
DE BACQUER JULIE - VUITTON
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
PEVENAGE BENTE - NAVARO
REYNAERT IBE - LEON VAN DE EDELE HOFSTEDE
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
11:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LANGE STEFFIE - KANTJE'S RAFAELLO
DE LANGE STEFFIE - ZAZOU
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DIELTJENS EMMA - HEIHOEVE'S NICK
VERHOEVEN HUYLEBROECK SENNA - SHADOW
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
11:48
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
KILLEMAES ELINE - MUSQUE DE RECHRI
PENNEMAN FEMKE - ISPERANTO
VERCAUTEREN BO - VIOLA
21/05/2018 - WPDO1208 - TW DRESSUUR ZELE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots