{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A
15:15
17:19
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSSENS ELINE - DEMAIN
CLYNCKE ELOÏSE - CHIWA VAN DE KLEITE Z
CLYNCKE ELOÏSE - MARCORADO VM
DE MUELENAERE WARD - OTIS VAN DE PLAETSE MOLEN
DECLERCQ LOUISE - A. PRIORI
DEFOUR FIEN - NASTROVIA
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEMEYER JOLIEN - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
DESENDER NIELS - DAMARA TE WALEM
DESUTTER DIETER - HINDE F
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
HEINDRYCKX BRAM - VENDETTA DU PARC
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
VAN MAELE JULIE - DACAMORKA
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VERMAETE LOTTE - EMILIO VD WITHOEVE Z
VUYLSTEKE JANA - TICHKAN
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
DE KNEEF CHER - IELKE V/D KALSYDEBRUG
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - HUSH M-G C LEUZE
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DEFOUR FIEN - CADANS VAN HET GROENE VELD
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JULIE - ECLYPSE VAN HENRY'S DOENINGE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DEMEYER JOLIEN - JADIS DE BEAUVOIS
DEMEYER JOLIEN - KWATTRO TER POELBERG
DERYCKE KIMBERLY - GLINDER
DESENDER STIJN - ISOURA VAN 'T WAAIHOF
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
EECKHOUT STEPHANIE - ITAKA VD HEFFINCK
EECKHOUT STEPHANIE - NOIA DE SOLART
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HEINDRYCKX BRAM - ILLUSION VAN 'T SPOOR
LAIR CHARLOTTE - LA CADENCE VAN 'T COMMERCEHOF
LARIDON NICO - EDELWEIS-STRONO
LARIDON NICO - LITTLE DOBEL V/D WATERHOEVE
LINCLAU DAVID - DUBLIN
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
PUYPE WERNER - NIC NAC VAN DE KNUFFEL
RIEMAECKER BRAM - IMAGINE M&M
RIEMAECKER BRAM - JANAICA M&M
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
STAEL JANNE - GAZELLE D'AUBRY
STEYAERT SOFIE - INDIRA VAN DE OOSTHOEVE
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN EENOO TINE - BAILEYS
VANDAMME YOURI - CASE SR Z
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANGHELUWE JONAS - COCO-CHANEL
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHECKE MICHELLE - BORIS VAN DE PULLEWOUWE
VANHEVEL TIJS - JUNO VAN ' T BERGENHOF
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
VANHEVEL TIM - CASCO DE L'ESPRIT Z
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
WALCARIUS LISA - FINTO
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
DECLERCK BART - KYMOON
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
DESUTTER DIETER - QUINTUS
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - MOCCALINO DE RIDERFORT
LANNOO RUBEN - MASETTO
LANNOO SISKA - JAVELINE
LINCLAU DAVID - DESIRE
LINCLAU DAVID - LAMIRO VAN BEKENHOF
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
VANGHELUWE JONAS - FANTAST DC Z
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
12:00
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
DE MUELENAERE WARD - TAQUIN DE TRIGALE
DEMAREZ LENNART - HECTOR VD BREEMEERSEN
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
LANNOO RUBEN - ERLE HOF TER ZEEDYCKE
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LINCLAU DAVID - KAYMAKLI TER VLUCHT
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
22/04/2018 - ZRTW1808VM - OUTDOOR TORHOUT VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots