{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
100039903 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - AFFLIGEM
5
11:30
100029745 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAMBEEK
6
11:45
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
7
12:00
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
8
12:15
13396104 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOUTLEEUW
9
12:30
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
10
12:45
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
2379934 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WAMBEEK
2
10:45
100035001 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERCHTEM
3
11:00
100040023 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OPWIJK
100039970 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GALMAARDEN
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100040528 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
2
10:45
100021328 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
3
11:00
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
4
11:15
100035013 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
5
11:30
100040628 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
6
11:45
100031022 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
7
12:00
100041601 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
8
12:15
100040676 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAMBEEK
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
14176750 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VISSENAKEN-GLABBEEK
2
10:45
13602733 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VOLLEZELE
3
11:00
14656700 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAMBEEK
4
11:15
100021329 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEETBETS
5
11:30
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
6
11:45
10631604 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:15
1973140 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
9
12:30
1262616 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
11
13:00
1263121 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
12
13:15
100040490 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
2
09:08
WINNEN LANDER - JIMMY
3
09:16
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
4
09:24
DE REN FEMKE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
5
09:32
SCHEERS JASPER - PICKLES
6
09:40
BETTENS RENSKE - JOY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DE CONINCK FIEN - CAMAI
4
09:24
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
5
09:32
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
6
09:40
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
7
09:48
REMAUT TOON - MEXX
8
09:56
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
9
10:04
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
10
10:12
DIEU LEONIE - DOESJKA
11
10:20
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
13
10:36
WINNEN HAZEL - FROE FROE
14
10:44
JANSSENS-MIDDENDORP EMILE - GALOPY
15
10:52
VAN DIJCK ANNA-LAURE - PERLHOF LISA
16
11:00
SEGERS LARS - APADANA AMINI
17
11:08
NAUDTS TOM - BILLY
18
11:16
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
19
11:24
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
20
11:32
HEYVAERT STERRE - BENTO
21
11:40
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
22
11:48
VERDEYEN YANA - PHANETTE'S VLYNNDER
23
11:56
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:56
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:56
LENAERTS FLEUR - BRENDA
3
10:12
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
4
10:20
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
6
10:36
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
7
10:44
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:56
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
9
10:04
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
10
10:12
DE PELSMAEKER NIEKE - BAM BAM
11
10:20
PATERNOT LENNERT - LOEKI
13
10:36
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
14
10:44
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
15
10:52
DE SMEDT LINN - SORAYA
16
11:00
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
17
11:08
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
18
11:16
EBINGER THIBAUD - CLIFF
19
11:24
PEETERS NENA - APACHE
20
11:32
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
21
11:40
BELLEMANS SEPPE - HANSJE
22
11:48
EVENS TIEBE - SPIRIT
23
11:56
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
LAMBERTS XANDER - LIESJE
6
09:40
DE POORTER DELPHINE - NORAH
8
09:56
MESOTTEN LISA - LILLY
9
10:04
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
10
10:12
VAN LAECKEN BRITT - CHIPPIE
11
10:20
LAMBERTS XANDER - MIRA
13
10:36
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
15
10:52
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
16
11:00
BETTENS RENSKE - LIESJE
17
11:08
BELLEMANS BRAM - BIEKE
18
11:16
VAN CROMBRUGGEN MARIE - BEAUTY
19
11:24
HENSKENS SILKE - GLAM-IT
20
11:32
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
21
11:40
LEFEVER KAAT - JOBJE
22
11:48
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
23
11:56
VERDICKT LORE - LISIENA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
3
09:16
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
4
09:24
JACOBS XENIA - BREEZER
6
09:40
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
7
09:48
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
8
09:56
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
9
10:04
DE RIDDER ELINE - RUBY
10
10:12
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
11
10:20
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:28
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:36
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
3
10:44
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
5
11:00
CAHUZAK ELLA - RAKKER
6
11:08
SARENS PIETER-JAN - STELLA
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
16:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
2
13:38
SIAU ZOÉ - ISABELLE
3
13:46
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
4
13:54
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
5
14:02
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
6
14:10
DERIDDER AMY - CILANO
7
14:18
JACOBS XENIA - AMICA
8
14:26
SCHEERS BRENT - SPECIAL SURPRISE CHICCO JUNIOR
9
14:34
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
10
14:42
JANS WINTER - ANGEL
11
14:50
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
13
15:06
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
14
15:14
HERTOGS LORE - JEANNET
15
15:22
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
16
15:30
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
17
15:38
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
18
15:46
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
19
15:54
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
20
16:02
DELELLIO KAYLA - BEAU
21
16:10
HERTOGS MATHIAS - JEANNET
22
16:18
RAMOUT KYARA - STAR
23
16:26
DE SMEDT BRITT - STERRE
24
16:34
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:30
15:06
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
3
13:46
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
4
13:54
WIJNANT JADE - TUBOR
5
14:02
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
6
14:10
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
7
14:18
VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
9
14:34
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
10
14:42
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
11
14:50
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
12
14:58
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
13
15:06
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
15:06
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:06
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
2
15:14
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
4
15:30
VRANKEN SARAH - CHABLIS
5
15:38
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
6
15:46
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
7
15:54
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
8
16:02
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
16:12
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:12
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VAN VALCKENBORGH TIAS - JOLY'S STARDUST
4
13:54
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - Q-HELLA
5
14:02
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
6
14:10
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
8
14:26
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
9
14:34
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
10
14:42
MOENS YOUNA - OMEN CASTRI
11
14:50
LEVECQ CEDRINE - BEAUTY B
12
14:58
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
13
15:06
GIETS ILONA - GENTLE
14
15:14
BLONSKI JAREK - OEPSIE
15
15:22
GEYSMANS FEBE - RONALDO
16
15:30
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
17
15:38
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
18
15:46
LOGIE ILIA - AMBER
19
15:54
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
20
16:02
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
21
16:10
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
22
16:18
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
23
16:26
SEUTIN EMILY - IDOLA
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
4
13:54
CYPERS MICHELLE - FLEURAMO'S LARISSA
5
14:02
DEGEEST KARA - PUNCH
6
14:10
KREMER ELISA - WAIKIKI
7
14:18
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
8
14:26
DERIDDER CHELSY - CHICA
9
14:34
CYPERS MICHELLE - JOLY'S GIGI
10
14:42
DEKENS SILKE - KANTJE'S ZANDER
11
14:50
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
13
15:06
MENNEKENS MARIE - ILONKA
14
15:14
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
15
15:22
MOUTON LENNIE - MELLOW
16
15:30
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
18
15:46
HENSKENS JORAN - TOM
19
15:54
PEETERS WIES - MEVERIK
20
16:02
CORNELIS ERIN - BAS
21
16:10
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
22
16:18
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
23
16:26
DE COSTER HANNE - KULBERG'S CAMELIA 20052284
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN TRICHT JADE - SILVA
2
13:38
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
3
13:46
HAVET KAYDEN - HERCULES
6
14:10
VAN BOXSTAEL LINDE - SULTAN VAN DE GROENWEG
9
14:34
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
10
14:42
WILLAERT JULIE - QUERIDA
11
14:50
VAN DER HASSELT ZOË - E-ANNABEL
13
15:06
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
14
15:14
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
15
15:22
DE BROECK ZITA - CAPRICE
16
15:30
DE RIJCK JENTE - CHANEL
17
15:38
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
18
15:46
PEETERS ROBBE - ANGEL
19
15:54
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
20
16:02
FOLLON SEPPE - PORTO
21
16:10
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
22
16:18
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
23
16:26
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
5
14:02
DE SMEDT LUKAS - S.CARLANDO DE LUXE
13
15:06
VANDECAUTER DAPHNE - KANTJE'S CHANELLE V
15
15:22
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
16
15:30
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
19
15:54
ALLARD LOTTE - FRICKY
20
16:02
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
21
16:10
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
22
16:18
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
23
16:26
BLOMMAERT INE - NALICE
24
16:34
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
25
16:42
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
10
14:42
DE KOSTER LORE - MILO S
11
14:50
CAHUZAK LANA - GIO
15
15:22
DIERICKX ELISE - DINO
16
15:30
SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
17
15:38
VAN LAETHEM JANA - FRITS
18
15:46
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
19
15:54
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
21
16:10
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
22
16:18
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
23
16:26
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
24
16:34
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
PERDIEUS MARIE - BELLE STARR
7
14:18
CORTEN BRITT - ISCHA
8
14:26
GEYSMANS LUNA - UNTER
10
14:42
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
11
14:50
DIERICKX LENTE - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
13
15:06
ALLARD LOTTE - SEVEN
14
15:14
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
16
15:30
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
17
15:38
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
18
15:46
COSTERMANS ARNE - JORDY
19
15:54
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
20
16:02
GEYSMANS LUNA - MOONLIGHT-H
21
16:10
MATON EMMA - ZAI
22
16:18
PAUWELS GITTE - NATHALIE
23
16:26
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
24
16:34
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:30
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
7
14:18
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
13
15:06
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
14
15:14
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
15
15:22
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
17
15:38
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
18
15:46
BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
10:08
10:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:08
WINNEN LANDER - JIMMY
2
10:09
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
3
10:11
BETTENS RENSKE - JOY
4
10:13
SCHEERS JASPER - PICKLES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
10:27
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:27
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
2
10:28
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
3
10:30
VERMEIR LOUISE - LILLY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
10:02
10:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:02
NAUDTS TOM - BILLY
2
10:03
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
3
10:05
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - GALOPY
4
10:07
WINNEN HAZEL - FROE FROE
5
10:09
HEYVAERT STERRE - BENTO
6
10:11
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:41
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
VAN DIJCK ANNA-LAURE - PERLHOF LISA
2
09:42
SARENS PIETER-JAN - PRINS ALEX
3
09:44
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
4
09:46
DE CONINCK FIEN - CAMAI
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
10:44
11:07
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:42
MESOTTEN LISA - MEXX
1
10:44
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
2
10:45
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
4
10:49
MATTON MIRTHE - FANOEK
5
10:51
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
7
10:55
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
9
10:58
VAN ROSSEM LARS - MAYA
10
11:00
LENAERTS FLEUR - BRENDA
11
11:02
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
12
11:04
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
13
11:06
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
14
11:07
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:51
10:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:51
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
2
09:52
VAN LAECKEN BRITT - CHIPPIE
3
09:54
PATERNOT LENNERT - LOEKI
4
09:56
DE POORTER DELPHINE - NORAH
5
09:58
D'HOOGHE ELODIE - WINALDA HIEM'S KATJANA
6
10:00
EBINGER THIBAUD - CLIFF
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:23
09:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:23
BETTENS RENSKE - LIESJE
2
09:24
BELLEMANS BRAM - BIEKE
3
09:26
BELLEMANS SEPPE - HANSJE
4
09:28
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
5
09:30
ROESEMS LIEZE - XAFIRO
6
09:32
PEETERS NENA - APACHE
7
09:34
DE SMEDT LINN - SORAYA
8
09:35
VANDENDRIESSCHE GITTE - PRESTON
9
09:37
ARTOOS LANDER - SILVER DE CATALPA
10
09:39
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
11
09:41
DIEU LEONIE - RAMBO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:12
09:23
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:13
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
3
09:15
FRÈRE MAURO - APACHE
4
09:17
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
5
09:19
SCHEERS BRENT - SPECIAL SURPRISE CHICCO JUNIOR
6
09:21
DELELLIO KAYLA - BEAU
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:56
09:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:56
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
2
08:57
JACOBS XENIA - AMICA
3
08:59
VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
4
09:01
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
5
09:03
HERTOGS MATHIAS - JEANNET
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:08
09:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:08
KREMER ELISA - WAIKIKI
2
09:09
WILLAERT JULIE - QUERIDA
3
09:11
GIETS NATHAN - HANTINO
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:28
08:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:28
GIETS ILONA - GENTLE
2
08:29
PERSOONS FLOOR - TEN ANKERS JOMAURITO
4
08:33
DERIDDER CHELSY - CHICA
5
08:35
VAN VALCKENBORGH TIAS - JOLY'S STARDUST
6
08:37
GULDEMONT FLOOR - TISCO VAN HET VITSEROEL
7
08:39
VAN DE GAER NICA - SILVERLEA GOLDEN JUBILEE
8
08:40
PEETERS ROBBE - ANGEL
9
08:42
MOUTON LENNIE - MELLOW
10
08:44
BLONSKI JAREK - OEPSIE
11
08:46
MATTON LISE - KANTJE'S EDO
12
08:48
VANDECAUTER DAPHNE - KANTJE'S CHANELLE V
13
08:50
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
14
08:51
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
15
08:53
MOENS YOUNA - OMEN CASTRI
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
08:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
2
08:01
GEYSMANS FEBE - RONALDO
3
08:03
CYPERS MICHELLE - JOLY'S GIGI
4
08:05
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
5
08:07
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
6
08:09
VAN LAETHEM JANA - FRITS
7
08:11
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
8
08:12
LOGIE ILIA - AMBER
10
08:16
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
11
08:18
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
12
08:20
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
13
08:22
SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
14
08:23
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
15
08:25
DE PLECKER VIC - SWAROVSKI
16
08:27
MENNEKENS MARIE - ILONKA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
11:18
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
2
11:20
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
3
11:22
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
8
11:32
STOELZAET JELLE - FANNY
9
11:34
CAHUZAK ELLA - RAKKER
10
11:36
JACOBS XENIA - BREEZER
12
11:40
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
13
11:42
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
15
11:46
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
16
11:48
DIEU MARTHE-LOUIZE - SURPRICE
17
11:50
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
18
11:52
SARENS PIETER-JAN - STELLA
19
11:54
LAMBERTS XANDER - MIRA
20
11:56
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
21
11:58
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
22
12:00
MESOTTEN LISA - LILLY
23
12:02
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
24
12:04
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
15:36
15:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DE RIDDER ELINE - RUBY
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
MESOTTEN HANNE - LILLY
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:17
12:55
Nr.
Tijd
Combinatie
4
12:23
DERIDDER AMY - CILANO
5
12:25
SIAU ZOÉ - ISABELLE
9
12:33
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
11
12:37
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
12
12:39
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
13
12:41
WIJNANT JADE - TUBOR
14
12:43
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
15
12:45
DE SMEDT BRITT - STERRE
16
12:47
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
17
12:49
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
18
12:51
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
19
12:53
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
20
12:55
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
21
12:57
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
22
12:59
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
23
13:01
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
24
13:03
VRANKEN SARAH - CHABLIS
25
13:05
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
14:26
14:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:26
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
2
14:28
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
3
14:30
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
4
14:32
VAN TRICHT JADE - SALLY
5
14:34
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
6
14:36
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
7
14:38
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
8
14:40
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
9
14:42
JANS WINTER - ANGEL
10
14:44
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
11
14:46
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
15:15
15:15
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
13:03
14:13
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:07
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
4
13:09
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
5
13:11
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
6
13:13
VAN BOXSTAEL ROBBE - SULTAN VAN DE GROENWEG
7
13:15
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
8
13:17
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
9
13:19
DIERICKX LENTE - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
10
13:21
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
11
13:23
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
12
13:25
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
13
13:27
CORTEN BRITT - ISCHA
15
13:31
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
18
13:37
DE RIJCK JENTE - CHANEL
19
13:39
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
20
13:41
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
21
13:43
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
22
13:45
CORNELIS ERIN - BAS
23
13:47
PEETERS WIES - MEVERIK
24
13:49
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
25
13:51
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
26
13:53
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
27
13:55
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
28
13:57
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
29
13:59
BLOMMAERT INE - NALICE
30
14:01
SEUTIN EMILY - IDOLA
31
14:03
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
32
14:05
DE COSTER HANNE - KULBERG'S CAMELIA 20052284
33
14:07
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
34
14:09
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
35
14:11
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
36
14:13
FOLLON SEPPE - PORTO
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
15:00
16:14
Nr.
Tijd
Combinatie
0
14:58
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
1
15:00
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
2
15:02
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
3
15:04
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
5
15:08
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
6
15:10
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
7
15:12
DIERICKX ELISE - DINO
8
15:14
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
9
15:16
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
10
15:18
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
11
15:20
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
12
15:22
COSTERMANS ARNE - JORDY
13
15:24
CAHUZAK LANA - GIO
14
15:26
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
15
15:28
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
16
15:30
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
17
15:32
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
18
15:34
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
19
15:36
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
20
15:38
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
21
15:40
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
22
15:42
MATON EMMA - ZAI
23
15:44
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
24
15:46
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
25
15:48
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
26
15:50
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
27
15:52
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
28
15:54
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
30
15:58
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
31
16:00
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
32
16:02
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
33
16:04
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
34
16:06
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
35
16:08
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
37
16:12
VAN TRICHT JADE - SILVA
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:20
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DELGOUFFE NELL - MIEKE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
10:27
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:27
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
2
10:28
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
3
10:30
VERMEIR LOUISE - LILLY
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
10:44
11:07
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:42
MESOTTEN LISA - MEXX
1
10:44
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
2
10:45
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
4
10:49
MATTON MIRTHE - FANOEK
5
10:51
VERMEIR NEIL - PLAY BOY
7
10:55
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
9
10:58
VAN ROSSEM LARS - MAYA
10
11:00
LENAERTS FLEUR - BRENDA
11
11:02
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
12
11:04
DE MAESENEER JULIE - GIZMO
13
11:06
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
14
11:07
DE HERTOGH JITSKE - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
11:18
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
2
11:20
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
3
11:22
BRUTSAERT ZARA - MISTER MAGIC
8
11:32
STOELZAET JELLE - FANNY
9
11:34
CAHUZAK ELLA - RAKKER
10
11:36
JACOBS XENIA - BREEZER
12
11:40
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
13
11:42
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
15
11:46
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
16
11:48
DIEU MARTHE-LOUIZE - SURPRICE
17
11:50
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
18
11:52
SARENS PIETER-JAN - STELLA
19
11:54
LAMBERTS XANDER - MIRA
20
11:56
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
21
11:58
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
22
12:00
MESOTTEN LISA - LILLY
23
12:02
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
24
12:04
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q FROYE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
15:36
16:16
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - PONYHOEVE PAREL
BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DE RIDDER ELINE - RUBY
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
MESOTTEN HANNE - LILLY
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
12:17
12:55
Nr.
Tijd
Combinatie
4
12:23
DERIDDER AMY - CILANO
5
12:25
SIAU ZOÉ - ISABELLE
9
12:33
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
11
12:37
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
12
12:39
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
13
12:41
WIJNANT JADE - TUBOR
14
12:43
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
15
12:45
DE SMEDT BRITT - STERRE
16
12:47
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
17
12:49
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
18
12:51
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
19
12:53
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
20
12:55
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
21
12:57
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
22
12:59
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
23
13:01
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
24
13:03
VRANKEN SARAH - CHABLIS
25
13:05
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
14:26
14:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:26
PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
2
14:28
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
3
14:30
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
4
14:32
VAN TRICHT JADE - SALLY
5
14:34
LENAERTS LOUISE - INDRA D'INSEGOTTE
6
14:36
CAMELBEKE KATO - HIQUITA VAN 'T DAELDERHOF
7
14:38
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
8
14:40
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
9
14:42
JANS WINTER - ANGEL
10
14:44
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
11
14:46
BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
15:15
15:27
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
DELGOUFFE NELL - NAPOLEON HR
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
13:03
14:13
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:07
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
4
13:09
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
5
13:11
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
6
13:13
VAN BOXSTAEL ROBBE - SULTAN VAN DE GROENWEG
7
13:15
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
8
13:17
BEECKMAN SIEMEN - EVITA
9
13:19
DIERICKX LENTE - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
10
13:21
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
11
13:23
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
12
13:25
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
13
13:27
CORTEN BRITT - ISCHA
15
13:31
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
18
13:37
DE RIJCK JENTE - CHANEL
19
13:39
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
20
13:41
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
21
13:43
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
22
13:45
CORNELIS ERIN - BAS
23
13:47
PEETERS WIES - MEVERIK
24
13:49
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
25
13:51
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
26
13:53
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
27
13:55
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
28
13:57
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
29
13:59
BLOMMAERT INE - NALICE
30
14:01
SEUTIN EMILY - IDOLA
31
14:03
LAMBERTS JULIE - JOLY'S FRANCA
32
14:05
DE COSTER HANNE - KULBERG'S CAMELIA 20052284
33
14:07
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
34
14:09
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
35
14:11
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
36
14:13
FOLLON SEPPE - PORTO
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
15:00
16:14
Nr.
Tijd
Combinatie
0
14:58
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
1
15:00
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
2
15:02
VAN BOXSTAEL LINDE - ROMEO VAN DE GROENWEG
3
15:04
VANDEVENNE BRITT - WESTERVELD S EELCO P
5
15:08
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
6
15:10
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
7
15:12
DIERICKX ELISE - DINO
8
15:14
BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
9
15:16
CAMELBEKE KATO - ILYCO VAN 'T DAELDERHOF
10
15:18
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
11
15:20
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
12
15:22
COSTERMANS ARNE - JORDY
13
15:24
CAHUZAK LANA - GIO
14
15:26
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
15
15:28
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
16
15:30
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
17
15:32
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
18
15:34
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
19
15:36
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
20
15:38
LENAERTS ROBBE - QUARTZ DMC
21
15:40
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
22
15:42
MATON EMMA - ZAI
23
15:44
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
24
15:46
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
25
15:48
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
26
15:50
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
27
15:52
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
28
15:54
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
30
15:58
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
31
16:00
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
32
16:02
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
33
16:04
CAMELBEKE KATO - GALIA VAN'T DAELDERHOF
34
16:06
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
35
16:08
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
37
16:12
VAN TRICHT JADE - SILVA
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:20
16:46
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DELGOUFFE NELL - MIEKE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
LENAERTS LOUISE - OYALELE - V
LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
15/09/2018 - ZPTB1806 - PROVINCIAAL PONYTORNOOI BRABANT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots