{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - MOONLIGHT VAN HET VOSKE
AERNOUTS JURGEN - ONAN
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
AERNOUTS NATHALIE - OLENKA GL
AERTS JORIEN - MARE VAN DE EESTER
ANTHONISSEN FLOOR - ORIGISTAR VDN
BROSENS ELLEN - GREAT AND GRITTY
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
CAS LORE - WINSOR C
DE JONG SALLY - GODZILLA E
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COCONUT Z
DE KONINCK KLAAS - RUSSEL RIDER Z
DE VYLDER LYNN - BABYLONE D'AZUR
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
DE WOLF FRAUKE - QUICKSTAR
DRIESEN GERT - JESCO DC
ENCKELS YANA - NAVY BLUE
FRANCKEN LENNERT - AFRODI VD WEZELSE HEIHOEVE Z
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
GEERTS JEROEN - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
GOOSSENS INDRA - LASCO DL
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
JANSSENS JEFF - LOCAL HERO VAN HET BERGSKEN
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
LANGEWOUTERS JOLIEN - HELLO MISSES VAN HET EIKEHOF
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
PLAGHKI LEONORE - HERO
SANDERS LODE - HOTJIK
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
SCHOENMAEKERS ANIELCA - GUCCI
VAN AELST HANNELORE - CATALINA
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
VAN DE LOCHT BRENT - GLADANY VAN ST ANNEKE Z
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
VAN DEN BERGH VANESSA - GAZELLE V/D NOORDHEUVEL
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
VAN LOOVEREN ROEL - CALIDAZZ Z
VAN LOOVEREN SOFIE - OCUS POCUS V/D MEREYT
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
VAN OLMEN DORIEN - NUNO
VERHEIJEN KEES - OMBRE D'EMMA
VERHEIJEN KEES - OUI - DA D'EMMA
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
WILLEMSEN ANTON - OLIVIA VAN ' T HEUVELHOF
WILLEMSEN VINCENT - OLIVIA VAN ' T HEUVELHOF
WOUTERS ANNESJIEN - ARTHURO
WOUTERS ANNESJIEN - ISABELLA DEUX Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
AERNOUTS NATHALIE - ZIVA
AERNOUTS WOUTER - MUZE VD DOORNDONKHOEVE
BASSTANIE JUSTINE - EMMA V.D. ROMSTEE
BRASPENNINCX MIRTHE - BERLINE DE LA VIE
BRASPENNINCX MIRTHE - NICK NACK JW
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BROSENS STEF - FULLY LOADED VL
BROSENS STEF - NISTRIA SB
BROSENS STEF - NOBEL Z
COOMANS GILBERT - DIALANKA "V"
DE KONING DORIEN - LADY D'HOUTEM
DENIS ALEXE - JUST IN TIME VT
FRANKEN ERWIN - HAZEL VAN HET HOF TEN AART
FRANKEN ERWIN - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
GEERTS JEROEN - NASCAR
GEERTS JEROEN - NOUGA BO DE W&S
GEYSEN JELLE - OXFORD G
HAVERMANS VALERIE - JAMAIS VU VAN HET CAPPELLEVELD
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
KLEEREN CINDY - CHACCO MESSI ISRIWICA
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
MERTENS FRANS - MENDE L
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
MERTENS JAN - MALISSA
MERTENS JAN - NUMBER ONE V/D BEERSEHEIDE
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
PEETERS IMKE - JADINA
RIGOUTS STEF - ELENJA
ROMBOUTS JOLIEN - REZIA
SANDERS SAM - GALOPIN DE LALOENA
SCHRIJVERS GERT - WHY CENTERFOLD Z
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SMISAERT LYSANNE - LAIS VAN HET BURKELHOF
SNELDERS JEFFREY - DARLING BOY
SNELDERS JEFFREY - GILBERTO
SNELS RAF - BRILLIANT
SNELS RAF - CONRERO Z
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
VAN BEIRENDONCK LOTTE - BEAU
VAN DE MIEROP NICK - ZAPPA PP Z
VAN DEN BERGH LORE - DALANDA VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - MISTRAL VD RILOO
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
VAN DYCK BART - EVITA VAN DE KOOLDRIES
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - BIG BOY
VAN LOOVEREN EVELIEN - GOLDEN BOY VL Z
VAN LOOVEREN JOERI - NELSON
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
VERHEIJEN KEES - CHIC D'EMMA Z
VERHEIJEN KEES - DAME D'EMMA Z
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
WILLEMSEN ANTON - NATOE VAN 'T HEUVELHOF
WILLEMSEN VINCENT - NOBLESS VAN 'T VENNEHOF
WOUTERS ANNESJIEN - HILTON VAN HET MOERVEN Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - MALAGA VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - GERONE
AERNOUTS JURGEN - NINA F
AERNOUTS KRIS - LIMONCELLO VAN'T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - MOJITO VAN 'T KLATERVEN
AERTSEN LEONIE - NOBLESSE
ANTHONISSEN FLOOR - CILYANA
ANTHONISSEN FLOOR - LUCKY'S CHARM
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NOBLESSE DU PALIS
ENCKELS YANA - IMPOSSIBLE D'10
GEENS GITTE - KELIENA
KENIS BEN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
KENIS BEN - LOTA VAN DE HOENDERHEIDE
KERSTENS COBY - INIMINI VD WITHOEVE
MATTHIJSSEN LANDER - MANHATTAN
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
MERTENS JAN - MAESTRO VAN HET BINNENVELD
MERTENS JAN - NALU VAN HET BINNENVELD
PEETERS IMKE - DOLCE
PEETERS JASPER - JACKASS PK
SANDERS LODE - ESTALIEZA DE LALOENA
SCHOENMAEKERS ANIELCA - HIRCAN
SNELS CIS - IMPACT V/D DRIE LINDEN
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN DE MIEROP NICK - KYARA
VAN DEN BERGH PIETER - DOLLY VAN DE KAPEL
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN HAM ELS - DARWIN
VAN KEER ELS - KASSE
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - MISS SENAAT
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
VAN LOOVEREN SIEBE - KWATRA V/D MEREYT
VAN OPDORP SEPPE - GRAVIN VAN HD
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
VERHEYEN CHRISTOPH - MADI - LILI
VERMEIREN ELISE - NORALINE - V
WILLEMSEN ANTON - JOLIE VAN ' T VALISSENHOF
WILLEMSEN VINCENT - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - LABELLE VD MIDDELSTEDE
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS DIETER - KIDO BLUE VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS JURGEN - FLOOR
AERNOUTS JURGEN - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
AERTSEN LEONIE - HOOGHOEVE'S GRANADA
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
ANTHONISSEN FLOOR - CLUE
DE KONING DORIEN - HASSAN
FRANCKEN JARNE - DAME Z
FRANCKEN JARNE - KODETTE
GEERTS JEROEN - ATOUCHA V.D.
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
GEYSEN JELLE - LADYSENAAT VAN HET VIJVERHOF
MATTHYSEN LAURENS - JES VAN 'T HOOGEINDE
MATTHYSEN LAURENS - LAUSANNE V/D MIDDELSTEDE
MERTENS JAN - LEX VAN DE DREEF
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
VAN DEN BERGH PIETER - GODLIKE VAN DE KAPEL
VAN HAM ELS - KASHMIR VAN 'D OUDE PASTORY
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
VAN LOOVEREN JOERI - FLAVIO
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
WILLEMSEN VINCENT - JACARD VAN 'T VENNEHOF
25/11/2018 - WRSA1801AB - INDOOR OVERBROEK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots