{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
BRASSEUR BRUNO - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
DE BOITSELIER VICTOR - TINKY WP Z
HUYBRECHTS LAURA - WIKARETTE
MEURRENS KRIS - PANACHE VAN 'T ROTH
MEUWIS JADE - ULRIKA Z
OOSTERBAAN KATO - TIKO
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
SCHOL CHRIS - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
SCHOL PEGGY - OH - JEE SOWHAT
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
VERHOOGEN CAS - GALAXY VAN HET GALGENVELD
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
VOS KELLY - JAMIKA Z
VOS ZOË - SKIPPY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
DENEUS ALICE - O-BOY
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
PETERS LIESE - PAREL
PETERS LIESE - PAREL VAN 'T FARSENHOVEN
STEENWEGEN MAAI - PRIANTHA VAN HET RIVALENHOF
VANDORMAEL LINDE - TIRZA DC
WILLEMS BRITT - G-STAR
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
ARTOOS WOUTER - FOKUS VAN 'T ROTH
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
BOSMANS FRAN - SHAKIRA
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
BREUSEGEM JELLE - LUCIDA
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
DE BOITSELIER VICTOR - NOBLESSE ROUGE Z
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
DE MAESENEER PIETER - JUNGFRAU VD BREEMEERSEN
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
GEERENS LOTTE - DOCUS
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
HAMBROUCK LISSA - DJINNY GIRL
HEEREN TAMARA - NOMI VAN HET DOMIHOF
LAMBERTS JAN - OPIUM VAN DE CALOOMEERCHEN
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
MINNOYE TINA - DHANY
MINNOYE TINA - MAJOOR VAN 'T BROEKEND
OVERSTEYNS CATO - HELLO YOU Z
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
PAQUAY TESSA - CAAT VAN HET KOUTERHOF
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
SCHAUKENS EVI - JUF E
SCHOL CHRIS - COPETTO WP Z
SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - LADY DARCO
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
VAN DEN BOSCH SOFIE - DINA VAN HET HAGEHOF
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
VAN HAEKEN CHARLOTTE - CUPIDO HT ZEEDIJKE Z
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VAN MOL RAF - SHIVA Z
VANDERSCHUEREN TIJL - OPRAH VAN SINTJEPAALS
VERBEEK MAARTJE - CALVIN VAN EECKELGHEM
VERHOOGEN CAS - FERRARI
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
VIERENDEELS LOUISE - MISSY VH PAARDEVELD
VIERENDEELS STEFAAN - NEL VAN HET DRIJNEER VELD
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
BENAETS KRISTOF - LEKI VAN DE VOGELZANG
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
BONNY TOM - NINGADA
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
CORTHAUTS ONA - GERRY
CRAESSAERTS STEFAAN - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DANAU JONAS - THOR VAN DE CENTAUR
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE MAESENEER PIETER - LILLI GRANDE
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
DEKENS ETIENNE - CHICCO
DESAER DORIEN - NYSTIQUE
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
GOOSSENS NICO - MIEL VAN GOTERINGENVELD
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
MATTON DIRK - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
MEERT CELIEN - CALYPSO
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MEURRENS SOFIE - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
THIRY MARIJKE - INOUSCHKA VAN HET ROELHOF
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
TORSIN SANDER - NETTE VAN KATTEBEEK
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN ESCH RUBEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
VAN MOL RAF - FARUNA VAN DE OUDE EIK
VAN MULDERS LISSA - DENVER VAN HET BROEKDAL
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANTHIENEN DRIES - MONTREAL VAN STROKAPELLEKEN
VERGEYLEN DEMI - CATANO Z
VERMEIR CARO - ASPERGE
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
CORDEMANS TIM - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
DE MAESENEER PIETER - KAPRICE VAN SPIERINGENBERG
DENEUS ALICE - JELISSA
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
GEERENS LOTTE - KATASTROOF D' HORTECO
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - LEXY
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
TAES KELLY - GITSE VAN DE VOGELZANG
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN LAETHEM BELINDA - JOLIESSE DE BRIEL D'OR
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
VERGEYLEN DEMI - CALIENTA Z
VERGEYLEN DEMI - KOKO S
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
VERMEYLEN ILSE - APERO
VITS JEROEN - JOY DE WINGHE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
BONNY TOM - HOCUS POCUS VD LUCASHOEVE
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
GOOSSENS NICO - HERMES VAN HET BEETJEN
GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LEMAIRE JOZEFIEN - FELINKE VAN DE RISPEN
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
TAES JANA - DYLLIS VAN DE VOGELZANG
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - KALISHA DU CHABLIS
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
20/01/2019 - WRSB1905 - SPRINGEN LANGDORP
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots