{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS WOUTER - KUBAN L'AVENIR
BRACKE TESS - BENTE
DONCKERS KARIN - NERIUM
DONCKERS KARIN - OOGAPPEL DE MUZE
ENCKELS YANA - NIRVANA VAN KAPELLEN
FRANCKEN BRITT - UNITA D'HYRENCOURT Z
LAURYSSEN GUY - POLONIS L
MATTHYSEN LAURENS - PERLE - FIN 55
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
PLEYSIER JOHAN - OBAMA VAN DE GOORBOSSEN
SNELDERS JEFFREY - DIEVERTJE
VAN DEN BERGH VANESSA - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN DEN BRANDE AMAURY - TREASURE HOPE
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
VERREYCKEN NOÉMIE - HAZELBERG'S APRIL SUN
WANDERS CÉCILE - APRIL
WILLEMSEN ANTON - NIKITA VAN 'T VENNEHOF
WILLEMSEN ANTON - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
WILLEMSEN VINCENT - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
WOUTERS ANNESJIEN - OLYFJE GV
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS NATHALIE - OLENKA GL
ANTHONISSEN FLOOR - ORIGISTAR VDN
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BEVERS MARLIES - NASARIETE VAN DE KROON
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
BRUYNEN DENISE - NYVARA VAN HET GROESHOF
CAS LORE - WINSOR C
DE JONG SALLY - GODZILLA E
DONCKERS KARIN - BADINE DE LA BRASSERIE
DONCKERS KARIN - CÉRÈS DE LA BRASSERIE
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
ENCKELS YANA - NAVY BLUE
HOFKENS NIEKE - JUST A MOMENT OF JOY
KENNES STEFFI - SUGAR PLUM FAIRY
LEENAERTS LOES - ONDIATA
MEEUSEN MARC - MILLE FLEURS M.
PEEMEN OKKE - JENS
PEETERS BRITT - ISELDI VAN HET MOERVEN
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
STOFFELEN JAN - OYRANO VAN HET GROESHOF
VAN DEN BERGH PIETER - ISTINA VAN DE KAPEL
VAN DEN BRANDE AMAURY - QUEEN WICE
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
VAN LOOVEREN SOFIE - ELEGAST VAN'T GESTELHOF
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
VAN OSTAEYEN KAAT - DER CHACCO E.
VAN OSTAEYEN KAAT - ONEAUX VERKASOE
VAN THILLO SIMON - ORIGINAL S (BLANCO)
VANDEWEYER WIM - JABLINE VAN HET GROESHOF
VERHEIJEN KEES - OUI - DA D'EMMA
VERMEIREN DIRK - JAMAICA
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
WILLEMSEN VINCENT - OLIVIA VAN ' T HEUVELHOF
WOUTERS ANNESJIEN - ARTHURO
WOUTERS ANNESJIEN - OLYMPIA - DIEU GV
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS NATHALIE - ZIVA
AERNOUTS STIJN - NELSON VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS STIJN - VERRODETTO GV Z
AERNOUTS WOUTER - MUZE VD DOORNDONKHOEVE
BEVERS EVELIEN - DAKARIO Z
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
FRANKEN ERWIN - HAZEL VAN HET HOF TEN AART
FRANKEN ERWIN - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
GEYSEN JELLE - OXFORD G
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
KENES ANNE - ECU
KENES ANNE - KEY WEST 16
KENES ANNE - MC LAREN "E"
KERSTENS COBY - INIMINI VD WITHOEVE
LEENAERTS LOES - INZEO
LEENAERTS STEF - CHELSY Z
LEENAERTS STEF - NEVADA
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
MEYTEN MAGALIE - PHELINE
PEEMEN OKKE - HAPPY LADY
PILLOT ANNE - ASKARIS Z
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SNELDERS JEFFREY - GILBERTO
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
STERKENS CHRISTOPHE - CAPRICE M
STOFFELEN JAN - NIARA
VAN DEN BERGH LORE - DALANDA VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - MISTRAL VD RILOO
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
VAN DEN BERGH VANESSA - GAZELLE V/D NOORDHEUVEL
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
VERHEIJEN KEES - DAME D'EMMA Z
VERHEIJEN KEES - OMBRE D'EMMA
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
VINCKX MARCEL - FAVORIT
WANDERS CÉCILE - ILKARA VAN HET HANEWEEHOF
WANDERS CÉCILE - LATOSH
WILLEMSEN ANTON - NATOE VAN 'T HEUVELHOF
WILLEMSEN VINCENT - NOBLESS VAN 'T VENNEHOF
WOUTERS ANNESJIEN - HILTON VAN HET MOERVEN Z
WOUTERS ANNESJIEN - ISABELLA DEUX Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
AERTSEN LEONIE - HOOGHOEVE'S GRANADA
AERTSEN LEONIE - NOBLESSE
ANTHONISSEN FLOOR - CILYANA
ANTHONISSEN FLOOR - LUCKY'S CHARM
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
BEVERS EVELIEN - FINESSE
ENCKELS YANA - ILANTINO VAN D' HOEF
ENCKELS YANA - IMPOSSIBLE D'10
GEERTS ANNELIES - CIDENA
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LAURYSSEN GUY - MERENGIS L
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
MATTHIJSSEN LANDER - MANHATTAN
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
PEEMEN OKKE - GRANDEZZA PIGOLETTA
PILLOT ANNE - CYLOU Z
SNELDERS JEFFREY - DARLING BOY
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN KEER ELS - KASSE
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
VERHEIJEN KEES - CHIC D'EMMA Z
VERHEYEN CHRISTOPH - MADI - LILI
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VERMEIREN LOTTE - BALOU
WILLEMSEN ANTON - JOLIE VAN ' T VALISSENHOF
WILLEMSEN VINCENT - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - KIDO BLUE VAN 'T ACHTERHOF
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
ANTHONISSEN FLOOR - CLUE
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
GEYSEN JELLE - LADYSENAAT VAN HET VIJVERHOF
MATTHYSEN LAURENS - JES VAN 'T HOOGEINDE
MATTHYSEN LAURENS - LAUSANNE V/D MIDDELSTEDE
PLEYSIER JOHAN - VALIANTE
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
STOFFELEN JAN - L' ESPRIT
VAN DEN BERGH PIETER - DOLLY VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - GODLIKE VAN DE KAPEL
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
VINCKX DIRK - IDRIS
VINCKX DIRK - JAVIER VD DONKHOEVE
WILLEMSEN VINCENT - JACARD VAN 'T VENNEHOF
06/01/2019 - WRSA1803BE - INDOOR GEWEST ESSEN-HOOGSTRATEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots