{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
6492229 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LICHTAART
2
09:45
100029446 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEEST
3
10:00
100000302 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOENHOUT
4
10:15
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
5
10:30
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
6
10:45
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
7
11:00
2462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
9
11:30
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
13976080 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIMMEREN
2
09:45
1250993 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GIERLE
3
10:00
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
4
10:15
1258269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - RIJKEVORSEL
5
10:30
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
6
10:45
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
7
11:00
100034969 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PUURS KALFORT
8
11:15
6328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
9
11:30
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
2
09:45
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
3
10:00
100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
4
10:15
100039968 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BROECHEM
5
10:30
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
6
10:45
100039998 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LICHTAART
7
11:00
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
8
11:15
100040040 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VEERLE
9
11:30
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
I
Ring I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
2
09:45
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
3
10:00
100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
4
10:15
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
5
10:30
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
6
10:45
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
7
11:00
100045151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
8
11:15
100039999 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LILLE
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100016299 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WESTERLO
2
09:45
100000303 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERLE MEERSELDREEF
3
10:00
100014862 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
4
10:15
100040093 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
5
10:30
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
6
10:45
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
7
11:00
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100008572 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
2
09:45
14184935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEVEL
3
10:00
12794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
4
10:15
1251300 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERSELT
6
10:45
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
7
11:00
1253118 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
8
11:15
100023201 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
C-TERREIN
C-TERREIN: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100045415 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MERKSPLAS
2
11:15
100035089 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
3
11:30
100045414 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WUUSTWEZEL
4
11:45
100045145 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MEERLE MEERSELDREEF
5
12:00
100040213 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OUD TURNHOUT
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
2
09:45
5386328 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SCHOONBROEK
3
10:00
1255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
4
10:15
7417567 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MEERLE MEERSELDREEF
5
10:30
1250791 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GIERLE
6
10:45
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
7
11:00
7103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
8
11:15
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
9
11:30
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
2
09:45
2543117 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
4
10:15
100045159 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
5
10:30
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
6
10:45
10046873 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
7
11:00
1255138 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEERLE MEERSELDREEF
C-TERREIN
C-TERREIN: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
2
09:45
1249579 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BROECHEM
3
10:00
1258572 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SINT LENAARTS
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
DESMEDT ANNA - SANDRA
5
09:32
DENS LINE - TRISTAN
6
09:40
GEYSEN LINN - DUSTY
7
09:48
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
8
09:56
GEUDENS JOREN - LOTJE
9
10:04
WILLEMSE NORE - SNOESJE
10
10:12
URKENS WOUT - APOLLO
11
10:20
VAN RAEMDONK MATTIS - LOOLA
12
10:28
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
13
10:36
VAN ELSEN JOLIEN - NALA
14
10:44
DELARUE ELISE - ROXY
15
10:52
NEESKENS BO - FLOR
16
11:00
VAN ROMPAEY BRENNE - HUGO
17
11:08
ROEFS KAMIEL - BIG BOY
18
11:16
TRUYEN ELINE - VLEKJE
19
11:24
WITTEVRONGEL TOOR - WOLF
20
11:32
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
21
11:40
VISSERS JANA - TOONTJE
22
11:48
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
23
11:56
BUTS LOUIS - LUNA V/H BUYTELSHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DEN WEYGAERT MILAN - FARMROAD ESMERALDA
6
09:40
THIELEMANS LINDE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
8
09:56
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
9
10:04
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
10
10:12
DE PAUW PIETER-JAN - MICKY
11
10:20
VAN GOMPEL AMÉLINE - TOBY VAN DE WATERHOEVE
13
10:36
VAN DE PUTTE AMELIE - ROBBY
14
10:44
VAN DIJCK LENKE - ZUURSEVELD'S MARGRIET
15
10:52
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
16
11:00
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
17
11:08
BUIKS RUNE - JULIAN
18
11:16
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
19
11:24
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
20
11:32
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
21
11:40
THIJS FEMKE - MEEDENBLIK'S FRIEDA
22
11:48
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
23
11:56
VAN HOEF SIEN - SPOOKEY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:56
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
9
10:04
ADRIAENSEN FERRE - LAIKA
10
10:12
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
11
10:20
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
13
10:36
BUTS STAN - PABLO
14
10:44
VERAGHTERT ROOS - SELLA
15
10:52
KOOREMANS LIESELOT - STAPELBROEK'S LIZZY
16
11:00
WELLENS YANA - QUINTO
17
11:08
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
18
11:16
COENEN JANNE - TILIAHOF GIPSY GIRL
19
11:24
SAS NIEKE - DUMPIE
20
11:32
CEULEMANS ILANA - ODESSA
21
11:40
GODRIE CHARLOTTE - NIKA
22
11:48
VAN PETEGHEM NICOLAS - BELLEKE VAN 'T PRINSENBOS
23
11:56
VERHULPEN LORE - BEAUTY
24
12:04
ADRIAENSEN MAX - JOERY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
MASURE MIRTE - KLAZIEN
3
09:16
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
4
09:24
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
5
09:32
LEIRS ARWEN - CHANEL OF LOVE
6
09:40
DECKERS FLEUR - SIR FALCO
7
09:48
VAN HOECK SAM - OLALA DE KEIZER
8
09:56
LAUWERS ANNELORE - QUATRO
9
10:04
TRUYEN ELINE - PRINCES
10
10:12
VAN ROMPAEY BRENNE - FREEDOM VAN DE COLLIEMOLEN
11
10:20
SLAETS ELLA-JUNE - BROEKKANTS MAGIC
13
10:36
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
14
10:44
VAN DEN WEYGAERT MILAN - BEN VAN DE WALHOEVE
15
10:52
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
16
11:00
DAMEN JONAS - ODILLE II
17
11:08
GEUDENS JARNE - UTOPIA
18
11:16
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
19
11:24
DE BIE MIEN - LANGEVOREN LYNETTE
20
11:32
KOOREMANS LIESELOT - IGOR DE LA LOENA
21
11:40
SCHUEREWEGEN NOA - BE LOVED
22
11:48
SICCARD MILLIE - QUATRO DANCE
23
11:56
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
4
09:24
GODRIE BRAM - PAREL
8
09:56
PANS LENTEL - AMIKA
9
10:04
OYOLI NOARA - BOEFJE
10
10:12
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
11
10:20
DE COCK MATIS - SEPPE
12
10:28
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
13
10:36
AERNOUTS SAAR - NIKKY
14
10:44
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
15
10:52
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
16
11:00
DOUWEN JADE - SKYLIGHT
17
11:08
SMETS TILLE - JANNEKE ME
18
11:16
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
19
11:24
DE VADDER JOLIEN - LITTLE MISS HAPPY
20
11:32
BRASPENNING STIG - STARLIGHT
21
11:40
DANEELS LORE - CEASAR
22
11:48
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
23
11:56
VAN VUGT MAURO - MAXI
24
12:04
FRANKEN THIBO - BELLA
25
12:12
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GEYSEN ANOUK - DE MISPELHOEF'S MILIKA
2
09:08
VAN DER BORGT SAM - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
3
09:16
GODRIE BEN - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
5
09:32
VAN LOOVEREN LARA - MOONFLOWER'S BIJOUX
6
09:40
VAN GOMPEL AMÉLINE - SUPER - LJ
7
09:48
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
09:56
SANDERS LUNE - NANITOU
10
10:12
STERCKX RUBE - SJALON
11
10:20
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
12
10:28
DOUWEN EMI - SKYLIGHT
13
10:36
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
14
10:44
HEYLEN ELENA - LUNA
15
10:52
GEERTS BENTHE - ZARA
16
11:00
PAUWELS LOBKE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
17
11:08
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
18
11:16
TOELEN FRAN - ROXANNE
19
11:24
VAN MIERT LIEN - IGOR
20
11:32
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
21
11:40
DRIES BENTE - HARRY
22
11:48
LAENEN GITTE - VERA
23
11:56
PAUWELS LOBKE - SPARTACUS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MEYVIS JULES - IGOR
2
09:08
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
4
09:24
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
5
09:32
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
6
09:40
FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
8
09:56
VAN HOOIJDONK JULIE - FULNAHO'S LOEKIE
9
10:04
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
10
10:12
MEYVIS SAAR - SAVI
11
10:20
GODRIE BEN - CARINA
13
10:36
GEYSEN BJARNE - BOOMER
14
10:44
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
15
10:52
STEVENS NINA - CHOOPY
16
11:00
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
17
11:08
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
18
11:16
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
19
11:24
NOTELÉ ROOS - SISSI OPTIMA
20
11:32
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
21
11:40
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
22
11:48
BENS LOUISE - QUI - VIVE
23
11:56
WOUTERS HANNE - ANKY
24
12:04
MERTENS MART - FEMKE
25
12:12
PEELMANS KAYLA - QUALITYFINGER
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:44
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
4
11:08
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
5
11:16
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
6
11:24
VAN DEN EYNDE ANNA - DEWI
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
4
13:24
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
5
13:32
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
6
13:40
KLEEREN YARA - INDY
7
13:48
MALISART MARTE - MOONLIGHT
8
13:56
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
9
14:04
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
10
14:12
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
11
14:20
GODRIE LOTTE - SMOKEY
13
14:36
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
14
14:44
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
15
14:52
ANDRIES FLOOR - DJAMILA
16
15:00
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
17
15:08
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
18
15:16
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
19
15:24
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
20
15:32
GODRIE JULIE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
21
15:40
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
22
15:48
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
23
15:56
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERLINDEN SARAH - EMIRAT TOUSSAINT
4
13:24
LENAERTS EMILIE - ZARA
5
13:32
VAN ESPEN RUNE - LARIENA'S DONDER
6
13:40
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
7
13:48
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
6
13:40
VAN DE MIEROP JOS - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
7
13:48
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
8
13:56
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
9
14:04
VAN HOECK HANNE - GREECE
10
14:12
VAN DEN HEUVEL TATE - KALLISTO-D'OR V/H JUXSCHOT
11
14:20
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
13
14:36
BONNE NETTE - ROWA VAN FRESIAHOEVE
14
14:44
HEYLEN ANOUK - MIKEL
15
14:52
IJPELAAR RUNA - JOLY'S FIERRO
16
15:00
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
17
15:08
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
18
15:16
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
19
15:24
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
20
15:32
COECKELBERGS LAURA - WITHOF'S DIVA CHARISMA
21
15:40
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
22
15:48
VAN DEN BRUEL MARIE - TINTIN VAN DEN KIEVIT
23
15:56
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
6
13:40
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
7
13:48
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
8
13:56
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
9
14:04
VAN DYCK LENA - FLEUR
10
14:12
BORGHS RINDERT - GOLDWIND EMPIRE'S PLEASURE
11
14:20
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
12
14:28
MEYVIS JULES - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
13
14:36
LOOYMANS INTE - ODESSA
14
14:44
JANSSENS LAURA - MELLOMABE
15
14:52
VAN DE VOORDE JULIE - UTOPIA'S JEWEL
16
15:00
BRASPENNING BERRE - OKKI
17
15:08
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
18
15:16
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
19
15:24
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
20
15:32
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
21
15:40
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
22
15:48
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
23
15:56
VINGERHOETS JENNE - CINDY
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
6
13:40
GEYSEN BJARNE - LUCKY D
7
13:48
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
8
13:56
VERHEYEN DIETE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
10
14:12
PEETERS STIEN - DJANGO
11
14:20
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
13
14:36
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
14
14:44
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
15
14:52
VAN ELSEN KATO - GILENKA
16
15:00
LAURIJSSEN CLAIRE - CHANEL
17
15:08
SNIJDERS MATHIJS - LUMINAHOF'S HAILY
18
15:16
LAENEN ROMY - BONBON
19
15:24
CAEMS KIANA - ROXANNE
20
15:32
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
21
15:40
LAENEN LAURA - TANJA
22
15:48
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
23
15:56
VAN ELSEN KATO - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
7
13:48
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
8
13:56
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
9
14:04
ROMBOUTS RENSKE - ZAFIRO (VALKO)
10
14:12
STEVENS RUNE - ORCHID'S TINKERBEL
11
14:20
BELLOY AMÉLIE - PAINT HOF TER ZEEDYCKE
12
14:28
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
13
14:36
PIEDFORT JOZEFIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
14
14:44
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
15
14:52
WUYTS ELLE - STEGSTEDGARDS CATAGO
16
15:00
VAN KERCKHOVEN EMMA - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
17
15:08
BASTIAENSSEN CAMI - SPOT
18
15:16
GUEIBE AURÉLINE - FABIAN
19
15:24
VAN ROMPAEY YOUNA - FLORIAN
20
15:32
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
21
15:40
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
22
15:48
JANSSENS ALINA - MISTIQUE
23
15:56
HEENS EMILY - HOT SHOT
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
BEYERS FRÉDÉRIQUE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
7
13:48
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
8
13:56
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
9
14:04
DE SCHUTTER HANNEKE - PRADO LECO
10
14:12
LENAERTS LENNEKE - DIÉGO
11
14:20
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
12
14:28
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
13
14:36
VAN ESPEN RUNE - ENKA PRINCESS VD ZWALUWHOEVE
14
14:44
MALISART MARTE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
15
14:52
BROSENS YANA - BALDERLO'S BABOUSHKA
16
15:00
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
17
15:08
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
18
15:16
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
19
15:24
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
20
15:32
VAN DEN BERGH KATO - MAYA
21
15:40
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
22
15:48
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
LAENEN MELANIE - FRODO
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
3
13:16
HENS LOTTE - PEPSI
4
13:24
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
6
13:40
BUYS YANA - THOR
7
13:48
KLEEREN YONI - ROCKY
8
13:56
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
9
14:04
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
10
14:12
VAN BEVEREN ROMY - ORCHID'S KARIANDRA
11
14:20
MARIËN MARGOT - RUMBA VH STRATENEINDE
12
14:28
VAN VUGT MILAN - BRAND'S LOTUS
13
14:36
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
14
14:44
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
15
14:52
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
16
15:00
VAN DEYNZE AXL - KANTJE'S AMERICANO
17
15:08
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
18
15:16
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
19
15:24
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
20
15:32
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
21
15:40
KOYEN LIEN - VOSJE
22
15:48
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
23
15:56
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
24
16:04
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
25
16:12
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
OPREEL JANA - FUDGE
4
13:24
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
5
13:32
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
6
13:40
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
7
13:48
DE HAES JULIE - QUIDO VD BISSCHOP
8
13:56
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
9
14:04
PEETERS MILA - BANDIET 20101302
10
14:12
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
11
14:20
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
12
14:28
VERBEECK JINTE - VENUS H
13
14:36
OPREEL JANA - SHIRA
14
14:44
DIERCKX YENTHE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
15
14:52
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
16
15:00
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
17
15:08
VAN DIJCK MARIE - RONNY
18
15:16
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
19
15:24
BROECKX YANA - JOLY'S AMARYLIS
20
15:32
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
21
15:40
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
22
15:48
AERTGEERTS YANA - HANNE VAN DE LEEUWERKHOEVE
23
15:56
VERBIST KAYLA - CINDER
24
16:04
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
25
16:12
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
5
13:32
MARIËN MARGOT - LET'S GO VAN HET ROZENDAELHOF
6
13:40
DECKX KENZA - KANTJE'S BUNZER
7
13:48
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
8
13:56
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
9
14:04
VAN DE PEER RENEE - MAGIC STARLIGHT TIR ASLEEN
10
14:12
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
11
14:20
PRIMUS KIRSTEN - HOPPENHOF'S DANIEL
12
14:28
ROMBOUTS ANOUK - RANA
13
14:36
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
14
14:44
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
15
14:52
VERLINDEN MARIE - ORCHID'S NEPTUNES
16
15:00
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
17
15:08
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
18
15:16
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
19
15:24
NEVELSTEEN MICHIEL - ROLEX
20
15:32
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
21
15:40
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
22
15:48
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
23
15:56
VAN HEMELEN JULIE - KULBERG'S LANCELOT
24
16:04
VAN HOECK INE - GALOT
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
SANDERS LUNE - CASANDRA
3
09:16
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
5
09:32
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
6
09:40
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
7
09:48
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
8
09:56
VAN DER BORGT SAM - RUBY
9
10:04
VAN DE ZANDE FEBE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
10
10:12
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
11
10:20
DE WEERDT VINZ - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
12
10:28
KOYEN CIS - SUZI Q
13
10:36
BUIKS RENSKE - JULIAN
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
0
Ring 0: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KLEEREN YONI - MAX
2
13:08
VAN DE VENNE JAY - APPLE CANDY
3
13:16
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
6
13:40
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
7
13:48
HOPPENBROUWERS EMILY - TWINKEL
8
13:56
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
10
14:12
LENAERTS JULIE - JULIE
11
14:20
VAN DE VENNE JAY - LUNA
13
14:36
CAEMS KIANA - DIVINA
14
14:44
MERTENS LISSE - SARINA
15
14:52
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
16
15:00
RENDERS TESSA - MACHO
17
15:08
CAUCHOIS LIZZIE - SUMMER BOY
18
15:16
HERMANS LIESBETH - FAEY
19
15:24
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
20
15:32
VAN DE VOORDE JOLIEN - HEMMINGWAY VAN DUYVERSPUTTEN
21
15:40
VERBIST VALENTINE - FRAGIEL AH
22
15:48
VAN ELSEN WARRE - VICKY
23
15:56
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
5
13:32
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
6
13:40
FRANKEN KIRSTEN - MARIENA
7
13:48
BREUGELMANS LAURA - FRITS
8
13:56
BUSCHMAN NINA - AMOS
9
14:04
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
10
14:12
VOLCKAERTS FLEUR - FLOWER
11
14:20
COENEGRACHTS ARNE - DE HALGOREN VIVACÉ
13
14:36
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
14
14:44
NAUWELAERTS NORE - CENTO
15
14:52
LAENEN GITTE - NASTY BOY
16
15:00
OORTS LORE - SUMMER
17
15:08
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
18
15:16
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
19
15:24
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
20
15:32
DANEELS THOMAS - FLOR
21
15:40
VAN DE VOORDE JULIE - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
22
15:48
HELSEN HANNAH - TOETJE
23
15:56
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:56
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:12
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
4
14:20
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
5
14:28
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
6
14:36
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
7
14:44
ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
8
14:52
NEVELSTEEN SAAR - DOROTHY
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
13:48
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
10
14:12
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
13
14:36
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
14
14:44
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
15
14:52
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
16
15:00
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
17
15:08
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
18
15:16
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
19
15:24
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
20
15:32
PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
21
15:40
VAN MIERT LORE - ITCH S
22
15:48
SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
23
15:56
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
24
16:04
VAN DIJCK JOPPE - LARS
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (S)
13:30
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DENS GIEL - TRISTAN
2
13:31
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
3
13:33
SEGERS STIJN - LOTTE
4
13:35
TRUYEN ELINE - VLEKJE
5
13:37
NEESKENS BO - FLOR
6
13:39
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
7
13:41
VISSERS JANA - TOONTJE
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (A)
12:39
13:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:39
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
2
12:40
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
3
12:42
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
4
12:44
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
5
12:46
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
6
12:48
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
7
12:50
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
8
12:51
BUIKS RENSKE - JULIAN
9
12:53
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
10
12:55
VAN DER BORGT SAM - RUBY
12
12:59
DE PAUW PIETER-JAN - MICKY
13
13:01
DE WEERDT VINZ - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
14
13:02
KOYEN CIS - SUZI Q
15
13:04
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
16
13:06
VERAGHTERT ROOS - SELLA
17
13:08
SANDERS LUNE - CASANDRA
18
13:10
BUTS STAN - PABLO
19
13:12
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
20
13:13
VAN HOEF SIEN - SPOOKEY
21
13:15
VAN GOMPEL AMÉLINE - TOBY VAN DE WATERHOEVE
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
2
08:31
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
3
08:33
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
4
08:35
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
7
08:41
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
08:42
FRANKEN THIBO - PEBBLES
9
08:44
DOUWEN JADE - SKYLIGHT
10
08:46
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
11
08:48
VERSTREPEN MORANE - LOTJE TB
12
08:50
DE COCK MATIS - SEPPE
13
08:52
VAN DER BORGT SAM - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
14
08:53
DAMEN JONAS - SHERREE
15
08:55
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
16
08:57
THIELEMANS LINDE - DONDER
17
08:59
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
18
09:01
MERTENS MART - INKIEPINKIE
19
09:03
BOLLANSÉE LOTTE - SUPER - LJ
20
09:04
DOUWEN EMI - SKYLIGHT
21
09:06
WOUTERS HANNE - ANKY
22
09:08
AERNOUTS SAAR - NIKKY
23
09:10
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
24
09:12
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
25
09:14
CEULEMANS ILANA - SIENTJE "P"
26
09:15
VAN WESENBEECK LODE - SAARTJE
27
09:17
TRUYEN ELINE - PRINCES
28
09:19
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
09:21
DE WEERDT VINZ - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
31
09:25
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
32
09:26
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
DAMEN JONAS - ODILLE II
VAN WESENBEECK PAULIEN - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (B)
00:01
00:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
2
00:02
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
3
00:03
STEVENS NINA - RAKKIE
4
00:04
VAN HOECK JOPPE - KORTEHOEVE'S MAX
5
00:05
NOTELÉ ROOS - SISSI OPTIMA
6
00:06
FRANKEN KIRSTEN - PANTER
7
00:07
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
8
00:08
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
9
00:09
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
10
00:10
MORIS LEONIE - JUANTO
11
00:11
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
12
00:12
GODRIE BEN - CARINA
13
00:13
VAN HOECK SAM - OLALA DE KEIZER
14
00:14
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
15
00:15
GEYSEN BJARNE - BOOMER
16
00:16
CAERS RENÉE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
17
00:17
MEYVIS JULES - IGOR
18
00:18
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
19
00:19
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
20
00:20
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
21
00:21
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
22
00:22
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
23
00:23
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
24
00:24
STEVENS NINA - CHOOPY
25
00:25
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
26
00:26
NOTELÉ ROOS - FARINA
27
00:27
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
28
00:28
VAN WESENBEECK PAULIEN - IVE VAN DE DELTHOEVE
29
00:29
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
30
00:30
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (C)
09:42
10:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:42
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
3
09:45
BLEUX CHARLOTTE - LENTE
4
09:47
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
5
09:49
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
6
09:51
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
7
09:53
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
8
09:54
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
11
10:00
DE WIT LIEN - ACROBAT
12
10:02
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
13
10:04
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
15
10:07
DAMEN NENA - FANNY VAN DE WEZELAAR
16
10:09
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
17
10:11
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
18
10:13
AERTSEN AMELIE - BUENO
19
10:15
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
20
10:16
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
22
10:20
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
23
10:22
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
24
10:24
VERHOEVEN LOUIZE - SPIRIT
25
10:26
VAN DEN BRUEL MARIE - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
26
10:27
NOTELÉ ROOS - ICE CUBE VAN DUYVERSPUTTEN
27
10:29
CAEMS KIANA - DIVINA
28
10:31
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
29
10:33
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
DE WIT LIEN - ACROBAAT V/D WEZELSE HEIHOEVE
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
09:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
2
08:32
FRANKEN KIRSTEN - MARIENA
3
08:34
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
4
08:36
KLEEREN YARA - INDY
5
08:38
MORIS EMILIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
6
08:40
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
7
08:42
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
8
08:44
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
9
08:46
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
10
08:48
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
11
08:50
VAN DE VOORDE JULIE - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
12
08:52
RENDERS TESSA - SUNNY BOY
13
08:54
DE CLERCQ JENS - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
14
08:56
VAN RAEMDONCK FLORIAN - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
15
08:58
VOLCKAERTS FLEUR - FLOWER
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse M (C)
00:01
00:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
2
00:02
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
3
00:03
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
4
00:04
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (D)
10:44
12:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:44
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
2
10:45
VAN DE ZANDE IMKE - RAMONA
3
10:47
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
4
10:49
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
5
10:51
VAN BYLEN FLORIAN - SIEKE VAN DE GROENHEUVEL
6
10:53
JANSSENS ALINA - MISTIQUE
7
10:55
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
8
10:56
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
9
10:58
VAN ROSSUM CAROLINE - TRICOLORE VAN HET KLAVERTJE
10
11:00
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
16
11:11
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
17
11:13
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
18
11:15
SELS OLIVER - ZEPP
19
11:17
VAN ELSEN KATO - GILENKA
21
11:20
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
23
11:24
MEYVIS JULES - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
24
11:26
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
25
11:28
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
26
11:29
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
27
11:31
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
28
11:33
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
29
11:35
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
31
11:39
VAN DIJCK JONAS - TROUBADOUR OPTIMUS
32
11:40
GEYSEN BJARNE - LUCKY D
33
11:42
FRANKEN EVELYNE - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
34
11:44
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
35
11:46
STEVENS RUNE - ORCHID'S TINKERBEL
36
11:48
LOOYMANS INTE - ODESSA
37
11:50
LAURIJSSEN CLAIRE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
38
11:51
VAN ROSSUM CAROLINE - ORCHID'S CEPHALIA
39
11:53
SMITS GUUSJE - DIVA
40
11:55
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
41
11:57
VAN DER AA AXL - CALIMERO
42
11:59
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
43
12:01
CAEMS KIANA - ROXANNE
44
12:02
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
45
12:04
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
46
12:06
SNIJDERS LARS - NANNI 83
47
12:08
VAN DEN BRUEL MARIE - SALADIN VAN DEN KIEVIT
48
12:10
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
49
12:12
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
50
12:13
VAN DIJCK JONAS - SANTA MARIA OPTIMA
51
12:15
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (D)
09:15
11:27
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:13
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
1
09:15
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
2
09:17
MARIËN MARGOT - RUMBA VH STRATENEINDE
3
09:19
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
4
09:21
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
5
09:23
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
6
09:25
VAN DE MIEROP JOS - QUICKSTAR
7
09:27
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
8
09:29
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
9
09:31
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
10
09:33
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
11
09:35
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
16
09:45
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
17
09:47
VAN HOECK JOPPE - GREECE
18
09:49
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
19
09:51
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
20
09:53
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
21
09:55
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
22
09:57
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
23
09:59
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
24
10:01
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
25
10:03
VAN RAEMDONCK KOBE - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
26
10:05
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
27
10:07
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
28
10:09
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
29
10:11
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
31
10:15
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
32
10:17
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
33
10:19
VAN KERCKHOVEN EMMA - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
34
10:21
VAN DE VOORDE JULIE - UTOPIA'S JEWEL
35
10:23
LAURIJSSEN JANA - ELVIRA
36
10:25
KLEEREN YARA - GOODWAY
37
10:27
KLEEREN YONI - ROCKY
38
10:29
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
39
10:31
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
40
10:33
VAN DIJCK JOPPE - LARS
41
10:35
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
42
10:37
CAERS RENÉE - MANFRED
43
10:39
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
44
10:41
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
45
10:43
VAN DIJCK MARIE - RONNY
46
10:45
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
47
10:47
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
48
10:49
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
49
10:51
MORIS EMILIE - ORCHID'S OLIVIA
50
10:53
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
51
10:55
KOYEN LIEN - VOSJE
52
10:57
VERSCHOOTEN ZOE - BERTJE
53
10:59
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
54
11:01
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
55
11:03
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
56
11:05
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
57
11:07
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
58
11:09
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
59
11:11
NAUWELAERTS CATHO - KWINTO VAN DE RECHRI
60
11:13
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
62
11:17
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
63
11:19
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
64
11:21
VINGERHOETS JENNE - CINDY
66
11:25
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
67
11:27
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse M (D)
00:01
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
2
00:02
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
3
00:03
FRANKEN EVELYNE - REICHSGRAF-DRUM VAN HET JUXSCHOT
4
00:04
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
5
00:05
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
6
00:06
VAN DEYNZE AXL - KANTJE'S AMERICANO
7
00:07
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
8
00:08
DE COCK LIO - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
9
00:09
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
10
00:10
MORIS EMILIE - JANA
11
00:11
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
12
00:12
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
13
00:13
VAN DE MIEROP JOS - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
14
00:14
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
15
00:15
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
16
00:16
VAN HOECK HANNE - QUILANA
17
00:17
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
18
00:18
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
19
00:19
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
20
00:20
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
21
00:21
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
22
00:22
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
23
00:23
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
24
00:24
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
25
00:25
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
26
00:26
BRASPENNING BERRE - OKKI
B-TERREIN
Ring B-TERREIN: STIJL Klasse B (S)
13:30
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DENS GIEL - TRISTAN
2
13:31
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
3
13:33
SEGERS STIJN - LOTTE
4
13:35
TRUYEN ELINE - VLEKJE
5
13:37
NEESKENS BO - FLOR
6
13:39
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
7
13:41
VISSERS JANA - TOONTJE
B-TERREIN
Ring B-TERREIN: STIJL Klasse B (A)
12:39
13:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:39
MASURE AMBER - YSSELVLIEDTS ELFRYN
2
12:40
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
3
12:42
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
4
12:44
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
5
12:46
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
6
12:48
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
7
12:50
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
8
12:51
BUIKS RENSKE - JULIAN
9
12:53
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
10
12:55
VAN DER BORGT SAM - RUBY
12
12:59
DE PAUW PIETER-JAN - MICKY
13
13:01
DE WEERDT VINZ - VAN MOLENWEIDE'S RINGO
14
13:02
KOYEN CIS - SUZI Q
15
13:04
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
16
13:06
VERAGHTERT ROOS - SELLA
17
13:08
SANDERS LUNE - CASANDRA
18
13:10
BUTS STAN - PABLO
19
13:12
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
20
13:13
VAN HOEF SIEN - SPOOKEY
21
13:15
VAN GOMPEL AMÉLINE - TOBY VAN DE WATERHOEVE
B-TERREIN
Ring B-TERREIN: STIJL Klasse B (B)
08:30
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
2
08:31
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
3
08:33
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
4
08:35
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
7
08:41
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
08:42
FRANKEN THIBO - PEBBLES
9
08:44
DOUWEN JADE - SKYLIGHT
10
08:46
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
11
08:48
VERSTREPEN MORANE - LOTJE TB
12
08:50
DE COCK MATIS - SEPPE
13
08:52
VAN DER BORGT SAM - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
14
08:53
DAMEN JONAS - SHERREE
15
08:55
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
16
08:57
THIELEMANS LINDE - DONDER
17
08:59
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
18
09:01
MERTENS MART - INKIEPINKIE
19
09:03
BOLLANSÉE LOTTE - SUPER - LJ
20
09:04
DOUWEN EMI - SKYLIGHT
21
09:06
WOUTERS HANNE - ANKY
22
09:08
AERNOUTS SAAR - NIKKY
23
09:10
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
24
09:12
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
25
09:14
CEULEMANS ILANA - SIENTJE "P"
26
09:15
VAN WESENBEECK LODE - SAARTJE
27
09:17
TRUYEN ELINE - PRINCES
28
09:19
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
29
09:21
DE WEERDT VINZ - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
31
09:25
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
32
09:26
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
DAMEN JONAS - ODILLE II
VAN WESENBEECK PAULIEN - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse L (B)
00:01
00:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
2
00:02
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
3
00:03
STEVENS NINA - RAKKIE
4
00:04
VAN HOECK JOPPE - KORTEHOEVE'S MAX
5
00:05
NOTELÉ ROOS - SISSI OPTIMA
6
00:06
FRANKEN KIRSTEN - PANTER
7
00:07
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
8
00:08
VAN REGENMORTEL ELISE - NEMO
9
00:09
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
10
00:10
MORIS LEONIE - JUANTO
11
00:11
MAERTENS YELENA - REBEL VAN DE EEKHOEK
12
00:12
GODRIE BEN - CARINA
13
00:13
VAN HOECK SAM - OLALA DE KEIZER
14
00:14
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
15
00:15
GEYSEN BJARNE - BOOMER
16
00:16
CAERS RENÉE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
17
00:17
MEYVIS JULES - IGOR
18
00:18
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
19
00:19
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
20
00:20
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
21
00:21
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
22
00:22
VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
23
00:23
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
24
00:24
STEVENS NINA - CHOOPY
25
00:25
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
26
00:26
NOTELÉ ROOS - FARINA
27
00:27
FRANKEN KIRSTEN - BELLA
28
00:28
VAN WESENBEECK PAULIEN - IVE VAN DE DELTHOEVE
29
00:29
VAN REGENMORTEL ELISE - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
30
00:30
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
B-TERREIN
Ring B-TERREIN: STIJL Klasse B (C)
09:42
10:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:42
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
3
09:45
BLEUX CHARLOTTE - LENTE
4
09:47
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
5
09:49
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
6
09:51
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
7
09:53
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
8
09:54
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
11
10:00
DE WIT LIEN - ACROBAT
12
10:02
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
13
10:04
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
15
10:07
DAMEN NENA - FANNY VAN DE WEZELAAR
16
10:09
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
17
10:11
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
18
10:13
AERTSEN AMELIE - BUENO
19
10:15
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
20
10:16
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
22
10:20
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
23
10:22
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
24
10:24
VERHOEVEN LOUIZE - SPIRIT
25
10:26
VAN DEN BRUEL MARIE - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
26
10:27
NOTELÉ ROOS - ICE CUBE VAN DUYVERSPUTTEN
27
10:29
CAEMS KIANA - DIVINA
28
10:31
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
29
10:33
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse L (C)
08:30
09:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
2
08:32
FRANKEN KIRSTEN - MARIENA
3
08:34
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
4
08:36
KLEEREN YARA - INDY
5
08:38
MORIS EMILIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
6
08:40
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
7
08:42
PERDIEUS JULIETTE - RED BOY
8
08:44
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
9
08:46
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
10
08:48
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
11
08:50
VAN DE VOORDE JULIE - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
12
08:52
RENDERS TESSA - SUNNY BOY
13
08:54
DE CLERCQ JENS - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
14
08:56
VAN RAEMDONCK FLORIAN - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
15
08:58
VOLCKAERTS FLEUR - FLOWER
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse M (C)
00:01
00:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
2
00:02
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
3
00:03
VERSCHOOTEN ZOE - SPEEDY
4
00:04
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
B-TERREIN
Ring B-TERREIN: STIJL Klasse B (D)
10:44
12:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:44
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
2
10:45
VAN DE ZANDE IMKE - RAMONA
3
10:47
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
4
10:49
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
5
10:51
VAN BYLEN FLORIAN - SIEKE VAN DE GROENHEUVEL
6
10:53
JANSSENS ALINA - MISTIQUE
7
10:55
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
8
10:56
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
9
10:58
VAN ROSSUM CAROLINE - TRICOLORE VAN HET KLAVERTJE
10
11:00
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
16
11:11
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
17
11:13
VERMEIREN MARGRIET - ROMANTI
18
11:15
SELS OLIVER - ZEPP
19
11:17
VAN ELSEN KATO - GILENKA
21
11:20
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
23
11:24
MEYVIS JULES - ROMEO VAN 'T ACHTERHOF
24
11:26
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
25
11:28
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
26
11:29
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
27
11:31
VAN DE PEER RENEE - KWENEBOS ANGEL-EYE
28
11:33
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
29
11:35
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
31
11:39
VAN DIJCK JONAS - TROUBADOUR OPTIMUS
32
11:40
GEYSEN BJARNE - LUCKY D
33
11:42
FRANKEN EVELYNE - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
34
11:44
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
35
11:46
STEVENS RUNE - ORCHID'S TINKERBEL
36
11:48
LOOYMANS INTE - ODESSA
37
11:50
LAURIJSSEN CLAIRE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
38
11:51
VAN ROSSUM CAROLINE - ORCHID'S CEPHALIA
39
11:53
SMITS GUUSJE - DIVA
40
11:55
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
41
11:57
VAN DER AA AXL - CALIMERO
42
11:59
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
43
12:01
CAEMS KIANA - ROXANNE
44
12:02
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
45
12:04
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
46
12:06
SNIJDERS LARS - NANNI 83
47
12:08
VAN DEN BRUEL MARIE - SALADIN VAN DEN KIEVIT
48
12:10
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
49
12:12
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
50
12:13
VAN DIJCK JONAS - SANTA MARIA OPTIMA
51
12:15
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse L (D)
09:15
11:27
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:13
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
1
09:15
MORIS EMILIE - KIANA VAN HET RIETHOF
2
09:17
MARIËN MARGOT - RUMBA VH STRATENEINDE
3
09:19
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
4
09:21
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
5
09:23
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
6
09:25
VAN DE MIEROP JOS - QUICKSTAR
7
09:27
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
8
09:29
VAN DIJCK JONAS - QUADRILLE OPTIMA
9
09:31
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
10
09:33
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
11
09:35
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
16
09:45
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
17
09:47
VAN HOECK JOPPE - GREECE
18
09:49
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
19
09:51
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
20
09:53
KENIS STIEN - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
21
09:55
VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
22
09:57
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
23
09:59
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
24
10:01
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
25
10:03
VAN RAEMDONCK KOBE - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
26
10:05
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
27
10:07
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
28
10:09
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
29
10:11
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
31
10:15
VAN DIJCK JONAS - QWERIEN VAN DE BEEKHOEVE
32
10:17
BOES AN - SOFIE - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
33
10:19
VAN KERCKHOVEN EMMA - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
34
10:21
VAN DE VOORDE JULIE - UTOPIA'S JEWEL
35
10:23
LAURIJSSEN JANA - ELVIRA
36
10:25
KLEEREN YARA - GOODWAY
37
10:27
KLEEREN YONI - ROCKY
38
10:29
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
39
10:31
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
40
10:33
VAN DIJCK JOPPE - LARS
41
10:35
SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
42
10:37
CAERS RENÉE - MANFRED
43
10:39
MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
44
10:41
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
45
10:43
VAN DIJCK MARIE - RONNY
46
10:45
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
47
10:47
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
48
10:49
SCHROOYEN RUBEN - HELIOS
49
10:51
MORIS EMILIE - ORCHID'S OLIVIA
50
10:53
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
51
10:55
KOYEN LIEN - VOSJE
52
10:57
VERSCHOOTEN ZOE - BERTJE
53
10:59
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
54
11:01
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
55
11:03
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
56
11:05
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
57
11:07
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
58
11:09
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
59
11:11
NAUWELAERTS CATHO - KWINTO VAN DE RECHRI
60
11:13
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
62
11:17
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
63
11:19
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
64
11:21
VINGERHOETS JENNE - CINDY
66
11:25
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
67
11:27
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse M (D)
00:01
00:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
2
00:02
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
3
00:03
FRANKEN EVELYNE - REICHSGRAF-DRUM VAN HET JUXSCHOT
4
00:04
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
5
00:05
DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
6
00:06
VAN DEYNZE AXL - KANTJE'S AMERICANO
7
00:07
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
8
00:08
DE COCK LIO - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
9
00:09
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
10
00:10
MORIS EMILIE - JANA
11
00:11
VERSCHOOTEN ZOE - NOBILIGIRL VAN K
12
00:12
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
13
00:13
VAN DE MIEROP JOS - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
14
00:14
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
15
00:15
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
16
00:16
VAN HOECK HANNE - QUILANA
17
00:17
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
18
00:18
MOORTGAT MARIE - MIRELLAHENS
19
00:19
VAN DIJCK JONAS - HECTOR OPTIMUS
20
00:20
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
21
00:21
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
22
00:22
FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
23
00:23
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
24
00:24
DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
25
00:25
VAN DEYNZE AXL - JOLY'S CONDOR
26
00:26
BRASPENNING BERRE - OKKI
15/09/2019 - ZPTA1910 - PROVINCIAAL PONYTORNOOI WESTERLO
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots