{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
100045639 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MELDERT
4
11:45
100034963 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HAMONT
100035002 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - PEER
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
4
11:45
1211385 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
5
12:00
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
6
12:15
1211991 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIKSINGEN
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
12:15
100015789 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - PEER
B3
Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:45
100040317 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BOCHOLT
9
13:00
100036691 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - PEER
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:45
1207951 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
9
13:00
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
13:15
1207244 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - MELDERT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN DE MERLEN LOBKE - IN BLOOM DE RIALFO
2
13:38
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
5
14:02
KNAEPEN PAULINE - EVENING-GREY
10
14:42
GIJZEN SANNE - DECENT Z
12
14:58
GOFFIN FREYA - CYRANO VH RINGBOOMHOF
13
15:06
JAEMERS INGE - QULANO
14
15:14
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
15
15:22
LATHOUWERS KARIN - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
16
15:30
VANDERHEYDEN ERINA - FORTUNA
17
15:38
MOORS BRITT - CALISSA
18
15:46
OVERSTEYNS CATO - HELLO YOU Z
19
15:54
LIBBRECHT GREET - IRTAGO Q VAN DE KWACHTHOEVE
20
16:02
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
21
16:10
HOUBEN RAF - QUALITY GOLD VAN HET FARASOHOF
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
MOONS CLAUDIA - JETSKE
4
13:54
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
8
14:26
GERMEYS JANA - IMAGE
9
14:34
PALMANS KJELLE - NAIKY
10
14:42
SENTE CHRISTEL - STARLIGHT
12
14:58
HERMANS SOFIE - LORENZO VAN HET LANGWATER
13
15:06
PAESEN GWEN - ZOCTRO
14
15:14
SIMONS MIRTHE - LORIETA VAN DE AMBACHTSHOEVE
15
15:22
BEUTELS SOFIE - INDY
16
15:30
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
17
15:38
VERHOEVEN PETRA - LYBAR A
18
15:46
VANLANGENAKER ANNICK - HARLEY VAN DE HAVAN
19
15:54
PEETERS JOLIEN - FILISA V/D MOLEKENSHOEVE
20
16:02
GOVAERTS TINA - DANGER
21
16:10
ARKENS LOTTE - JOLIE DU ROYAL
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MOMBAERTS DORIEN - PALMER - V
2
13:38
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
6
14:10
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
9
14:34
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
10
14:42
COPERMANS DAISY - PAINTED RED
12
14:58
RASKIN MARC - NIKITA
13
15:06
MOLENBERGHS SARAH - FERRO
15
15:22
MOORS ELEEN - B-CASSINI
16
15:30
LOOS KAREN - FRAU LUNA
17
15:38
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
18
15:46
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
19
15:54
THIJS LOTTE - BEYONCÈ
20
16:02
ROSMEULEN ROBIN - TSJAJKOVSKI
21
16:10
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
9
14:34
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
12
14:58
GEYSKENS YARI - ORINTA L
13
15:06
VAN HERK SANNE - UGENTO
14
15:14
COLLA ELINE - LARISSA
15
15:22
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
16
15:30
DECKERS CARA - DOMINIQUE
17
15:38
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
18
15:46
CUSTERS LISA - EL DORADO VAN VRIJHERN
19
15:54
RODOLFS SHANA - IESSADA
20
16:02
MOESKOPS REBECCA - KAZAAR
21
16:10
DE WIN ILS - ALLORE MILTOO Z
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
BAERTS EVELINE - GOOGLE MILTOO
2
13:38
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
3
13:46
PAESEN GWEN - PRINCES
4
13:54
DIRIKS LILY - DA VINCI
8
14:26
SWINNEN ERIK - WENDY
9
14:34
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
10
14:42
WAUTERS TORSTEN - CARLIVALLA Z
12
14:58
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
13
15:06
VANDENBERGH KATLEEN - ORIGI
14
15:14
HENDRIX BIEKE - MONA VAN DE DRESSELING
15
15:22
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
16
15:30
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
17
15:38
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
18
15:46
KERKUM YVETTE LAURA - GENTLE FH
19
15:54
SCHUITEVOERDER NANCY - ENDESI
20
16:02
CLAIKENS LUCAS - ODE VAN TOURNEBRIDE
21
16:10
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
6
14:10
VAN SAMANG LOES - AIKO
7
14:18
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
8
14:26
TANS GOELE - FLINTE
9
14:34
SOORS DAISY - INAICA
10
14:42
LOOS ERWIN - CECILIA Z
11
14:50
DE WIN ILS - DIE LADY 310512909
12
14:58
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
13
15:06
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
14
15:14
NIESSEN LIEN - OMAR
15
15:22
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
16
15:30
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
17
15:38
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
18
15:46
VAN SAMANG LOES - CHAMP
19
15:54
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
20
16:02
VOS STEFFIE - ILLUSION
21
16:10
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VANEERDEWEGH NATALIE - DIVA VAN DE AMBROSIUSHOEVE
6
09:40
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
7
09:48
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
8
09:56
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
10
10:12
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
12
10:28
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
13
10:36
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
14
10:44
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
15
10:52
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
16
11:00
VAN DEN HOUT CORNELIS - HIGHLINDA TAONGA
17
11:08
KOG EVY - ELLA
18
11:16
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
19
11:24
LAMBEETS SILKE - KIERAN
20
11:32
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
21
11:40
VANTHIENEN SOFIE - HAMISCA
22
11:48
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
6
09:40
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
8
09:56
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
9
10:04
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
10
10:12
MARTENS JANNE - AMELIE Z
12
10:28
HIJTS JINTHE - VALIVIA
13
10:36
SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
14
10:44
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
15
10:52
DEWIT LORE - FORTUNA
16
11:00
CUPPENS MARNICK - JESS
17
11:08
MUES BART - ZAFIRA
18
11:16
FREMAU KATTY - BO
19
11:24
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
20
11:32
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
21
11:40
LIESENS KJENTHA - DEVINE
22
11:48
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
2
09:08
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
7
09:48
FRANSEN ELKE - PETIT FLEUR
8
09:56
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
9
10:04
REIJNDERS ELLEN - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
10
10:12
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
12
10:28
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
13
10:36
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
14
10:44
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
15
10:52
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
16
11:00
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
17
11:08
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
18
11:16
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
19
11:24
NAGELS VERA - KAMIRA
20
11:32
BEUTELS TINE - ALLISON
21
11:40
BONFRÈRE NAOMI - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
VANDE PAER SONIA - BINGO
9
10:04
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
10
10:12
VANCEER LISA - TRIGAN D
12
10:28
VANDE PAER SONIA - ARAGON
13
10:36
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
14
10:44
CEUNEN JASPER - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
15
10:52
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
16
11:00
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
17
11:08
REIJNDERS ELLEN - HIGH FLYER
18
11:16
JAGER LUNA - FAICO
19
11:24
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
20
11:32
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
21
11:40
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
9
10:04
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
10
10:12
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
12
10:28
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
13
10:36
TANS LOTTE - JUDITH
14
10:44
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
15
10:52
APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
16
11:00
PAREIJN BIEKE - BLIZZARD-S
17
11:08
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
18
11:16
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
19
11:24
GERIS WILLY - FIDAN 3
20
11:32
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
21
11:40
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
8
09:56
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
9
10:04
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
10
10:12
CEYSSENS NICO - KYRA
12
10:28
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
13
10:36
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
14
10:44
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
15
10:52
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
16
11:00
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
17
11:08
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
18
11:16
VANGELOVEN JULIE - WISH
19
11:24
VOS MARION - TOINE
20
11:32
VAN LOOVEREN DIRK - HEAVEN
21
11:40
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SWINNEN CELINE - IGOR
2
09:10
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
3
09:20
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
4
09:30
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
5
09:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
6
09:50
HOLEMANS WENDY - FUMIO DEMURA
7
10:00
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
8
10:10
JAGER MANON - DER LORD
9
10:20
SOORS KATRIEN - DELTA PI
10
10:30
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
12
10:50
HENDRIX LORE - HAVANA-H
13
11:00
COUMANS SANDRA - BELISSA
14
11:10
VAN MOER ANKE - CAMEA
15
11:20
SCHREURS LUC - HALITHYA
16
11:30
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
17
11:40
SOORS KATRIEN - JADA S
18
11:50
KELCHTERMANS JOLIEN - CHLOE VAN DE BUSKESHEIDE
19
12:00
SCHEEPMANS JOS - KAROLUS VAN HET WAUWERHOF
20
12:10
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
21
12:20
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
22
12:30
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:20
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
4
09:30
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
5
09:40
STERKMANS MANON - DAILA
6
09:50
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:10
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
2
10:20
VAN MOER ANKE - FERANTO VAN DE STAPPERSDIJK
4
10:40
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A8
13:30
14:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VANGANSEWINKEL LOBKE - QUINTINO Z
2
13:32
BAETEN KIM - ICONA Z
3
13:34
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
4
13:36
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
5
13:38
COPERMANS DAISY - ONA
6
13:40
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
7
13:42
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
8
13:44
SCHEPERS JORIS - SOLID'S GIRL WP Z
9
13:46
DIRICKX SUS - DECENT Z
14
13:56
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
15
13:58
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
16
14:00
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
17
14:02
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
18
14:04
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
24
14:16
DIRICKX SUS - PAPILLON VAN DE VOSSENBERG
25
14:18
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
26
14:20
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
64
12:06
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
75
12:28
CORTHAUTS ONA - FLIPPITA WP Z
DROESHAUT ANN - COBALT Z
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
WINDMOLDERS NOORTJE - TIAMORE VAN DE HOOGWEIDE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A7
14:35
14:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:35
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
2
14:37
DROESHAUT ANN - COBALT Z
3
14:39
VAN BEERS JOERI - TEANUT VH DINGENSHOF Z
4
14:41
HENDRIX BIEKE - MONA VAN DE DRESSELING
5
14:43
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
6
14:45
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
7
14:47
MOLENBERGHS SARAH - FERRO
8
14:49
AERTS TESSA - NUEVA LUNA VAN DE HERTENRODE
10
14:53
LANDUYT TIJS - OVANA
MICHIELS WOUT - OPTIMA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
10:00
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
2
10:02
SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
3
10:04
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
4
10:06
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
5
10:08
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
6
10:10
DAENEN TINE - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
7
10:12
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
8
10:14
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
9
10:16
LOOS DANNY - PANDORA DL
10
10:18
MOONS CLAUDIA - JETSKE
11
10:20
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
12
10:22
MICHIELS WOUT - ZIP
16
10:30
CLAES JEANINNE - MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL
17
10:32
ULENAERS MATTHIJS - CASANOVA VAN ERPEKOM Z
24
10:46
LOOS DANNY - PREVANO DL
31
11:00
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
31
11:48
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
33
11:04
MICHIELS WOUT - LEONARD
34
11:06
GEERITS KOEN - PJOTR 15
35
11:08
GERMEYS JANA - ECLIPS
36
11:10
FRANSEN ELKE - C-BREAKER Z
37
11:12
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
42
11:22
DE RO JO - MIC - MAC
43
11:24
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
44
11:26
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
46
11:30
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
47
11:32
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
48
11:34
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
49
11:36
VOS KELLY - PINOT VV
50
11:38
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
51
11:40
MICHIELS WOUT - BURISSA H
52
11:42
MEERMANS LEOPOLD - USHAIA Z
53
11:44
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
54
11:46
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
55
11:48
GOFFIN FREYA - CYRANO VH RINGBOOMHOF
57
11:52
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
59
11:56
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
61
12:00
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
62
12:02
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
63
12:04
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
66
12:10
MOORS ROBIN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
67
12:12
LOOS ERWIN - CECILIA Z
68
12:14
AERTS TESSA - NAIROBI VAN DE HERTENRODE
69
12:16
VAN DE MERLEN LOBKE - IN BLOOM DE RIALFO
70
12:18
DE RO JO - HAVANA
71
12:20
OVERSTEYNS CATO - HELLO YOU Z
72
12:22
NOUWEN OLIVIER - QUEEN M Z
73
12:24
CLAIKENS LUCAS - ODE VAN TOURNEBRIDE
74
12:26
NOUWEN CEDRIC - MOJITO VAN DE WINTERBEEK
77
12:32
VOS KELLY - JAMIKA Z
78
12:34
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
79
12:36
CLAES BERT - BIONDY
80
12:38
GEERITS KOEN - PHYLO 15
81
12:40
LOENDERS WOUT - ALLORE MILTOO Z
82
12:42
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
83
12:44
DECKERS JAN - KALYPSO
84
12:46
BAETEN KIM - BERTOLI
85
12:48
MOMBAERTS DORIEN - PALMER - V
86
12:50
VERMEULEN KEVIN - OLYMPUS V/H DINGENSHOF
87
12:52
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
88
12:54
CLAES JEANINNE - PRIMUS V/D GD STBALES
89
12:56
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
90
12:58
PAESEN GWEN - ZOCTRO
BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
HOUBEN RUBEN - PAPILLON HR
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
TIELEN JOKE - ERONETTE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
2
09:02
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
3
09:04
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
5
09:08
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
6
09:10
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
7
09:12
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
8
09:14
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
9
09:16
GEERITS KOEN - OESO 14
11
09:20
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
12
09:22
GEYSEN LEEN - HODRIGO 'R'
14
09:26
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
15
09:28
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
16
09:30
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
17
09:32
DE RO JO - HEAVEN
18
09:34
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
23
09:44
GEYSKENS YARI - ORINTA L
24
09:46
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
25
09:48
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
26
09:50
BERVOETS JORDY - LUCKY 2
27
09:52
GERMEYS DANIEL - IMAGE
28
09:54
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
29
09:56
GEERITS KOEN - NOBLESSE 13
30
09:58
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
31
10:00
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
32
10:02
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
33
10:04
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
34
10:06
SCHEPERS JORIS - OLENKA
35
10:08
HERMANS SOFIE - LORENZO VAN HET LANGWATER
36
10:10
DEWIT LORE - FORTUNA
37
10:12
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
38
10:14
MOORS ELEEN - B-CASSINI
39
10:16
PINXTEN PETER - NATCHO MG
40
10:18
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
41
10:20
GEERTS PAULINE - NIXON 28
42
10:22
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
43
10:24
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
44
10:26
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
45
10:28
DE RO JO - MELODIE
46
10:30
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
47
10:32
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
48
10:34
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
49
10:36
VERMEULEN KEVIN - NARCOTIQUE V/H DINGENSHOF
50
10:38
VANRUSSELT MARTH - IKARA VAN DE GEENEINDE
51
10:40
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
52
10:42
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
53
10:44
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
76
12:30
GEYSEN LEEN - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
GEERTS PAULINE - OBELIX
GUFFENS JANA - KORA VAN DE HOEVEN
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
10:48
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:48
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
2
10:50
MEURRENS KRIS - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
3
10:52
ARTOOS WOUTER - NAFNAF VAN HET PRINSENBOS
4
10:54
DAENEN JOHAN - COOPER Z
5
10:56
CLAES BERT - LIEKE
6
10:58
BONFRÈRE NAOMI - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
7
11:00
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
8
11:02
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
9
11:04
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
10
11:06
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
11
11:08
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
12
11:10
LIESENS KJENTHA - DEVINE
13
11:12
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
14
11:14
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
15
11:16
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
16
11:18
PEETERS JULIE - GEERT
17
11:20
VERMEULEN KEVIN - ODESSA V/H DINGENSHOF
18
11:22
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
19
11:24
GEYSEN GRIET - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
21
11:28
GEERTS LOUISE - JANDARELLE
22
11:30
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
23
11:32
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
24
11:34
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
25
11:36
PINXTEN PETER - NEL P
26
11:38
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
27
11:40
LOENDERS WOUT - HAVANNA MILTOO
28
11:42
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
29
11:44
MARTENS JANNE - AMELIE Z
32
11:50
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
33
11:52
VAN NERUM TINE - CHICO Z
34
11:54
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
35
11:56
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
36
11:58
VERMEYLEN ILSE - APERO
37
12:00
VERMEULEN KEVIN - OXFORD V/H DINGENSHOF
38
12:02
VAN BEERS JOERI - TORRES VAN HET DINGENSHOF Z
39
12:04
VANDENBERK ANKE - THE NEW GAME Z
40
12:06
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
41
12:08
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
42
12:10
STEEGMANS RONALD - MOCHITO VAN DE HEIDE
43
12:12
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
44
12:14
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
45
12:16
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
46
12:18
PEETERS JULIE - GILL UIT DE MELLE
47
12:20
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
48
12:22
CUSTERS AN - CAMPIOLA VAN DEN HOENDRIK
49
12:24
MORIS TOM - BRENDA
50
12:26
WUYTS GITTE - VIOLETTA
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
2
00:02
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
3
00:03
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
4
00:04
DIRICKX SUS - CORVETTE VAN'T KONNINGSHOF Z
5
00:05
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
6
00:06
POSTELMANS LIESBETH - BAROMAAT Z
7
00:07
SCHEPERS JORIS - KARBENA "R"
8
00:08
BECKER MONIQUE - CINCARA W Z
9
00:09
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
10
00:10
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
11
00:11
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
12
00:12
AERTS TESSA - KLASKE VAN DE HERTENRODE
13
00:13
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
14
00:14
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
15
00:15
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
16
00:16
KONINGS STEVEN - AMARETTO
17
00:17
OYEN AN - DOLORES 809622
18
00:18
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
19
00:19
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
20
00:20
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
21
00:21
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
22
00:22
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
23
00:23
PINXTEN PETER - MIEL P
24
00:24
DIRICKX SUS - MAGIC STAR VD BERGHOEVE
25
00:25
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
26
00:26
VANHOUDT KELLY - TOLEDO
27
00:27
SCHEPERS JORIS - MISSY
28
00:28
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
29
00:29
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
30
00:30
CUPPENS MARNICK - JESS
31
00:31
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
32
00:32
COX FRANKY - KASPER VAN 'T HEIDEVELD
33
00:33
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ICARUS
34
00:34
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
35
00:35
LOOS DANNY - NAPOLEON
36
00:36
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
37
00:37
OYEN AN - APRICATE
38
00:38
WUYTS GITTE - CAYENNA VD HOLLEPUT Z
39
00:39
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
40
00:40
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
41
00:41
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
42
00:42
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
43
00:43
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
44
00:44
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
45
00:45
HAUTEKIET JUNO - FYNTON
46
00:46
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
47
00:47
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
48
00:48
DAENEN JOHAN - FRULING DD
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
LOOS DANNY - LORENZO - L
2
00:02
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
3
00:03
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
4
00:04
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
5
00:05
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
6
00:06
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
7
00:07
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
8
00:08
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
9
00:09
APPELTANS ELKE - DIVA Z
10
00:10
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
11
00:11
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
12
00:12
GOEMANS THYS - KAMIRA
13
00:13
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
14
00:14
VRANKEN NICK - CALLANO Z
15
00:15
LOOS DANNY - DOMIENO BOY VAN HET GILDENHOF
16
00:16
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
17
00:17
GEERTS LUC - KABISTO
18
00:18
KONINGS STEVEN - LEXUS VAN HET HERTENROOI
19
00:19
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
20
00:20
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
21
00:21
MAESEN LIEZE - KANERMIE VAN HET WEYENSHOF
22
00:22
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
23
00:23
MORIS BRITT - GALANSA
24
00:24
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
25
00:25
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
26
00:26
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
27
00:27
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
28
00:28
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
29
00:29
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
30
00:30
RAMAEKERS INGRIET - LADY Z
14/07/2019 - ZRTL1902 - LIMBURG
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots