{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
2
09:45
1266151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEERPELT
3
10:00
100046836 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
5
10:30
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
6
10:45
100034996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OPOETEREN
7
11:00
1264737 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HAMONT
8
11:15
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
9
11:30
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
6511528 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PEER
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:45
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
3
11:00
100039975 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GENK
4
11:15
100039997 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LEOPOLDSBURG
5
11:30
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
100039990 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HOESELT
100040043 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VLIJTINGEN
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:45
100016364 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
3
10:00
100040708 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GENK
4
10:15
100018310 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:45
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:45
100034960 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BOCHOLT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:30
6488690 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PEER
1266050 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - NEERPELT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
10:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100034961 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
2
09:45
10561276 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
3
10:00
6880330 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - PEER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
EERDEKENS JULIE - PORTOS
5
09:32
VAN GESTEL LOUISE - LIEKE
6
09:40
JANSSEN JELCO - PETOET
7
09:48
BOSCH ALEXANDER - POEKIE
8
09:56
STEEGMANS LIZE - BONTJE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:12
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:20
VANAKEN LIEN - VERA
3
10:28
MAES BRENT - SNOOPY
5
10:44
MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
6
10:52
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
8
11:08
JANSSEN JELCO - PERLHOF GLENN
9
11:16
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
10
11:24
COX WENDY - PUCK
11
11:32
STERKENS JAAN - BENNIE
12
11:40
GEEBELEN LORE - BERT
13
11:48
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
MAAS KOBE - PUCK
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
3
09:16
BLEYEN RHUNE - KANJER
5
09:32
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
6
09:40
DE COSTER JANA - QUINCY
7
09:48
MERCKEN LINDE - SPIRIT
8
09:56
JANSSEN JARNE - LARS
9
10:04
HAELDERMANS DAAN - SAMSONITE
10
10:12
VERMEIRE JILL - NELLEKE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VLIEGEN CATHO - IRENE
2
09:08
PEETERS LUNA - DESTINY
5
09:32
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
7
09:48
BOONEN LITA - PRINCESSE
8
09:56
KELCHTERMANS GIEL - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
9
10:04
GEENS GEIKE - FLUPKE
10
10:12
REYSKENS LARA - DIDI
11
10:20
LAMBRICHTS LIENE - SAMBER
12
10:28
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
13
10:36
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
14
10:44
BLEYEN RHUNE - JOLIE
15
10:52
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
18
11:16
LEEN FREE - HP CELEGANCE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
SOORS LIEZE - ROOS
5
09:32
EVENS BRITT - EURLY VAN DEN HEIKANT
6
09:40
VERSPREET ILONA - TORNADO
7
09:48
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
8
09:56
HAELDERMANS STAN - JENNY
9
10:04
VAN DEN BOOMEN RUTH - A XANDER
10
10:12
WOUTERS LOUISE - DOBAS
11
10:20
JANSEN HANNE - INDY
12
10:28
COX WENDY - SNOWY
13
10:36
LOOS THORBEN - SUMATHY
14
10:44
STEEGMANS CAS - VALERIO
15
10:52
VERJANS MEINE - BLOOM
MAAS KOBE - SNOWY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
10:28
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
SWENNEN TINE - PIPI
4
10:52
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
5
11:00
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
6
11:08
VAN TULDER MALINE - COCO CHANEL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:24
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:32
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
3
11:40
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
4
11:48
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
4
13:24
EVENS BRITT - PEPITA
5
13:32
CORENS JANA - BLIXE
6
13:40
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
7
13:48
KUPPENS NICK - MISS SALLY
8
13:56
LEEN FREE - SPIRIT
9
14:04
STEGEN CARLOTTA - STEFANIE
11
14:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
12
14:28
PEETERS ROMY - PRINS CHAD-CHYIOMENNIE
13
14:36
MICHELS XIBE - LIZZY
14
14:44
DIDDEN MAREN - FLEUR
15
14:52
GEENS JANNE - SAMANTHA
16
15:00
AERTS ESTHER - AMALIA
17
15:08
SWENNEN EMMA - SAM120
18
15:16
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
19
15:24
BLEYEN RHUNE - FILINI
20
15:32
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
14:36
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:44
MONNISSEN JULIE - KYRA
3
14:52
LOOS JADE - PIMMEKE
4
15:00
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
5
15:08
GEERITS FLORE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
6
15:16
JANSEN FEMKE - BENTO
7
15:24
CEYSSENS SOFIE - BIANCA
8
15:32
GOORMAN ELLEN - SYDNEY
9
15:40
KEMPEN CHARLOTTE - LIEKE
10
15:48
HAELS ANOUK - LORENZ
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:40
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:48
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
3
13:56
GEERITS FLORE - HETTY
4
14:04
SCHROYEN KAAT - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
5
14:12
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
3
13:16
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
4
13:24
MONNISSEN JULIE - ASGARD
5
13:32
JONKERS NATASHA - GOOD LUCK
6
13:40
LEEN SIEBE - UNTER
7
13:48
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
8
13:56
BLEYEN RHUNE - AUSONE
9
14:04
LEEN SIEBE - SHEIK
10
14:12
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
11
14:20
WITHOFS SOFIE - KA VAN ORCHID
12
14:28
TIJSKENS LAURE - NAVAYO
13
14:36
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
14
14:44
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
15
14:52
BLEYEN RHUNE - FLAME
16
15:00
STERKENS CEL - JOLY'S MISTRAL
17
15:08
MENTENS JANA - RIVER
18
15:16
VERMEIRE BO - GRACE
19
15:24
KINABLE MAYA - WANNES
20
15:32
GEURTS KAAT - CORNE'S HEIDY
21
15:40
POUDERS ANISSA - TAYOU VAN DEN HAAGAKKERS
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEURTS ALYSHA - CAROLA
2
13:08
KERKHOFS GIEL - HATTRICK ZARALY
3
13:16
UTEN EMILY - HEVEN
4
13:24
MEYERS SAM - CHICA
5
13:32
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
8
13:56
BOX BRITT - BRITT
9
14:04
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
10
14:12
WINTERS LINDE - OMAR
12
14:28
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
13
14:36
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
14
14:44
KUPPENS NICK - DIVA
15
14:52
BOSMANS NEL - TAKYTA
16
15:00
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
17
15:08
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
18
15:16
BODE MARTHE-LOUISE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
19
15:24
MICHELS DANTE - SHERATON
20
15:32
LOOS THORBEN - ORCHID'S RAMSES
21
15:40
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
4
13:24
COX KARLIJN - KAMIRO K
5
13:32
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
6
13:40
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
7
13:48
LOOS JADE - BON JOVI
8
13:56
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
9
14:04
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
10
14:12
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
12
14:28
VANDEBEEK LIEN - LUNA
13
14:36
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
14
14:44
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
15
14:52
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
16
15:00
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
17
15:08
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
18
15:16
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
19
15:24
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
20
15:32
KERKHOFS GIEL - FANCY
21
15:40
PEETERS LOTTE - FLOWER
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:56
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:04
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
3
14:12
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
4
14:20
BOOMS SIEN - DOLIONES
5
14:28
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
6
14:36
CEYSSENS JULIE - ORCHID'S POPCO
7
14:44
VAN SAMANG SIEN - GREMASHOF JAMILAH
8
14:52
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
4
13:24
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
16
15:00
JANSSEN FLOOR - KEANO
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:30
08:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOSCH ALEXANDER - POEKIE
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
08:42
09:06
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:44
DE COSTER JANA - QUINCY
3
08:46
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
4
08:48
MERCKEN LINDE - SPIRIT
5
08:50
BLEYEN RHUNE - KANJER
6
08:52
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
7
08:54
BOSCH ALEXANDER - GOOD HOPE'S WILLY'S
8
08:56
HAELDERMANS DAAN - SAMSONITE
9
08:58
STERKENS JAAN - BENNIE
10
09:00
VERMEIRE JILL - NELLEKE
11
09:02
GEENS JANNE - LUANA
12
09:04
DAS LIAM - VENNEZICHT PEBBLES
JANSSEN JARNE - LARS
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (B)
09:19
09:45
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:19
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
1
09:21
LEEN FREE - HP CELEGANCE
2
09:23
HAELDERMANS STAN - JENNY
3
09:25
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
7
09:33
PEETERS LUNA - DESTINY
8
09:35
VERSPREET ILONA - TORNADO
9
09:37
BLEYEN RHUNE - JOLIE
10
09:39
JANSEN HANNE - INDY
11
09:41
GEENS GEIKE - FLUPKE
12
09:43
LOOS THORBEN - SUMATHY
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (B)
15:15
15:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
2
15:17
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
3
15:19
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
4
15:21
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
5
15:23
GEERITS FLORE - KAATJE
6
15:25
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (C)
10:00
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
2
10:02
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
3
10:04
SWENNEN EMMA - SAM120
4
10:06
LEEN FREE - SPIRIT
5
10:08
JANSSEN JARNE - FLIKA
6
10:10
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
7
10:12
GEERITS FLORE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
8
10:14
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
10
10:18
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
11
10:20
KUPPENS NICK - MISS SALLY
12
10:22
BLEYEN RHUNE - FILINI
13
10:24
STEGEN CARLOTTA - STEFANIE
14
10:26
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
15
10:28
SCHROYEN EMMA - FERRO
16
10:30
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
17
10:32
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (C)
12:04
12:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:04
MONNISSEN JULIE - KYRA
2
12:06
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
3
12:09
VERHEYEN SARAH - SALLY
4
12:11
LOOS JADE - PIMMEKE
5
12:14
HAELS ANOUK - LORENZ
6
12:16
JANSEN FEMKE - BENTO
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (C)
16:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
2
16:02
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (D)
10:43
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:43
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
2
10:45
KINABLE MAYA - WANNES
3
10:47
JANSSEN JENNICK - ULYSSE DU MARON
4
10:49
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
5
10:51
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
6
10:53
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
9
10:59
KERKHOFS GIEL - FANCY
10
11:01
GEURTS ALYSHA - CAROLA
11
11:03
CORENS JANA - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
12
11:05
JONKERS NATASHA - GOOD LUCK
13
11:07
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
14
11:09
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
15
11:11
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
17
11:15
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
18
11:17
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
19
11:19
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
20
11:21
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
21
11:23
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
22
11:25
VOSSEN MINNE - INJAS
23
11:27
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
24
11:29
WAUTERS JANNE - RAMBO
25
11:31
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
26
11:33
LOMMELEN FREEK - ROSI S
27
11:35
DIDDEN MYRA - TIM T
28
11:37
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
29
11:39
POUDERS ANISSA - TAYOU VAN DEN HAAGAKKERS
30
11:41
MENTENS JANA - RIVER
31
11:43
VERMEIRE BO - GRACE
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (D)
12:45
13:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
GEURTS KAAT - CORNE'S HEIDY
3
12:50
MONNISSEN JULIE - ASGARD
4
12:52
WITHOFS SOFIE - KA VAN ORCHID
5
12:55
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
6
12:57
COX KARLIJN - SENSATION VAN 'T LAAR
7
13:00
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
8
13:02
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
9
13:05
LOOS JADE - BON JOVI
10
13:07
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
11
13:10
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
12
13:12
JANSSEN FLOOR - KANTJE'S EMBER
13
13:15
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
14
13:17
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
15
13:20
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
A terrein
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (D)
16:30
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:30
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
2
16:32
TIJSKENS LAURE - NAVAYO
3
16:34
COX KARLIJN - KAMIRO K
4
16:36
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
5
16:38
LOENDERS LORE - BLIKSEM
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse B (S)
08:30
08:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOSCH ALEXANDER - POEKIE
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse B (A)
08:42
09:06
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:44
DE COSTER JANA - QUINCY
3
08:46
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
4
08:48
MERCKEN LINDE - SPIRIT
5
08:50
BLEYEN RHUNE - KANJER
6
08:52
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
7
08:54
BOSCH ALEXANDER - GOOD HOPE'S WILLY'S
8
08:56
HAELDERMANS DAAN - SAMSONITE
9
08:58
STERKENS JAAN - BENNIE
10
09:00
VERMEIRE JILL - NELLEKE
11
09:02
GEENS JANNE - LUANA
12
09:04
DAS LIAM - VENNEZICHT PEBBLES
JANSSEN JARNE - LARS
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse B (B)
09:19
09:45
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:19
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
1
09:21
LEEN FREE - HP CELEGANCE
2
09:23
HAELDERMANS STAN - JENNY
3
09:25
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
7
09:33
PEETERS LUNA - DESTINY
8
09:35
VERSPREET ILONA - TORNADO
9
09:37
BLEYEN RHUNE - JOLIE
10
09:39
JANSEN HANNE - INDY
11
09:41
GEENS GEIKE - FLUPKE
12
09:43
LOOS THORBEN - SUMATHY
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse L (B)
15:15
15:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
2
15:17
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
3
15:19
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
4
15:21
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
5
15:23
GEERITS FLORE - KAATJE
6
15:25
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse B (C)
10:00
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
2
10:02
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
3
10:04
SWENNEN EMMA - SAM120
4
10:06
LEEN FREE - SPIRIT
5
10:08
JANSSEN JARNE - FLIKA
6
10:10
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
7
10:12
GEERITS FLORE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
8
10:14
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
10
10:18
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
11
10:20
KUPPENS NICK - MISS SALLY
12
10:22
BLEYEN RHUNE - FILINI
13
10:24
STEGEN CARLOTTA - STEFANIE
14
10:26
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
15
10:28
SCHROYEN EMMA - FERRO
16
10:30
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
17
10:32
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse L (C)
12:04
12:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:04
MONNISSEN JULIE - KYRA
2
12:06
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
3
12:09
VERHEYEN SARAH - SALLY
4
12:11
LOOS JADE - PIMMEKE
5
12:14
HAELS ANOUK - LORENZ
6
12:16
JANSEN FEMKE - BENTO
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse M (C)
16:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
2
16:02
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse B (D)
10:43
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:43
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
2
10:45
KINABLE MAYA - WANNES
3
10:47
JANSSEN JENNICK - ULYSSE DU MARON
4
10:49
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
5
10:51
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
6
10:53
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
9
10:59
KERKHOFS GIEL - FANCY
10
11:01
GEURTS ALYSHA - CAROLA
11
11:03
CORENS JANA - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
12
11:05
JONKERS NATASHA - GOOD LUCK
13
11:07
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
14
11:09
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
15
11:11
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
17
11:15
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
18
11:17
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
19
11:19
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
20
11:21
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
21
11:23
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
22
11:25
VOSSEN MINNE - INJAS
23
11:27
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
24
11:29
WAUTERS JANNE - RAMBO
25
11:31
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
26
11:33
LOMMELEN FREEK - ROSI S
27
11:35
DIDDEN MYRA - TIM T
28
11:37
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
29
11:39
POUDERS ANISSA - TAYOU VAN DEN HAAGAKKERS
30
11:41
MENTENS JANA - RIVER
31
11:43
VERMEIRE BO - GRACE
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse L (D)
12:45
13:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
GEURTS KAAT - CORNE'S HEIDY
3
12:50
MONNISSEN JULIE - ASGARD
4
12:52
WITHOFS SOFIE - KA VAN ORCHID
5
12:55
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
6
12:57
COX KARLIJN - SENSATION VAN 'T LAAR
7
13:00
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
8
13:02
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
9
13:05
LOOS JADE - BON JOVI
10
13:07
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
11
13:10
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
12
13:12
JANSSEN FLOOR - KANTJE'S EMBER
13
13:15
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
14
13:17
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
15
13:20
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
A terrein
Ring A terrein: STIJL Klasse M (D)
16:30
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:30
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
2
16:32
TIJSKENS LAURE - NAVAYO
3
16:34
COX KARLIJN - KAMIRO K
4
16:36
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
5
16:38
LOENDERS LORE - BLIKSEM
21/09/2019 - ZPTLPROV19 - PROVINCIAAL HECHTEL-EKSEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots