{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100045639 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MELDERT
2
11:15
100034963 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HAMONT
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1214722 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
3
11:30
13618190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GELLIK
4
11:45
15164130 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VECHMAAL
6
12:15
1206032 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOMMEL
7
12:30
1208052 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
8
12:45
1211385 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
9
13:00
1201180 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GROTE BROGEL
10
13:15
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
11
13:30
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100036691 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - PEER
2
11:45
100035183 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MILLEN
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
12:15
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
100036691 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - PEER
2
12:30
100040317 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BOCHOLT
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
13:30
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
1207244 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - MELDERT
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
POULS ANKE - INVITO VAN DE MANNERS
3
13:46
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
4
13:54
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
5
14:02
PAESEN GWEN - WILKE
6
14:10
VERHEYEN CINDY - INDIS S
9
14:34
MOONS CLAUDIA - JETSKE
11
14:50
GERMEYS JANA - IMAGE
12
14:58
PAESEN GWEN - ZOCTRO
13
15:06
PEETERS JOLIEN - FILISA V/D MOLEKENSHOEVE
14
15:14
LIBBRECHT GREET - IRTAGO Q VAN DE KWACHTHOEVE
15
15:22
MOORS BRITT - INFERNO P
16
15:30
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
17
15:38
ARKENS LOTTE - JOLIE DU ROYAL
19
15:54
VERHOEVEN PETRA - LYBAR A
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
4
13:54
MOORS BRITT - CALISSA
5
14:02
MULDERS LENJA - VIAN H
6
14:10
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
7
14:18
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
8
14:26
GIJZEN SANNE - DECENT Z
12
14:58
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
13
15:06
KNAEPEN PAULINE - EVENING-GREY
14
15:14
LE LIÈVRE VERONIQUE - TINUS
15
15:22
JAEMERS INGE - QULANO
16
15:30
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
17
15:38
LOOS MESSINA - FLORIS
18
15:46
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
19
15:54
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
DECKERS CARA - DOMINIQUE
3
13:46
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
5
14:02
GOVAERTS TINA - DANGER
12
14:58
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
13
15:06
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
14
15:14
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
15
15:22
OOMS AMY - VOLTAIRE VH WILDENKAMP
16
15:30
MARX FEBE - CICERONE
17
15:38
BREULS AUDREY - OLYMPIC VAN HET KEIZERSHOF
18
15:46
PAPS SOFIE - HYRANO
19
15:54
VERDONCK NANCY - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
20
16:02
RODOLFS SHANA - IESSADA
21
16:10
THIJS LOTTE - BEYONCÈ
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
PEETERS DANIELLE - CAITLYN VH KRAAIENBOSHOF Z
4
13:54
BOONEN NOOR - FIOKA VAN DE BLINK
5
14:02
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
8
14:26
VAN BEEK EMILIE - SAVIERA
9
14:34
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
10
14:42
REYNERS ELINE - HATTRICK ZARALY
12
14:58
SMITS VEERLE - HELLA VAN HET WILDENKAMP
13
15:06
LUYCK ELINE - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
14
15:14
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
15
15:22
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
16
15:30
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
17
15:38
VAN HERK SANNE - UGENTO
18
15:46
ROSMEULEN ROBIN - TSJAJKOVSKI
19
15:54
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
20
16:02
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
21
16:10
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
3
13:46
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
5
14:02
BLEYS WILLIAM - OTIS F V/H BLEJANHOF
6
14:10
LEEN GEERT - MALIKA VAN 'T NEOHOF
11
14:50
TIJSKENS JESSIE - WIZZARD VAN DE VOLMOLEN
13
15:06
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
14
15:14
NIESSEN LIEN - OMAR
15
15:22
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
16
15:30
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
17
15:38
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
18
15:46
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
19
15:54
LEEN GEERT - GITANO
20
16:02
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
21
16:10
LOOS KAREN - FRAU LUNA
22
16:18
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
23
16:26
VAN SAMANG LOES - AIKO
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN DE WEERDT MIRIAM - FANTASIA
2
13:38
HENDRIX BIEKE - MONA VAN DE DRESSELING
3
13:46
MOESKOPS REBECCA - WORLDMAN
4
13:54
WAUTERS TORSTEN - CARLIVALLA Z
6
14:10
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
7
14:18
VEYFEYKEN KIM - ACE
8
14:26
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
9
14:34
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
10
14:42
VOS STEFFIE - ILLUSION
11
14:50
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
13
15:06
TANS GOELE - FLINTE
14
15:14
GEYSKENS YARI - ORINTA L
15
15:22
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
16
15:30
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
17
15:38
VOORTMANS CARLIJN - AMBER VAN HET HOKSENT
18
15:46
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
19
15:54
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
20
16:02
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
21
16:10
PAESEN GWEN - PRINCES
22
16:18
VANBUEL LAUREEN - BURENA S
23
16:26
VOORTMANS CARLIJN - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
4
09:24
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
5
09:32
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
6
09:40
SIMONS SOFIE - SPIELLADY
7
09:48
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
8
09:56
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
10
10:12
COX EVY - OBASTRA
11
10:20
LIESENS KJENTHA - DEVINE
12
10:28
FINCKEN JOLIEN - NABALLIE Z
13
10:36
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
14
10:44
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
15
10:52
VANTHIENEN SOFIE - HAMISCA
16
11:00
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
17
11:08
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
18
11:16
BROEKX ANJA - HELIOS
19
11:24
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
20
11:32
FOETS PIETER - NELE VAN HET KRISTOFFELHOF
21
11:40
GIEGHASE RENSKE - ENERGIA V/H VRANKENHOF
22
11:48
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
23
11:56
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
24
12:04
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
25
12:12
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
3
09:16
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
4
09:24
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
5
09:32
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
6
09:40
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
7
09:48
VAN SAMANG LOES - CHAMP
10
10:12
TIJSKENS JESSIE - SLASH
11
10:20
MARTENS JANNE - AMELIE Z
12
10:28
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
14
10:44
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
15
10:52
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
16
11:00
CUPPENS MARNICK - JESS
17
11:08
VAN DAEL CLAIRE - ROYAL REGENT
18
11:16
BEUTELS TINE - ALLISON
19
11:24
MISSOTTEN MARIE - FIFI DES HAYETTES
20
11:32
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
21
11:40
REIJNDERS ELLEN - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
22
11:48
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
23
11:56
HIJTS JINTHE - VALIVIA
24
12:04
DEWIT LORE - FORTUNA
25
12:12
KOG EVY - ELLA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
2
09:08
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
3
09:16
BROEKX ANJA - AMMADEUS VAN HET NEERVELD
4
09:24
APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
6
09:40
VANDE PAER SONIA - ARAGON
7
09:48
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
8
09:56
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
9
10:04
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
10
10:12
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
11
10:20
HAMERS LEANDA - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
12
10:28
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
14
10:44
REIJNDERS ELLEN - HIGH FLYER
15
10:52
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
16
11:00
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
17
11:08
JAGER LUNA - FAICO
18
11:16
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
19
11:24
GERIS WILLY - FIDAN 3
20
11:32
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
21
11:40
VANCEER LISA - TRIGAN D
22
11:48
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
23
11:56
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
24
12:04
CEUNEN JASPER - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
25
12:12
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VALVEKENS SEVERINNE - FLEUR
2
09:08
VEREECKEN HUGO - PAMONA
3
09:16
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
5
09:32
CEYSSENS NICO - KYRA
6
09:40
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
7
09:48
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
8
09:56
VAN LOOVEREN DIRK - HEAVEN
9
10:04
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
10
10:12
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
11
10:20
DEBLIER ELISA - BALVE-B
12
10:28
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
13
10:36
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
14
10:44
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
15
10:52
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
2
09:10
SOORS KATRIEN - DELTA PI
3
09:20
VAN DONINCK JOHAN - FARAH VD STUYVER
4
09:30
MOONS HANNE - GENTLEMEN
5
09:40
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
6
09:50
VANHERK JOS - GIGANT BLESSE
7
10:00
SWINNEN CELINE - IGOR
8
10:10
VAN MOER ANKE - CAMEA
10
10:30
DRIESSENS JOLIEN - JALOR
11
10:40
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
13
11:00
HENDRIX LORE - HAVANA-H
14
11:10
SOORS KATRIEN - JADA S
15
11:20
JAGER MANON - DER LORD
16
11:30
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
17
11:40
KELCHTERMANS JOLIEN - CHLOE VAN DE BUSKESHEIDE
18
11:50
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
19
12:00
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
20
12:10
SCHREURS LUC - HALITHYA
21
12:20
BOUSSE MYRIAM - SORICO
23
12:40
COX BETTY - MANGOHALL VAN DE KAMPERT
24
12:50
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:20
STERKMANS MANON - DAILA
4
09:30
COUMANS SANDRA - BELISSA
5
09:40
SCHUURMANS HELEEN - MR. SPECIAL VAN DE KAMPERT
6
09:50
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
7
10:00
GREGOIRE ANN - DACAPO B
8
10:10
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
9
10:20
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
10
10:30
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
11
10:40
JANSSEN LUC - IBELIM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:00
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
2
11:20
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
3
11:30
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
4
11:40
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
2
TERREIN 2: SPRINGEN Klasse M
13:00
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
3
13:04
OYEN AN - DOLORES 809622
4
13:06
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
5
13:08
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
6
13:10
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
7
13:12
PINXTEN PETER - MIEL P
8
13:14
DAENEN JOHAN - FRULING DD
9
13:16
CUPPENS MARNICK - JESS
11
13:20
DIRICKX SUS - MAGIC STAR VD BERGHOEVE
13
13:24
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
15
13:28
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
16
13:30
HAUTEKIET JUNO - FYNTON
17
13:32
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
18
13:34
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
19
13:36
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
21
13:40
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
23
13:44
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
24
13:46
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
25
13:48
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
26
13:50
BECKER MONIQUE - CARACAS Z
27
13:52
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
28
13:54
PINXTEN PETER - NEL P
29
13:56
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
30
13:58
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
31
14:00
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
32
14:02
DIRICKX SUS - CORVETTE VAN'T KONNINGSHOF Z
33
14:04
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
35
14:08
POSTELMANS LIESBETH - BAROMAAT Z
36
14:10
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
37
14:12
VANHOUDT KELLY - TOLEDO
38
14:14
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
39
14:16
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
40
14:18
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
41
14:20
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
43
14:24
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
44
14:26
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
45
14:28
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
1
TERREIN 1: SPRINGEN Klasse Z
14:15
15:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:15
ANTEUNIS ZOE - CHARISMA VH GEBROEKERHOF Z
2
14:17
LOOS DANNY - LORENZO - L
3
14:19
TIJSKENS AARON - ELIANO
4
14:21
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
5
14:23
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
6
14:25
PIECK INGE - SERRAN VAN WESTLEVEN Z
8
14:29
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
10
14:33
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
11
14:35
MORIS BRITT - GALANSA
13
14:39
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
14
14:41
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
15
14:43
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
16
14:45
PLAS LOUIS - OPTICIEN Z
17
14:47
BROEKX JELLE - HAVANNA VAN HET BROEKXHOF
19
14:51
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
20
14:53
ANTEUNIS ZOE - LIBERTY
22
14:57
VRANKEN NICK - CALLANO Z
23
14:59
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
24
15:01
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
25
15:03
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
26
15:05
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
27
15:07
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
29
15:11
GOEMANS THYS - KAMIRA
30
15:13
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
31
15:15
GREVENDONCK ANN - KADANS-L
32
15:17
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
33
15:19
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
34
15:21
APPELTANS ELKE - DIVA Z
35
15:23
KONINGS STEVEN - LEXUS VAN HET HERTENROOI
36
15:25
ANTEUNIS ZOE - LADY GAGA E
37
15:27
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
38
15:29
GEERTS LUC - KABISTO
39
15:31
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
40
15:33
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
2
TERREIN 2: SPRINGEN Klasse B
09:30
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:32
GEERITS KOEN - OSCAR V/H HEIDEHOF
8
09:44
MOONS CLAUDIA - JETSKE
10
09:48
MICHIELS JAN - NAPOLEON
11
09:50
MICHIELS WOUT - ZIP
15
09:58
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
16
10:00
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
19
10:06
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
21
10:10
MEERMANS LEOPOLD - USHAIA Z
23
10:14
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
24
10:16
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
26
10:20
DAENEN TINE - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
28
10:24
PAESEN GWEN - ZOCTRO
29
10:26
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
31
10:30
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
32
10:32
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
33
10:34
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
34
10:36
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
36
10:40
MICHIELS WOUT - LEONARD
40
10:48
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
41
10:50
TIELEN JOKE - ERONETTE
42
10:52
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
43
10:54
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
44
10:56
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
45
10:58
LOOS DANNY - PANDORA DL
46
11:00
COX ELVI - LORETTE
47
11:02
BREBELS JAN - JAGUAR VAN 'T BROEKEND
48
11:04
GERMEYS JANA - ECLIPS
49
11:06
LEGROS CELINE - NEVADA - L
50
11:08
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
51
11:10
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
52
11:12
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
53
11:14
CLAES JEANINNE - MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL
54
11:16
VANEERDEWEGH NATALIE - DIVA VAN DE AMBROSIUSHOEVE
55
11:18
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
56
11:20
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
57
11:22
CLEMENS TOON - ORCHIDEE VAN DORPERHEIDE
58
11:24
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
59
11:26
MICHIELS WOUT - BURISSA H
60
11:28
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
61
11:30
GUFFENS JANA - KORA VAN DE HOEVEN
62
11:32
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
63
11:34
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
64
11:36
SCHEPERS JASPER - ONICHA VAN 'T GELUTT
65
11:38
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
66
11:40
DROESHAUT ANN - COBALT Z
67
11:42
LOOS DANNY - PREVANO DL
68
11:44
PAESEN GWEN - WILKE
69
11:46
LOOS ERWIN - CECILIA Z
70
11:48
LEEN GEERT - MALIKA VAN 'T NEOHOF
71
11:50
MEERMANS KATLEEN - WINTER
72
11:52
SOORS ELS - LUCAS
73
11:54
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
74
11:56
MARTENS ELS - WIVANTI
75
11:58
BUCKINX FERDY - ORIGI VAN DE HARENMOLEN
76
12:00
VERMEULEN KEVIN - OLYMPUS V/H DINGENSHOF
1
TERREIN 1: SPRINGEN Klasse L
09:00
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN KEVIN - NARCOTIQUE V/H DINGENSHOF
2
09:02
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
3
09:04
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
5
09:08
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
15
09:28
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
16
09:30
STEEGMANS RONALD - MOCHITO VAN DE HEIDE
23
09:44
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
24
09:46
VERMEULEN KEVIN - ODESSA V/H DINGENSHOF
25
09:48
PINXTEN PETER - NATCHO MG
26
09:50
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
27
09:52
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
28
09:54
LIESENS KJENTHA - DEVINE
29
09:56
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
31
10:00
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
32
10:02
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
33
10:04
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
34
10:06
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
35
10:08
MARTENS ELS - JAPPELOUP VD WITHOEVE
36
10:10
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
37
10:12
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
38
10:14
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
39
10:16
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
40
10:18
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
41
10:20
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
42
10:22
COX TIM - ONLINE VAN DE BEUZERIK
43
10:24
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
44
10:26
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
45
10:28
GEYSEN LEEN - HODRIGO 'R'
46
10:30
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
47
10:32
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
48
10:34
HAESEN ISABEAU - LYRICA
49
10:36
COPS NATHALIE - GEISHA
50
10:38
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
51
10:40
CRAUWELS KAREN - JOOST
52
10:42
ANTEUNIS ZOE - NIERKE Z
53
10:44
VERMEULEN KEVIN - OXFORD V/H DINGENSHOF
54
10:46
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
55
10:48
BUCKINX FERDY - HIANKA
56
10:50
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
57
10:52
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
58
10:54
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
59
10:56
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
61
11:00
VANHOUDT KELLY - LANDGRAVIN 28
62
11:02
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
63
11:04
GEERITS KOEN - OESO 14
64
11:06
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
65
11:08
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
66
11:10
DAENEN JOHAN - COOPER Z
67
11:12
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
68
11:14
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
69
11:16
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
70
11:18
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
71
11:20
GREVENDONCK ANN - ASCONA-L Z
72
11:22
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
73
11:24
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
74
11:26
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
75
11:28
GEYSKENS YARI - ORINTA L
76
11:30
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
77
11:32
DEBLIER ELISA - BALVE-B
78
11:34
GEYSEN LEEN - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
79
11:36
TIJSKENS AARON - ICANTOS
80
11:38
GEERTS PAULINE - OBELIX
81
11:40
JANSSEN INE - CLASSIMA
82
11:42
MORIS TOM - BRENDA
83
11:44
GEERITS KOEN - NOBLESSE 13
84
11:46
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
85
11:48
GEYSEN GRIET - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
86
11:50
LOENDERS WOUT - HAVANNA MILTOO
87
11:52
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
88
11:54
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
89
11:56
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
LEYEN SARA - GAIA
22/09/2019 - ZRTLPROV - PROVINCIAAL HECHEL-EKSEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots