{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D3
Ring D3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100018154 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
2
11:15
100001330 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ERPE MERE
3
11:30
100036130 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - WACHTEBEKE
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100046932 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
2
11:15
1232203 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
3
11:30
1238263 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZAFFELARE
4
11:45
1238465 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZELE
5
12:00
9799525 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERELBEKE
6
12:15
1232607 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NINOVE
7
12:30
1233718 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MAARKEDAL
8
12:45
1234728 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-GILLIS-WAAS
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1234425 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KLEIN SINAAI
2
11:15
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
3
11:30
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
4
11:45
1234223 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
5
12:00
1234021 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHELDEWINDEKE
6
12:15
11168841 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ERPE MERE
7
12:30
1237758 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
8
12:45
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
D1
Ring D1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
7
12:30
100046930 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - EKSAARDE DOORSLAAR
8
12:45
14638209 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ZOMERGEM
9
13:00
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
10
13:15
11911596 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - APPELS
11
13:30
14767541 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
D2
Ring D2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
5
12:00
100041587 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - SINT-GILLIS-WAAS
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
10277350 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MAARKEDAL
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
4
11:45
100018189 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KALKEN
5
12:00
5498886 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BRAKEL
6
12:15
11910182 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LOCHRISTI
7
12:30
1234122 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
5455339 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
10
13:15
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
2
13:08
BUGGENHOUT PATRICK - JOLIE NOIRE
6
13:40
BYL FLEUR - JALINKA VAN DE ROUETE
7
13:48
DE WILDE AXANA - QUANTUM AD FUNDUM
8
13:56
DEPOORTERE NOA - JULES
9
14:04
DIELTJENS EMMA - KARINA - TRICHTA
10
14:12
VAN HESE CHRIS - OTHELLO VAN DEN BOS
11
14:20
KESTEMONT ILKE - CHANEL
13
14:36
VAN DEN BOSSCHE LINCY - CHANSON D'AMOUR
14
14:44
GELDOF JULIE - QUINTEN DE FERANN
15
14:52
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
16
15:00
SCHELFHOUT ANNE-LINDE - KARLINE
17
15:08
DE TURCK JOLIJN - ELITE
18
15:16
BAERT IRIS - OSTON VAN HET WEIDSE HOF
19
15:24
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
20
15:32
VAN PUYMBROECK SHANON - CHOPIN VAN HEISTE
21
15:40
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
22
15:48
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
23
15:56
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
OELBRANDT LINDSAY - MI AMOR VAN'T HOF TER DOORN
5
13:32
MEERSMAN INE - SHAOLIN
6
13:40
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
7
13:48
FONTEYN KAAT - SHERIDAN'S VAN BLUE MOON
8
13:56
PELEMAN JENS - LOTUS VAN 'T SPOOR
9
14:04
NELIS FABIAN - PERES - TROYKA
10
14:12
WAUTERS NYAH - WALESKO VH LINDENHOF Z
11
14:20
DE POORTERE SANDY - JOOP GRIS Z
13
14:36
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
14
14:44
LAPIN MARGOT - KARINNA
15
14:52
VAN DROOGENBROECK ILANA - UNSU
16
15:00
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
17
15:08
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
18
15:16
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
19
15:24
DE SMET YENTE - O'NEIL DE YESELO
20
15:32
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
21
15:40
VAN DEN BROECK ELENA - DANCIERO VDB
22
15:48
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
23
15:56
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DEPAEPE EMMA - ZENO
5
13:32
VERHEYEN AN - HEVITA
6
13:40
BUYSE SARA - KITO
7
13:48
KOSOLOSKY CINDY - POWER VAN DE MEERSARENA
8
13:56
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
9
14:04
DE WEIRT MATHIEU - VITA
10
14:12
MAES LINA - LIVISTRO B Z
11
14:20
MAETERS LUCAS - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
13
14:36
STEEMAN CHEYENNE - LAVISTA
14
14:44
VAN DEN BRUELE CELIEN - JUMELLE
15
14:52
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
16
15:00
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
17
15:08
PODEVYN TINY - FALKO
18
15:16
D'HAEYER NOOR - CHAM'PAGNE VAN 'T' VOORHOF
19
15:24
FENAUX JOERI - FIERO
20
15:32
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
21
15:40
IMPENS ANTON - LA RESSE II
22
15:48
VERBRAECKEN INA - TIBET
23
15:56
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE JONGHE LARISSA - PAS DE PANIQUE VAN DE WINNING
5
13:32
VERSWALM HANNE - LENKA
6
13:40
VAN HECKE STIJN - POLLY
7
13:48
MEERSSCHAERT AMBER - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
8
13:56
HEIDELBACH ELISE - KADANCE VAN 'T PADDEHOF
9
14:04
DE WALSCHE CARLOS - HAYLEY
10
14:12
COUCHIE LUKAS - OBERLINA
11
14:20
REYGAERTS MARIE - DELWAUX A
13
14:36
WILSENS JADE - DEMPSY MOVIE STAR
14
14:44
COPPESMETTE BEN - AMARETTO G Z
15
14:52
TIMBREUR CHARLOT - CALANTUS Z
16
15:00
OST LISANNE - FASHION
17
15:08
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
18
15:16
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
19
15:24
PEYNSAERT SARAH - GIZMO
20
15:32
CRUYPELINCK FIEN - CHOWBIZ Z
21
15:40
JANSSEN MARTHE - WENTIKA
22
15:48
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
23
15:56
THIELMAN JESSICA - HANNA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DER VURST MARC - FADIGAHELEEN
2
13:08
MESKENS LIES - IDARCA VAN DE MANGELAAR
3
13:16
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
6
13:40
VAN DAELE SHAUNY - NIKNAK VAN DE DORPSHOEVE
8
13:56
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
9
14:04
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
10
14:12
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
11
14:20
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
13
14:36
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
14
14:44
MEESSENS MIRTE - HELENE
15
14:52
DE PROFT JORIS - WHISPER
16
15:00
FRULLEUX JULIE - SHEREE VAN HET LAER
17
15:08
VANOPBROEKE MATHIJS - QUARTO Z
18
15:16
GOVAERT BRIAN - APOLLO VAN DEN AARD Z
19
15:24
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
20
15:32
CLOMPEN SOFIE - AMIGO GZ
21
15:40
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
22
15:48
DE ROECK JOYCE - CAPUA Z
23
15:56
LAHEYNE ELIEN - CALL ME CARRERA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
2
13:08
VANDORPE MAXINE - HEBRON
7
13:48
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
8
13:56
DIASSON ANNEKE - KNOW-HOW VAN STAL DEN BUITEN
9
14:04
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
10
14:12
DE CONINCK ELINE - GLENOSHEEN
11
14:20
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
12
14:28
VANDORPE MAXINE - GAMINE VAN HET PERREVELD
13
14:36
TOMIC ESPÉRANZA - NINJA VD DONKHOEVE
14
14:44
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
15
14:52
VAN HOOF LAURENS - PINKPOP P
16
15:00
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
17
15:08
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
18
15:16
VAN SPEYBROECK ANN - LUNA TER KOUTER
19
15:24
BOEL KARIN - OTTORONGO
20
15:32
VAN HEGHE YENTHE - NISTRIA Z
21
15:40
MAES SARAH - HASTA LA VISTA
22
15:48
TOMIC ESPÉRANZA - NYMPHE V. 'T RECHT EIND
23
15:56
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
BERKERS DORIEN - UNE DETROIT
4
13:24
VAN HUFFEL MATHIAS - AKITA
6
13:40
DE SMEDT JOY - DORTMUND
7
13:48
SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
8
13:56
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
9
14:04
DE KEYZER TESS - ERION DE REVE
10
14:12
VAN HOVE SOPHIE - EUNICE VAN HET EEGDEKEN
11
14:20
VAN DE VELDE SAARTJE - JENA
13
14:36
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
14
14:44
DE GROVE KRISTIEN - NYMERIA VAN DEN DUIVELSWYCK
15
14:52
VANHOUCHE BRUNO - DECO JL
16
15:00
VERSCHUEREN CHRIS - GRAPPA
17
15:08
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
18
15:16
WAUTERS JULIE - NASIRO V/D KETSE
19
15:24
GELDOF JULIE - DECIME DE LUNE
20
15:32
SIMONS JESSICA - INDY
21
15:40
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
22
15:48
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
23
15:56
DE POORTERE SANDY - AL PACINO
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
3
09:16
PITTOORS KIMBERLEY - CAPITOLA
4
09:24
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
5
09:32
MERCHIE SYLVIE - FLOR
6
09:40
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
7
09:48
CLAEYS EMMELIE - SHENANDOAH
8
09:56
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
9
10:04
VERCAUTER (VAN ZELE) CHARLOTTE - KIONA VZ
10
10:12
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
11
10:20
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
12
10:28
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
13
10:36
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
14
10:44
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
15
10:52
BATAILLE MAXIME - VUGANDY VD DOORNAKKERS
16
11:00
VERMEERSCH ANKE - WAIKIKI
17
11:08
ROLLÉ AMBER - TARA V/D GRUNDEVAL Z
18
11:16
VAN DEN KEYBUS AN - ROBERT
19
11:24
DERVAUX SILKEN - WOODSTOCK VAN HET STRATENEINDE
20
11:32
VAN MIDDELEM FILIP - IZABEL
21
11:40
MINNAERT ELIEN - HERKO VAN DE CONINCKSHOEVE
22
11:48
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
23
11:56
NEYRINCK LIES - DYALA V.H.TRICHELHOF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN HOVE BRUNO - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
3
09:16
DE WINTER KIM - CASTOR REIKJA
4
09:24
DE TURCK JOHAN - PALINKA VAN DE ROOSBLOEM
5
09:32
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
6
09:40
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
7
09:48
HOOYBERGHS SHELLY - ELTARA VD KATTEN EECK Z
8
09:56
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
9
10:04
VERHELST FILIP - LITHANO
10
10:12
TINDEMANS IVAN - VAMOR
11
10:20
VAN MULDERS BART - ANNE ROX DU VLIST Z
13
10:36
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
14
10:44
BOEL KARIN - TESSA Z
15
10:52
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
16
11:00
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
17
11:08
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
18
11:16
DHAESE LISSE - JALISKA
19
11:24
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
20
11:32
BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
21
11:40
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
22
11:48
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
23
11:56
COOL ETIENNE - VELOCITY Z
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
OTT BARBARA - LOBKE
2
09:08
DE GUCHT FEBE - TWIRRE FAN 'E WIGERI
3
09:16
COLLE BEN - BEATA TE
4
09:24
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
5
09:32
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
7
09:48
GHESQUIERE JADOT - ALBO
8
09:56
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
9
10:04
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
10
10:12
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
11
10:20
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
12
10:28
VANHOVE JOKE - QARAMELLE VAN DE VIJF BUNDERS
13
10:36
PERSOON DIRK - PRINSES
14
10:44
VERLINDEN STEFANIE - LANDER VH BLADERENKWARTIER
15
10:52
DE SCHEPPER LAURA - MAXIMUS VAN HET HEIRHOF
16
11:00
VAN PETEGHEM EMMA - HILARY VD WATERKANT
17
11:08
WUYTACK MARILYN - NALINKA VAN DE ROETE
18
11:16
VANDE PUTTE BORIS - PACHA V'T HOF VAN HUBOS
19
11:24
D'HONDT CÉLINE - BELLE-FLEUR DE L'ESCAUT
20
11:32
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
21
11:40
DIERICK MARILYN - PABLO VAN D'EKELBEEK
22
11:48
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
23
11:56
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
24
12:04
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE STERCKE EVELIEN - ME VOILA V/H MARIENSHOF
2
09:08
BUGGENHOUT PATRICK - LOU LOU VAN DE NETHE
4
09:24
TULLENEERS MANON - GERIMOOD VAN DE RECHRI
5
09:32
HERMAN LIEVEN - LENOR VAN DE MISPELAERE
6
09:40
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
7
09:48
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
8
09:56
VAN BOSSCHE KELLY - LUCKY VAN 'T BEUKENHOF
9
10:04
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
10
10:12
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
11
10:20
DE CUYPER GINO - QUITANA
13
10:36
VAN HOVER KARIN - ICARO
14
10:44
MAES DAVINA - GIN CASSIS VAN DEN HAAGAKKERS
15
10:52
VANDER MEEREN BIANCA - ORCHID'S VELVET
16
11:00
MOORTHAMERS JOLIEN - LACHOUFFE V-D SPELONCK
17
11:08
VERMEERSCH MAAIKE - ZIJMATICA C.B.
18
11:16
VAN UYTVANCK BJORN - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
19
11:24
DECONINCK JULIE - LARKANTA V/H WEIDSE HOF
20
11:32
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
21
11:40
VAN BELLE YANTE - T'ES ARDENT DE VIE
22
11:48
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
23
11:56
FONTEYN LEEN - URLENSIA
24
12:04
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
LATAIRE DENIS - EVITA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOSMAN MAGRIET - VALCO
2
09:08
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
3
09:16
VERHELST FILIP - JOUPY
4
09:24
WILLEMS SASKIA - MOJITO
5
09:32
VERCAUTEREN BO - HOY VAN 'T LEEHOF
7
09:48
CORNELIS LUC - HIPSY
8
09:56
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
9
10:04
VAN DEN BOSCH KATRIEN - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
10
10:12
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
11
10:20
MUYLLE SASKIA - WITSKE VAN DE MEILEGEM Z
13
10:36
LAPIN MARGOT - DEA
14
10:44
DERVAUX LUNA - SANTANA
15
10:52
VERSCHUEREN CHRIS - ISCHA TER KWINCKE
16
11:00
VAN HOORICK LINA - JOSH
17
11:08
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
18
11:16
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
19
11:24
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
20
11:32
VETTENBURG LYNN - DELISA
21
11:40
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
22
11:48
PROVOST WENDY - MEIJBOOM'S SANTANDER
23
11:56
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
24
12:04
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
25
12:12
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE GRAEVE DIRK - MY DREAM
3
09:16
VAN BOSSCHE KELLY - DIABOLO VAN 'T BEUKENHOF
4
09:24
BERKERS DORIEN - GINGER VD EIKENBOS
5
09:32
VAN HUFFEL XAVIER - AKITA
6
09:40
VAN DE SIJPE AXELLE - MALATYA VAN DE HUNTERS
7
09:48
DE MUNCK JENS - FOU DE TOI DU MIROIR
8
09:56
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
10
10:12
DE GUCHT JANA - FHARA
11
10:20
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
12
10:28
OTT BARBARA - BLACK EYED PEAS
13
10:36
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
14
10:44
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
15
10:52
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
16
11:00
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
17
11:08
CLOMPEN JOACHIM - CORAL G Z
18
11:16
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
19
11:24
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
20
11:32
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
21
11:40
ALLAERT JANA - DIVA DONNERHALL
22
11:48
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
23
11:56
VAN MIDDELEM MIEKE - URVIVEL
24
12:04
MUYLLE LAURA - TYSKE
25
12:12
CAELDRIES LAURA - HOPE VAN DE VIJVERS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
9
10:04
VANHOVE JOKE - MYRENCKO VAN TER ROYEN
10
10:12
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
11
10:20
DAMIAANS BERT - FERENZO DE WARKANT
12
10:28
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
13
10:36
DE ROOSE ANNE-JO - FALINA VAN 'T ROZENHOF
14
10:44
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
15
10:52
RAMONT JANA - BILLY BOY VAN HET GANZENHOF
16
11:00
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
17
11:08
VAN VAERENBERGH RIK - INDIRA
18
11:16
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
19
11:24
VAN VOOREN PATRICK - FEDOR
20
11:32
MEULEWAETER SILVIE - FADALIO VAN DE GASTHOEVE
21
11:40
SMET KLAARTJE - VIPER VAN DE KALVERBOSSCHEN
22
11:48
OELBRANDT WOUTER - EVITA
23
11:56
DIERICK LEONTINE - ISAURA VAN D'EKELBEEK
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
9
10:04
VAN OOST TINE - BRITT VAN ORTI
10
10:12
DE LAENDER CYNTHIA - CUBIDOR
11
10:20
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
12
10:28
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
13
10:36
DE TANDT LAURA - KATO
14
10:44
MEESSENS ANOUK - PIMPERNEL
15
10:52
SIMONS ELLEN - FEDERER
16
11:00
AWAD SARAH - LOUIS LAWSON
17
11:08
GOSSYE EVELIEN - JULIA ALEGRIA
18
11:16
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
19
11:24
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
20
11:32
VAN DE VELDE ADRIEN - NASHVILLE VL-DE RODA
21
11:40
GIJSELS TASJA - GRACE
22
11:48
DOBBELEIR KAROLIEN - ALCO VAN DE SMOUTPOT
23
11:56
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
MICHIELS JAN - FEEL PERFECT
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
HAEMERLINCK NIKÉ - HOTTIE
8
09:56
DE COCK EVELIEN - CERLA
9
10:04
ZATYKO NATASHA - JANOS VAN DE ZADORI HOEVE
10
10:12
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
11
10:20
LENS AN - CLEO VAN 'T LUKVELD
13
10:36
DE BOCK DIRK - JESS VAN 'T MULDERSHOF
14
10:44
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
15
10:52
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
16
11:00
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
17
11:08
REYGAERTS BART - DELWAUX A
18
11:16
DE COCK CAMILLE - LIGHTNING
19
11:24
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
20
11:32
DIERICKX DANA - CHEVAL
21
11:40
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
22
11:48
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
23
11:56
BAERT JOLIEN - BINGO VAN HET HOF TER WALLE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
3
09:20
STUER CHRISTEL - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
4
09:30
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
5
09:40
LENS DIRK - JAFIT VAN 'T LUKVELD
6
09:50
STANDAERT LIEN - ZITANA
7
10:00
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
8
10:10
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
9
10:20
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
11
10:40
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
12
10:50
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
13
11:00
DOBBELEIR KAROLIEN - SUNDANCE
14
11:10
VINCK VEERLE - HANOI.PP
15
11:20
VAN ZELE IMANI - LION
16
11:30
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
17
11:40
DE GRAVE LUC - LUCCA
18
11:50
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
19
12:00
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
BUSSCHAERT BRITTA - LET'S ROCK
3
09:20
BEURMS MAGALIE - GRIMAYA VAN HET MOLENHOF
4
09:30
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÜRST DINARO
5
09:40
DE BOECK DIRK - GIZMO
6
09:50
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
7
10:00
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
WUIJTS ELLEN - SAMARANT TK
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:20
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
HEYLBROECK FIEN - LUKA VAN 'T PADDEHOF
2
10:30
STUER CHRISTEL - AMARETTO VAN DEN HAAGAKKERS
3
10:40
LEMMENS JEAN-PAUL - IFNEY VAN DE QUABEECK
4
10:50
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - DONNERHIT
5
11:00
VAN EYGEN SIL - BAMBRIDGE V D KEMPENHOEVE
6
11:10
DE BAETS EDDY - ATHELLO
7
11:20
GILLIS ILSE - BIONA VAN DE QUABEECK
1
Ring 1: KÜR A terrein 14:15
14:15
17:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:15
100036250 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - BAZEL-HAASDONK
2
14:30
100041866 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - BAZEL-HAASDONK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
16:00
17:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
2
16:01
VAN HOVER KARIN - ICARO
3
16:03
VERBRAEKEL WILLEM - CUBERLINA II Z
4
16:05
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
5
16:07
COUCHIE LUKAS - OBERLINA
6
16:09
KESTEMONT ILKE - CHANEL
7
16:11
VAN DEN KEYBUS AN - ROBERT
8
16:12
WUYTACK MARILYN - PETRONELLA VAN DE BARLEBUIS
9
16:14
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
10
16:16
SIMONS JESSICA - INDY
11
16:18
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
12
16:20
VAN DE PUTTE GINO - PRADA VAN 'T LINDEHOF
13
16:22
CHIUA ANISSA - DORADO ALICANTE
14
16:23
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
15
16:25
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
16
16:27
VAN HOOF LAURENS - PINKPOP P
17
16:29
VAN PUYMBROECK SHANON - CHOPIN VAN HEISTE
18
16:31
SCHELFHOUT ANNE-LINDE - KARLINE
19
16:33
COPPESMETTE BEN - AMARETTO G Z
20
16:34
JANSSEN MARTHE - WENTIKA
21
16:36
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
22
16:38
BAERT IRIS - OSTON VAN HET WEIDSE HOF
23
16:40
DE TURCK JOLIJN - ELITE
24
16:42
FENAUX JOERI - FIERO
25
16:44
MAES LINA - LIVISTRO B Z
26
16:45
SAMAN MAAIKE - MYLAN VAN HET GROENHOF
27
16:47
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
28
16:49
LAPIN MARGOT - DEA
29
16:51
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
31
16:55
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
32
16:56
D'HAEYER NOOR - CHAM'PAGNE VAN 'T' VOORHOF
33
16:58
VAN SPEYBROECK ANN - LUNA TER KOUTER
34
17:00
DE CONINCK ELINE - GLENOSHEEN
35
17:02
BYL FLEUR - JALINKA VAN DE ROUETE
36
17:04
DEPAEPE EMMA - ZENO
37
17:06
MEERSMAN INE - SHAOLIN
38
17:07
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
39
17:09
SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
43
17:17
DE ROECK JOYCE - CAPUA Z
44
17:18
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
45
17:20
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
10:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
TEMMERMAN BART - MORGANE VAN DE RUISENBROECK
3
08:34
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
4
08:36
OELBRANDT WOUTER - EVITA
5
08:38
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
6
08:40
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
7
08:42
PROVOST WIM - DOLCE VITA VAN'T HOF
8
08:44
ROBBERECHT STEF - JUVENTUS VAN HET WUITENSHOF
9
08:46
VERHEYEN AN - ANNOUK
10
08:48
CARNOY GILBERT - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
11
08:50
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
12
08:52
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
13
08:54
VAN HAUWE STEFAAN - GINGER VD EIKENBOS
14
08:56
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
15
08:58
VAN INGELGEM CHARLOTTE - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
16
09:00
VAN LEUVEN JONAS - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
17
09:02
VAN MEERVENNE DRIES - F-LA VIE VAN DE ELSHOEVE
18
09:04
VERHELST FILIP - JOUPY
19
09:06
VERHELST KRISTOF - ELSTARR VAN DE RECHRI
20
09:08
VERMEIRE DELANO - FALKO
21
09:10
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
22
09:12
TEMMERMAN BART - LIBERTINA VD OUDEVELDHOEVE
23
09:14
WENSELAERS JOHAN - CHIVAS VAN HET RUPELHOF Z
24
09:16
ZERROUK SCIFO - KING S VD KANTWEG
25
09:18
BAERT KIM - BAMBI
26
09:20
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
27
09:22
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
28
09:24
CARNOY LARISSA - DIEZARA
29
09:26
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
30
09:28
CLOMPEN JOACHIM - CORAL G Z
31
09:30
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
32
09:32
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
33
09:34
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
34
09:36
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
35
09:38
VERHEYEN AN - HEVITA
36
09:40
CARNOY GILBERT - KARAMEL
37
09:42
DE LOOSE TIM - FINESSE DE LA VIE Z
38
09:44
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
39
09:46
DE POORTER EVELIEN - KACHIRA J&F
40
09:48
DE SMEDT ELLEN - HARDIE
41
09:50
DE VOS NELE - FLOOR VAN 'T RUYTERSHOF
42
09:52
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
43
09:54
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
44
09:56
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
45
09:58
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
46
10:00
LIPPENS LISA - FARELLA-II
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
12:00
12:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
TEMMERMAN BART - KAIKOURA VH VIANAHOF
2
12:02
POLFLIET PHAEDRA - IXIA VAN DE KRUISHOEVE
3
12:04
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
4
12:06
GEEROMS GERT - HIMALAYA VD WITHOEVE
5
12:08
OELBRANDT PATRICK - EVITA
6
12:10
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
7
12:12
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
8
12:14
STUYVAERT ANOUK - IRIS
9
12:16
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
10
12:18
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
11
12:20
VAN MEERVENNE DRIES - JOSKE VAN DE ELSHOEVE
12
12:22
VAN STEELANDT SAM - JESTER BOY VAN HET GILDENHOF
13
12:24
TEMMERMAN BART - KRYPTONITE VAN TEN BOS
14
12:26
VAN UYTVANCK BJORN - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
15
12:28
VERBRAEKEL WILLEM - FACEBOOK VD KOEBOS Z
16
12:30
WENSELAERS JOHAN - ELEONOR DC-DM
17
12:32
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
18
12:34
CERPENTIER KOEN - MIKADO VAN D'ABELENDREEF
19
12:36
D'HOORE FEMKE - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
20
12:38
DE COCK THOMAS - LANSON-R
21
12:40
DHAENENS EMMA - JERIOLANCA
22
12:42
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
23
12:44
POLFLIET PHAEDRA - TELMA VAN HET KOEKOEKSHOF
24
12:46
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
25
12:48
GEEROMS GERT - B- JOHANNA
26
12:50
TEMMERMAN BART - LIONEL VAN HET WEIDSE HOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN UYTVANCK BJORN - ORMANI DE LISERON
2
08:31
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
3
08:33
GEEROMS GERT - CLICQUOT
4
08:35
BERNAERT EVA - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
5
08:37
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
6
08:39
VAN PUYVELDE JUSTINE - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
7
08:41
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
9
08:44
BERKERS DORIEN - UNE DETROIT
10
08:46
BERKERS JONAS - OPUS-IGNIS
11
08:48
CORNELIS LUC - HIPSY
12
08:50
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
13
08:52
MESKENS LIES - IDARCA VAN DE MANGELAAR
14
08:53
MESKENS JAN - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
16
08:57
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
19
09:03
VAN HECKE TOM - ORIELLE VAN HET BEKELHOF
20
09:04
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
21
09:06
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
22
09:08
TULLENEERS GAËTAN - MID - WEST VAN DE RECHRI
23
09:10
BECK CHRIS - PRALINE
24
09:12
PAUWELS MAARTEN - EXTREME VAN DEN HAM
25
09:14
HANSSENS CHARLOTTE - VALENTINA VAN 'T MARTENDONKERF
26
09:15
VERHELST KRISTOF - PALOZA VAN DE MOORTELSHOEVE
27
09:17
KOSOLOSKY CINDY - POWER VAN DE MEERSARENA
28
09:19
WUYTACK MARILYN - PERFECTE FLAMME
29
09:21
GEEROMS GERT - JENNA V
31
09:25
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
32
09:26
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
33
09:28
VAN UYTVANCK BJORN - PRETORIA VAN DE TRAMROUTE
34
09:30
DE COCK THOMAS - BAILEY'S
35
09:32
VAN BOGAERT JONI - FEDERER
36
09:34
POPPE JULIE - LENTE P
37
09:36
HOOYBERGHS SHELLY - ELTARA VD KATTEN EECK Z
38
09:37
POLFLIET JONAS - DELPHI M Z
39
09:39
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
40
09:41
DEPOORTERE NOA - JULES
41
09:43
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
42
09:45
DE SCHEPPER LAURA - MAXIMUS VAN HET HEIRHOF
43
09:47
VERSCHUEREN CHRIS - GRAPPA
44
09:48
DHAENENS EMMA - NOPHINKO VAN HET WEIDSE HOF
45
09:50
VANDE PUTTE BORIS - PACHA V'T HOF VAN HUBOS
46
09:52
NOENS CHRISTOPHE - NARNIA DC DM
47
09:54
WAUTERS JULIE - NASIRO V/D KETSE
48
09:56
MAETERS LUCAS - ERASMUS
49
09:58
VAN HECKE STIJN - POLLY
50
09:59
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
51
10:01
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
52
10:03
BOELENS JASPER - KIARO VAN DE PERTJESHOEVE
53
10:05
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
54
10:07
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
55
10:09
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
56
10:10
POPPE JULIE - TARANCA P
57
10:12
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
58
10:14
CARNOY LARISSA - ONAA DI PADUA
59
10:16
ROBBERECHT STEF - PARISIENNE VH WUITENSHOF
60
10:18
POLFLIET JONAS - JUMPING JACK FLASH
61
10:20
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
62
10:21
GOUBERT TAHNEE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
63
10:23
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
64
10:25
VANDEN BOSSCHE JULIE - ORIBE VAN HET BALDERHOF
65
10:27
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
66
10:29
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
67
10:31
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
68
10:32
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
69
10:34
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
70
10:36
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
71
10:38
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
72
10:40
VAN HESE EVI - CHRISTINA Z
73
10:42
TOMIC ESPÉRANZA - NINJA VD DONKHOEVE
74
10:43
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
75
10:45
VAN PUYVELDE JUSTINE - PITOU VAN 'T LINDEHOF
76
10:47
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
77
10:49
GOVAERT BRIAN - APOLLO VAN DEN AARD Z
78
10:51
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
79
10:53
VERNAEVE BREGT - OBLESSE VAN 'T PARADIJS
80
10:54
ANDRIES NIELS - PEARL VAN DE NOORDHEUVEL
81
10:56
NEYRINCK LIES - ODIN VAN 'T ROZENHOF
82
10:58
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
83
11:00
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
84
11:02
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
85
11:04
DE SWAEF RAF - KEREL
86
11:05
DE POORTER EVELIEN - GENTLE TOUCH D'OCKEGHEM
87
11:07
CHIUA ANISSA - COSTAS ALICANTE
88
11:09
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
89
11:11
GHESQUIERE JADOT - ALBO
91
11:15
DE WEIRT MATHIEU - VITA
92
11:16
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
93
11:18
NELIS FABIAN - PERES - TROYKA
95
11:22
MEESSENS MIRTE - HELENE
96
11:24
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
97
11:26
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
98
11:27
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
99
11:29
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
100
11:31
CLOMPEN SOFIE - AMIGO GZ
101
11:33
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
102
11:35
VAN DE PUTTE GINO - MALOU V/H MARIENSHOF
103
11:37
TOMIC ESPÉRANZA - NYMPHE V. 'T RECHT EIND
104
11:38
VERMEIRE JOLIEN - PICASSO VAN 'T RECHTHOF
105
11:40
DE VLEESCHAUWER NELE - PABLO VAN DE BARLEBUIS
106
11:42
DE BEULE RONNY - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
107
11:44
MAES WIETSE - MYSTERY BOY
108
11:46
VAN HEGHE YENTHE - NISTRIA Z
109
11:48
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
10:20
13:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
2
10:22
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
3
10:24
COPPENS TIM - JAVA VAN HET TI-AMO-HOF
4
10:26
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
5
10:28
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
6
10:30
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
7
10:32
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
8
10:34
VANOPBROEKE MATHIJS - QUARTO Z
9
10:36
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
10
10:38
POLFLIET PHAEDRA - ODARCO VAN D' ABELENDREEF
11
10:40
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
12
10:42
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
13
10:44
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
14
10:46
STIJVEN JEROEN - KARTOUCHE VAN EGENHOVEN
15
10:48
POLFLIET JONAS - ORIANA
16
10:50
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
17
10:52
ROBBERECHT STEF - OTCHELLO DE CARMEL
18
10:54
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
19
10:56
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
20
10:58
TEMMERMAN BART - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
21
11:00
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
22
11:02
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
23
11:04
VANHOVE JOKE - QARAMELLE VAN DE VIJF BUNDERS
24
11:06
MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
25
11:08
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
26
11:10
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
27
11:12
VAN BUYNDER CHARLOTTE - JOIE DE VIVRE VB
28
11:14
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
29
11:16
VAN OOST WARD - ODIN VAN ORTI
31
11:20
JANSSENS BART - HAKYM
32
11:22
VAN MEERVENNE DRIES - MALIBU VAN DE ELSHOEVE
33
11:24
VERHELST FILIP - LITHANO
34
11:26
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
35
11:28
VERCAUTER (VAN ZELE) CHARLOTTE - KIONA VZ
36
11:30
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
37
11:32
OELBRANDT PATRICK - MERCEDES VAN'T HOF TER DOORN
38
11:34
OELBRANDT ELINE - MI AMOR VAN'T HOF TER DOORN
39
11:36
D'HOORE FEMKE - BEST MIX IT'S ME
40
11:38
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
41
11:40
ROBBERECHT STEF - BELIZE DE CARMEL Z
43
11:44
DE BORGER KOEN - CATMAY Z
44
11:46
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
46
11:50
VAN LAERE TOM - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
49
11:56
POLFLIET JONAS - OURANOS
51
12:00
WENSELAERS JOHAN - NIKE VAN HET BEETJEN
52
12:02
DE SMET YENTE - GAMBO
53
12:04
GEEROMS GERT - MONA
54
12:06
COOLS JONAS - CALANTUS Z
55
12:08
DECUYPER ARON - QUITANA
56
12:10
VAN BUYNDER RAF - JOIE DE VIVRE VB
57
12:12
VAN INGELGEM CHARLOTTE - DON'T STOP
58
12:14
BLINDEMAN NELE - CAMPARI V.H.SPOOR Z
59
12:16
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
61
12:20
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
62
12:22
VAN MULDERS BART - ANNE ROX DU VLIST Z
63
12:24
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
65
12:28
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
66
12:30
DE VLEESCHHAUWER GREGORY - OREO VAN DE DOORNAKKERS
67
12:32
TEMMERMAN BART - NEVER SKY VAN HET KRITRAHOF
68
12:34
PERGOOT FILIP - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
69
12:36
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
70
12:38
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
71
12:40
VAN LAERE TOM - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
72
12:42
VERCAUTEREN DRIES - COMANCHA VD PITZENBURGHOEVE
73
12:44
POLFLIET JONAS - OVITA
74
12:46
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
75
12:48
VAN WICHELEN STEFAAN - TORONTO DE RASE Z
76
12:50
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
77
12:52
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
78
12:54
VAN HAVERMAET PHILIPPE - MALAIKA VAN TER ROYEN
79
12:56
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
80
12:58
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
81
13:00
DE MEY STEFANIE - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
82
13:02
BLINDEMAN NELE - LOTUS VAN 'T SPOOR
83
13:04
CLAESSENS STIJN - FINAL TOUCH VH KOUTERHOF
84
13:06
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
85
13:08
WYGAERTS CATO - HOTSPOTS
86
13:10
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
87
13:12
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
88
13:14
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
89
13:16
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
90
13:18
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
91
13:20
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
92
13:22
DHAESE LORE - LUANA VAN 'T OUDBOS
93
13:24
ANDRIES NIELS - OCOUCHA VD BISSCHOP
94
13:26
PERGOOT FILIP - CASSINORADA
95
13:28
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
96
13:30
WUYTACK MARILYN - NALINKA VAN DE ROETE
97
13:32
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
98
13:34
DE WINDT CHLOÉ - OREGON VAN DE STATIONSHOEVE
99
13:36
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
100
13:38
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
101
13:40
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
102
13:42
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
103
13:44
VAN UYTVANCK BJORN - ORIGI VAN DE MEERPUTHOEVE
104
13:46
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
105
13:48
MAES WIETSE - OVITA S
106
13:50
VAN LAERE TOM - CASEY Z
107
13:52
VERCAUTEREN DRIES - JES VAN ORTI
108
13:54
DE VOS JOLIEN - GRIETJE VAN DE HEMELSESCHOOT
109
13:56
DE COCK THOMAS - NISRA - R
110
13:58
VAN MEERVENNE DRIES - MELBOURNE VAN DE ELSHOEVE
VERVAET KOEN - JONQUERELLE DE BOERENDANS
22/09/2019 - ZRTO19PR - PROVINCIAAL TORNOOI APPELS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots