{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - GUAYA VAN DE LEGEWEG
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
COPPILLIE YANA - ONYX
COPPILLIE YANA - PICASSO VAN 'T GOED TEN NEUVILLE
CORTIER EMMA - ABIGAIL DE ROULARD
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
DEMEULEMEESTER JORIS - HADISE VAN DE MOSKIFARM
DESCHEEMAEKER RUBEN - LENTURA VAN DE OOSTERWALLE
DESENDER NIELS - DAMARA TE WALEM
DESMET JEFFREY - LUNA VAN DE BARLEBUIS
DESTOOP ROBBE - CALYPSO DE BAUW Z
DESUTTER DIETER - HINDE F
DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
HAEGHEBAERT DRIES - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - FIERRO
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
LANNOO RUBEN - OPALINE
LANNOO SISKA - LINARETTE
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
LINCLAU DAVID - NUVOLE BIANCO DE SEE
MEERSSCHAERT JOHAN - BROOKLYN
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
MONTEYNE MARIEKE - DOUBLE FUN
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
NEVEJAN JOKE - SUSA
QUINTYN MATHIEU - JAZZ
SAMYN EMIEL - WITESSE VD LINDEHOEVE Z
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VACKIER FRANCIES - NEFERTETE P&B
VAN ZANDWEGHE MARGOT - LORDINA VAN DE FURIOSOHOEVE Z
VAN ZANDWEGHE MICHELLE - COMME CA VAN BOST Z
VANDE VYVERE JEREMIEN - OHLALA VAN 'T JONKERSLEEN
VANDENBOGAERDE KORNEEL - JOYOUS D' AERDENBURG
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
VANGHELUWE JONAS - OASE
VANHAECKE SARA - MILO VAN DE SPIJKER
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VERRAES VINCENT - VAROSA W
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
VIERSTRAETE CELINE - OBELIX B VAN SPEYHOEVE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - ISIS VAN DE KAPEL MILANEN
BOONE JONAS - BRITT VAN 'T LANDAUKE
BOONE JONAS - GEENA
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
CALLENS STEFANIE - NINA TER KOUTER
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
CAPOEN CAMIEL - IL Y A DE BEAUTY
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
DE CLERCK FLEUR - LOVELY TENDER V/D BREMBOSHOEVE
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE SCHEPPER JOLIEN - DOLLEKE
DE VLIEGHERE DANIEL - WILLIGTON VAN DE BEVERINGCOURT
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JUSTINE - CADANS VAN HET GROENE VELD
DESCHEEMAEKER RUBEN - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
GLORIEUX PHEBE - MISS COEUR DE BEAUTY
GYSSELS JANA - KANTOR
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT DRIES - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
HENDRYKS EMMA - ATSEKIDE
HOOFT DIMITRI - MISTER ACE DE LA PLACE
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
LAGA LOUISE - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
LAIR CHARLOTTE - LA CADENCE VAN 'T COMMERCEHOF
LANNOYE FIEN - KONTA D'OR VAN F & L
LARIDON NICO - MALAKEH VD MALTA HOEVE
LINCLAU DAVID - ELFE
MAHIEU LAURENT - NASCAR VAN 'T SIAMSHOF
MAHIEU LAURENT - NE TOUCHE PAS VAN 'T SIAMSHOF
MAHIEU LAURENT - NO LIMIT VAN 'T SIAMSHOF
PINTELON VIC - LOTHAR VAN DE DURMSTEDE
QUINTYN MATHIEU - LA UTOPIA VDB
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - VIRTUAL TER VLUCHT
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
STRUBBE EMMA - BALIERINA
STUBBE MELANIE - JAZOEE
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VANCOUILLIE EVY - IBRAHIM
VANDAMME YOURI - CASE SR Z
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANDENBERGHE TIJS - GAZIRA
VANDENDRIESSCHE LIEN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VANDEWAETERE JOERI - CLINTDIA TER LINDEN Z
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHEVEL TIM - CASCO DE L'ESPRIT Z
VANTIEGHEM BARBARA - LARKIN
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
VUYLSTEKE JANA - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
WYSEUR CHARLOTTE - DUBLIN VAN DE RIJSELPOORT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS STEFANIE - LUNA TER KOUTER
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COQUET LIES - LA VIE VAN DE GROTE HAART
DE SCHEPPER JOLIEN - JINA DW
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
DE VLIEGHERE DANIEL - FRIEDEL VD BEVERINGCOURT
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
GHEERAERT LEONTINE - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HOFLACK STIVE - FABULEU VD WATERTOREN
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
LANNOO SISKA - JAVELINE
LINCLAU DAVID - DIVA VAN DE MOLENBRUG
LINCLAU DAVID - LAMIRO VAN BEKENHOF
MAHIEU LAURENT - JUBAB VAN 'T SIAMSHOF
MAHIEU LAURENT - KAMARO VAN 'T SIAMSHOF
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VAN RENTERGHEM JADE - ELETTE
VANCOUILLIE MATTHIAS - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
VANDENBERGHE TIJS - KWATTRO TER POELBERG
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
VANHEVEL TIM - MELITE VAN'T BERGENHOF
VERACX SANDER - GANDOR D
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
EECKHOUT STEPHANIE - IQUEM TER VLUCHT
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE FIEN - HELSINKE DE BEAUTY
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
LINCLAU DAVID - KALEJANDRO D
MAHIEU LAURENT - EQUITA VAN T ZORGVLIET
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
VANDEWAETERE JOERI - UNO VAN 'T LOZERHOF
03/03/2019 - WRSW1909NM - INDOOR TIELT SPRINGEN NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots