{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - JUPLA
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSSENS-MIDDENDORP EMILE - GALOPY
LENAERTS FLEUR - BABY ROOS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ELODIE - WINALDA HIEM'S KATJANA
MATTON JITTE - FANOEK
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
VAN ROSSEM MARGAUX - STILLE HOEKJES COCO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - HOIEFKE'S NADIEH
DE CONINCK FIEN - CAMAI
HEYVAERT STERRE - BENTO
LENAERTS FLEUR - BRENDA
MESOTTEN LISA - MEXX
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
VAN ROSSEM MARGAUX - PLAY BOY
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ROESEMS HANNE - XAFIRO
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - HANSJE
BELLEMANS SEPPE - HANSJE
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
DE DYCKER LIEN - TWENTY ONE - LJ
DE ZUTTER KOBE - ESPRIT
DIEU LEONIE - RAMBO
EBINGER THIBAUD - CLIFF
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
LENAERTS FLEUR - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
SARENS ELINE - ROMANA
VANDENDRIESSCHE GITTE - PRESTON
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
LAMBERTS XANDER - MIRA
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
MESOTTEN LISA - LILLY
ROESEMS LIEZE - IRMA
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
SARENS HELENA - MELADELLE'S AYSA
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VERMEIR NEIL - PARELTJE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS KINGFREE
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
VANDEGOOR JOEY - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
MESKENS ELISABETH - IMONA VAN HET FRANCISCUSHOF
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS SENNE - COLETTE
BRUTSAERT ZARA - VARENBERGS ROXY
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
HAVET KAYDEN - NORMA VAN 'T EPPEL
HERTOGS LORE - JEANNET
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
LENAERTS FLEUR - DONNA
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
RUYS SIEL - PRINCES
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CORTEN BRITT - ISCHA
MEYVIS TRICIA - MELLE MT-T
SPAEY KAREN - DONUT
VRANKEN SARAH - TARTATINNE V'T OUD MOLENHUIS
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BROECK ZITA - CAPRICE
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S THARINA
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
DE KOSTER LORE - MILO S
FAUT JOELINE - UILHOF MASSIMO
GIETS NATHAN - HANTINO
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - REAL EARLY-WONDER
MATTON LISE - KANTJE'S EDO
MENNEKENS MARIE - ILONKA
MOUTON LENNIE - MELLOW
WILLAERT JULIE - QUERIDA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
ALLARD LOTTE - FRICKY
BLOMMAERT INE - NALICE
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
CORNELIS ERIN - BAS
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE MAESENEER LAURA - BLACKY
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
DE RIJCK JENTE - CHANEL
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
DIERICKX LENTE - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
FOLLON SEPPE - PORTO
GEYSMANS FEBE - RONALDO
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
HERTOGS MATHIAS - APAROV'S ORCHIDEE
LAMBERTS JULIE - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
LEFEVER KAAT - ORCHID'S KALIJN
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
PEETERS WIES - MEVERIK
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
VAN HEMELRIJCK LOUIS - LARENTINA
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
VANDERMEULEN PHEBE - RENDEZ-VOUS DU PARC
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
JANS WINTER - ANGEL
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
MOENS YOUNA - BEAUTY
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
WIJNANT JADE - TUBOR
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - GALIA VAN'T DAELDERHOF
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
DIERICKX ELISE - DINO
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
SEUTIN EMILY - IDOLA
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERLINDEN CAMILLE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DELGOUFFE NELL - MIEKE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VAN TRICHT JADE - SILVA
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - JUPLA
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - HOIEFKE'S NADIEH
DE CONINCK FIEN - CAMAI
HEYVAERT STERRE - BENTO
LENAERTS FLEUR - BRENDA
MESOTTEN LISA - MEXX
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
SAEYS WILLEMSE LISE - ONIX
VAN ROSSEM MARGAUX - PLAY BOY
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DIEU MARTHE-LOUIZE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
LAMBERTS XANDER - MIRA
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
MESOTTEN LISA - LILLY
ROESEMS LIEZE - IRMA
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
SARENS HELENA - MELADELLE'S AYSA
VAN ROSSEM NIELS - LUKE SKYWALKER
VERMEIR NEIL - PARELTJE
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
DE RIDDER ELINE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
EVENS TIEBE - SPIRIT
FAUT JOELINE - LADY
GEYSMANS FEBE - RAKT'S MICKY
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
HOSTE CHLOÉ - KITA
JANS FIEN - MOLENHORST MINK
LAMBERTS XANDER - LIESJE
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
VAN BIESEN CLAIRE - TEQUILA
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN ROSSEM LARS - JEFKE VAN'T ZIJP
VERMEIR JULES - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS SENNE - COLETTE
BRUTSAERT ZARA - VARENBERGS ROXY
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
GOYENS AMELIE - TUNJA'S BIBI
HAVET KAYDEN - NORMA VAN 'T EPPEL
HERTOGS LORE - JEANNET
LAMBERTS JULIE - FOKKERHUTTE BELLE
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
LENAERTS FLEUR - DONNA
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
RUYS SIEL - PRINCES
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
VAN INGELGOM MIRTE - LAVITA VAN DE KROONHOEVE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
JANS WINTER - ANGEL
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
MOENS YOUNA - BEAUTY
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
WIJNANT JADE - TUBOR
9
Ring 9: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - LUCA
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
DE PLECKER VIC - WAAIE Q ETOYCA
DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
16
Ring 16: STIJL Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - QUIZZY VAN HET BUKENVELD
ALLARD LOTTE - FRICKY
BLOMMAERT INE - NALICE
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
CORNELIS ERIN - BAS
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
DE DYCKER LIEN - GITTA VAN HET AVENHOF
DE MAESENEER LAURA - BLACKY
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
DE RIJCK JENTE - CHANEL
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
DIERICKX LENTE - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
FOLLON SEPPE - PORTO
GEYSMANS FEBE - RONALDO
GOYENS AMELIE - JOLY'S GELLA
HERTOGS MATHIAS - APAROV'S ORCHIDEE
LAMBERTS JULIE - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
LEFEVER KAAT - ORCHID'S KALIJN
MESOTTEN HANNE - FLASH HARRY
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
PEETERS WIES - MEVERIK
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
VAN HEMELRIJCK LOUIS - LARENTINA
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
VANDERMEULEN PHEBE - RENDEZ-VOUS DU PARC
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - GALIA VAN'T DAELDERHOF
DE DYCKER LIEN - NIGHT FEVER VAN HET AVENHOF
DE DYCKER LIEN - ORCHID'S RONIKA
DEJAEGHERE WOUT - QUATO VAN HET ELSHOUT
DIERICKX ELISE - DINO
FAUT JOELINE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
LEFEVER KAAT - SUBLIEM'S GINO
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
PERDIEUS MARIE - DE HOFSTEDE'S BAS
SEUTIN EMILY - IDOLA
SIFFERT EMILIE - PERFECTO MUNDO
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VAN BOXSTAEL ROBBE - NINA VAN DE GROENWEG
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
VAN TRICHT JADE - RANI VAN HET ELSHOUT
VERLINDEN CAMILLE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
DE PLECKER VIC - ORCHID'S DIVA
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
DELGOUFFE NELL - MIEKE
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
DIERICKX LENTE - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
MEERSMAN ANKE - L'EROS VAN HET EIKERHOF
VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
VAN TRICHT JADE - SILVA
VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
02/03/2019 - WPSBPROV1910 - PROVINCIALE SPRINGINDOOR BRABANT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots