{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
10:00
12:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:09
VANDEPOEL MARIANKA - PAULETTE VAN EGLEGEM
3
10:18
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
4
10:27
SCHEIRS ERIK - PERICLES DE LA FERME BLANCHE
5
10:36
DEKKERS ANNICK - PRONTO
6
10:45
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
7
10:54
LAPIN MARGOT - KARINNA
8
11:12
VANDEPOEL MARIANKA - POPPY VAN EGLEGEM
8
11:03
BROOTHAERTS WENDY - PENNY D
9
11:21
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
11
11:39
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
12
11:48
VOORTMANS CARLIJN - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
13
11:57
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
14
12:06
HORCKMANS KOEN - PARAVEL
15
12:15
VAN OEYEN FEMKE - KINGSLEY SVB
16
12:24
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
15:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
2
13:09
DEKKERS ANNICK - PRONTO
3
13:18
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
4
13:27
BROOTHAERTS WENDY - PENNY D
5
13:36
SCHEIRS ERIK - PERICLES DE LA FERME BLANCHE
6
13:45
HORCKMANS KOEN - PARAVEL
7
13:54
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
8
14:03
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
8
14:12
VAN OEYEN FEMKE - KINGSLEY SVB
9
14:21
VANDEPOEL MARIANKA - POPPY VAN EGLEGEM
10
14:30
VANDEPOEL MARIANKA - PAULETTE VAN EGLEGEM
11
14:39
VOORTMANS CARLIJN - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
12
14:48
LAPIN MARGOT - KARINNA
13
14:57
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
14
15:06
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
10:00
12:06
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
2
10:09
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
3
10:18
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
4
10:27
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
5
10:36
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
6
10:45
DE RUIJTER MURIEL - KASSANOVA R
7
10:54
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
9
11:12
SWINNEN CELINE - KADO
10
11:21
WINNEPENNINCKX SOFIE - PARFAIT D'AMOUR
11
11:30
HOEFMAN PETER - PRADA
12
11:39
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
13
11:48
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
14
11:57
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:30
15:36
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
2
13:39
SWINNEN CELINE - KADO
3
13:48
HOEFMAN PETER - PRADA
4
13:57
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
5
14:06
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
6
14:15
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
7
14:24
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
8
14:33
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
9
14:42
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
10
14:51
DE RUIJTER MURIEL - KASSANOVA R
12
15:09
WINNEPENNINCKX SOFIE - PARFAIT D'AMOUR
13
15:18
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
14
15:27
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
12:15
13:36
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
2
12:24
VANDEPOEL MARIANKA - L'ARTISTE V.L
3
12:33
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
4
12:42
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
5
12:51
MARTENS KATO - ODEROSA VAN HET EKSTERHOF
6
13:00
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
7
13:09
VRIJDERS PIETER - JACK DANIELS
8
13:18
DESOMER ANJA - J'ADORE M
9
13:27
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
15:45
17:06
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:45
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
2
15:54
DESOMER ANJA - J'ADORE M
3
16:03
VRIJDERS PIETER - JACK DANIELS
4
16:12
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
5
16:21
MARTENS KATO - ODEROSA VAN HET EKSTERHOF
6
16:30
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
7
16:39
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
8
16:48
VANDEPOEL MARIANKA - L'ARTISTE V.L
9
16:57
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
11:12
12:15
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:12
BRUYNINCKX LINDSAY - F-BRAVEHEART-VANCK VDB
2
11:21
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
3
11:30
VANSWEEVELT LILY - ONLY SPECIAL VAN DEN BRUEL
5
11:48
JORISSEN PHILIPPE - ONIRIQUE AMOUR
6
11:57
DUMON KLAARTJE - JACK
7
12:06
PEETERS NICKY. - OEUVRE VAN HET GENELAAR
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
14:12
15:15
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
PEETERS NICKY. - OEUVRE VAN HET GENELAAR
2
14:21
DUMON KLAARTJE - JACK
3
14:30
JORISSEN PHILIPPE - ONIRIQUE AMOUR
5
14:48
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
6
14:57
BRUYNINCKX LINDSAY - F-BRAVEHEART-VANCK VDB
7
15:06
VANSWEEVELT LILY - ONLY SPECIAL VAN DEN BRUEL
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:00
11:12
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
2
10:09
SPELMANS FEMKE - HER HIGHNESS VAN HET ROZENHOF
4
10:27
VAN ROSSEM SOFIE - IEREINA
5
10:36
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
6
10:45
MARTENS KATO - ICON S
7
10:54
PORTO CARRERO MARIJKE - IBEAULALEEN W
8
11:03
MICHIELS JAN - LIGHTNING
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
13:00
14:12
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MICHIELS JAN - LIGHTNING
3
13:18
MARTENS KATO - ICON S
4
13:27
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
5
13:36
VAN ROSSEM SOFIE - IEREINA
6
13:45
PORTO CARRERO MARIJKE - IBEAULALEEN W
7
13:54
SPELMANS FEMKE - HER HIGHNESS VAN HET ROZENHOF
8
14:03
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
12:15
13:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
SWINNEN CELINE - IGOR
2
12:24
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
3
12:33
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
4
12:42
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
5
12:51
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
15:15
16:00
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
2
15:24
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
3
15:33
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
4
15:42
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
5
15:51
SWINNEN CELINE - IGOR
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
10:00
12:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
2
10:01
SCHEPERS JASPER - POWER-BOY VAN 'T GELUTT
3
10:03
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
4
10:05
HOLSBEEK ROB - PAVANI VAN HET MOLENHOF
5
10:07
COOMANS STEPHANIE - PANDORA - V
7
10:11
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
8
10:12
STEVENS JOHNNY - KAPRI VAN HETHOBOS
9
10:14
GEERITS KOEN - KAHLUA VDE
10
10:16
DAEMS SARAH - NABASCO VAN HET EYCKEVELD Z
11
10:18
MORTELMANS TOM - PRINCE VAN 'T HANEGOOR
12
10:20
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
13
10:22
COECKELBERGHS MYRTHE - PABLO VAN BERTHEIM
14
10:23
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
15
10:25
THIRY BEN - PENELOPE'S TWINKELING
16
10:27
ROELANTS JORIS - PARADEUSE VAN KLEIN SCHERPENHEUVEL
17
10:29
BECKERS LISA - PRALINE D'AVENA HOMBRE
18
10:31
VERLIES NICK - KLAIR HBC
19
10:33
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
21
10:36
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
22
10:38
DE BECK ROZELIEN - ARTIST VD WITHOEVE Z
23
10:40
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
24
10:42
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
25
10:44
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
26
10:45
HELLEMANS LUKAS - CORIANDER VAN HET BONTEHOF Z
27
10:47
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
28
10:49
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
29
10:51
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
30
10:55
SCHEPERS JASPER - PLUTO VAN 'T GELUTT
31
10:56
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
33
11:00
VERHEYEN JORRE - VIDAL DK Z
34
11:02
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
36
11:06
STEENWEGEN MAAI - PRIANTHA VAN HET RIVALENHOF
37
11:07
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
38
11:09
STEVENS JOHNNY - POMMERY VAN HET IJZEREN LINDEHOF
39
11:11
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
40
11:13
GEERITS KOEN - PHYLO 15
41
11:15
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
42
11:17
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
43
11:18
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
44
11:20
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
45
11:22
SMOUT JELLE - PULIGNY D'API
47
11:26
MORTELMANS TOM - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
48
11:28
BOTH MARIJKE - SO GOLD Z
49
11:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BOY'S PITOU VAN DE HERTOGEN
50
11:31
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
51
11:33
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
52
11:35
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
53
11:37
DAEMS SARAH - PASSADENA VAN HET EXELHOF
54
11:39
SCHEPERS JASPER - POMPIDOU VAN HET KUILENHOF
55
11:40
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
56
11:42
COOMANS STEPHANIE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
57
11:44
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
58
11:46
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
58
11:48
VERLIES NICK - RATINA DELTA Z
59
11:50
COX KATRIEN - CAMPARI VAN HET REUKENIS Z
60
11:51
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
61
11:53
PANNEELS BERT - PICASSO
62
11:55
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
63
11:57
DE BECK ROZELIEN - PEPPER VD WITHOEVE
64
11:59
PARIDAANS JANNE - KALLINA
65
12:01
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
66
12:02
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
67
12:04
BESSEMANS STEFANIE - PRADA TB
68
12:06
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
69
12:08
HOLSBEEK ROB - PAM
70
12:10
STEVENS JOHNNY - P-QUIGRAF V/H MAARLO
71
12:12
GREGOOR JURGEN - BALOUMANT HIVETTE D&K Z
72
12:13
GEERITS KOEN - PJOTR 15
73
12:15
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PURE CLASS CASTANOO
74
12:17
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
75
12:19
GEERTS PAULINE - PINO
76
12:21
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
VANROY EPHSIENY - PIPPA
JAMPEN TAMARA - PANTER JVH
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
10:15
12:36
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:15
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
2
10:16
SCHEPERS JASPER - POWER-BOY VAN 'T GELUTT
3
10:18
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
4
10:20
HOLSBEEK ROB - PAVANI VAN HET MOLENHOF
5
10:22
COOMANS STEPHANIE - PANDORA - V
7
10:26
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
8
10:27
STEVENS JOHNNY - KAPRI VAN HETHOBOS
9
10:29
GEERITS KOEN - KAHLUA VDE
10
10:31
DAEMS SARAH - NABASCO VAN HET EYCKEVELD Z
11
10:33
MORTELMANS TOM - PRINCE VAN 'T HANEGOOR
12
10:35
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
13
10:37
COECKELBERGHS MYRTHE - PABLO VAN BERTHEIM
14
10:38
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
15
10:40
THIRY BEN - PENELOPE'S TWINKELING
16
10:42
ROELANTS JORIS - PARADEUSE VAN KLEIN SCHERPENHEUVEL
17
10:44
BECKERS LISA - PRALINE D'AVENA HOMBRE
18
10:46
VERLIES NICK - KLAIR HBC
19
10:48
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
21
10:51
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
22
10:53
DE BECK ROZELIEN - ARTIST VD WITHOEVE Z
23
10:55
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
24
10:57
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
25
10:59
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
26
11:00
HELLEMANS LUKAS - CORIANDER VAN HET BONTEHOF Z
27
11:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
28
11:04
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
29
11:06
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
30
11:10
SCHEPERS JASPER - PLUTO VAN 'T GELUTT
31
11:11
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
33
11:15
VERHEYEN JORRE - VIDAL DK Z
34
11:17
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
36
11:21
STEENWEGEN MAAI - PRIANTHA VAN HET RIVALENHOF
37
11:22
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
38
11:24
STEVENS JOHNNY - POMMERY VAN HET IJZEREN LINDEHOF
39
11:26
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
40
11:28
GEERITS KOEN - PHYLO 15
41
11:30
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
42
11:32
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
43
11:33
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
44
11:35
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
45
11:37
SMOUT JELLE - PULIGNY D'API
47
11:41
MORTELMANS TOM - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
48
11:43
BOTH MARIJKE - SO GOLD Z
49
11:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BOY'S PITOU VAN DE HERTOGEN
50
11:46
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
51
11:48
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
52
11:50
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
53
11:52
DAEMS SARAH - PASSADENA VAN HET EXELHOF
54
11:54
SCHEPERS JASPER - POMPIDOU VAN HET KUILENHOF
55
11:55
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
56
11:57
COOMANS STEPHANIE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
57
11:59
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
58
12:01
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
58
12:03
VERLIES NICK - RATINA DELTA Z
59
12:05
COX KATRIEN - CAMPARI VAN HET REUKENIS Z
60
12:06
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
61
12:08
PANNEELS BERT - PICASSO
62
12:10
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
63
12:12
DE BECK ROZELIEN - PEPPER VD WITHOEVE
64
12:14
PARIDAANS JANNE - KALLINA
65
12:16
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
66
12:17
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
67
12:19
BESSEMANS STEFANIE - PRADA TB
68
12:21
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
69
12:23
HOLSBEEK ROB - PAM
70
12:25
STEVENS JOHNNY - P-QUIGRAF V/H MAARLO
71
12:27
GREGOOR JURGEN - BALOUMANT HIVETTE D&K Z
72
12:28
GEERITS KOEN - PJOTR 15
73
12:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PURE CLASS CASTANOO
74
12:32
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
75
12:34
GEERTS PAULINE - PINO
76
12:36
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
JAMPEN TAMARA - PANTER JVH
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
13:00
15:57
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KOOREMANS RAF - OKKY - BLUE - S
2
13:01
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
3
13:03
GEERITS KOEN - OESO 14
4
13:05
DE BECK ROZELIEN - CHEETAH VD WITHOEVE Z
5
13:07
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
6
13:09
BOTH MARIJKE - OASE VAN DE BROUWERSHOEVE
7
13:11
DE BOECK SARA - ONINI VAN HET LELIEHOF
8
13:12
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
9
13:14
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
10
13:16
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
12
13:20
GEERTS PAULINE - OBELIX
13
13:22
PARIDAANS JANNE - ONYX VAN DE BUCXTALE
14
13:23
HOLSBEEK ROB - ODYCEE K Z
15
13:25
VERLIES NICK - ATHENA Z
16
13:27
HENDRIX DRIES - COCO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z
17
13:29
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
18
13:31
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
19
13:33
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
21
13:36
KOOREMANS RAF - JUMBO
22
13:38
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
23
13:40
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
24
13:42
ARNAUTS DRIES - OPIUM VAN 'T HULSBOS
25
13:44
ARNOLD PHILIPPA - OBENTINA VDP
26
13:45
COX KATRIEN - ELOYOU
27
13:47
CRAUWELS KAREN - JOOST
28
13:49
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
29
13:51
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
29
13:53
DE SMEDT JOPPE - J-EUROLETTE
30
13:55
GEYSEN GRIET - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
31
13:56
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
32
13:58
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
33
14:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OBELIX VAN DE SCHRALE HAMME
34
14:02
VERVOORT YVES - OTTO VG
35
14:04
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
36
14:06
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
37
14:07
DE BECK ROZELIEN - VRIENDINNEKE VAN DE LENTAMEL Z
38
14:09
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
39
14:11
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
40
14:13
PANNEELS BERT - ODILE VAN DE HELLE
41
14:15
BOTH MARIJKE - ORPHEE VAN HET SWENNENHOF
42
14:17
DE BOECK SARA - OSATI VAN HET LELIEHOF
43
14:18
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
44
14:20
BILLE BRECHT - OXO VAN DE MISPELAERE
45
14:22
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
46
14:24
NAERT MARIE - OGANO VD MOLENBEEMDEN
47
14:26
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
48
14:28
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
49
14:29
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
50
14:31
JANSSENS JEF - DIABO Z
51
14:33
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
52
14:35
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
53
14:37
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
54
14:39
AERTS GLENN - OSCAR VAN HET VENUSHOF
55
14:40
KOOREMANS RAF - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
56
14:42
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
57
14:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
58
14:46
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
58
14:48
COX KATRIEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
59
14:50
SCHEPERS JORIS - OLENKA
60
14:51
STEVENS JOHNNY - DICE VAN DE PLUIMERT
61
14:53
PIECK INGE - JALVE
62
14:55
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
63
14:57
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
64
14:59
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
65
15:01
SCHEPERS JASPER - ON TOP VAN 'T GELUTT
66
15:02
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
67
15:04
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
68
15:06
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
69
15:08
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
70
15:10
VANHOOF PIETER - OPIUM V/H RUSSELTVELD
71
15:12
PLUYM ANN - AMARYLLIS VAN DE WILDAKKER Z
72
15:13
WIJNDAELE KOEN - ELLIPSE DE LEZELLEC
73
15:15
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
74
15:17
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
75
15:19
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
76
15:21
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
77
15:23
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
78
15:24
GEERITS KOEN - OSCAR V/H HEIDEHOF
79
15:26
BRUYNINCKX CARLO - OH - JEE SOWHAT
80
15:28
VERLIES NICK - JULIE
81
15:30
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
82
15:32
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
83
15:34
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
84
15:35
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
85
15:37
BILLE BRECHT - OSCAR THE HOMAGE
86
15:39
MARIEN FREDERIC - OQUIGRAF V/H MAARLO
87
15:41
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
88
15:43
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
89
15:45
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
90
15:46
VERMEIREN RAF - OLIEFJE VAN DEN HENXBROEK
91
15:48
VOLKAERTS ANNELIES - ORION
92
15:50
SCHEPERS JORIS - OBRIGADO
93
15:52
STEVENS JOHNNY - JILLA-BOEM
94
15:54
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
95
15:56
KOOREMANS RAF - JIGSAW
96
15:57
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
VERLIES NICK - ONE OF ME "H"
ADRIAENSEN DIRK - AMARYLLIS VAN DE WILDAKKER Z
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
14:50
18:20
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
2
14:52
KOOREMANS RAF - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
3
14:54
PARIDAANS JANNE - ONYX VAN DE BUCXTALE
4
14:56
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
6
15:00
SCHEPERS JORIS - OLENKA
7
15:03
GEERTS PAULINE - OBELIX
8
15:05
COX KATRIEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
9
15:07
STEVENS JOHNNY - DICE VAN DE PLUIMERT
10
15:09
SCHEPERS JASPER - ON TOP VAN 'T GELUTT
11
15:11
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
12
15:13
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
13
15:16
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
14
15:18
HOLSBEEK ROB - ODYCEE K Z
15
15:20
AERTS GLENN - OSCAR VAN HET VENUSHOF
16
15:22
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
17
15:24
DE BECK ROZELIEN - CHEETAH VD WITHOEVE Z
18
15:26
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
19
15:29
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
20
15:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
21
15:33
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
22
15:35
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
23
15:37
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
24
15:39
GEERITS KOEN - OSCAR V/H HEIDEHOF
25
15:42
PANNEELS BERT - ODILE VAN DE HELLE
26
15:44
BOTH MARIJKE - OASE VAN DE BROUWERSHOEVE
27
15:46
BRUYNINCKX CARLO - OH - JEE SOWHAT
28
15:48
VERLIES NICK - JULIE
29
15:52
BILLE BRECHT - OSCAR THE HOMAGE
30
15:55
MARIEN FREDERIC - OQUIGRAF V/H MAARLO
31
15:57
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
32
15:59
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
33
16:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OBELIX VAN DE SCHRALE HAMME
34
16:03
SCHEPERS JORIS - OBRIGADO
35
16:05
KOOREMANS RAF - JIGSAW
36
16:08
STEVENS JOHNNY - JILLA-BOEM
37
16:10
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
38
16:12
COX KATRIEN - ELOYOU
39
16:14
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
40
16:16
DE BOECK SARA - ONINI VAN HET LELIEHOF
41
16:18
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
42
16:21
HENDRIX DRIES - COCO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z
43
16:23
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
44
16:25
BILLE BRECHT - OXO VAN DE MISPELAERE
45
16:27
DE BECK ROZELIEN - VRIENDINNEKE VAN DE LENTAMEL Z
46
16:29
GEERITS KOEN - OESO 14
47
16:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
48
16:34
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
49
16:36
KOOREMANS RAF - OKKY - BLUE - S
50
16:38
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
51
16:40
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
52
16:42
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
53
16:44
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
54
16:47
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
55
16:49
ARNAUTS DRIES - OPIUM VAN 'T HULSBOS
56
16:51
ARNOLD PHILIPPA - OBENTINA VDP
57
16:53
VERLIES NICK - ATHENA Z
58
16:57
BOTH MARIJKE - ORPHEE VAN HET SWENNENHOF
58
16:55
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
59
17:00
KOOREMANS RAF - JUMBO
60
17:02
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
61
17:04
CRAUWELS KAREN - JOOST
62
17:06
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
63
17:08
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
64
17:10
DE SMEDT JOPPE - J-EUROLETTE
65
17:13
GEYSEN GRIET - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
66
17:15
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
67
17:17
DE BOECK SARA - OSATI VAN HET LELIEHOF
68
17:19
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
69
17:21
JANSSENS JEF - DIABO Z
70
17:23
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
71
17:26
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
72
17:28
NAERT MARIE - OGANO VD MOLENBEEMDEN
73
17:30
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
74
17:32
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
75
17:34
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
76
17:36
VERVOORT YVES - OTTO VG
77
17:39
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
78
17:41
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
79
17:43
PIECK INGE - JALVE
80
17:45
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
81
17:47
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
82
17:49
TORSIN SANDER - ODILON VAN KATTEBEEK
83
17:52
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
84
17:54
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
85
17:56
PLUYM ANN - AMARYLLIS VAN DE WILDAKKER Z
86
17:58
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
87
18:00
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
89
18:05
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
90
18:07
VANHOOF PIETER - OPIUM V/H RUSSELTVELD
91
18:09
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
92
18:11
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
93
18:13
VERMEIREN RAF - OLIEFJE VAN DEN HENXBROEK
94
18:15
VOLKAERTS ANNELIES - ORION
95
18:18
WIJNDAELE KOEN - ELLIPSE DE LEZELLEC
96
18:20
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
97
18:22
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
12:50
14:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:50
AERTS GLENN - IVO UB
2
12:51
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
3
12:53
POLLEUNIS SAM - LEONARA
4
12:55
APPELTANS ELKE - NIBALI
5
12:57
STEVENS JOHNNY - HUPPY BOY
6
12:59
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
7
13:01
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
8
13:02
KULKAS MATILDA - I WISH
9
13:04
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
10
13:06
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
11
13:08
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
12
13:10
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
13
13:12
PINXTEN PETER - NATCHO MG
14
13:13
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
16
13:17
POLLEUNIS SAM - NANINA P
17
13:19
VERGEYLEN DEMI - NAVARRO VAN HET GEINSTEINDE
18
13:21
THIRY BEN - NYSTIQUE
19
13:23
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
20
13:24
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
21
13:26
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
22
13:28
VANHOOF PIETER - NINJA VAN HET FUTSENHOF
23
13:30
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
24
13:32
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
25
13:34
DE MEULDER NICK - INGENIOUS DESIGN
27
13:37
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
28
13:39
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
29
13:41
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
29
13:43
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
31
13:46
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
32
13:48
STEVENS JOHNNY - NOBLESSE VAN DE VOSSEKANT
33
13:50
POLLEUNIS SAM - NINA P
34
13:52
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
35
13:54
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
36
13:56
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
37
13:57
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
38
13:59
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
39
14:01
THIRY BEN - DOUROS D'HELBY
40
14:03
APPELTANS ELKE - NYMPH
43
14:08
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
44
14:10
GEEROMS GERT - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
45
14:12
KULKAS MATILDA - INDIANA JONES
47
14:16
PINXTEN PETER - NEL P
48
14:18
LEENAERTS STEF - NEVADA
49
14:19
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
50
14:21
POLLEUNIS SAM - NIVADA
GEERITS KOEN - NOBLESSE 13
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
16:20
17:51
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:20
AERTS GLENN - IVO UB
2
16:21
THIRY BEN - DOUROS D'HELBY
3
16:23
POLLEUNIS SAM - LEONARA
4
16:25
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
5
16:27
APPELTANS ELKE - NIBALI
6
16:29
PINXTEN PETER - NATCHO MG
7
16:31
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
8
16:32
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
9
16:34
KULKAS MATILDA - I WISH
10
16:36
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
11
16:38
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
12
16:40
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
13
16:42
GEEROMS GERT - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
14
16:43
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
15
16:45
VERGEYLEN DEMI - NAVARRO VAN HET GEINSTEINDE
16
16:47
POLLEUNIS SAM - NANINA P
17
16:49
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
18
16:51
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
20
16:54
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
21
16:56
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
22
16:58
STEVENS JOHNNY - HUPPY BOY
23
17:00
THIRY BEN - NYSTIQUE
24
17:02
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
25
17:04
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
26
17:05
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
27
17:07
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
28
17:09
VANHOOF PIETER - NINJA VAN HET FUTSENHOF
29
17:11
DE MEULDER NICK - INGENIOUS DESIGN
29
17:13
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
31
17:16
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
32
17:18
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
33
17:20
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
34
17:22
POLLEUNIS SAM - NINA P
36
17:26
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
37
17:27
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
41
17:35
LEENAERTS STEF - NEVADA
42
17:37
PINXTEN PETER - NEL P
43
17:38
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
44
17:40
APPELTANS ELKE - NYMPH
45
17:42
KULKAS MATILDA - INDIANA JONES
46
17:44
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
47
17:46
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
48
17:48
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
49
17:49
STEVENS JOHNNY - NOBLESSE VAN DE VOSSEKANT
50
17:51
POLLEUNIS SAM - NIVADA
26/05/2019 - WJP2019B2019 - SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN BEKKEVOORT 1
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots