{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DEPRE FEMKE - KANTANA
JOSSART MEGAN - NOBLESS
LIERMAN JOHAN - ZAGREB G
OVERSTEYNS CATO - MITCH VAN 'T MILKENSHOF
POLLÉ INEZ - BLACK KNIGHT VAN DE HEERNIS
TOBBACK ILSE - LANTANA DEL FUEGO
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
VAN DEN BOSCH SOFIE - DINA VAN HET HAGEHOF
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VANDENBERGHE LOTTE - LETOSCHA
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
BOCKSTAELE YALE - RHEA
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
LETELLIER WENDY - CHARISMA
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
RODEYNS LIESBETH - HAICO
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS JASMIEN - KING'S BLOSSOM-J
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
DE KOCK VEERKE - SHOW TIME SVB Z Z594302
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
MATHUES LOUISE - WINNETOE
RAES LYNN - ROHAN
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
STEVENS VEERLE - DOBRO
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
VANZURPELE HANNE - ROBIN
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
DEVROEY EVELIEN - EVITA
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
GEERENS LOTTE - DOCUS
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
GOOSSENS ELOÏSE - FLOSTER HORTA
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
HUNKER CARMEN - SAPHIRA VAN DE VILLA THERESIA
JAUBIN KATRIEN - LABALLET V.D. LATHOEVE
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
TUERLINCKX RUDY - GREAT NIKI V/D BERGVIJVERHOEVE
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS FREYA - EROS SON VAN DE SOLLENBERG
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
CRIJNS PETRA - DARIYANO
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
HAJNAL KARLIEN - IXINA
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
PATERNOT BART - BONO CQ
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
VAN DE VELDE TIM - PINO BVH Z
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
VOS MARION - TOINE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
ZWARTS LIESBETH - L'AMOUR VAN 'T WELIGERVELD
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
PATERNOT BART - HIGHLIGHT V/H BOOIENHOF
VAN RIJMENANT RUDY - FIBALDI
06/04/2019 - WRDB1907PROV - PROV DRESSUUR GRIMBERGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots